Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα Ηθελα Αλλα Παιζει;


kalina

Recommended Posts

καλημερα και χρονια πολλα. ειμαι 29 και εχω μια πολυ καλη και σταθερη σχεση. ξεχασα να πω σοβαρη! με τον δεσμο μ δεν παιρνουμε προφυλαξεις αλλα ποτε δεν τελειωνει μεσα μου. σημερα ειναι η εννατη μερα καθυστερισης και ενω ξερω οτι ειναι αδυνατο δεν παυω να ευχομαι για θαυμα. καπου διαβασα οτι μια στο δις και με προσπερματικα υγρα μπορει να υπαρξει εγκυμοσυνη. εσεις τι λετε;; περιμενα στις 16-17 του μηνα.ο κυκλος μου ποικιλει απο 27 μεχρι 38 μερες...τι να πιστεψω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην απογοητευεσαι κοπελα μου ..........και καλο θα ειναι κατα την αποψη μου αν δεν εχει ξανασυμβει 9ημερη καθυστερηση στον κυκλο σου να το αναφερεισ στον γυναικολογο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα κ χρονια πολλα! Ειναι καμια Αλλη που περιμενει εδω?? ειχα ανοιξει θεμα παλιοτερα αλλα καμια δεν μου ειχε απαντησει..ειχα λιγο αιμα για 3 μερες αλλα οχι συνεχομενες στη μεση του κυκλου ..πλεον (στον ιδιο κυκλο) ειμαι στην3η μερα καθυστερησης και εχω ηδη κανει ενα τεστ (την 2η μερα) και ηταν αρνητικο...απογοητευση μεγαλη..απο την αλλη εχω θερμοκρασια συνεχομενα κοντα στο 37 ,αλλα πονακια περιοδου καθε μερα...να κανω κ αλλο τεστ? αυριο εχουμε κανονισει να παμε κ για σκι κ σε περιπτωση εγκυμοσυνης πιστευω πως θα επρεπε να το αναβαλλουμε...εχω αγχωθει και δε ξερω τι να κανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ χρονια πολλα. afatsoulaki καλο θα ηταν να κανεις την εξεταση αιματος για να εισαι σιγουρη. το τεστ τοσο νωρις νομιζω οτι δεν ειναι τοσο σιγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καθε μερα ελπιζω σε ενα θαυμα. χθες η κολλητη μου γεννησε μια κουκλαρα και εχω παθει τρελα!!!!εγω προσωπικα θα ηθελα να ευχηθω σε ολες τις γυναικες που πεθαινουν για νιωσουν αυτο το υπεροχο συναισθημα τησ μητροτητας το 2014 να ειναι η χρονια τους και του χρονου να ανοιξουμε μια συζητηση για τις μανουλες του 2014!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalina thnx για την απαντηση σου αλλα φοβαμαι τοσο την απογοητευση που πιστευω πως θα το καθυστερησω...αν κ τεστ στην 2η μερα καθυστερησης πιστευω πως θα εδειχνε..δεν ητανε κ τοοοοοσο νωρις...μαλλον αποφασισε κ ο δικος μου κυκλος να αποκτησει προσωπικοτητα και να μου σπασει τα νευρα!!!! Εσυ σε τι φαση κυκλου εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω διανυω την 5η μερα περιοδου.εμενα ο κυκλος μου κλασσικα με τρελαινει. τουλαχιστον μια φορα τον χρονο με κανει να χαιρομαι για λιγες μερες και μετα μπουμ... να πω την αληθεια καποιες στιγμες πεφτω σε καταθλιψη..αλλα που θα παει...θα πραγματοποιηθει καποια μερα το ονειρο μ.... δεν το βαζω κατω ετσι ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθειτε καιρο? εγω προσπαθω να σκεφτομαι πως οταν ειναι να ερθει ενα υγιες μωρακι θα ερθει...θα στρογγυλοκαθησει κ στη μητρα σωστα κ βολικα...μεχρι τοτε...οσες αγκαλιες προλαβουμε να χαρουμε....αλλα οπως ειπες κ συ,κ μενα οι περισσοτερες φιλες μου εχουν κανει ομορφοτατα παιδακια κ λεω εμας η ωρα μας ποτε θ ερθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα τοτε αυτο το μηνα να το προσπαθησετε τις σωστες μερες! Εγω τον τελευταιο μηνα ξεκινησα κ θερμομετρηση κ νομιζω πως δουλευει...τα βλεπω τα σκαμπανευασματα που λενε...ισως σε βοηθησει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο μενα.αν και δεν ειμαι της κατηγοριας σας ειπα να σας γραψω.υπομονη και ολα θα γινουν.αγχος δε θελει γιατι ειναι ενας παραγοντας που σε καθυστερει οταν θελεις μωρακι.AFATSOULAKI μια χοριακη πιστευω θα εδειχνε σιγουρα.τα τεστ δεν ειναι τοσο αξιοπιστα συνηθως.εμενα η χοριακη εδειξε θετικη 8 μερες μετα τη συλληψη και αρα χωρις καθυστερηση!τον τρελανα το γιατρο μου αλλα εδειξε.και επειδη ειναι και διδυμα ηταν αρκετα αυξημενη.αν θες να κανεις μια εκδρομη αυριο πηγαινε και σημερα να κανεις μια χοριακη.ξερω σιγουρα οτι στο ιασω γινεται και σε 3 ωρες εχεις αποτελεσματα.καλη επιτυχια σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ νικη..εχω πολυ αγχος και λεω να παω αυριο το πρωι πριν την εκδρομη..υποθετω τα αποτελεσματα θα μπορουσαν να μου τα πουνε κ τηλεφωνικα..αν και μετα το αρνητικο τεστ να σου πω την αληθεια δεν πολυελπιζω παρα την καθυστερηση..θα φανει αυριο οπως κ να χει! Να σου ζησουνε τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ νικη..εχω πολυ αγχος και λεω να παω αυριο το πρωι πριν την εκδρομη..υποθετω τα αποτελεσματα θα μπορουσαν να μου τα πουνε κ τηλεφωνικα..αν και μετα το αρνητικο τεστ να σου πω την αληθεια δεν πολυελπιζω παρα την καθυστερηση..θα φανει αυριο οπως κ να χει! Να σου ζησουνε τα παιδακια σου!

καλο ειναι να πας αλλα απο το τηλεφωνο δε λενε απαντησεις το ξερω εκατο τοις εκατο.στο γιατρο σου μονο τηλεφωνικα θα το πουν και ας μην ειναι στο ιασω.αλλιως να πας να την παρεις απο κει.εχω δει πολλα τεστ που βγαινουν αρνητικα να ειναι λαθος.ενω η χοριακη ειναι πιο σιγουρη.καλα αποτελεσματα και ευχαριστω για τις ευχες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελικα ειναι εγκυμοσυνη! Σημερα το πρωι τεστ θετικο κ χοριακη 407! Ο συγκεκριμενος μικροβιολογος μας ενημερωσε κ τηλεφωνικα για τα αποτελεσματα! Η χαρα δε περιγραφεται!! Kalina ευχομαι τα καλυτερα για το 2014!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελικα ειναι εγκυμοσυνη! Σημερα το πρωι τεστ θετικο κ χοριακη 407! Ο συγκεκριμενος μικροβιολογος μας ενημερωσε κ τηλεφωνικα για τα αποτελεσματα! Η χαρα δε περιγραφεται!! Kalina ευχομαι τα καλυτερα για το 2014!!

ειδες τελικα κοριτσακι????ασε το σκι και ετοιμασου για μανουλα!!!!!!!με το καλο το φασολακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afatsoulaki, συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! 

Kalina αφού το θέλεις τόσο πολύ, μάλλον θα πρέπει να εξηγήσεις στο σύντροφό σου ότι είναι καλό να τελειώνει μέσα σου! 

Εύχομαι να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afatsoulaki συγχαρητηρια,

 

ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι! το 2014 ειναι σιγουρα η χρονια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ! Αυριο εχω τον πρωτο υπερηχο με το γιατρο κ εχω παρα πολυ αγχος,μα παρα πολυ αγχος.ελπιζω ολα να πανε καλα κ ευχομαι σε ολες σας οτι μα οτι επιθυμειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...