Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??Stalitsa ολόκληρος άντρας έχει γίνει πια το παιδί είναι έτοιμος για την αποκάλυψη!!Κατερίνα δεν στεναχωρήθηκα για την καισαρική,λίγο το μετά με αγχώνει αλλά δεν μπορώ να κάνω και κάτι!!κ μενα μαλακό είναι το στήθος και δεν βγάζει τίποτα,έχει βαρύνει όμως πολύ!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια.τι κανουν οι κοιλιτσες μας?εγω νιωθω συνεχεια την μπεμπα να με κλωτσαει με το κωλαρακι της :-).

Υγρο στις θηλες βγαζω πολυ λιγο αραια κ που αλλα εχει μαλακωσει κ εμενα πολυ.βασικα δεν εχει μεγαλωσει καθολου ακομα.

Κουραστηκα σημερα.απ'το πρωι καθαριζω το σπιτι,σεντονια,καλυμματα,τραπαζομαντηλα για να ειναι ολα καθαρα για το Πασχα κ εχω αποχρωσεις του φουξια:-).ετσι για να συνηθιζει ο αντρουλης μου σιγα σιγα.

Κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εχω μεγαλη αγωνια.βασικα δεν θα με πειραζε αν γεννουσα νωριτερα,αρκει να ειναι καλα η μπεμπα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου μην κάνεις πολλες δουλειές μαζι για να μην κουραστεις κ σε πιασει κανενας πονος!!! Christi μου η καισαρική ειναι μια επέμβαση που ομως είμαι σιγουρη οτι οταν θα δεις το μωρακι σου θα την ξεχασεις! Σημασια εχει να πανε ολα καλα κ να έχεις στην αγκαλια σου το μωρακι! Οσο για τους πονους μου ειπε οτι οταν θα ειναι πιο συχνοι, απλα χθες πονουσα πολυ κ ποναω κ τωρα!! Σαν να περιμενω να αδιαθετησω! Λέτε να ερθει Πασχαλιατικα το μωρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα λες;;;;Να σας κανει την εκπληξη;;;Ας ειστε και οι δυο καλα  και ας ερθει οποτε θελει!

Christi μου το εχω ακουσει κι εγω για τη μυωπια,δεν υπαρχει λογος να το ρισκαρεις.Οπως ειπαν και τα κοριτσια,μια επεμβασουλε ειναι και περναει.

Κατερινα εχεις δικιο δεν ειναι λογος ανησυχιας το αιματακι.

Μαρακι ολες αγχωνομαστε λιγο η πολυ αλλα οπως λες κι εσυ ας ερθουν οοολα καλα για ολες μας!

Thagia μου ουτε κι εγω εχω υγρα η γαλα και αναρωτιεμαι αν θαχω εγκαιρως.Μας καθησυχαζουν οι υπολοιπες!

Πολλη αγωνιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες! Νίκη μου τι χαρά που είστε όλοι μαζί και θα κάνετε Πάσχα όλη η οικογένεια μαζεμένη! Είμαι πολύ χαρούμενη για εσάς!!! Εύχομαι για άλλη μια φορά τα καλύτερα για την οικογένεια σου! Σταλίτσα μεγάλωσε ο μπέμπαρος! Μια ανάσα έμεινε για την μεγάλη στιγμή! Εμένα το στήθος μου έχει μαλακώσει πολύ αλλά δεν βγάζει υγρό. Κορίτσια και εγώ έχω πολύ αγωνία για το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα. Χθές το βράδυ από τις 2 εως και τις έξι με πόναγαν πολύ τα έντερα μου και είχα κάποιες συσπασεις που νομίζω ότι είχαν να κάνουν με τους πόνους του εντέρου. Τώρα είμαι μια χαρά αλλά το βράδυ τα είδα όλα. Σήμερα έχουμε γιατρό να δούμε πόσο μεγάλωσε ο μπέμπης και σε τι κατάσταση είναι ο τράχηλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες! Νίκη μου τι χαρά που είστε όλοι μαζί και θα κάνετε Πάσχα όλη η οικογένεια μαζεμένη! Είμαι πολύ χαρούμενη για εσάς!!! Εύχομαι για άλλη μια φορά τα καλύτερα για την οικογένεια σου! Σταλίτσα μεγάλωσε ο μπέμπαρος! Μια ανάσα έμεινε για την μεγάλη στιγμή! Εμένα το στήθος μου έχει μαλακώσει πολύ αλλά δεν βγάζει υγρό. Κορίτσια και εγώ έχω πολύ αγωνία για το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα. Χθές το βράδυ από τις 2 εως και τις έξι με πόναγαν πολύ τα έντερα μου και είχα κάποιες συσπασεις που νομίζω ότι είχαν να κάνουν με τους πόνους του εντέρου. Τώρα είμαι μια χαρά αλλά το βράδυ τα είδα όλα. Σήμερα έχουμε γιατρό να δούμε πόσο μεγάλωσε ο μπέμπης και σε τι κατάσταση είναι ο τράχηλος.

Το ειχα διαβασει οτι μπορει να δημιουργησει το εντερο συσπασεις στη μητρα.Θα δεις τι θα πει και ο γιατρος.Νασαι ηρεμη και περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα είχα ραντεβού με μια παιδίατρο να γνωριστούμε. Καλή μου φάνηκε αλλά θα δω άλλη μία την άλλη εβδομάδα. Σήμερα θα βάψω τα αυγουλάκια μου για το καλό! AURORA δεν υπάρχει παιδίατρος στο νοσοκομείο? ΟΝΕΙΡΑΚΙ όχι δεν έχω υγρό στο στήθος. ΙΩΑΝΝΑ κάνε υπομονή! Φάγαμε το γάιδαρο πια! THAGIA  εσείς έχετε ωραίο καιρό εμείς δεν θα το έλεγα!! Θα βγάλει γάλα το στήθος λογικά! CHRISTI  σε καταλαβαίνω για τα άγχη σου και γω τα ίδια σκέφτομαι και έχω μεγάλη αγωνία! ΣΤΑΛΙΤΣΑ εμένα δεν μου έχουν ξεκινήσει ακόμα συσπάσεις ή τουλάχιστον δεν έχω καταλάβει κάτι! ΜΑΡΙΑ μην κουράζεσαι πολύ! Όλο το σπίτι φούξια? Θα πάθει κρίση ο σύζυγος! χαχαχα! ΝΑΤΑΛΙΑ περιμένουμε νέα σου το βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα είχα ραντεβού με μια παιδίατρο να γνωριστούμε. Καλή μου φάνηκε αλλά θα δω άλλη μία την άλλη εβδομάδα. Σήμερα θα βάψω τα αυγουλάκια μου για το καλό! AURORA δεν υπάρχει παιδίατρος στο νοσοκομείο? ΟΝΕΙΡΑΚΙ όχι δεν έχω υγρό στο στήθος. ΙΩΑΝΝΑ κάνε υπομονή! Φάγαμε το γάιδαρο πια! THAGIA  εσείς έχετε ωραίο καιρό εμείς δεν θα το έλεγα!! Θα βγάλει γάλα το στήθος λογικά! CHRISTI  σε καταλαβαίνω για τα άγχη σου και γω τα ίδια σκέφτομαι και έχω μεγάλη αγωνία! ΣΤΑΛΙΤΣΑ εμένα δεν μου έχουν ξεκινήσει ακόμα συσπάσεις ή τουλάχιστον δεν έχω καταλάβει κάτι! ΜΑΡΙΑ μην κουράζεσαι πολύ! Όλο το σπίτι φούξια? Θα πάθει κρίση ο σύζυγος! χαχαχα! ΝΑΤΑΛΙΑ περιμένουμε νέα σου το βράδυ!!!

Μονο το δωματιο σου λεω δινει το μαιευτηριο.900€ για φυσιολογικο 1100 για καισαρικη.Ολους τους φερνεις εσυ εκτος αν φερει η κλινικη που τους πληρωνεις ξεχωριστα.Τραγικοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.Σταλιτσα θα έχετε τον μπέμπη σας σύντομα στην αγκαλια σας,περνάει γρήγορα ο καιρός :-D Ναταλια περιμένουμε τα νέα :-) Πιστεύω οτι θα ερθει το γάλα όταν γεννησουμε. Ιωάννα με το καλό κοπελα μου αν ερθει το κορίτσι σας :-) Κατερινακι εμείς δεν έχουμε κοιτάξει ακόμα για παιδίατρο.aurora τελείως κουλο που δεν σας παρέχει ουτε παιδίατρο το νοσοκομειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ερωτηση... Ξερετε με σιγουρια αν γραφονται τωρα στο νηπιαγωγειο η δημοτικο παιδακια που δεν εχουν βαφτιστει;Ακουω διαφορα αλλα θα ηθελα να μαθω στα σιγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας! Λοιπόν τα νέα μου είναι καλά ο μπέμπης είναι κοντά στα 2 κιλάκια είναι χαμηλά στις μετρήσεις αλλά αυτό ισχύει από την αρχή, οπότε δεν μας ανησυχεί από την στιγμή που αναπτύσσετε σταθερά. Ο τράχηλος δεν έχει μειωθεί. Οπότε συνεχίζω την ξεκούραση... Αυτά τα νέα μας! :-)

Aurora δεν το έχω ψάξει ιδιαίτερα το θέμα αλλά έχω φίλη κοντινή που δεν έχει βαφτίσει το παιδί της και δεν έχει κανένα θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας! Λοιπόν τα νέα μου είναι καλά ο μπέμπης είναι κοντά στα 2 κιλάκια είναι χαμηλά στις μετρήσεις αλλά αυτό ισχύει από την αρχή, οπότε δεν μας ανησυχεί από την στιγμή που αναπτύσσετε σταθερά. Ο τράχηλος δεν έχει μειωθεί. Οπότε συνεχίζω την ξεκούραση... Αυτά τα νέα μου! :-)

Μπραβο Ναταλια!Καλα τα νεα!Αρα μεσα ο μπεμπης στη ζεστη να μας αφρατεψει  

 

:-) :-) :-) :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θέλει αφράτεμα η αλήθεια είναι... :-) Έκανα επεξεργασία στο πάνω post μου, απάντησα στην ερώτηση σου Aurora μου.

Καλημερα κοριτσια μου!Απο σημερα ξεκιναει ο χαμος στο νησι!Δεν ξερω που θα παρκαρουμε να παμε κεντρο στο μαγαζι!

Ναταλια ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες κ μωρακια!!!! Καλή Ανασταση να έχουμε κ του χρόνου με τα μπεμπακια μας αγκαλιτσα! Aurora μου ποσο θα ήθελα να ημουν κ εγω στην Κέρκυρα! :-) Οσο για τα πονακια χθες το βράδυ στις 4.30 ξυπνησα με εντονους πόνους λες κ περιμενα να αδιαθετησω! Κρατησε μια ωρα! Υπεφερα! Τώρα είμαι καπως καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες κ μωρακια!!!! Καλή Ανασταση να έχουμε κ του χρόνου με τα μπεμπακια μας αγκαλιτσα! Aurora μου ποσο θα ήθελα να ημουν κ εγω στην Κέρκυρα! :-) Οσο για τα πονακια χθες το βράδυ στις 4.30 ξυπνησα με εντονους πόνους λες κ περιμενα να αδιαθετησω! Κρατησε μια ωρα! Υπεφερα! Τώρα είμαι καπως καλύτερα!

Ερχεται ερχεται! Σε λιγο θα κλαιει και θα θελει τη μαμα!

 

Καλη Ανασταση σε ολες,υγεια και ευτυχια σας ευχομαι!Φιλια στις κοιλουμπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εύχομαι σε όλες και στις οικογένειες σας καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!!!! Και του χρόνου να είμαστε καλά και να συνεχίσουμε να τα λέμε με τα μπεμπάκια μας αγκαλιά! Θα ευχηθώ με ένα πόνο σε όλες μας!!! Οι μέρες πλησιάζουν και ελπίζω όλα να πάνε κατευχήν!!! Καλά να περάσετε κορίτσια!!! Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες γλυκές καλημέρα! Stalitsa μου το πλασματάκι σου προετοιμάζεται για την μεγάλη έξοδο!!! :-)

Καλή Ανάσταση εύχομαι από καρδιάς! Εύχομαι το Φως της Ανάστασης να φωτίσει τις ψυχές, τις ζωές όλων μας και πρώτα απ' όλα τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Ανάσταση και καλό Πάσχα μανουλες και κοιλιτσες :-D :-D του χρονου με τα ζουζουνια μας αγκαλιά θα σουβλιζουμε αρνί :-p :-P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εδω ειμαι καιγω!!!ευχομαι σε ολες καλη Ανασταση υγεια και ευτυχια σε σας και στις οικογενειες σας που συντομα θα μεγαλωσουν!!!με το καλο τα μωρακια μας να ερθουν!!!εγω δεν προλαβαινω ουτε να βηξω!!!ολη μερα ταιζω αλλαζω πανες αποστειρωνω μπιμπερο και ξανα απο την αρχη!!!φιλια απο μενα και τα μπεμπακια μου!!!σας αγαπω πολυ ολες και ας μην προλαβαινω να μπαινω πια οσο συχνα θα ηθελα.σας διαβαζω και χαιρομαι με τα νεα σας!!

υ.γ. σε λιγες μερες εγινα εξπερ στην αλλαγη πανας!!!κανω και μαθηματα κατ΄οικον!!χαχαχαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...