Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΑΑΑΑΩΩΩΩ (ΖΟΥΖΟΥ21)


Recommended Posts

BRE XRYSAKI TI EYXARISTA NEA EINAI AYTA!! EPATHA ENA KATI TWRA POU TO EIDA EIXAME KAI THN IDIA PHT.. ANTE POU BIAZOSOUN, HRTHE LIGO NORITERA H MIKROULITSA .. SKEFTOMAI PWS OLA THA SOU EXOUN PAEI POLI KALA PERIMENOUME FYSIKA NEA SOU... NA SOU ZHSEI LOIPON......... SYDERENIA H MPEMPOULA NA EINAI.... ( ME ANXWSES TWRA, ERXETE KAI H SEIRA MOU!!) EYXOMAI OTI KALYETRO THA TA POUME KIOLAS. FILAKIA POLLA KAI STIS DYO SAS..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρε που το βρηκες το κουραγιο...Μπραβο ψυχραιμια? Να σου ζησει κοπελα μου η κορακλα σου..Θελουμε νεα και λεπτομερειες απο τον τοκετο για μας τις ψαρωμενες..:P . Τι ωραια Χριστουγεννα θα κανεις φετος...Αυτα ειναι δωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....τελικά όλα έδειχναν οτι ήσουνα ετοιμην για γέννα....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ κ περιμενουμε νέα σου...

Αχ θελω κ εγω να σας το γράψω όταν πάω για να γεννήσω...

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΗΡΕΜΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ !!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :P:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ στην ψυχραιμία σου!! Είσαι φοβερή !!!!

Ελπίζω όλα να σου πήγαν ΤΕΛΕΙΑ και να μην ταλαιπωρήθηκες καθόλου!

Να σου ζήσει η κοράκλα σου! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Όταν γυρίσετε με το καλό στο σπίτι σας και κοιμηθεί το μπεμπάκι σας γράψε μας τα νέα σας !

Τώρα αρχίζουν τα καλύτερα!!!! ΣΙΔΕΡΕΝΙΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου το γλυκό zouzou μου! Ελπίζω να βγήκε με έναν (ή κανένα) πόνο και να είσαστε τώρα αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζού μου:woohoo: !!!! Με το καλό και μ έναν πόνο:cheer: !!! Εύχομαι να κρατάς τώρα το μωράκι σου αγκαλιά και να είστε όλοι τρισευτυχισμένο:silly: ι!!!

Να σας ζήσει η μπέμπα σας!!! Περιμένουμε πολλές φώτο και λεπτομέρειες για τα πάντα!!!!

φιλιά πολλά πολλά:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΞΕΠΡΟΒΑΛΛΕΙ.

ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΕΙ!!!!!!!!!:)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!!;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα μου να σου ζησει η κορακλα να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και να ειστε μια αγαπημενη και ευτυχισμενη οικογενεια με ακομα πιο πολλα ζουζουνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ!!! ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΣΤΟ ΤΣΑΚ:woohoo: :woohoo: ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ.ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου ολα να σας ερθπυν καλα τωρα λογικα θα εχεις παρει στα χερια τη μικρη σου και θα τη θαυμαζεις να της δωσεις πολλα φιλια απο ολες μας και σαν γνησια τοξοτινα θα ριξει ολους τους προβολεις της δημοσιοτητας πανω της . να σας ζησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε zouzou μου, συγκινηθηκα τοσο πολυ!!!!:woohoo: ειναι τελειο που μοιραζομαστε τοσο υπεροχες και μοναδικες στιγμες...:cheer:

ok, κι εγω οταν ξεκινησαν οι πονοι, συνεδεσα το κινητο με το pc για να το αδειασω απ' τις φωτογραφιες και δε μ' εβρισκε η μαια μου :silly: ...

αλλα εσυ κοπελα μου, ξεπερασες καθε προσδοκια!!!;)

ευχομαι να κρατας ηδη το μικρουλι σου στην αγκαλια σου και να 'σαι ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ!!!

αντε, περιμενουμε με αγωνια τα νεακια σου, για να σου ευχηθουμε κι επισημα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πήγαν καλά και ακόμη καλύτερα!!!

μάλλον έχεις γεννήσει μέχρι τώρα... ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! και να είσαστε γεροί!!!

Πολλές πολλές ευχές!!!!

Μπράβο σου κορίτσι μου που βρήκες το κουράγιο να γράψεις τη στιγμή αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOYZOY MOY ΤΟ ΨΙΛΟΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΡΕΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΣΑΣ Ζ Η Σ Ε Ι ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ...

ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!!

ΑΧ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..

ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ JUNIOR..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zouzou ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!! ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΗΝ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΟΡΤΩΝ ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!

(ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥ ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ....αγχωθηκα βεβαια λιγακι γιατι πλησιαζει και μενα η ωρα μου σιγα σιγα....... αλλα ελπιζω να ειμαι τοσο ψυχραιμη ,οσο εσυ!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνίτσα μου, μάλλον ήδη θα κρατάς την πριγκίπισσά σας αγκαλίτσα τώρα!!! Περιμένουμε γρήγορα νέα σου και φωτογραφίες!!!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είστε ευτυχισμένοι και κάθε χαρά να βρει το σπιτικό σας!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...