Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΑΑΑΑΩΩΩΩ (ΖΟΥΖΟΥ21)


Recommended Posts

ΒΡΕ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε παιζεσαι ζουζου!!!ελπιζω η μπουμπου σου,που τωρα μαλλον θα την εχεις αγκαλια,να σου μοιασει!!!Περιμενουμε νεα σου !:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Χρυσάκι μου, χθες το βράδυ κατά τις 12 μιλούσαμε και δύο ώρες μετά σου σπάσανε τα νερά;;; Ευτυχώς πρόλαβα να σου ευχηθώ για τον τοκετό! Τώρα λοιπόν θα σου δώσω χίλιες ευχές για την πριγκίπισά σου...Να σας ζήσει ζουζού μου, να είναι γερή και καλότυχη στη ζωή της και είμαι σίγουρη ότι θα μεγαλώσει με πολλήήήήήή αγάπη με εσένα μανούλα...Να τη χαίρεστε και περιμένουμε νέα σου...Είμαι σίγουρη ότι αφού βρήκες το κουράγιο να μας ειδοποιήσεις ότι γεννάς, με το που γυρίσετε στο σπιτάκι σας αγκαλιά με το αγγελούδι σας, θα μπεις στο forum να μας δώσεις λεπτομέρειες από τον τοκετό και φωτογραφία της κορούλας σου...

Καλά σαράντα λοιπόν!Πλέον είσαι κι επίσημα μανούλα!

Φιλάκια πολλά!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έκανες και εκλαψα βρε τρεληηηηηηηηηη!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να σου ζήσει το μωράκι!!!!!! Περιμένουμε νεααα!!!!!

Φιλακια!!!!!!!!!

ΥΓ Είσαι φοβερή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ!!ΤΩΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ!!ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!:laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου, να σου ζησει η μικρη σου!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

περιμενουμε τα νεα σου!!!!!:lol: :lol: :lol:

πολλα- πολλα φιλακια!!!!!:kiss:

0002032D.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζού είσαι απίστευτη. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Αν και μάλλον τέτοια ώρα θα είσαι ήδη με την μπέμπα σου αγκαλιά.

Τί να πώ? Να σου ζήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ. ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ. ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ ΣΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΜΗΝΥΜΑ? ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK? ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΑΝ ΜΟΥ ΕΣΠΑΓΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μπουμπού, ανυπομονούμε να μάθουμε τα νέα μαμάς και κόρης!!!

Να είστε καλά και οι δύο, γερές και δυνατές!

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να μάθουμε σύντομα και τις επόμενες λεπτομέρειες... όλα όσα έγιναν μετά το σπάσιμο των νερών!

Φιλιά πολλά κουκλίτσα κ όλα να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisei to mwro...tha einai to kalitero dwro xristougenniatiko :)...aporw pws mporeses na grapseis...kai ase ayto..kai egw mporei na to ekana..to ifos tou antra mou den tha antexa..pou tha elege...PAS KALA??????xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό μου είχε περάσει απο το μυαλό να πω την αλήθεια,αναρωτιόμουν αν θα προλάβω να σας γράψω πριν πάω για γέννα αλλά θεωρούσα οτι αποκλείεται, η Ζουζού μας έστειλε κανονικά! Κορίτσι μάλλον θα έχεις γεννήσει, έυχομαι να πήγαν όλα καλά και αυτό είναι σίγουρο γιατί μια τέτοια ψύχραιμη μαμά δεν μασάει τίποτα! Να σου ζήσει καλή μου και να χαρείτε τις τελειότερες γιορτές τις ζωής σας! πολλά φιλιά και αγκαλιές στο μπεμπε!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου φανταζομαι οτι τωρα πια θα εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλιαααααααααααααααα

λοιπον καλα σαρανταααααααααα να μου την φιλησεις απο πανω μεχρι κατω και με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας

βγηκατε 2 απο το σπιτακι σας θα μπειτε 3

να της βαλεις σε ενα πουγκακι μπαμπακι ζαχαρη και ενα ασημενιο νομισμα

μπαμπακι για καλα γεραματα ζαχαρη για να χει γλυκια ζωη και παντα να εχει οτι επιθυμει.:)

περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...