Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

τι κανετε μανουλες?σας ευχομαι κ γω καλη ανασταση κ καλο πασχα κ στις οικογενειες σας!!κ του χρονου με τα μωρακια μας αγκαλια!!καλα να περασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά και καλή Ανάσταση σε όλες τις κοιλιτσες και τα μπεμπάκια τους!!! Εύχομαι του χρόνου να είμαστε όλες ευτυχιςμένες σουβλίζοντας με τα μωράκια μας...!!!

Έχω καιρό να μπω στο forum γιατί με είχε πάρει λίγο από κατω ο κατ´οίκον περιορισμός και η ιδέα της καισαρικής....Σήμερα μόνο το έσκασα για λίγο και πήγα να πάρω νυχτικάκια, ρόμπες, σουτιέν θηλασμού και παντοφλάκια για το μαιευτηριο! Είχα αρχίσει να βλέπω στον ύπνο μου ότι σπάνε τα νερά και δεν έχω τίποτα στη βαλίτσα!

Πολλά φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Καλη Ανασταση κ Καλο Πασχα κ απο μενα με υγεια κ ευτυχια για ολες μας.με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας γερα κ δυνατα κ του χρονου μαζι να κανουμε γιορτες πρωτα ο Θεος.

Καλα να περασετε κ καλη χωνεψη τα φαγητακια:-).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα κατσε κατω απτη μπαρα!χαχαχα Τρεξε Βεγγο!Φιλια στα ζουζουνια σου!

Σοφαρι μην δυσανασχετεις για την καισαρικη,πραγματικα ειναι ρουτινα πλεον και θαχεις το μωρακι σου μεσα σε μιση ωρα!Ουτε πονος ουτε ωρες αναμονης.

Και παλι Καλη Ανασταση και να περασετε ομορφα ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη χρονια πολλα!!πως περασατε κοριτσια?εμεις φαγαμε σκασαμε!βεβ οχι οσο θαθελα γιατι με πιεζει κ η μπεμπουλα!αχ ναι stalitsa κ του χρονου με τα μωρακια μας αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Και του χρόνου με υγεία και με τα μωράκια μας αγκαλιά!!! Εμείς περάσαμε ήρεμα και ωραία! Ελπίζω και σεις το ίδιο!! Η κοιλιά μου είναι πολύ πρησμένη και αναπνέω δύσκολα! Η μπεμπούλα μου δεν αργεί 20 μέρες έμειναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.Χρονια Πολλα, Χριστος Ανεστη κοριτσια.κ του χρονου με τα μωρακια μας αγκαλια,ναι.

Εμεις εδω σπιτι ηρεμα αλλα εψησε ο αντρουλης μου παιδακια κ εσκασα στο φαγητο.:-)

Να ρωτησω κατι που με εχει αγχωσει.στο ντοπλερ που κανατε τι εκατοστιαια θεση γραφει?εμενα ειναι 15,6 κ απ'οτι διαβαζω στο ιντερνετ ειναι χαμηλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά κορίτσια μου,Χριστός ανεστη :-) Και εμείς όμορφα περάσαμε,δεν μπορω να πω οτι εσκασα απο το φαγητο αλλά το ευχαριστήθηκα :-) Νικουλα και απο εμας να φιλησεις τα μπεμπακια σου :-* Κατερινακι οντως τπτ δεν εμεινε,εγώ αύριο μπαίνω στον μήνα μου.Μαρακι η εκατοστιαία θέση τι δείχνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλια χαλια χαλια,αυτο το Πασχα χαλια... Θαρθει η σουσουραδα μου οπου ναναι να επανορθωσει!

Ονειρακι καλο 9ο!!!

Ουτε εγω ξερω εκατοστιαια θεση ουτε τι σημαινει...

Μεθαυριο εχω nst και εξεταση τραχηλου.Το σκεφτομαι και ποναω γαμωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια,ευχαριστώ aurora μου,γτ χαλιά βρε?Υπομονή με τις εξετασεις.Εμενα ο 9ος με καλώς όρισε με κραμπες μεσα στον ύπνο μου και στα δυο πόδια,παλι κάλα που ηταν ο άντρας μου γτ ουτε τα πόδια μου δεν φτανω πια :-p :-P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?oneiraki καλο 9!μπαινουμε στον 9 ενα μηνα πριν την πητ μας?aurora θα επανορθωσει σιγουρα!!μην το σκεφτεσαι οτι κ αν ηταν πανω απολα θετικη σκεψη για τα μωρακια μας!αυριο κ θα τηλ να κλεισω αν εχει ραντεβου να δουμε τη μπεμπα μας αλλιως πεμπτη.σημερα εβαλα κ το πρωτο πλυντηριο με τα σεντονακια κ μετα τα ρουχαλακια!να σας ρωτησω τη συρταριερα πως κ με τι την καθαρισατε?εμενα μου μυριζει λιγο η βαφη,η κολλα δεν ξερω κατι.μηπως εχετε καμια ιδεα πως να φυγει?ηδη τοκανα με λιγο ξυδι κ τα αεριζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες στην παρεα!

Ονειρακι ασε ολα αναποδα.Δουλευα καθε μερα,γυρισα χθες να μαγειρεψω και μου ελειπαν υλικα,εφαγα κρυο και αερα και με ενοχλουσε το αυτι,τσακωθηκα με τη μανα μου,ολα αστα να πανε.Ευτυχως ο αντρουλης σου σε βοηθησε,υπομονη λιγες μερες!

Κρυστ ναι ενα μην πριν την πητ υπολογιζεις.Κι εμενα μου μυριζε η συρταριερα αλλα την αεριζα πολλες μερες.Καλα εκανες με το ξυδι και τον αερα μια χαρα θαναι.

Τη γνωμη σας θελω!Μεχρι χθες η μπεμπα ηταν μονιμα δεξια της κοιλιας.Μονιμα!Σημερα ειναι κεντρο ακριβως,πιεζει πιο πολυ το στομαχι και δυσκολευομαι καθιστη και εχω πονακια στο στομαχι.Τωρα εγω να χαρω που εχει κεντραρει;Θα κατεβει επιτελους η μπα;;Ναναι τυχαιο;

Εκανα και καποια αποτομη κινηση και δεν μπορω να σταθω στο ενα ποδι,καποιος μυς εκει κατω τραβηχτηκε... Οσο για ποδια,προσαγωγοι και γονατα πονανε.Απτο βαρος,απτη δουλεια,δεν ξερω,αλλα πολλη κουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurora ξεκουρασου λιγο.Το αυτί και εμένα με ενοχλουσε χτες απο το κρύο.Θα τα βρεις με την μαμά σου :-) εγώ τον μπέμπη τον νιώθω και δεξια και αριστερά και στο κεντρο.Kryst και εγώ πιστεύω οτι το ξύδι είναι η καλύτερη λύση.Βρε κορίτσια θελω να πιω ενα καφέ και δεν μπορω με τις καουρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?εγω νωθω μονιμα το κωλαρακι της μπεμπας μου κεντρο κ δεξια της κοιλιας κ τα ποδαρακια απο αριστερα.αλλα ακομα δεν λεει να μεγαλωσει αλλο η κοιλια μου.τι να πω πια,δεν ξερω.δεν γινεται λεω να ειναι αυτη κοιλιτσα 8 μηνων εγκυου σχεδον:-).στεναχωριεμαι να σας πω την αληθεια.λεω πως γινεται να χωραει η μπεμπα μου:-).

Aurora δεν πρεπει να κουραζεσαι τοσο πολυ,εχω ακουσει οτι σε τετοιες εβδομαδες μπορει να προκαλεσουμε κ μονες μας τοκετο ειτε απο εντονη δραστηριοτητα ειτε απο βαρος.ξεκουρασου τωρα που μπορεις λιγο ακομα.

Kryst μηπως με λιποκαθαριστη φυγει η κολλα?εμεις βαψαμε σημερα το δωματιο μωβ.πολυ ωραιο βγηκε αλλα μυριζει κ δεν ξερω αν θα μπορεσω να κοιμηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κοριτσακια! Με το καλο τα μπεμπακια μας! Πλεον ολες μας πλησιαζουμε..

Aurora ξεκουρασου λιγο!ο γιατρος θα σου πει αν εχει γινει εμπεδωση !

Μαρια μην στεναχωριεσαι! Το μεγεθος της κοιλιτσα δεν παιζει ρολο!καλυτερα δεν ειναι η μικρουλα κοιλια? Μπορεις να βαλεις και τιςκαλτσες σου!

Εμεις κολλησαμε αυτοκολλητα στην ντουλαπα και πλεον ειναι ολα ετοιμα!!! Θα σας βαλω φωτο σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες!!! Τι κάνετε; Εχει πολυ ωραία μέρα σημερα στην Αθήνα!!! Fun πανέμορφο το δωματιο!!!! Απο πονακια πως πατε; Γιατρο ποτε εχετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια :-) Fun τέλεια τα αυτοκόλλητα και η κουρτίνα απαιχτη :-D :-D Πονακια εγώ έχω όπως και κάτι σαν σουβλιες στον κόλπο που και που.Γιατρό έχουμε το Σάββατο για το 2ο και τελευταιο doppler.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...