Μετάβαση σε περιεχόμενο

UTROGESTAN ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ


delfinaki

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

την προηγουμενη δευτερα εκανα σπερματεγχυση και ο γιατρος μου χορηγησε τα utrogestan 200, 2 την ημερα κολπικα! μου εφεραν σιγουρα υπνηλια ομως τις τελευταιες μερες με ποναει παρα πολυ το στηθος εχω λιγες ζαλαδες κ θερμοκρασια 36,8 - 37ενω σσυνηθως μετα την ωορρηξια ανεβαινει απο 35,8 στο 36,3 - 36,4.χοριακη ειναι να κανω την επομενη δευτερα. αυτα που νιωθω τα προκαλουν τα υποθετα ή υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυουλα? εχει καμια εμπειρια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη τα επαιρνα συνεχομενα εφτα μηνες, σου δημιουργουν τρελλο πρηξιμο στο σωμα γενικα (δυστυχως..)

περαν των χαπιων παντως,μακαρι να εισαι εγκυουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μακαρι να ειμαι εγκυουλα. το θελουμε πολυ κ το προσπαθουμε 2μιση χρονια τωρα... Απο πρηξιμο στο σωμα δεν μπορω ακριβως να το προσδιορισω γτ παιρνω κ κορτιζονες ταυτοχρονα... Εκτος απο πρηξιμο δλδ μπορει να οφειλεται κ ο εντονος πονος στο στηθος κ τις ρογες μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω πρηζεται και το στηθος αρκετα πολυ (δυστυχως :( ) εγω με το που τα ξεκινησα ανεβηκα δυο νουμερα στο σουτιεν (κλαψ..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...