Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

χα χα...ευτυχώς κορίτσια θα προηγειθείτε στα διαβάσματα 1 χρόνο να σας ακούω να μαζέυω αντοχές...και μένα βουνό μου φαίνεται η διαδικασία η μια εκ αριστερών και η άλλη εκ δεξιών και γω στη μέση να απολαμβάνω γκρίνιες...Περαστικά στα αγόρια σου marker δε παλεύεται ο ξερόβηχας το ξέρω και μας πάντως aerius με soldesanil μας δίνει σε τέτοιες περιπτώσεις όχι αντιβίωση και κάνει δουλειά.Βάλε και αφυγραντήρα να δουλεύει στο δωμάτιο τους πριν κοιμηθούν αν έχετε εμάς βοήθησε και αυτό......Μαράκι να σου ζήσει η τετράμηνη κοράκλα....φαντάζομαι τώρα που θα σχηματίζεται θα σας έχει παρει τα μυαλά....Καλή αρχή στο Διονυσάκη στη κολύμβηση..Σωσώ γέφυρες,τούμπες και τέτοια θα κάνουν καλέ στα τετράχρονα στην ενόργανη για αρχή,είναι δυνατόν να τους φωνάζουν ή να τα ζορίζουν;;;Πόσο κοστίζει το μήνα;Από περιέργεια να δω γιατί εδώ άκουσα για 70€ το μήνα σε μια σχολή για 2 ώρες την εβδομάδα και μου φάνηκαν πάρα πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

35 ευρω ο μηνας και 15 η εγγραφη 3 φορες απο 1 ωρα ....καθε βδομαδα..

εμεις καλα..θα κατεβω κεντρο!

το προσκλητηριο μ,ας καομα να φτιαχτει..ααχα...σε 1 μηνΑ ΕΙΝΑΙ η βαφτιση..

εδω ο καιρος ειναι ..με ηλιο..

δεν ξερω τι να μαγειρεψω..θα κατεβω κ στο κετρο..

μαλλον καμια ομελετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

καλα ηρεμηστε εχουμε χρονο μπροστα μας για διαβασμα!χχχαχαχα

αν ημασταν στην ιδια πολη θα σας τα διαβαζα εγω...θα μου πεις κατσε να εχεις κουραγιο να διαβασεις τα δικα σου γιατι συνηθως το εξαντλουμε με τα ξενα παιδια...πολλοι δασκαλοι καθηγητες πανε τα παιδια τους αλλου για μαθημα...ισως γιατι δεν καθονται ευκολα...

Μαρια ο αδερφος μου την πηρε την αργοναυτικη και ετυχε να την εχουν πει σαν παραμυθι στον παιδικο...

και εμεις λαιμο ο μεγαλος ψιλοκλεισμενο χωρις πυρετο ακομη τουλαχιστον..δεν τη γλιτωνουμε ομως και οχι τποτα αλλο μην εχει φερει μικροβιο σπιτι φοβαμαι,,,

Μαρακι πολυ καλη ιδεα το κολυμβητηριο..θα του φτιαξει υποδομη για γερο σωμα και ευθυτενες...

εδω εκλεισε..no money για πετρελαιο....

Σωσω γιατι ρε θα χωσεις τον λευτερη στο διαβασμα?????για την ενοργανη δεν ξερω τιποτα αλλα φανταζομαι οτι πολλα θα αφορουν στην επαγγελματικη...εγω πηγαινα μπαλετο...μπαλετο να την πας...αν και σκεφτομαι πως θα εχεις ξινισει οταν θα το διαβασεις αυτο..χαχχαχχαχαχ!!!!

παντως ο δικος μου με το μπασκετ λιωνει...μουσικοκινητικα δε θελει να ξαναπαει...βαριεται λεει...ας μην ξαναπαει...προτιμοτερο εκεινο το απογευμα να βγαινει να κανει ποδηλατο στη γειτονια..

Βαγκ οντως αυτη η σκηνη στην ταινια απολυτα μας ταιριαζει...χαχαχχχα

για σκεψου εγω που δουλευω εκεινες τις ωραιες ωρες για υπνο...

εδω τα ιδια...δεν ξερω τ να μαγειρεψω..ο μπεμπης εχει παρει εναν υπνακο και εγω πρεπει να απλωσω ρουχα , να διορθωσω κατι εκθεσεις να φτιαξω φαγητο και βαριεμαιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ουρανός ολόμαυρος...μόλις πέρασε ανεμοστρόβιλος,πρώτη φορά είδα...ευτυχώς μικρός...σα σωλήνας που κουνιόταν χα χα...Καλό χειμώνα...Σωσω πολύ καλή τιμή...εδώ δε βρίσκεις δραστηριότητα με τόσα λίγα....50αρι στη καλύτερη περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαλετο;;;πς καλα;;;απαπαπαπ..με τιποτα....

ουτε θα της το δειξω!!

να μεγαλωσει να την παω καρατε..χαχα...

αληθεια ανεμοστροβιλος;;

χαμος..

η μαριλου ετοιμαζεται για την κυριακη την βαφτιση του μικρου..

θα τα κανει σχεδον ολα μονοι της..λολικεικ..στολισμους..αξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

και ο δικος μου λαιμος ψιλοχαλια σημερα

αιμα εβγαζα απο τη μυτη -κακοοοο - ιγμοριτιδα μυριζομαι

εαν την γλυτωσει ο μπεμπης - δεν τον κοβω να κολαει ποτε αλλοτε

ουτε εμεις εχουμε φαι σημερα

βαριεμαινα μαγειρεψω

κανα ρυζοτο θα κανω γι εμας τελευτι στιγμη - τααγορια κοτοσουπα απο χθες

θα τον ρωτησω για σολντεσανιλ

αν και εχουν βρασιμο και οι 2 - οποτε ελα καλη μας αντιβιωση

δεν πειραζει τοσο κιλα εχουν πιει - αλλο λιγο τι να φτουρισει

70ε μαρντ ειναι τρελλη υπερβολη

προσωπικα δεν θα τις πηγαινα

ο δημος δεν εχει;

και εμεις στου δημου θα παμε με 10ε

μηλο σημερα ο μπεμπης για να δουμε θ το φαει;

ναι χρυς αμα δεν του αρεσει ας μην παει

σιγα δεν εγινε και τιποτ

πλησιαζει ο καιρος για διαβασματα τι λες;

ενας χρονος εμεινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαλετο μια φορα πηγα και την ιδια μερα εφυγα χαχαχα

εγω τζουντο πηγαινα

πολυ καλυτερο απο το καρατε σωσω - να το εχετε υποψιν σας - πιο ευγενες αθλημα και με λιγοτερους τραυματισμους

με το καλο και η βαφτιη της μαριλου

ποσο ειναι ο μικρος τωρα; μεγαλος νομιζω ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχααχαχαχαχ Σωσω το ηξερα οτι θα αντιδρουσες ετσι....

αντε ρε που θα απει το παιδι καρατε που εχει τοσο πανεμορφη μουριτσα....

Μαρια 2 χρονια εμειναν και μη διανοηθω οτι θελετε να τους μαθετε να διαβαζουν και να γραφουν απο τα νηπια...

Μαρδιο εδω ηλιο αλλα μετα το μεσημερι δεν τη γλιτωνουμε τη μαυριλα...

νομιζα οτι η Μαριλου ειχε ηδη βαφτισει..ωραια θα ειναι...φυσικα αξια...

καλα η δικη μας η αξια που ειναι να μας πει τα νεα της βαφτισης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ντε..που ειναι να μας τα πει;;

ρε παιδια πως θα σας φαινοταν στις στεκες των κοριτσιων και αντοιστοιχα στης θηκες των κηρομπογιων να μη βαζαμε κουφετα;;

ταπ αιδιακια αντι για γλυκο θα παορυν χωνακι με καραμελες κ ζαχαρωτα!

στους μεγαλους στα σαπουνια..κανονικα κουφετα!!

τζουντο,ε;;θα το ψαξω..αν κ λρυτ διαφωνει με τετοια αθληματα..χαχα..

εμας εδω του πολιτιστ συλλογου ειναι 15-20..

εγω ελω να παω η γιογκα η δε θυμαμαι πως το λενε..

αλα ειναι απογ..κ ο λευτ ξεκιναει σπαστο..

και δεν βολευει!!

σας ειπα οτι η κουμπαρα απο σουηδια δε θα βαφτισει το μικρο;;

ρε παιδια ειναι 3 μηνων εγκους..

δε θελω να παθει τιποτα κ να το εχω στο μυαλο μου..

πρεπει να γεννηθει αυτο το παιδι..ειναι 35 χρ..

και ειναι η πιο τελεια κουμπαρα εβερ..

αλλα τοσο ταξιδι..τοση ταλαιπωρια..

της το ειπα απεξω απεξω..σε λιγες μερες θα της το ανακοινωσω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις και τη σκεφτεσαι...μπορει βεβαια να φερει αντιρρηση...

αλλα αυτο το 35 χρονων το ειπες με εναν τροπο μαχαιρια στην καρδια της 36αρας..χαχχαχαχαχα!!!!

αντε ρε τζουντο καρατε και τετοια για κοριτσια...

εγω λεω κουφετα μονο στα σαπουνια...υπερβολη μου κανει σε ολα αφου θα υπαρχουν χωνακια...γνωμη μου η απλοτητα....

εγω σας εχω πει οτι θα κανουμε ακρως οικογενειακη βαφτιση ε????απλως θα κανουμε ενα μεγαλο τραπεζι φιλων και παιδιων το επομενο σαβκυρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!ευχαριστώ για τις ευχές!!!η βαφτισούλα μας ήταν υπέροχη!!!πραγματικά υπέροχη!ο καιρός ήταν με το μέρος μας!το παιδάκι μου δεν έκλαψε καθόλου!!!μόνο γκρίνιαξε λίγο όταν τον ντύνανε.το κέντρο ήταν υπέροχο, το ίδιο κα το φαγητό.ο κόσμος μου έμεινε πολύ ευχαριστημένος.αυτό που με χαροοποίησε ήταν ότι όλοι φεύγανε φορτωμένοι!μπομπονιέρες, κεραστικά, τους έδινα γλυκά φεύγωντας γιατί είχαμε πάρα πολλά!!!με τους δικούς μας περάσαμε πολύ όμορφα!ο αδερφούλης μου χάρηκε τα παιδιά μου μιας και ήρθε μόνος του.έλεγε και ξανάλεγε ότι ερωτεύτηκε τον ανιψιό του.μέχρι και η μυρωδιά είναι δική του λέει... χαχαχα!του μοιάζει πάρα πολύ!ο γιος του δεν του μοιάζει τόσο πολύ.όλοι του το είπαν στη βάφτιση.καμάρωνε σαν το γύφτικο σκεπάρνι... χαχαχα!βγάλαμε κ τα μύρα.η θεία μου έκανε όλες τις ετοιμασίες.κ κάθε μέρα αυτή μαγείρευε.ο μπαμπάς έφτιαξε και λουκουμάδες για τη βάφτιση κ ξετρελάθηκαν όλοι!!!ζητούσαν τη συνταγή αλλά ο μπαμπάς έμεινε βράχος... χαχαχα!!!ο μεγάλος μου ήταν πολύ χαρούμενος!απόλαυσε τη μέρα!σας διάβασα στα πολύ γρήγορα και δε συγκράτησα κάτι.μόνο να ευχηθώ στον Θανούλη μας που είχε γενέθλια!να τον χαίρεσαι Χρυσούλα μου!να είναι πάντα γερός και χαρούμενος!!!σήμερα θα πάω στον φωτογράφο να πάρω το cd με τις φωτογραφίες και θα σας στείλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν Νανά μου!Με τόση προετοιμασία φυσικά και θα ταν όλα υπέροχα!Ευτυχώς ευνόησε και ο καιρός.Τα ίδια λέω και για το γάμο στη Κρήτη,τυχεροί ήταν,τους έκανε τέλειο ΣΚ,νομίζω τελευταίο καλοκαιρινό.Βρε τον αδερφό καημός που του μοιάζει ο ανηψιός...Σαν εμένα που δε μου μοιάζουν οι κόρες μου και μου μοιάζει του ξαδέρφου μου η κόρη...χα χα...Και ο άντρας μου τζούντο θέλει να τις γράψουμε έχει του δήμου με 15€ το μήνα το παιδάκι αλλά παίρνουν από 4ων.Και κολύμβηση θέλει.Εγώ πάλι είμαι της άποψης να μην αρχίσουν τα κουβαλητά από τόσο νωρίς...έχουμε μέλλον πρέπει να φυλάξουμε αντοχές...χα χα...Ανοιξε ο καιρός,έριξε καρέκλες και τώρα άνοιξε...Μαρκερ άμα έχουν και βράσιμο στο στήθος μάλλον δε τη γλυτώνετε την αντιβίωση καλά λες ή κανένα αποχρεμπτικό αν σας πιάνει να ωριμάσει ο βήχας.Περαστικά τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νανα..μπραβο!!1

αφοπυ πηγαν ολα καλα.!!!και οι γνωστοι σε ολυοςε μας λουκουλμαδες..να δω ποτε θα φαμε κ απο δαυτους..

καλε χρυς ποτε θα βαφτισεις;;

πλακα μας κανεις;;χαχ

πολυ καλα το κανεις το οικογενειακα!!

αληθεια!!

και γω λεω να μη βαλουμε κουφετα..

ετοιμαζει ο λευτ το προσκλητηριο..ειναι κ τελειομανης..περνει γραφει σβηνει..χαχα..

βρε βαλε 2 κειμενα πανω κ τελειωνε λεω!!

καλα τους περισσοτερους φιλους μεσω φεισμπουκ κ πμ θα τους πουμε..

μαντρ κ δω ο καιρος...ηλιολουστος..

δεν εχω λαδι καθολου..τωρα πηγε να το παρει ο λευτ απο τη μαριλου που το αγοραζουμε..

ουτε για το φαγητο του παιδιδου..χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε..ακτεβασατε τα χειμερινα;;

εγω οχι ακομα...σας λειπουν ρουχα η ειστε καλυμενες;;εγω δεν εχω ιδεα..αυτο που ξερω ειναι οτι τα μωρουδιακα πρεπει να εξαφανιστουν..να δοθουν εννοω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο νανα ,μεγεια το ονοματάκι σας.

πάντα φωτισμένος ο Μάριος.

μπραβο στον αδερφό σου που είναι εκδηλωτικός στα παιδιά σου.

τα αγόρια καλύτερα προς στάσιμα.

θα περιμένωερικες μέρες ακομα

μαρντ και εγώ χρησιμοποιώ υγραντήρα ακομα με ευκάλυπτο ακομα και σε εμάς.

χειμωνιάτικα έχω κατεβάσει. Τα αγόρια είναι φουλ.

στον μπεμπουα λείπουν πιζαμακια ολόσωμα για ύπνο.τζαμπο θα πάω να πάρω.

έβαλε ψυχρα ευτυχώς σήμερα

πήρα αφρολουτρο αντερμα , πολύ καλύτερο απο το μουστελα. Ενημερωτικά για όσες χρησιμοποιούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως πολύ καλά τα aderma και γω αυτά χρησιμοποιούσα μέχρι πρόσφατα τώρα που μεγάλωσαν είπα να το γυρήσω σε αυτά του σουπερ μάρκετ όχι φαρμακείου πια.Εχω 2 κλειστά δοχεία που τα πήρα καταλάθος δεν είναι σαμπουάν-αφρόλουτρο είναι cleansing lotion.Λέει ότι το βάζεις σε βαμβάκι και καθαρίζεις την επιδερμίδα του μωρού.Δε κατάλαβα που χρησιμοποιείται.Αν τα θέλει καμιά σας με τα νεογέννητα και ξέρει τι είναι να της τα στείλω Είναι αυτά: No-rinse Cleansing Oil | A-DERMA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Νανα και περιμεναμε λεπτομεριες!!!!!

να σας ζησει, καλοφωτισμενος ο Μαριος και πολυχρονος ο Ανθυμος!!!

αντε και με μια κορη!!!!!

ο μπαμπας σου να ξερει οτι ζηλεψα τους λουκουμαδες του!!!! τρελαινομαι!!!!

περιμενουμε φωτο της ευτυχισμενης οικογενειας!

Χρυσουλα αληθεια βαφτιζεις;;;; μια χαρα!

για το διαβασμα και εγω το σκεφτομαι... παλια ελεγα θα τα αναλαβει ο αντρας αλλα οσο περνανε τα χρονια η υπομονη του εξαντλειται... αρα... ο κληρος θα πεσει σε μενα....

οσο για τα αθληματα, ξερετε εγω φαν του στιβου... πολλα αγωνισματα με διαφορετικες προδιαγραφες αθλητων... ολο και καποιο θα ταιριαζει...

το κολυμπι μ'αρεσει για μικρα παιδια για να μαθουν σωστα και για τη θαλασσα.

τα καρατε-βαρατε τζουντο δε μ'εντυποσιαζουν αλλα τη σημερον ημερα... και ετσι οπως πανε τα πραγματα... ολοι θα επρεπε να κανουμε μαθηματα αυτοαμυνας και αυτοπροτασιας.

Μαρκερ οικογενειακως την πατησατε;;; καλα μας ξεκινησε ολους η σχολικη χρονια...

αν και εμαν προσωπικα ολο το 2013.... @#$%$#@! να παει και να μην ξαναρθει! απο την Πρωτοχρονια που εβγαλα το χερι μου.... ολο αρρωστοι ειμαστε!!!!

Μαρντιο ανεμοστροβιλος!!!! εχει γινει το κλιμα.... δηλ εμεις το καταντησαμε...

οσο για τις τιμες των δραστηριοτητων... ειναι μικρο το μερος οποτε και λιγες και ακριβες οι επιλογες....

Σωσω εμεις κατεβασαμε σχεδον ολα τα χειμωνιατικα... εχει ακομα 2-3 σακουλες στη σοφιτα.. προλαβα και τα επλυνα ολα αλλα δε σιδερωσα σχεδον τιποτα! αφου ο αντρας ειναι ολο στο μπαμπα του, κρυο,οποτε δεν ειναι τα θερια στην αυλη και εγω και με τους 2 στο σπιτι δε σιδερωνω!!!!!

να με στειλεις μέιλ με το προσκλητηριο που κανει ο Λευτερης...

βασικα στειλεις δε στειλεις, να'μαστε καλα, θα ερθεουμε, αλλα να μην το δω;;;;;

οσο για τα κουφετα.... μη βαλεις στα παιδικα... θα πολεμανε να λυσουν το κορδελακι με τα κουφετα για να παρουν το δωρο! να σε πω την αληθεια... και εγω το σαπουνι το προτιμω απο τα κουφετα!!!!

οσο για μας...

το βραδυ χθες εφαγα πολλα φυστικια αραπικα αναλατα.... πονουσε η κοιλια μου και μ'επιανε κρυος ιρδωτας ως τις 3.... στις 5 ξυπνησε η ΜΑριαννα με πονοκοιλο!, εμ... χθες ολο το μεσημερι και το βραδυ ηταν με το καλτσον και το κορμακι της γυμανστηκης και πατουσε και σερνοταν με την κοιλια στα πλακακια!!!!! οσο και να φωναζα!

εμετο δεν μπορουσε να κανει, αρα απεκλεισα τη γαστρεντεριτιδα... ελεγε πανω απο τη λεκανη της τουαλετας.... τα βρωμομικροβια δε θελουν να βγουν απο την κοιλια μου!!!! θελουν να μεινουν εκει να με ενοχλουν!!!!

την εβαλα ζεστη κομπρεσα και την περασε... το πρωι ο αντρας ηθελε να τα παει σχολειο για ναπαει στο μπαμπα του... την εδωσα γαλα και το εβγαλε σε μιση ωρα... ειπε στις δασκαλες να μην τη δωσουν πρωινο εκει... ευτυχως ειχαν γεμιστα στο σχολειο.. το μεσημερι στο σπιτι πριν ερθω, ο αντρας τους εδωσε αμαρετι γκοφρετακια!!!! την επιασε παλι η κοιλια.... με θερμοφορα περασε και κοιμηθηκε... απο τοτε... οκ... μακαρι αυτο να ηταν....

ο πεθερος... ενω ηταν μια χαρα ο ανθρωπος και θα εβγαινε σημερα το πρωι..... τον κατεβασανε να τον κανουν υπερηχο καρδιας χθες το μεσημερι..... αλλα προφανως επιδη η κλινικη αν και ανακαινισμενη ειναι παλια... εχουν κρατησει παλια μηχανηματα....

δεν ειχαν φορητο υπερηχο;;;;;;

τον βαλανε σε ενα κρεβατι που απο τους ωμους μεχρι τη μεση ηταν κενο για να μπει μερος του μηχανηματος σαν ακτινογραφια!!!!

του βγαλανε και το ελαστικο που κρατουσε το θωρακα και τονειχαν εκει 10'!!!! προφανως απο τη συνεχη ισομετρικη συσπαση της εγχειρισμενης περιοχης οταν πηγε στο δωματιο τον επιασε ενας πονος που μελανιασε! πλακωσαν ολοι, καρδιογραφηματα κλπ... δεν ηταν κατι απο καρδια, Δοξα τω Θεο, ηταν μυοσκελετικο, αρα λογο αυτου που σας ειπα!

μα ποσο γιδια ειναι;;;;;

ρε Μαρκερ και Σωσω εσεις που τα ξερετε αυτα... ειναι δυνατον;;;;;

αυτα... εδω κρυο!!!! μεσα στο σπιτι 23,5 στα δωματια πανω 22,5!!!!!

και αυριο χειροτερα!!!! μαλον θα αναψουμε πελετ!!!!

μπρ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

καλα ποτε σταματανε να ξυπνανε το νορμαλ μωρα τη νυχτα;ελπιζωνα μην φτασει ακι αυτος 3 χρονων χαχα

παλι 2 φορες ξυπνησε

αχ κοριτσια νιωθω οτι δεν θελω να αποθηλασω

τωρα που αρχισε το φαγητακι ακι δεν το θηλαζωενα γευμα νιωθω οτι κατι μου λειπει

ενι γουει

φορεσαμε χειμωνιατικα σημερα

ψοφοκρυο

μπραβο βρε σωσω με τα σαμπουανια

σιγουρα ειναι καλυτερα αυτα που ξερεις και τι εχουν μεσα

μαρντ ουτε εγω κατσλαβα πως καθαριζει

δλδ το απλωνεις και σκουπιζεις; και ειναι καθαρο εμτα;

βγαζει και το σκατο;

τι ναπω

η δουλεια τελικα οκ;

βαγκ εφυγε η βλαμενη;

καλα ο παιδικος σας ειναι σουπερ

εκανε εμμετο και την κρατησαν;

εμεις εαν το ειαχμε πει δεν θα τα αφηναν να τα παμε

μακαρι να μην ειναι τιποτα και απλα να κρυωσε η κοιλιτσα της

καλα και εσυ ποσο αραπικο εφαγες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κ απο μας..ναι μπορει να συμβει...φορητο υπερηχο εχουνε μονο στην εντατικη μεσα..και παλι οχι παντα..κ μεις τους..νεκρους τους κατεβαζουμε κατω για αξονικο κ τετοια..

αφυο ειναι καλα ο ναθρωπος..

καλε δεν ειχα κλειστα παπουτσια να παω τη μαρθα σχολειο.χ.αχ.α..

πρεπει να κατεβασω τα χειμενρινα..αλλα βαριεμαι!!

δε θελω!

τελικα δε θα βαλουμε κουφετα στα παιδια..θα κανω αναρτηση το προσκλητηριο εδω..

θα κανω αρακα λεω για σημερα..

φυστικι αραπικο,ε;;καιρο εχω να φαω!

μαρκερ αληθεια δε θελεις να αποθηλασεις;εμ ην αποθηλασεις..ποτε πας δουλεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα χθες κατι μπισκοτακια στυλ κουκις...μιλαμε ονειρικα..απο τα καλυτερα μπισκοτα που εχω φαει..τα τσακισα..θα τα βαλω στο μπλογκ ..μιλαμε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας κοριτσάκια μου!

σας έστειλα φωτό...

σε όσες είχα μέηλ.

όποια δεν πήρε ας μου στείλει το μέηλ της.

περιμένω εντυπώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολές Γονέων - Ίδρυμα Νεολαίας και Δια Βίου Μάθησης

μου φαινεται καλο θα παρω τηλ να ρωτησω

σχολες γονεων

εχετε ακουσει τιποτα;

εμας εχει και ο δημος βεβαια απο οσο ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katarxhn...τελεις φωτο..πργματικα..να σας ζησουν ρε νανα!!

και δε μοιαζει ο μικρος τον αδερφο του παντως...ο μεγαλος μοιαζει εσενα και το μικρο το μπαμπα του..

ε ρε χρυσαφικο κ κακο νανα!!

ωραια τα ρουχα ολης της οικογενειας..αλλα η ραωατα του μικρου σκιζει..επισης εσυ εκανες το τραπεζι με τα γλυκα;;

αυτο που εχεις τρυπημενα τα φλυφειτζουρια...την στρογγλυλη τη μπαλα απο φελιζολ που θα τη βρω;;θελω να κανω κατι παρομοιο..εχω παρει ολα τα υλικα περα απο τη στρογγυλη μπαλα!

και το τρπαεζι του φαγητου ωραιο!μπραβο ρε συ!!φωτο απο μπομπο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...