Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

geia κ απο μας..περασαμε τελεια στη βαφτιση..τα παιδια δεν κανανε κιχ της ελενηε..

φαγητο μεχρι σκασμου..σας ειπα οτι πηρε τουλαχισοτν 3 κιλα,ε;;

τι να πω!!

η ελενη..καλα δεν εχω λογια..κουκλα κανονικη..αληθεια το λεω!

ο λευτ απ οχθες στη δουλεια..δεν συμφερει να πηγαινοερχεται με τα σπαστα κ εμεινε εκει..σημερα θα ερθει ομως..

νανα να σα ζησει κ σας!

το απογ πηγαμε σε 1 φιλη..

η μαρθα δε κοιμηθηκε!

αυριο η μεθαυριο θα ρωτησω για ενοργανη για τη μαρθα!

35 ο μηνας λεει..

3 φορες τη βδομαδα..

χαρα τι να πω καλο μου..

ολα μαζι σας ετυχαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε βρε καλοφωτισμενα και τα διδυμα και ο Μαριος!

Σωσω φανταζομαι παιχνιδοενοργανη.... γιατι με την ενοργανη ως αθλημα ειμαι τελειως κατα. εννοω να ασχολιθει σοβαρα με προπονησεις.... και για την πιεση που δεχεται το σωμα τοσο μικρων παιδιων, που επιδη οτι ειναι να κανουν απο επιτυχιες πρεπει να το κανουν σε μικρη ηλικια αλλα και γιατι τα βαρη σταματανε την αναπτυξη. και ελπιζω, αν και πολυ αμφιβαλω, η πλειοψηφια των προπονητων να μην ειναι τοσο κακοι με τα παιδια... και μιλαω σοβαρα... μαλωματα, σφαλιαρες και συμπεριφορα... που ο δικος μου τοτε προπονητης απειλησε μια οτι θα φωναξει την αστυνομια αν συνεχισει να φερεται ετσι στα παιδια! και ολα αυτα στο υπογειο του Παλαι ντε Σπορ που προπονουνται οι καλυτερες ομαδες της πολης.

οσο για ταβερνα με παιδοτοπο.... στην Τουμπα δεν ξερω.... θα ρωτησω συναδελφους στο τμημα.... ξερω μονο μια δυτικα. Ευοσμο... καμια σχεση...

ΜΑρκερο μικρος εφαγε την κρεμα ή εσυ;;;;; εεεεεε;;;;;

μολογα.....

Χαρα ο Θεος ειναι Μεγαλος... σιγουρα κατι θα γινει... ιδιως τωρα με το μωρακι στην κοιλιτσα...

α, δε σας ειπα.... η βλαμμενη ειπε οτι θελει να φυγει απο το γραφειο!!! μετραει τελευταιες μερες... να δω σε ποια ομαδα θα τη βαλει ο Δ/της που δεν τη θελει κανενας!!!!

καλη βδομαδα να εχουμε... η πρωτη τοσο δροσερη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βαγκ...αληθεις λες για την ενοργανη;;

εγω ξερω αυτη τη βιαιαη συμπεριφορα στο εξωτερικο..κινα κ τετοια..αλλα και στο παλαι;;

τεσπα!!

δε ξερω..αμλλον κατι τετοιο θα κανουν..θα παω να ρωτησω!

να φυγει η βρωμιαρα απο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστρέψαμε στη βάση μας....όλα ήταν υπέροχα..Ενθουσιάστηκα με Κρητική φιλοξενεία και φαί...πολύ φαί βρε κορίτσια!!!Οι νεόνυμφοι δεν έπαψαν να μας ευχαριστούν που καταφέραμε να πάμε.

Μάρκερ καλέ οι δυο μας πήγαμε χωρίς μωρά..γέλασα που είπες στη Σωσω να ψάχνει μια διδυμομάνα....Τι κόσμος τι χαμός εκεί στα λιοντάρια Σωσώ,εντυπωσιάστηκα...είχε και εκδηλώσεις για τις μέρες Τουρισμού.

Χαρά να μας γράφεις να ξαλαφρώνεις...ούτε στη δική μας ζωή είναι όλα ρόδινα πάντα.Να θυμάσαι όταν είσαι στα δύσκολα,ο τροχός γυρίζει...υγεία να υπάρχει και θα βρεθεί άλλη δουλειά,δεν μπορεί.Όσο για τον μικρό να επιμείνεις στις δασκάλες να τον κρατάνε περισσότερο,όχι με το πρώτο κλάμμα έλα πάρε τον.

Νανά να σας ζήσει ο νεοφώτιστος...περιμένουμε εντυπώσεις!

Οι δικές μου κυρίες με παππού-γιαγιά...μόνο σε μένα έμεινε η ανησυχία αδίκως...

Να τις ζήσουν και της Ελένης τα παληκάρια της...

Vag έτσι ε;Ντολμαδάκια γιαλατζί τα τέκνα σου....από τη μια είναι να γελάς με την ευρηματικότητα των παιχνιδιών τους και από την άλλη σου ρχεται να τα πνίξεις...χα χα..

Αντε να ξεκουμπιστεί η συνάδελφος να βρεις την ηρεμία σου....

Φαντάζομαι με τα της Χρυσής Αυγής θα στε σε επιφυλακή..

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ;ληερα...χαιρομαι μαντρ που περασες καλα..εμις αργησαμε να ξυπνησουμε το πρωι κ δεν την πηγα σχολειο..

και πηγαμε βγαλαμε διαβατηρια..ταλαιπωρεηθηκαμε λιγο μς τα παραβολα που δεν ειχαμε..και φορτωνε κ ξεφορτωνς τα παιδια..

αλλα 2 ημασταν τελειωμενοι..

φαγαμε φακες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..

πραγματι δεν προλαβαινω να μπω..περναει η μερα και δεν καθομαι καθολου...

ευχαριστουμε για τις ευχες..

Νανα να ειναι γερός ο Μαριος και πολυχρονος και ο Ανθιμος..

Ελενη επισης να σου ζησουν τα αγορια σου..καλοφωτιστα!!!

Χαρα μη βαζεις τη στενοχωρια μεσα σου..να γραφεθις να ξαλαφρωνεις..μλκ με τη δουλεια....

μακαρι να μπορουσαμε να βοηθησουμε πραγματικα!!!!

μην αγχωνεσαι με το παιδι..εχει περασει 4 χρονια μαζι σουν δεν ειναι ευκολο να σε αποχωριστει ευκολα..μην τον πιεζεις..ο,τι κανει...στο τελος θα δεις οτι θα τα καταφερει τελεια!!!

Μαρια τι κρεμα εδωσες????

εμεις πορτοκαλι 3 μερες και αυριο και αχλαδι...για να δουμε..

Σωσω καλα να περασετε με Αλεξια!!!!

θελω και εγω εκδρομουλα!!!

Βαγκ αντε να γλιτωσεις...φανατζομαι τη φαση με τα διπλανα...σε νωθω ετσι εχω αφηνιασει και εγω μεσα στο σπιτι κιολας με ενα γειτονοπουλολιγο μεγαλυτερο ειχαν βρει παιχνιδι να ετανε τα παντα κατω για να γελανε...απορω πως ειχε γλιτωσει ξυλιες εκεινη τη μερα αλλα σιγουρα ακουστηκα σε ολη τη γειτονια....

΄περαστικα στον πεθερο σου!!!

το καλο νεο...ο Θ ξεκινησε ξαφνικα να τρωει παλι απο ολα και μαλιστα αυτα που δεν ετρωγε καθολου...

για να δουμε τι μελλει γενεσθαι..με κουρασε αυτη η φαση με το φαγητο..

το κακο νεο..αδιαθετησα ξαφνικα 2η φορα αυτον τον μηνα ειχα περιοδο 15-20 και ξαναδιαθετησα χθες 29..λετε τιποτα κακο??πηρα γιατρο τηλ λεει να δω ποσο θα καρταησει και να με δει...

το Σαββατο καναμε γενεθλια μαζευτηκαμε τελικα γυρω στα 25 ατομα ..

ολη την Παρασκευη και Σαββατο μαγειρευα..βοηθησε και ο αντρας πολυ...περασαμε εξαιρετικα...τα πιτσιρικια το κατευχαριστηθηκαν και οι γονεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασουμε κακο βραδυ

ο νικος με φαριγγιτιδα οπως τον κοβω

δεν εχει μυξες

αλλα εχει ξεροβηχα και εχει κλεισει η φωνη του

τι να κανω να τον πω αυριο παιδικο; μονο το βραδυ τον πιανει αυτο

βανιλια εδωσα χρυς

πορτοκαλι εμενα μου ειπε τον αλλο μηνα

μπραβο που περασατε ομορφα στα γεννεθλια αντε τωρα και στου μικρου

αντε βρε βαγκ ν φυγει να ηρεμησεις

τωρα που θα παει ασε τους αλλους να νοιαστουν

σπαστικο αυτο με τα παιδια απορω πως καρτηθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Χρυσουλα!!!αντε μπραβο... ετσι παντα ωραια να περνατε.... και να τρωει ο μεγαλος να μη σε στενωχωρει... οσο για την περιοδο... δε θελει καποιους μηνες να επανελθει στα κανονικα μετα τη γεννα;;;

εγω θυμαμαι... Οκτ 2009 γεννησμε, καλοκαιρι εκανα κοντα 2 μηνες να μου ερθει... πηγα ντοκ και δεν ηταν τιποτα. πηρα χαπακια, ηρθε, και μετα οκ. ρολοι..

Μαρκερ αν δεν εχεις δουλεια αυριο γιατι δεν τον κρατας σπιτι;;;;

περαστηκα σας...

Μαρντιο αντε και στην επομενη εκδρομη σας.... και μαλιστα τα δυο σας!!!!

τωρα που μαθανε με παπουδογιαγια!!

αααχχχ.. εμεις δε βλεπω ποτε να το κανουμε αυτο!

Σωσω αληθεια σε λεω για την ενοργανη... συμφωνω οτι κατι τετοια ειναι γνωστα στο ανατολικο μπλοκ αλλα οι περισσοτερες μεγαλοπροπονητριες ακομα και τωρα σε ενοργανη και ρυθμικη και συγχρονισμενη ειναι του ανατολικου μπλοκ! και δινουν γραμμη και στις δικες μας τις νεωτερες...

αλλα αυτο που δε θα ξεχωσω ειναι παιδακι να το κατεβαζει μανα με κλαμματα τις σκαλες να παει προπονηση με το ζορι και να λεει στην προπονητρια, δεν επιραζει, ριξε και καμια σφαλιαρα, ετσι γινονται οι πρωταθλητες! επιδη εσυ κυρα μου το ειχες καημο αλλα ησουν μπαζο με το ζορι να γινει πρωταθλητης το παιδι;;;;;

αλλα επαναλλαμβανω οτι αυτα ισχυουν για συστηματικες προπονησεις σε ομαδες και οχι τα χαχαχουχα που κανουν στα γυμναστηρια...

εδω ριχνει με το τουλουμι απο το απογευμα!

πηγαμε να δουμε πεθερο στην κλινικη. μαζι με τη μαμα μου και τα παιδια. εγινα μουσκεμα! απο την κορυφη ως τα νυχια! μια χαρα ο πεθερος... να'ναι καλα ο ανθρωπος.... εχει την καλυτερη μετεγχειρητικη απο ολους στην κλινικη... και απο μικροτερους σε ηλικια... Πεμπτη θα βγει με το καλο... τα μικρα τα ειχαμε κατω στην εισοδο και κατεβηκε να τα δει... τους εταξε και παιχνιδια... ο Σπυρος αυτο ονειρευεται... ποτε θα τον παει τζαμπο ο παππους....

αντε καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker...δεν ειναι φαρυγγιτιδα..αλλα ειπαμε..κυκλοφορει λαρυγγιτιδα..εχε σολτεσανιλ παντα σοτ σπιτι..

3 παιδια φιλων σε 3 ημερες..μιλαμε απιστευτο..

τι να πω!

χρυσουλα..αντε βρε..χαιρομαι που ξεκινησε να τρωι οθ..

και γω πες του ξεκινησα να τρω..χαχα..

να δω ποιος θα ξεπερασει ποιον..

να το χιαρεσια ρε φιλανανδα κ συ!!περασατε καλα;;

ετοιμασες τιποτα;λεω εω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

καλα εφιαλτικο βραδυ Μαρια ακους????

ο μικρος κοιμηθηκε στις 9 κλασικα και ευκολα...

ο μεγαλος στις 12 με τα χιλια ζορια αφου κολλησε με ενα παραμυθι με αφηγηση με την αργοναυτικη εκστρατεια...μπορει να το ακουσε και 20 φορες και αλλες τοσες να το διαβασα εγω....

στις 4 ηρθε και λεει κατουρηθηκα...απειρα τσισα...τον αλλαζω αλλαζω σεντονια ξαγρυπνησε..του ηρθε η φαεινη ιδεα να κανει ποδηλατο μεσα στο σπιτι...τον τελευταιο καιρο βαζε ενα παλιο μικρο μεσα και παει παντου με το ποδηλατο..θυμοσαστε που πηγαινε τουαλετα ετσι??? ε παλι τα ιδια...

απο τη φασαρια ξυπναει και ο μικρος, τον ταϊζω τιποτα το ματι γαριδα...

ο υπνος τα ξαναπηρε στις 6.30...ο μπεμπης στις 730 ξυπνησε κανονικα..ο αλλος σερνοταν για τον παιδικο...

να δω πως θα βγαλω τη μερα...ο αντρας με μαστορια δουλευει κατω στο σπιτι που σας ελεγα οτι ανακαινιζουμε...

Καλα Σωσω ειχα φτιαξει τα απειρα και ολα φαναστικα..αφου δε θα με πιστευεις ουτε εσυ ουτε η Νανα..χαχαχαχχαχ!!

σαλατα σεφ σαλατα καισαρα, κοτοπιτα , μανιταροπιτα, κεφτεδακια για παιδια , πιτσες για παιδια (τις εφτιαξε ο αντρας αυτες), κοτοπουλο μπουκιτσες με πιπεριες μανιταρια και ρυζοτο, πανσετα με μουσταρδα με πατατες φουρνου και ενα σουφλε με πενες...και τυρια και αλλαντικα διαφορα..

τουρτα απεξω με τον μπομπ τον μαστορα απο πανωαυτη διαλεξε τ νακανω...

ενα τσηζ κεικ και μια πορτοκαλοπιτα εφτιαξε η μαμα μου...

ο,τι δεν εχω φτιαξει στα 3 προηγουμενα γενεθλια τα εκανα ολα μαζι...ελιωσα στο μαγειρεμα αλλα το καταχαρηκαν ολοι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Χρυσούλα χρυσοχέρα...να τον χαίρεσαι και πάλι...μόνο που τα περιέγραψες τα φαγητά και τα γλυκά σας λιγουρεύτηκα.........Βάστα γερά μάνα με τις αυπνίες.....Χάλασε ο καιρός κόρες,πρώτη μέρα φθινοπώρου....αέρας και ψιλόβροχο μας βρήκαν απροετοίμαστους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια χρυσουλα εφτιαξες τοσα;;μωρε μπραβο..ακους νανα;;;

χαχ!!

εμεις καλα.η μαρθα σχολειο..ο καιρος οχι καλος..

το απογ θα πμε σε 1 ςδκηλωση..μουσικη ωδη λεγεται!

τζαμπα ειναι..

φακες το μεσημερι..

πηγα τζαμπο..λιντλ και χαλκιαδακη..παρι το 90αρι..

ετοιμασα 1 σιροπι για το βηχα..αν να δουμε αν θα κανει δουλεια..

αν βγει καλο θα σας πω κ τη σνυταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα, ΧΡΥΣΟΥΛΑ να χαίρεστε τα αγορακια σας!

παντα υγεία και χαρά!!!!!! :)

βΑγκ ευχάριστα διάβασα... Θα φύγει η λεγάμενη.....

Χαρα μου μου τι να πω ρε γμτ..... Εύχομαι πραγματικα να βρεθεί εργασία σύντομα για τον Πέτρο.

για τον Στεφανάκο εχω να πω ότι δε χρειάζεται πίεση. Ίσως δεν ειναι έτοιμος ακομη. Σκέψου και αυτή την εκδοχή.

χρυσουλα μου πέφτουν τα σαλια...... Χαχαχα

μαρ καλη αρχη. Δε σε πήρα γιατι ειχαμε καλεσμένους από Αθήνα για τα γενέθλια και ολο και κάπου κολλούσα... Αλλα αφού ξεκινήσατε κρεμουλες καλη αρχη και αχρειαστες οι οδηγίες περί αποχής.

και δω χάλασε ο καιρός μαρντ. Αλλα τωρα έβγαλε ήλιο.

καλο μηναααα! Σας είπα!!!;;;

σημερα καλε μπαίνει η μπουμπου μου στ ν 4ο μήνα!!!!!!!! :-ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4ο μηνα;;

καλα εγω νομιζω ακομα οτι εχεις νεογγενητο!

αληθειααυτη εγινε ολοκληρη γαιδουρα..με το μπαρδον παντα!!

χαα...

σε κουραζειστους θηλασμους μαρια;;

ειναι καλο κοριτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ σιδερένιος ο πεθερος σου.

μαρ τωρα είδα ότι ειναι άρρωστος ο μικρός. Περαστικά ρε συ.

σας διαβάζω στα γρηγορα και χάνω επεισόδια.

Ο Διονυσης το Σάββατο πρώτη μέρα κολυμβητήριο. Εχει ξετρελαθει και γενικά γουστάρει τρέλα νερό θάλασσα , πισίνα κλπ

δε ξερω όμως πως θα του φανεί να του λένε τι θα κάνει και να εχει κάποιον πανω απο το κεφάλι του.

ανυπομονω... :)

Ενω χθες ειχε τρελή υγρασία και κολλάγαμε ολόκληροι απο αυτο το πράγμα, τωρα το εχει γυρίσει σε ενα γλυκό βοριαδακι. Ωραία.

ηταν να παμε σήμερα Πάτρα για να κάνουμε επαναληπτικό υπέρ/μα στα ισχια της μικρής, αλλα ειχε κωλοκαιρο το πρωί και στη Πάτρα έκανε τον κακό χαμό.

τελικα ακυρώσαμε και θα παμε την άλλη Τρίτη όπου ελπίζω να μη το εχει τάμα κάθε Τρίτη να λυσσάει....

γιατι κατι είδα αν και δεν ειναι έγκυρο ότι πάλι ξαναχαλαει την άλλη εβδομάδα.

οχι τιποτα άλλο θελουμε να παμε και με τον μικρο να ψωνίσουμε ρουχαλακια και για τα δυο τους να δουν παμε βολτιτσες τύπου εκδρομουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σετ Ζαχαροπλαστικής Διακόσμησης 100Τμχ

παιδια το γκρουπον ειναι 1 απατη..αληθεια..οτ σας αρεσει κοιταξτε το κ στο ιμπει..

αυτο ηθελα..κα ιτο εψαξε ο λευτ στο ιντερνετ και το εχει 6 ευρω..

ελεος δλδ!

μας κοροιδευουν τελικα..

και ειναι το ιδιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

ο μπεμπουας γκρινιουλιτσα σημερα

τα μεγαλα σπιτι φυσικα αφου ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε

ο νικοςπιο πολυ μιλαμε για αθλιο βηχα και δεκατα -αυριο παλι σπιτι

ο μπεμπη δεν την εφαγε σημερα ανετα -2 φορες εφτιαξα κρεμμα γιατι εγινε νερο και τη συχενομαι που τη βλεπω εγω φαντασου χαχα

μπραβο χρυσουλα

αντε και του χρονου

τα φαγανε τουλαχιστον ή μεινανε;

καλε τι του διαβαζει του παιδιου; χαχαχα απο τωρα ιστορια; χαχαχα

εδω βροχη αλα τρελλη ζεστη βρε παιδι μου

σπλντεσανιλ ειναι κορτιζονη καλε απο οσο ξερω

δεν ξερω εμας οταν δεν του επιανε ουτε η αντιβιωση μας τις ειχε δωσει

μια φορα εχουν παρει μονο

καλα σωσω εννοειτε οτι εαν πας τζαμπο χαλας

λιτλ δεν παμε ποτε

μονοστις δικοπες να πηγμε 1-2 φορες γιατι ηταν το μονο κοντινο σουπερ

γερμανικο μποικοταζ κανει ο κως χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μια χαρά τα παμε τωρα.

παιδευτηκαμε αρκετά στην αρχη αλλα άξιζε τον κόπο.

νανα αντε μπες να μας πεις πως τα περασατε!!!!:)

χθες έκανε εναν περίεργο δυνατό ήχο το πλυντήριο...

ήρθε ο μαστορας πριν λιγο. Μας άφησε χρόνους.....

αυριο καινουριο... Έξοδα γμτ.

θαδ άνω μια έρευνα αγοράς τωρα να δω τι παίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβες...6 ευρω μαζι με τα εξοδα..σχεδον 1 ευρω τα εξοδα..τι να πω!!

βαΓΚ ΕΣΕΝΑ περιμενω να τα διαβασεις..χαχ..

εμεις καλα..πηγαμε κ κανμε μουσικοχορευτικη..τζαμπα ητανε..

ρε παιδια λενε οτι η ενοργανη μειωνει την αναπτηξη του παιδιου..ξερετε τιποτα;;να μην την παω;;

μαρακι κριμα στο πλυντηριο..κ χωρις πλυντηιο..με τιποτα..

μαρκερ να σου στειλω ρε συ το σοπορι για γοα τον βηχα..λες να κανει δουλεια;;

δε ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρωω κατι αραπικα φυστικια αναλατα.... μιαμ!

Μαρκερ περαστικα ρε συ... μακαρι να μην κολησε τιποτα ο μικρουλης....

οσο για το σολντεσανιλ... το εχουμε παντα στο ψυγειο απο τοτε που αρχισαμε τις στερεες τροφες... οχι το ιδιο μπουκαλι..... χιχι.... μας το εδωσε η γιατρος μην τυχον κανουν αλλεργια σε οτιδηποτε για να το προλαβουμε... ευτυχως δε χρειαστηκε για τετοιο λογο... το διναμε σε τρελο βηχα και οταν δεν ηταν για αντιβιωση αλλα ο βηχας... βηχας...

Σωσω δεν εχω αγορασει τιποτε αλλο καλε....!

οσο για την ενοργανη,,, ρωτα και αλλου, αλλα εγω ξερω οτι λογω των δυναμικων ασκησεων και σε μικρη ηλικια χωρις να χρησιμοποιουνται βαρη... ακομα και το να κανει πχ. ελξεις ή κοιλιακους κρεμασμενη στο πολυζυγο με το βαρος του σωματος και μονο δεν ειναι οτι καλυτερο...

αλλα σε λεω δεν ξερω κατο ποσο "επαγγελαμτικα" κανουν την ενοργανη σε συνοικιακα γυμναστηρια... γιατι αν ειναι παιχνιδακια και το λενε ενοργανη επιδη μαθαινουν κολωτουμπες και ισως σαλτα... τι θεμε να υπαρχει...

Χρυσουλα τελεια τα φαγητα σου!!!!

καλα αυτο με το ποδηλατο με θυμησε την ελλ.ταινια με Κωνστανταρα - Κοντου που αυτος ειναι χηρος ναυαρχος με 3 αγορια που ο μικρος ανεβαζει στη μηχανη στο σαλονι!!!!!! τρελο γελιο!

Μαρντιο τωρα εφτασε το φθινοπωρο εκει;;;; τυχερουλα!!!! εδω απο το μεσημερι λυσσομαναει!

Μαρακι 4 γινατε;;; αντε καλε ...σε λιγο θα ειναι της παντριας!!!

εδω ολα ηρεμα... πηγαμε μουσικοκινητικη... εκανα φακες για αυριο.... ο αντρας ηταν 14-22 και μολις σχολασε πηγε να δει το μπαμπα του στην κλινικη...

εχω μια νυστα... πως θα αντεχω οταν πανε δημοτικο και θα πρεπει να διαβαζουν το μεσημερι;;;;

σημερα τα πηρε ο αντρας απο σχολειο... τα εφερε τμημα, και μετα απο κανενα μισαωρο πηγαμε σπιτι.. καλα... θα γινουν παιδια του τμηματος... τα ρωτουσανε... Σπυρο σκοπος κρατηητριων εισαι.. καλα που ηρθες για να φυγω... και τετοια...

ηρθε ο αντρας...

καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ψωνια μαρακι

μπραβο που του ρεσει το κολυμβητηριο

εμας ακομα να αρχισει η μουσικη

θα παρω αυριο τηλ να δω που βρισκομαστε

εχω και εγω πονοκεαλο σημερα

που τα βρισκεις καλε εσυ ολα αυτα χαχα

εγω οποτε ψαχνω μου βγαινουν πιο πολλα απο να τα αγορασω εδω

θελει να ξερεις

θα προλαβει να ερθει σωσω;

αυριο θα παω να τον ακραστει

αν και τσαμπα θα παμε να δωσουμε το 20αρικο

θελει αντιβιωση στανταρακι

αυτο το αναπνευστικο λλο πργμα

τουλαχιστον δεν κανει πυρετο

ευχαριστω παντως

το σαμπουαν κονευει να τελειωσει

πρεπει να αγορασω και για τα παιδια αφρολουτρα

μαρακι πωπω και αυτο ειναι γερο πακετακι

τι να πω κριμα στο πλυντηριο

α και αυτες ειναι συσκευες που τα εχουν βγαλει τα λεφτα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη λες για διαβασμα γιατι απο τωρα τσαντιζομαι χαχαχα

μιλαμε μου φαινεται παλουκι

καλα ειμαστε ακομα

απο τωρα στη δουλεια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειπα..το διαβασμα θα το αναλαβει ο λευτ!!

χαχα..

ετσι λεω εγω τωρα..

παντωε ακουσα οτι οι δασκαλες στην ενοργανη...φωναζουν παρα πολυ!!

και οτι ειναι αυστηρες..αυτο βεβαιια δεν ειναι κ πολυ κακο!!

λεω εγω τωρα1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...