Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 minwn.....80ml????????????????????


Recommended Posts

koritsia kalimera...eimai apelpismeni....den mporw allo....o mpempis einai 3 minwn kai 10 imerwn...trweei sto 24wrw..600ml me to zori bre koritsia..TI NA KANW??????/trweei oso etrwge 40 imerwn...ti na pw?prospathw na min neuriazomai alla den mporw...tou to bazw to mpoukali sto stoma kai trwei ligo stin arxi me oreksi...ta prwta lepta kai meta arxizei girizei to kefali tou...to sproxnei me tin glwssa...giati?????????iparxei kamoia alli manoula na exei idia periptosi?den einai kriwmenos...den exei mikses...einai arketa xamogelastos....kai trweei 6me7 geumata

TI NA KANW????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to eipa thouli mou...alla den ginete tipota!!!eipe to mono pou exoume na kanoume na perimenoume na mpei stous 4 kai na to arxisw kremes giati profanws den tou aresei to gala!!!!me exei faei to axgos apo tin apopsi mipws den anaptisete swsta...:(

sou euxomai me to kalo...apo oti katalaba eisai egkios e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο βαρος εχει?

παιρνει βαρος ?

4 μηνων δεν ειναι νωρις να του αρχισεις κρεμες?

μηπως να δοκιμαζες να αλλαξεις το γαλα?

μηπως του πεφτει βαρυ?

υπαρχουν νομιζω γαλατα με γευση βανιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ θυμάμαι ότι η μικρή μου κάπου εκεί στους 3εις μήνες,μείωσε το γάλα της...

Αλλά βάρος έπαιρνε κανονικά κ ήταν μια χαρά.

Κ αφού η γενικότερη εικόνα του είναι μια χαρά,πιστεύω πως από μόνο του σιγά σιγά θα πίνει παραπάνω...

Ο γατρός σου ακούγεται καθησυχαστικός,αρα μην αγχώνεσαι..

Αν ήταν κάτι θα στο έλεγε.χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan piga na tou kanw embolio 3 minwn itan 6.120....twra na toy peftei bari...itan itan imerwn den..tou dokimasa kai alla galata..me to nativa...mou ekane meto...me to gyigoz...epine akribos to idio min pw kai ligotero...kai kathe apogeyma ourliaze opote ksanagirisa sto frizolac oso gia tis kremes i paidiatros eipe....apo to na min trweei...profanws tis araiwnoun me nero kai tis dinoun me mpimpero...etsi akousa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου λεω μηπως να του αλλαζες γαλα για να μην τον πιεζεις και παλινδρομει!

οι κρεμες θερμιδες προσθετουν βασικα!

μια χαρα ειναι σε βαρος! κατα διαστηματα κανουν κατι τετοιες αλλαγες τα μωρα! το απογευμα που κλαιει μπορει να ποναει καπου η ανα θελει αγκαλιτσες!

μπορει να θελει βολτα το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο μικρουλης μου ετρωγε κανονικα .Μηπως δεν του αρεσει το γαλα....εμεις πιναμε σανιλακ και το επινε ευχαριστα.Οταν σταματαει να πινει μην το ζοριζεις παρτον αγκαλιτσα αστον να ρευτει και ξαναπροσπαθησε.Μηπως του πεφτει βαρυ το συγκεκριμενο....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristw bre koritsia gia tis simboules sas!!!!eilikrina.twra gia to na tou peftei bari apla anarotiemai giati den tou epefte kai stin arxi kai tou peftei twra/?ti na pw fobamai na ksanalaksw gala afou kai me tis prospatheies apetixa:(...den thelw na ton kanw xontro apla na anaptisete swsta....kai anaptisete me ta500-600ml tin imera???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΑΞΕΙΣ ΓΑΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΑΠΤΑΜΙΛ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΝΕ ΟΜΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΛΙΓΟ.ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ S26 GOLD.ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΙΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΙΛΙΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ NOVALAC IT ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

ΚΑΝΕ ΠΕΙΡΑΜΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΙΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε jovana του εχεις κανει εξετασεις για δυσανεξια στη λακτοζη.Πως ειναι λιγο μετα τα γευματα;ανησυχος;κλεει;εχει κολικους;Ισως χρειαζεται ειδικο γαλα.Μου κανει εντυπωση που ο γιατρος το εχει παρει ετσι χαλαρα χωρις να ψαξει το γιατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κουκλα μην ανησυχεις μια χαρα ειστε στα κιλα σασ και μενα η μικρη μου τοσο ητανε 3 μηνων τωρα ειμαστε 10 και ειναι ακομα 8 κιλα και γω την αλλαξα 100 μαρκες γιατι και μενα εκανε μαγκες και τελικα καταληξαμε στο φριζομελ θα στρωσει που θα παει αν παντως πειναει θα τσιριζει αφου ειναι ησυχο το μωρο μην ανχωνεσαι αυτα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i alitheia einai oti eksetaeis gia disanaksia sto gala den exoume kanei...egw apla ithela na to anoiksw to thema gia na dw an exei tixei se alles manoules...dioti kai osa galata allaksa den eida oute tin paramikri diafora..to thema einai oti den trweei panta ligo..as poume xtes efage 750ml...arketa kala..einai me tis meres tou pisteyw...tha dw twra stis 4 ianouariou pou tha pame gia to epomeno embolio poso tha einai sta kila kai ama einai tha tis to pw...

euxaristw poli bre koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλαξε γαλα!!Συνφωνω με τα κοριτσια!!Ετσι ηταν κ η δικια μου....ασε....τρωμαξα μεχρι να πεινει κανονικα το γαλα της κ ειναι 8 μηνων!!!!!!!!Ποσες αλλαγες της εχω κανει;ασε!!Ποσην πιεση εκανα....ασε....το αποτελεσμα..να μου κανει σηνεχεια γουλιες,ειπα τερμα να τρωει οσο θελει χωρις πιεση,το αποτελεσμα τωρα να μου τρωει 280ml γαλα:woohoo: Δεν θελει ανχος και πιεση ειναι χειρωτερο:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ. ΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΘΑ ΣΤΟ ΔΕΙΞΕΙ. ΕΦ' ΟΣΟΝ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ. ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 80ML ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΑΡΚΕΤΑ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...