Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσάκια μου, γεννησα κι εγώ..


Recommended Posts

Ελευθερία μου να σου ζήσει το αγοράκι σου, να είναι υγιής κι ευτυχισμένος και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Μάλιστα,χθες το βράδυ σκεφτόμουν αν θα έχεις γεννήσει και δεδομένου ότι σε είχαμε χάσει μερικές μέρες από την παρέα μας, φαντάστηκα ότι όντως θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου τον πριγκιπά σου...Καλά σαράντα να έχεις!

Φαντάζομαι τί ταλαιπωρία πέρασες με τόσες ώρες πόνους και χαίρομαι που όλα πήγαν καλά...Σύντομαθα ξεχάσεις τί πέρασες...

Σύντομα περιμένουμε και φώτο από το νινάκι σου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na sou zhsei eleytheria o mpempakos sou siderenios na einai!! bre ti sas epiase oles mazi kai gennate!!:P mhn to meletaw giati kontinh giwrth kai h dikia mou:P:P twra tha exeis kourastei apo thn kaisarikh otan mporeseis nai perimenoume nea sou. apolayseton twra toso kairo ton perimenes.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου να σου ζήσει ο μπεμπούλης!!!!!!!!! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλα! Εύχομαι να είναι ένα γερό και καλότυχο μωρό!!! Και εσύ καλή ανάρρωση! Περιμένουμε νεα!!!!!!

Φιλακια κουκλιτσα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ & ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ

ΝΑΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

**ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΙΣ 10/12

ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ 12/12

ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έlpi μου να σου ζησει κ σενα το μωράκι !!!!!!!!!!!

Να εισαστε καλά όλοι σας...πως νιώθεις? Πως ειναι ύχηχο?

Η zouzou γενναέι στο Ρέθυμνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου.

Φαντάζομαι την ευτυχία σου. Οσο για την ταλαιπωρία που υπέστεις, σε λίγο καιρό θα τα έχεις ξεχάσει. Οταν τον έχεις αγκαλιά και τον κοιτάς, δεν υπάρχει τίποτα άλλο στον κόσμο εκτός απο εκείνον.

Δώστου ένα φιλάκι απο μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει Ελευθερία μου ο γιος! Να τον χαίρεστε γερό και καλότυχο!

Καλή ανάρρωση και καλό κουράγιο - θα το χρειαστείς τώρα στην αρχή, μετά και την ταλαιπωρία που είχες... Μα να περάσεις και την πρόκληση με τους τεχνητούς πόνους και να κάνεις καισαρική... Μπράβο στο κουράγιο και τη δύναμη σου!

Τα καλύτερα έρχονται, στο υπογράφει μια επίσης πρόσφατη μανούλα (χτες ο μικρούλης μας έκλεισε τον 1ο μήνα ζωής του)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SOU ZHSEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA EINAI PANTA GEROS KAI TYXEROS:cheer:

KAI SE SENA KALH ANARROSH KAI XERO KAI APO MENA OTI META APO LIGO XEPERNAS TO SOK APO THN GENNA!!DOSE XRONO STON EUATO SOU!

NA EISASTE PANTA EUTIXISMENOI :laugh: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου να σου ζήσει γλυκιά μου, να είναι τυχερός και γερός για όλη του την ζωή!!!!

Πέρασες δύσκολες ώρες ε;;;

Αχχ κοριτσάκι μου γλυκό... καλή ανάρρωση σου εύχομαι!

Πάει τώρα τελείωσαν τα δύσκολα! Τώρα θα απολαμβάνεις μόνο ομορφιές!!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθεριά μου , να σου ζήσει το αγγελούδι σου!!!!!Να ειναι πάντα γερός κ καλότυχος στη ζωή του που μόλις ξεκίνησε!!! Σου εύχομαι καλή ανάρρωση, είναι λίγο δύσκολες οι πρωτες μέρες μετά απο την καισαρική, και περίμένουμε νέα σου κ φώτο του μικρούλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΙΝΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΤΩΡΑ.

ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΝΑΖΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΠΛΑΣΜΑ!!!!ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ!!!!ΠΩΠΩΠΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΦΛΕΒΑΡΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΣΥ ΜΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΤΟ 2009!!!!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία συγχαρητήρια να σας ζήσει ο ομορφούλης σας, να είναι πάντα γερός και υγιής και να σας δίνει πάντα χαρές. Ελπίζω και εσύ να επανέλθεις στο φυσιολογικό γρήγορα. Όσο για την καισαρική τί να κάνεις? αν το μωράκι περνούσε δύσκολα, ήθελε να βγει και δεν μπορούσε με άλλον τρόπο?

Και πάλι τι καλύτερες ευχές μου. :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ...ΑΛΛ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου να σας ζησει το μωρακι σας...να ειναι γερο και δυνατο κι εσυ να εχεις καλα σαραντα!Περιμενουμε φωτο να καμαρωνεις το γιο σου!!

glitterfy025951324D31.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου να σας ζήσει ο αγόραρος, να είναι πάντα υγιής και καλότυχος και να τον καμαρωνετε! Απολάυστε τις καλύτερες γιορτές της ζωής σας! Καλές αγκαλιές και φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελευθερια μου σε καλαταβαινω απολυτα

γιατι και γω πανω κατω τα ιδια περασα ολους τους πονους για τον φυσιολογικο και τελικα καισαρικη αλλα οπως και να χει το αποτελεσμα ειναι υπεροχο και γω στο ιασω γεννησα και τωρα ειμαι σπιτακι και αναρωνω τα πονακια πονακια αλλα εχουμε τα μωρακια μας ετσι δεν ειναι?

καλα σαραντα λοιπον και να σου ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...