Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

 

Καλη σαρακοστη!!

 

Σας ειπε η σταλιτσα, εμεις μια χαρα περασαμε εχτες χαχαχα

 

Νικη πηρε φορα η κορη σου ε; Αντε σε λιγο θα τη φτασει και ο γιος!!!!

 

Αυριο εχουμε και εμεις ραντεβου με το γιατρο και περιμενω να περασει η σημερινη μερα για να παμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια!!

χρονια πολλα και καλη Σαρακοστη!!! Εγω το 3μερο πηγα στην Κοζανη στους δικους μου και μπορω να πω οτι περπατησα-κουραστηκα αρκετα.. Οποτε οταν γυρισα χτες το μεσημερι συνειδητοποιησα οτι ειχα πολλες ωρες να νοιωσω την μπεμπα . Δεν αγχωθηκα αμεσως αλλα οταν ξυπνησα το πρωι και δεν την ενοιωθα ακομα εκει λιγο φρικαρα.. πηρα την γιατρο μου και  πηγα στην κλινικη και  εκανα ενα καρδιοτοκογραφρημα και ευτυχως ολα ειναι καλα!!!  Τις επομενες μερες πρεπει να τρωω σοκολατες με εντολη γιατρου...

KATERINA τα σουτιεν που πηρα απο h&m ειναι και καπως δαντελωτα.. δλδ δεν νοιωθεις σαν εφηβη με αθλητικο μπουστακι!!

KRYST αντε καλες βολτουλες σημερα και να πανε ολα τελεια στη γιατρο!Πηρα στρωμα κοκοφοινικα για την καλαθουνα αλλα δεν μου μυριζει περιεργα... Μου εβαλες ιδεες λες να μην το μυρισα καλα???

ΝΙΚΙ αντε σε λιγο θα την περασει ο μικρουλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Καλή Σαρακοστή να έχουμε και με το καλό τα μπεμπάκια μας!!Δε θυμάμαι να απαντήσω στην καθεμιά ξεχωριστά αλλά χαίρομαι για τα ωραία νέα όλων!Πού στείλατε μειλ και σας έστειλαν προιόντα της frezyderm?Βρε κορίτσια,αυτό με τον ταραμά ισχύει?Γιατί χτες έπεσα με τα μούτρα στη ταραμοσαλάτα!Εγώ έχω ακούσει ότι δεν κάνει να τρώμε πολλά θαλασσινά,τύπου χταπόδια καλαμαράκια κτλ γιατί λένε ότι μπερδεύεται το παιδί στο πλακούντα και φοβήθηκα να φαω.Αλλά τώρα ταράχτηκα με τον ταραμα!Τελικά θα αλλάξω γιατρό,ευτυχώς δέχτηκε να με αναλάβει σε αυτό το στάδιο ο γιατρός στο δημόσιο που ήθελα!Αφήστε που έληξε το βιβλιάριο μου στις 28/2 και είχα άγχος αν θα έχω ασφάλεια και ψαχνόμουν σα τη τρελή!!!

3ήμερο περάσαμε καλά,βγήκαμε στο καρναβάλι μας εδώ και μετα και μετά σε παρτάκι!έριξε χορό η μπουμπού..!!

Βρε κορίτσια,σήμερα το πρωί που βγήκα βόλτα με τα πόδια,κάποια στιγμή με έπιασε ένας πόνος σα σφίξιμο χαμηλά δεξιά.Στην αρχή τρόμαξα αλλά έκατσα σε ένα περβάζι να ξεκουραστώ λίγο και πέρασε.Σας έχει τύχει ποτέ?Ανησυχησα.. [smilie=icon_study.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου μια χαρα ειναι ο μπέμπης μου!!! Κλωτσαει στο full!!!! Kryst με το καλο να δείτε το μπεμπακι σας σημερα!! Οσο για το στρωμα αυτο παρήγγειλα κ εγω.. σε 2 εβδομαδες που θα παραλαβω θα σου πω..αλλα απ οτι ξερω δεν μυριζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη κάθε φορα που περπαταω μου τυχαινει αυτο που έπαθες!!!! Οσο για τα ψάρια ξερω οτι δεν κανει να φαμε μυδια. Την ταραμοσαλατα δεν κανει επειδη φτιαχνεται απο ωμα αυγα ψαριων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Χαιρομαι που περασατε καλα και οι περισσοτερες βγηκατε λιγο.Εμεις οικογενειακα,μαγειρεμα και φαγητο φουλ.Εγω εφαγα απολα εκτος απο μυδια που τα σιχαινομαι και μαλιστα ο ταραμας που εφτιαξα αρεσε στη μπεμπουλα,επεσε κλοτσιδι.

Αφροδιτη κι εγω οταν περπαταω εκει ποναω πρωτα και περναει μολις κατσω.

Fun εμφανιστηκε η μπεμπα σου;;Σοκολατα με εντολη ιατρου μια χαρα το βρισκω!

Κατερινα κι εγω τα περισσοτερα σουτιεν θηλασμου αθλια τα βρισκω...

Kryst δεν εχω ανοιξει τη ναϋλον συσκευασια απτα στρωματα ακομα και δεν ξερω αν μυριζει.Το φορεμα θα φορεθει του χρονου για χαρη της κοιλιτσας!Αντε ξανα ψωνια τωρα!

Εχω μια ανησυχια για το καροτσι.Εχω παραγγειλει το graco evo trio απο Γεναρη και μου ειπαν θαρθει Μαρτη.Πηρα τηλ σημερα και ακομα δεν ηρθε.Εχουν εξαντληθει τα χρωματα λεει και περιμενουν απο Αμερικη.Ελπιζω να μην ψαχνω Απριλη για αλλο καροτσι...

Περιμενουμε νεα απτα μπεμπακια σας σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι! KRYST δεν πειράζει που δεν κάνατε κάτι σπουδαίο τουλάχιστον ξεκουράστηκες! Καλή επίσκεψη στο γιατρό, καλά ψώνια και με καλά νέα να μας έρθεις το βραδάκι! Το στρώμα δεν το έχω ανοίξει είναι μέσα στην πλαστική θήκη και δεν ξέρω ακόμη αν μυρίζει. ΜΑΡΙΕΛΑ μαζί το έχουμε το ραντεβού!!! Εσύ με την ΣΤΑΛΙΤΣΑ είστε κουμπάρες? Το είχα ξεχάσει! FUN έχω κάνει και γω καρδιοτοκογράφημα πριν κανα 2μηνο. Ευτυχώς που όλα είναι καλά! Να θυμάσαι πάντως ότι όταν εμείς περπατάμε και κουραζόμαστε το μωράκι νανουρίζεται γιαυτό δεν πολυκουνιέται! Βέβαια καλά έκανες και πήγες! Καλύτερα να τα ψάχνουμε όλα! ΑΦΡΟΔΙΤΗ εγώ το μόνο που ξέρω είναι για τα ωμά μύδια και γενικά τα ωμά! Δεν κάνει να τα τρώμε! Νομίζω πως όλα τα άλλα είναι υπερβολές! Βέβαια ο ταραμάς γίνεται από ωμά αυγά ψαριού... Αλλά με μια φορά που φάγαμε δεν θα πάθουμε τίποτα! Γιατί άλλαξες γιατρό? Και μένα με πιάνουν διάφορα πονάκια που και που σαν νευρόπονοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μην αγχώνεσαι για το καρότσι! Το πολύ πολύ να πάρεις κάποιο άλλο μοντέλο!! Αλλά λογικά θα στο φέρουν και έχεις καιρό ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ stalitsa μου,ησύχασα λίγο!Σκέφτηκα ότι ίσως ήταν από το περπάτημα αλλά φοβήθηκα για το μπεμπάκι!Δε με είχε πιάσει ποτέ πάλι,βλέπεις!Όσο για την ταραμοσαλάτα,δε ξανατρώω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina-prokopis Και εγώ έτσι πιστεύω, με μια φορά που φάγαμε δεν εγινε και τίποτα!Αλλά έπεσα με τα μούτρα βλέπεις και για αυτό ανησύχησα.Άλλαξα γιατρό γιατί ο δικός μου ξεγεννάει στο Λητώ,οπότε καταλαβαίνεις το κόστος τοκετού που φτάνει!Συν ότι είμαι από επαρχία,οπότε πρόσθεσε και άλλα έξοδα γενικά,μεταφορά διαμονή κτλ... και τα οικονομικά μας ειδικά αυτο το καιρό δεν είναι και τα καλύτερα!!Το Παναρκαδικό είναι δημόσιο,οπότε δεν πληρώνω τπτ και είναι και δίπλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια,καλη σαρακοστή να έχουμε.Απο φαι του δωσαμε και κατάλαβε χτες :-p Περάσαμε όμορφα, οικογενειακά.Μάλλον μεσα στην εβδομαδα θα παω να δω για σουτιεν θηλασμού.Αυτός ο πόνος απο το περπάτημα με πιανει και εμενα!.Περιμένουμε καλά νέα απο τα μπεμπακια :-D :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μωρακια!!!!!!καλη σαρακοστη να εχουμε!!!!τα νεα απο τα μικρακια μου ειναι πολυ καλα.βαρος παιρνουν καθε μερα και ο μικρουλης μας με το γαλα χωρις λακτοζη δεν εχει κανενα προβλημα!!!μακαρι να πηγαινουμε μονο για βαρος.πλεον ειμαι πιο ησυχη.

σημερα ειχα βγει με τη μαμα μου για ψωνια(παπουτσια εψαχνα κυριως)γιατι εχω κι αλλο νεο....παντρευομαστε τελικα την πεμπτη!!!!φορεμα εχω οποτε πηρα και γοβες σημερα.θυμηθηκα τα παλια μου!!!12ποντες για να φτανω και το γαμπρο λιγακι λογω του οτι ειμαι λιγο υπογειακι.....1.60 εγω 1.90 ο μπαμπας μας καταλαβαινετε τι συμβαινει!!!!!βλεπετε οταν με γνωρισε τον παραπλανησα!!!ημουνα με 15ποντα τοτε (μπουζουκερι γαρ) οποτε τον αποπλανησα και τον κοροιδεψα μαζι!!!!χαχαχαχαααα!!!!!!

χαιρομαι που ειστε ολες καλα και σας στελνω την αγαπη μου.φιλια σε κοιλιτσες και μανουλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Κατερίνα μου είμαστε κουμπάρες!!! :-)  Με πάντρεψε τον περασμένο Ιούνιο!! Αφροδίτη σκέψου ότι εμένα η γιατρός λόγω ζαχάρου μου είπε να περπατάω κάθε μέρα το πρωί αλλά της είπα ότι πονάω κ μου είπε όχι μόνη μου περπάτημα..αλλά τι να κάνω?? ο άντρας μου δουλεύει πάντα πρωί οπότε περπατάω μέσα στο σπίτι... Αν σας ενδιαφερει βρήκα σουτιέν θηλάσμου πολύ ωραία στο μαιευτήριο Λητώ. Έχει ένα μαγαζάκι εκεί μέσα της Chicco και πήγα μία μέρα να δω..αλλά θα πάρω αργότερα επειδή θα μεγαλώσει κ άλλο το στήθος είπε η κοπέλα που εργάζεται εκεί... Α, το κόστος είναι 10,90...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή!!!Χορτάσαμε βολτούλες αυτές τις μέρες!!!Σιγα σιγά μαζευουμε τα πραγματάκια της μικρής μας πρέπει να ασχοληθώ και με τα δικά μου αλλά δεν έχουν βγάλει ακόμα καλοκαιρινά!!!!Aurora μην αγχώνεσαι για το καρότσι έχεις αρκετό καιρό μπροστά σου!!!Κορίτσια τι είναι ο καρδιοτοκογράφος!!Εγω όταν περπατήσω λίγο παραπάνω με πιάνει ένας πόνος στο κόκκαλο εκεί που ενώνεται το πόδι με το υπόλοιπο σώμα νομίζω ηβικό οστό λέγεται!!!Τέλεια τα νεα για τα μπεμπάκια νικούλα,με το καλό και ο γάμος σας και με12ποντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη η ωρα η καλη!Με τακουνια και ορθια εκτος κρεβατιου τελικα!Μπραβο και στα ζουζουνια σου που πινουν το γαλατακι τους και σε σενα για την παραπλανηση και... αποπλανηση του συζυγου χαχαχα

Εμεις μεθαυριο εχουμε συμβολαιογραφο για συμφωνο συμβιωσης,το προτιμησαμε προς το παρον απτον πολιτικο γαμο και του χρονου θα παντρευτουμε με τη μπεμπα παρανυφακι :-)

Σταλιτσα μην σκας για το περπατημα,κυριοτερο ειναι να μην πονας.Αν κανεις δουλιτσες σπιτι 30-60 λεπτα τη μερα εισαι οκ.

Αφροδιτη καλα εκανες,μακαρι να το αποφασιζα κι εγω για το δημοσιο,αλλα εχει τα χαλια του το τοπικο και φοβαμαι.Ο γιατρος μου ειναι πολυ καλος ενω του νοσοκομειου αστα να πανε και ακομα δεν ξερω που θα βρουμε 3000€...  :'(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά???? Άντε με το καλό κοριτσάρα μου!!! Χάρηκα που είναι καλά τα μπεμπάκια σου!!!!! Aurora μου καλά θα κάνεις!! Του χρόνου θα έχεις ένα γλυκό παρανυφάκι!!! :-)  Όσο για τα χρήματα είναι άλλο θέμα αυτό!! Ελπίζω να βγάλω άκρη με τις επιτροπές κ να πληρωθώ επιτέλους!!!!!!!! Christi μου κ εμένα με πονάει το ηβικό οστό!! Αυτό σημαίνει ότι ανοίγει η λεκάνη μας!! Καλό είναι να ξέρεις!! Ο καρδιοτοκογράφος είναι ένα μηχάνημα που μετράει τους σφυγμούς του μωρού κ ακούει την καρδούλα του...έτσι ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα η ωρα η καλή :-D :-D χαρηκα πολυ που τα ζουζουνια σου παίρνουν βαρος και όλα πάνε καλά :-D :-D Aurora το πιο όμορφο παρανυφακι θα εχεις :-D :-D Το ηβικό οστό και εμένα με πονάει και κάποιες φορες με πονάει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τωρα 2-3 μερες με εχει τρελανει η κοιλια στα πονακια,τα σφιξιματα και τις συσπασεις,ειδικα βραδυ.Να αυτα μου κανει και μετα "μετραω" αποστασεις απο Γιαννενα.Ουφ.... Παω να παραγγειλω βαση κουνουπιερας να ξεχαστω... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! ΑΦΡΟΔΙΤΗ καταλαβαίνω απόλυτα! Το οικονομικό είναι ένα σημαντικό ζήτημα ειδικά στις μέρες μας! Εύχομαι ο γιατρός που βρήκες να είναι καλός και να μείνεις ευχαριστημένη!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ χαίρομαι που πέρασες όμορφα! Και του χρόνου με το μωρό σου! ΝΙΚΗ μου η ώρα η καλύτερη κοπέλα μου!!! Σας εύχομαι κάθε ευτυχία!!! Να είστε πάντα χαμογελαστοί, δυνατοί, γεμάτοι υγεία και τρισευτυχισμένοι με τα παιδάκια σας!!!!!!!!!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ δεν πειράζει περπάτησε όσο μπορείς!!! Πολύ οικονομικό το σουτιέν έτσι μπορείς να πάρεις 2-3 να τα αλλάζεις! CHRISTI ο καρδιοτοκογράφος είναι ένα μηχάνημα με καλώδια σαν βεντουζάκια που στα βάζουν στην κοιλιά για να δουν τους χτύπους του μωρού αλλά και αν εσύ έχεις συσπάσεις. Ελπίζω να στα λέω σωστά. AURORA 3000 μόνο ο γιατρός ή μαζί με την κλινική? Αν είστε κάπως στριμωγμένοι οικονομικά συζήτησε το μαζί του! Ένας γιατρός πρέπει πρώτα απόλα να είναι άνθρωπος. Αν δεν θέλει να μειώσει την τιμή τουλάχιστον να κάνετε μία συμφωνία να του δώσετε σε δώσεις τα χρήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σαρακοστή και από εμένα κορίτσια! Και εμείς οικογενειακά περάσαμε και από φαγητό το ευχαριστηθήκαμε! Βέβαια καλού κακού απέφυγα την ταραμοσαλάτα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!! Αλλά τα καλαμαράκια και το χταποδάκι τα τσάκισα! FUN μπορεί να σε λαχτάρισε η μπέμπα αλλά τελικά το αποτέλεσμα σε αντάμειψε (με τις σοκολάτες). ΝΙΚΗ μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Εύχομαι τα καλύτερα για την οικογένεια σου!!! Εμείς είδαμε το μικράκι μας σήμερα και είναι όλα καλά! Είναι λίγο πιο μικρούλης 1100 γραμμάρια, αλλά δεν είναι ανησυχητικό γιατί από την αρχή ήταν λίγο πιο μικρούλης, οπότε η ανάπτυξη του και όλα τα όργανα είναι σούπερ. Οφείλεται στο ότι είμαι και εγώ μικροκαμωμένη, οπότε το βρίσκει λογικό. Επίσης από ισχιακά γύρισε κεφαλικά, όλο τούμπες κάνει, αναρωτιέμαι που βρίσκει χώρο σε αυτή την μικρή κοιλίτσα που έχω.... Κανονίσαμε και το doppler  για της 21 του μηνός. Αυτά τα δικά μου νέα, περιμένω και τα δικά σας νέα!      

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλή Σαρακοστή σε όλες εύχομαι!!!! Κι εμείς οικογενειακά περάσαμε το σ/κ! Χθες πήγαμε και μια βόλτα στην Τουρκία, μιας κι από εδώ είναι δίπλα και κάναμε ψώνια! Η λίρα έχει πέσει πάρα πολύ και είναι 1 προς τρία. Οπότε είναι οι τιμές μας εδώ δια του τρία να φανταστείτε! Πήραμε πολλά πραγματάκια για το αγόρι μας, πήρα και σουτιέν θηλασμού ωραιότατο με 11 λίρες, δηλαδή περίπου 3,5 ευρώ! 
Κουράστηκα πολύ με το περπάτημα αλλά άξιζε τον κόπο!!

Νικούλα τι ευχάριστα νέα!!! Πέρασαν κιόλας 20 μέρες ε;;; Εύχομαι το συντομότερο δυνατόν να τα πάρεις στην αγκαλίτσα σου και με το καλό ο γάμος!!! :)\

 

Fun θέλω κι εγώ τέτοια συμβουλή γιατρού!!!!!!!! μμμμμμ να ' χαμε μια σοκολατίτσα τώρα!!

 

Κρυστ ευκαιρία να πάρεις ένα φόρεμα ακόμη!! :)

 

Σταλίτσα ακόμη και μέσα στο σπίτι το περπάτημα κάνει καλό! Κι όποτε έχεις ευκαιρία να πηγαίνεις και με τον άντρα σου! Εμείς πάμε κάθε μέρα σχεδόν μετά τη δουλειά του στις 9 το βράδυ και είναι πολύ ωραία, συζητάμε και τα νέα της ημέρας, έχουμε και τη σκυλίτσα μας μαζί και είναι σαν ψυχοθεραπεία ένα πράγμα!

 

Αυρορα ωραία θα είναι να έχετε για παρανυφάκι την μικρούλα σας!!!!! Όσο για το νοσοκομείο δύσκολη απόφαση και το ποσό πολύ μεγάλο!!

 

Αφροδίτη το ότι είναι κοντά είναι πολύ σημαντικό και επειδή είναι επαρχία η αλήθεια είναι ότι σε προσέχουν πολύ! Τουλάχιστον σε μας εδώ! Αφού κλείνω ραντεβού στο κινητό του γιατρού για να μην περιμένω ουρά! Το ίδιο κι όλες οι εγκυούλες που παρακολουθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι ευχαριστούμε για τις πληροφορίες για τον καρδιοτοκογράφο! Ούτε εγώ ήξερα τι κάνει ακριβώς!!

 

Ναταλία αυτές οι μετρήσεις έτσι κι αλλιώς δεν είναι ακριβείς! Νομίζω έχουν απόκλιση +- 10% οπότε να μην ανησυχείς! Με το καλό το ντόπλερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω για τις ευχες σας!!!πωπωπωωωω ωραιο παρανυφακι που θα εχεις aurora μου!!!!μεγαλωνουν τα μωρακια μας ολα!!!!!γιουπιιιιιιιιι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagia μου μεγια τα ψώνια :-D :-D Και εγώ απέφυγα τον ταραμα που τόσο λατρευω αλλά χαλαλι του χρονου με τον μπέμπη μου αγκαλιά θα φάω πολύ πολυ :-D Άκουσα και το λατρεμένο μην φας χταπόδι γτ θα βεντουζωσει στο μωρο!! =-O =-O :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...