Μετάβαση σε περιεχόμενο

Zητάω gonal


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια,

ψαχνο μεχρι τον Ιανουαριο Gonal 900, οποια απο σας εχει διαθεσιμες παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου.

Το εμαιλ μου ειναι

pettasm@otenet.gr

Σας ευχαριστω πολη

Σασκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,

Συγγνομη, δεν είμαι Ελληνίδα , είμαι γερμανίδα

ψαχνο μεχρι τον Ιανουαριο Gonal 900, οποια απο σας εχει διαθεσιμες παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου.

Συγγνομη, δεν είμαι Ελληνίδα , είμαι γερμανίδα. Τα ελληνικά μου να μιλήσω μήπως είναι αρκετά, αλλά να γράψω δυστυχώς όχι. Γι 'αυτό το κείμενο είναι τόσο μικρή , δεν ήθελα να δώσω λάθος εντύπωση .

Kαι εγώ δεν έχω εύκολο ζωή . Έχω και εγω μια μακρη ιστορία πίσω μου . Προσπαθώ από το 2009 με τον σύζυγό μου για να κάνουμε ένα μωρό . Η πρώτη, ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ φαινότανε πολύ καλά , αλλά δύστυχος είχα στην 5. Εβδομάδα αποβολή .Αυτό μας έσπασε την κάρδια μας.

Η δεύτερη προσπάθεια βγήκε αρνητικά, αυτό μας έκανε πολύ στενοχωρημένη . Τώρα θέλουμε να προσπαθήσουμε ξανά τον Ιανουάριο . Ο γιατρός μου θέλει να αλλάξει το πρωτόκολλο, και για αυτό χρειάζομαι το Gonal . Και προσπαθώ να βρω βοήθεια.

Το εμαιλ μου ειναι

pettasm@otenet.gr

Σας ευχαριστω πολη

Σασκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...