Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειρουργος για περιτωμη


Recommended Posts

Γεια σας, θα μπορουσε να μου συστησει κανεις καποιον καλο χειρουργο για τον γιο μου (σε λιγο κλεινει τα 18) για περιτομη στην Αθηνα? Ειναι καλυτερα σε δημοσιο ή ιδιωτικο? Ο αντρας μου εχει πεθανει πριν 7 χρονια και δεν εχω ιδεα για το θεμα. Αν γνωριζει καποιος ας μου πει. Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εμείς έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις από τον κ.Προκοπάκη Εμμανουήλ στο Ιασω GENERAL.Είναι πλαστικός χειρούργος με ειδίκευση στην ουρολογία.Εγχείρησε τον άντρα μου με επιτυχία σε παρόμοια επέμβαση.Και πολύ ευγενικός. Στοιχεία του θα βρεις στο internet.

Αν το παιδί είναι ασφαλισμένο καλύπτει ένα μέρος των νοσηλείων αν χρειαστεί η ασφάλεια του εκεί.

Καλή επιτυχία δυνατή μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε στο παιδων εναν πολυ καλο αλλα δεν ξερω εαν αναλαμβανουν τετοια ηλικια

εαν θες στοιχεια του μπορω να σου τα στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εμένα & οι δύο γιοί μου είχαν φίμωση & πήγαμε σε ένα χειρούργο στο ΙΚΑ Καλλιθέας & δεν τους έκανε περιτομή απλά τους το άνοιξε. Ενας μαύρος χειρούργος από Αφρική δεν θυμάμαι πως τον λένε..... αυτό πριν 4 χρόνια...αλλά ήταν πολύ καλός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...