Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσάκια μου, γεννησα κι εγώ..


Recommended Posts

Την περασμένη Παρασκευή τελικά γέννησα κι εγώ κορίτσια μου, μπήκα εσπευμ'ενα γιατί δεν αισθανόμουν καλά, με βάλανε στο nst 4 ώρες και ο μικρός μου έριχνε συνεχώς τους παλμούς του. Ξεκινήσαμε με προκληση και μετά απο 15 ώρες πόνους διαστολή 1. Στο τέλος ο μικρός είχε παραζοριστεί και με βάλανε με καισαρική.. Δεν την συνιστώ σε κανέναν παιδιά ειναι τρομερό αυτο το πράγμα.

Χθες βγήκαμε μετα απο τις 4 μέρες στο Ιασώ, θα επανέλθω και θα σας πω εντυπώσεις και απο εκεί..

Το μωράκι μου γεννήθηκε τελικά 2800 γιατι ήταν δεμένος με τρεις λώρους στο κεφάλι και τις τελευταίες 2 εβδομάδες δεν πρέπει να έπερνε βάρος.

Τελος καλό ομως όλα καλά και τώρα έχω το μπουμπουκι μου αγκαλίτσα!!

θα επανέλθω κ με άλλα..

Φιλια πολλά, να είστε όλες καλά, σας ευχαριστώ για όλα, θα τα λέμε φυσικά και στην συνέχεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eley8eria ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ!!ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΟ!!ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Ελευθερία χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα. Να σου ζήσει το μικρούλι αντράκι σου. Υγιές κ ευτυχισμένο να είναι μια ζωή το πουλάκι μου κ εσείς πάντα γεροί κ καλά να το χαίρεστε.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει ο μπεμπουλίνος σου κ σιδερένια. Αντε ηθελε να βγει πιο γρηγορα. Φανταζομαι ταλαιπωρια για να το λές αυτο για την καισαρική. Τουλαχιστον εχεις το ζουζουνάκι σου αγκαλιά. Να στε καλά κ γεροί κ δυνατοί και οι 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ελευθερία μου !!!!Είχες τόση αγωνία ...τελικά όλα πήγαν καλά παρα τις αντιξοότητες...δεν πειράζει το αποτέλεσμα σε ανταμείβει πάντα!!!!!!!

Περιμένουμε φωτο και λεπτομέρειες!!

Καλές αγκαλίτσες και αγαπουλίτσες με το νινάκι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ..

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ..

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερίτσα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!!!!!!!:cheer: :cheer:

Αχ να εισαστε καλά.....ταλαιπωρήθηκες αρκετά αλλά δεν αξίζει τελικά? ε?

Ωραίος ο μπεμπάκος? Τυχερούλα.....τον έχεις αγκαλιά !!! ΤΕΛΕΙΑ !!!!

Να εισαστε καλά κ υγιείς όλοι σας....Να μας τον φιλήσεις.....κ φυσικά περιμένουμε κ φωτο κάποια στιγμή....ΦΙΛΙΆ ΠΟΛΛΆ....

[img size=150]ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια συγχαρητηρια!!!!!!δυσκολευτηκες αλλα τα καταφερες και αυτο εχει σημασια!ευχομαι ο μπουμπουκος σου να ειναι παντα καλα!!!!3 φορες περιτυλιγμενος στον ομφαλιο ε????φαντασου τι τουμπες εκανε εκει μεσα.....τελικα ,σε ποια εβδομαδα γεννησες????παντως ,τα κιλα του ηταν μια χαρα,ουτε θερμοκοιτιδα δεν μπαινουν νομιζω ,αν ειναι πανω απο 2300γραμμαρια......:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΑΞΙΖΕΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΚΟΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ελευθερια! να σας ζησει ο παληκαρος! Σου ευχομαι τα καλυτερα για το μωρακι σου και καλη δυναμη σε σενα!

Συγχαρητηρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουτο τι μικρουλικο που θα ειναι..Μια σταλιτσα αγοραρος. Αμα ολα πηγαν καλα η ταλαιπωρια θα ειναι σε λιγο καιρο παρελθον και αφου η κολονα του σπιτιου :P ηρθε στον κοσμο ποιος τη χαρη σας. Να σας ζησει και θελουμε κ αλλες λεπτομερειες και φωτο φυσικα απο τον παιδαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου να σου ζήσει ο γιος....

Μεγάλη ταλαιπωρία τράβηξες αλλά ευτυχώς όλα καλά...

Εύχομαι το παιδάκι σας να είναι υγιές, καλοφωτισμένο και τυχερό στη ζωή του για να τον καμαρώνετε πάντα..

Φιλιά και θα περιμένουμε λεπτομέρειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου να σας ζήσει το μωράκι σας!!! Υγεία και αγάπη πάντα να έχει στη ζωή του!!!

Το ωραιότερο δώρο σας ήρθε λίγο πριν τα Χριστούγεννα , να είστε καλά!!!

φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου, να σας ζήσει ο γιόκας!!! Καλό σαράντισμα να έχετε και να είναι πάντα γερός, καλότυχος και χαρούμενος!!! Δυσκολεύτηκες από ό,τι διαβασα αλλά είμαι σίγουρη πως θα περνούσες τόσα κι άλλα τόσα για το διαμάντι σας!!! Μπράβο σου νέα μανούλα!!!!!!! ;)

Baby-Bloom-Girl-Bouquet.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια να σου ζησει ο παιδαρος να ειναι γερος και να τον καμαρωσετε ετσι οπως ονειρευεστε,να ειστε παντα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου, συγχαρητηρια!!!:cheer:

να σου ζησει ο μικρουλης, να 'στε κι εσεις καλα, να τον καμαρωνετε και να τον μεγαλωσετε με πολλη πολλη αγαπη!!!!!:cheer:

ταλαιπωρηθηκες βρε κοριτσακι μου, αλλα χαλαλι, ε??;) και παλι συγχαρητηρια!! οταν μπορεσεις, περιμενουμε λεπτομερειες!!!;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ 2800 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ.ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερίτσααα μουυυ χαιρομαι πολυυυυ πολυ για σένααα!!!!!!

Σίγουρα η ταλαιπωρία θα έχει ξεχαστεί πλέον με το αστεράκι σου αγκαλίτσα΄΄:woohoo:

Να σου ζήσει και να είσαστε ευτυχισμένοι με υγεία!!!!

Να περάσετε τις καλύτερες γιορτές(ειμαι σίγουρη για αυτό)

Αγκαλία με το μπουμπουκάκι σας!!!

φιλάκιαααααα να του δώσεις στη μυτούλαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...