Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

α ρε Νανα εχεις κανει καλη δουλεια οπως φαινεται...μακαρι να ειχα τις δυνατοτητες σας κοριτσια..

αφηστε που ο χρονος μου δε φτανειιιιιιιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε καλως τες... παρε ενα ξυλο και δωσ'τες!!!

οπως λεει και η μαμα μου για καποιον που εχει να δει πολυ καιρο χωρις λογο....

φουλ στις ετοιμασιες διαβαζω..

Νανα... για τα παγωτα μαρεγκες... λατρευω μαρεγκες!!!.... αμα κανεις με χρωματιστο χαρτονι μεγαλους κωνους, σαν δεντρα ας πουμε και να κανεις τρυπουλες που να χωρανε τα χωνακια...

τι λες;;;

Σωσωαναγκαστηκη επιλογη να αφησουν τη Θερμη και να πανε Τριανδρια.... αλλα ετσι οπως πανε τα πραγματα... και εμεις 650 δινουμε στο δανειο και δουλευουμε και οι δυο και φυσικα ζοριζομαστε... και ο Χρηστος λεει αν φτασουμε να μη μπορουμε καλα που εχουμε και τη μαμα μου στην Τουμπα... 100τμ σπιτι και μενει μονη...

οσο για τη βαφτηση... εμεις, καλα να ειμαστε.... και χωρις τραπεζι θα ερθουμε... αν θες να κανεις παντως, η μαμα μου κανει πολυ καλα τυροπιτακια κουρου... δε θα εχει προβλημα να τα φτιαξει...

στον Αγιο Σπυριδωνα φανταζομαι η βαφτηση.... αλλα που χωρος εκει για τραπεζι με κερασματα;;;;

ΜΑρκερ ποσα βαφτηστιρια εχετε;;; μπραβο παντως...

Χρυσουλα να σας ζησει η νονα σας!

καλε τι συπληρωνα δινεις για την ορεξη;; τιποτα μουρουνολαδο που μας εχει πριξει τοσα χρονια η πεθερα;;; και εγω επινα τετοια οταν ημουν μικρη.... ειχα και αναιμια βλεπετε... και τωρα στο 31 ειμαι αιματοκριτη... αλλα οκ.

ΜΑρντιο... απλα σιδεροκεφαλη θα σε ευχηθω για τη δουλεια.... και να βρεις γραφειο με ΚΑΛΟΥΣ συναδελφους....

εγω ειμαι φαφουτα!!!!

ειχε χαλασει ο αριστερος κατω φρονημητης!

και τη λεω τη γιατρο... και εγω που νομιζα οτι δεν εχω βγαλει ακομα φρονημητες!!!!

εριξε ενα γελιο! ελα βρε μπεμπουλα με λεει! καλη δικιολογια για να μη φρονημεψεις!!!!

στην αρχη φοβοταν οτι θα βγει δυσκολα γιατι οι ριζαρες ηταν γαμψες αλλα τα καταφερε το θηριο! πονεσα λιγο φυσικα αλλα τσακα τσακα το εβγαλε!

το κακο ειναι οτι ακομε και τωρα ψιλοματωνει... αν και μ'εβαλε στην τρυπαρα αιμοστατικο σφουγγαρακι....

τα παιδια τα πηγα μουσικοκινητικη το μεσημερι και στις 9:15 επεσαν ξερα για υπνο!

να φανταστειτε ειναι 11 παρα5 τωρα και νομιζω ειναι μετα τα μεσανυχτα....

ο αντρας νυχτα... το πρωι κανει τα μπαι πας ο πεθερος.... μακαρι να πανε ολα καλα...

παω να φαω κρεμουλα και να παρω το αντιφλεγμονωδες μου...

αυριο στη δουλεια με την χαζοπροϊσταμενη.... ωωωχχχχ..... γουαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται..χρυσουλα εχεις δικιο..τιποτ μαλλον δε θα κανω!δε θα ερθουν για οτ φαγητο..η θουλη βεβαια ουτε να το συζητησει..δουλευει εναςε και εχουν 3 παιδια κ 1 δανειο..

πηραν δανειο τοτε και συνεςχιζουν να το πληρωνουν..

πηγαν γιατι εκει εχει θερμανση και ειναι 73 τμ ..10 μετρα μεγαλυτερο απο το δικο τους..κοινως μενανε σε 65 τμ σπιτι..κ δε χωρουσαν..

η ελενη ξεκινησε δουλεια..τρεχει σαν τη τρελη..

βαγκ ..μεγεια το δοντι..χαα..

εγω δε ξερω αν την ξεκινησω δραστηριοτητα..

πηγαμε για καφε..καλα ητανε..

ελπιζω αυριο να μην εχουν απεργια..ρε παιδια δε λενε οτι μειωθηκαν τα τροφεια;;εμενα παλι μου ειπανε 80 ευρω..

εσυ λες τον πατερα στο βολο που εκλεψε μαρκαδορους;;

παντωε αρνειται οποιαδηποτε βοηθεια εμαθα..

ρε συ νανα..βγεαλε καμια φωτο..απο τις μπομπο..οποτε..

αλοη εχω στο σπιτι 1 γλαστρα..την ξεμαδισα ομως ολη για να κανω τα σαπουνια..κα δε βγηκανε πολλα..

δλδ αντε να βγουν 10 κομματια..κ να δω ποιος θα πρωτο παρει..

θα ειναι για το προσωπο..δεν εβαλα καν αρωμα..να μυριζει σαπουνιλα..

νανα δικα σου σαπουνια εβαλες,ε;

ε ναι ..ποιανου του γειτονα;

χαρα που εισαι παιδι μου;;

πηγες για τσιγαρα;;χαχα..καλε το εκοψες η οχι ακομα;

κ εκανα τωρα κ μια κρεμα σωματος με αλοη..

αλλα δεν εχω αλλα φυλλα..εκοψα 2 φυλλα και εβγαλε 1 κρεμα 50 μλ..

φανταστειτε τι σκατα βαζουν στα μπουκαλακια εξω..

χαριστικα της το εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

ο μπεμπουας δεν ειναι καλα ρε γμτ

κανει ολη την ωρα διαρροιες

μιλαμε το λυπηθηκα το μωρο νερο βγαζει πραγαμτικα

τι να πω μαλλον γαστρεντεριτιδα λεει ο ντοκ

απο που δεν ξερω ολοι καλα ειμαστε

και το μωρο ευδιαθετο πολυ

τρωι κανονικα

μπορει να τον πειραξε τιποτα απο αυτα που βαζει στο στομα

τωρα πια τα παντα βαζει

απο την αλλη εβδ το εμβολιο τωρα πια οποτε κρεμμα απο την αλλη εβδ και αυτη

βαγκ ενα βαφτιστηρι εχουμε

και θα βαφτισουμε αλλο ενα το καλοκαιρι

οποτε θα εχουμε 2

ο πεθερος καλα;

αληθεια θα πηγαινε ο αντρας σου να μεινει με τη πεθερα; πωπω μπραβο του

ουτε στα τρελλα ου ονειρα εμενα; χαχαχα

με τα δοτια με φρικαρες αληθεια δεν τα εχεις βγαλει κομα χαχαχαχα

εγω ολα απο το γυμνασιο

θα ξαναβγαλει η γλαστρα σωσω ή παει για πεταμα;

εμεις 90 λογικα θα δωσουμε και φετος

τιποτα δεν μειωθηκε

ποιος εκλεψε ποιους μαρκαδορους δεν καταλαβα

το διαβασα το θεμα με το νηπειαγωγειο

τι να πω επειδη πολλα εχουν ακοσει τα αυτια μου απο τα κοριτσια στη σχολη δε θα μου φαινοταν αδυνατο

αλλα οντως πολυ τραβηγμένα ααυτα που γραφει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ τραβηγμένα και είναι πράγματα που δεν μπορεί να τα δει μία μαμά.

εννοώ πού ξέρει ότι δίνει τα φρούτα στα παιδιά της;

κ πόσα φρούτα τρώνε την ημέρα πια;

τέσπα...

το ότι είναι ευδιάθετος είναι πολύ σημαντικό.

ο δικός μου είναι πολύ γλυκό μωρό και καλόβουλο.

αλλά ο ύπνος του είναι τραγικός.

ξύπνησε πέντε φορές μέσα στη νύχτα και όρθιος από τις 5:30.

χρυς, όντως πολλή όμορφη η εικόνα με τη νονά σας.

σωσώ το δάνειο το είχαν για το σπίτι που μένανε;

άρα θα μπορούν να το νοικιάσουν και να βγάλουν τη δόση.

βαγκ, με το καλό η εγχείριση του πεθερού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειιιιιι μας ξεχάσατε!!!! Έχουμε γενέθλια αύριο!!!!! Είμαστε πριν απο χρυσουλα και νανα :)

σημερα θα κάνουμε παρτάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι μαρακι θα κανετε σημερα παρτακι;;;

κ οχι αυριο;;

δε μπορουν να το νοικιασουν γιατι πρωτον πηγανε δοκιμαστικα στο σπιτιττου μπαμπα κα δευτερον εχει τρελη υγρασια το σπιτιτ κα θελει επενδυση καλη με 4-5000 ευρω περιπου..

μπορει να οτ νοικιασει αλαλ το θεωρει κ καλα κανει κοροιδια..

να το νοικιασει με υγρασια...

μαρκερ γιατι ετσι καλε ο μικρος;

πως ιεναι;;

λες να φερανε τιποτα τα μεγαλα;

εμεις καλα..πηγε η μαρθα σχολειο..

εγω κατεβηκα κεντρο..αγορασα κατι βιβλια απο 1 παζαρι για το σπιτι των αγγελων..

κ θα ξανα παω τη παρασκ..

ξκαλε ποιο σκηνικο με νηπιαγωγειο λετε;;για πειτε.;;;

ιδεα δεν εχω..δεν ξανα βγαζει φυλλα νομιζω τωρα..δε θα την ξεπατωσω αλλα ειναι ...πολυ φαλακρη..

θα τα πουλησω χρυσαφι τα σαπουνια με την αλοη..χαχα..

πλακα κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια....

Βαγκ δινουμε το kindervital της power health..σιγα που ανοιγει η ορεξη αλλα ετσι για τα ιχνοστοιχεια που περιεχει..κακο δεν κανει..μουρουνολαδο απο Οκτωβρη..οσο εχει ζεστη και ηλιο δεν κανει..

οδοντιατρο μισω!!!!!ακομα και οταν το ακουω στους αλλους...

και ο δικος μου μετα τα μουσικοκινητκα ξερος..χαχχαχα!!!!

Μαρια εχει παντως και ιωση γαστρεντ που κυκλοφορει τουλαχιστον εδω...

γμτ μου ειπε και εμενα κρεμα ο γιατρος σημερα που πηγαμε για εμβολιο..λεει μεχρι να ξεκινησει το κανονικο φαγητο...για 10 μερες να ξεκινησω φρουτα σταδιακα και μετα απογευματινο ρυζοκρεμα...πφφφ!!!!μετα μολις ξεκινησει φαγητο κομμενη...

9.5 κιλα και 72 ποντους.. οσο ο Θ στην ιδια περιοδο..ο Θ ηταν 9800 σχεδον ιδια...

παντως δεν εχει βγαλει ουτε μια τριχα παραπανω στα μαλλια απο τοτε που γεννηθηκε..

ολο το απογευμα αϋπνος( τον κρατουσε ο Νικος σημερα) και εχει πεσει τεζα απο τις 8.30

Σωσω σου λεω τιποτα να μην κανεις...κουραση...εσυ να τα βλεπεις τα δανεια που ηθελες να παρεις στεγαστικο καποτε...

Μπραβο στην Ελενη που ολα τα καταφερνει...

Μαρδιο καλη αρχη στη δουλεια δε σου εχω πει ε????αντε σιδεροκεφαλη και καλη εξελιξη να εχεις!!!!

αυριο θα στειλω μην στη Ντομ να δω τι κανει...

Σωσω στειλε μου με πμ το κινητο της Χαρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαχειριστες βγαλτε μου το ξεπερασμενο πλεον τικερακιιιιιιιι της εγκυμοσυνηςς!!!!!!!!!!

ελεος εχω στειλει και μηνυμα και ακομα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για ευχές για μεταπτυχιακό και διορισμό.Προς το παρόν με έβαλαν στο λογιστήριο το δήμου να βοηθήσω μέχρι τέλος του έτους.Η κανονική μου θέση είναι στο αυτοτελές γραφείου δημάρχου και από ότι ρώτησα θα τοποθετηθώ σε λογιστήριο ετσιρίας που διαχειρίζεται δημοτικές επιχειρήσεις.Εκεί που πήγα είναι 11 άτομα νεαρά σε ηλικία.Αλλοι με καλοδέχθηκαν και άλλοι με κοιτάνε με στραβό μάτι,λογικό.Μου δείχνουν τα βασικά,γραφείο και pc δεν έχω ακόμα.Κάθομαι όπου λείπει κάποιος με άδεια.Απλά τη φιλοσοφία του δημοσίου είναι πιο δύσκολο να κατανοήσω παρά τη δουλειά.Το αργά και την υπερβολική χαρτούρα....Θα συνηθίσω αφού μπήκα στο χορό κατ επιλογήν θα χορέψω.

Μαράκι,Νανά και Χρυσούλα να χαίρεστε και σεις με τη σειρά τα αγόρια σας!

Vag και γω έβγαλα φρονιμήτη το Σάββατο,όχι εξαγωγή,εννοώ έσκασε από το ούλος.Φρονιμεύω και γω...Πως πήγε η επέμβαση του πεθερού;

Σωσώ και μεις catering έξω από το εκκλησάκι κάναμε στη βάφτιση για 200 άτομα αλλά μας πήγε ακριβά κοντά χιλιάρικο.Το γλυκάκι σου και είναι μια χαρά πιστεύω αν δε θες να αγχωθείς και να ξοδευτείς.Εκτός αν έχεις λίγα άτομα,οπότε μπορείς να ετοιμάσεις κάτι από μόνη σου αφού είσαι και χρυσοχέρα.Αλλά μπελάς...το μωρό θα κοιτάς ή να κουβαλάς πιατέλες και ποτά...

Marker περαστικά στον όμορφο..εύχομαι ήδη να πέρασε...Είδες τις φώτο στο hotmail τελικά;

Νανά super Ακούγονται όσα ετοίμασες...καλά να περάσετε να σας ζήσουν και τα δυο...

Και γω πεθύμησα Ντομ...τα φιλιά μας και τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς όποια μιλήσει...

Καλό βράδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα γιατί δε πας στην επεξεργασία υπογραφής στο πίνακα ελέγχου να σβήσεις το δεύτερο tickeraki;Το δοκίμασες και δε γίνεται;Εφτιαξα πρόσφατα αν θες μπορώ να σε βοηθήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλά να περνάτε.

επισήμως χρόνια πολλά στο αντράκι σας

πάντα γερο και δυνατο.

τι να πω για εμάς

όλοι καλά είμαστε γι αυτο μου φαίνεται παράξενο με τον μπεμπουα

πιο πιθανό κόβω να ςφαγε καμια βλακεια και να τον πείραξε,κανα άπλυτο χεράκι στο στόμα.

Χρυσούλα θηρίο ο μικρος

φτου φτου μπραβο.

οπότε απο Δευτέρα αρχίζετε βανίλια; ναι μωρε τα περισσότερα έτσι ξεκινούν.

απο μαλλιά πάμε καλά , μεγαλώνουν

μαρντ σιδεροκέφαλη εύχομαι.

περνάει η ώρα ευχάριστα τουλάχιστον;

ναι καλέ και το κέτερινγκ πάει αρκετά, περίπου 15 € εαν θυμάμαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα αμα σου πω χρυσουλα αν βρω καμια ευκαιρια θα την παρω..θα με πιστεψεις;;αλλα εδω ακομα..κατεβατα..καλα καιρο εχω να ψαξω αλλα απο βοδμαδα ισως παρω κανενα τηλ για κανενα σπτι..

ξεκινησα να φτιαχζνω τις στεκες..εχουν καει τα χερια μου απο τη κωλοσιλικονη..

το τηλ της χαρας θα στο στειλω αυριο..πειραζει;;νυσταζωωωωωω//εκανα τελεια τραχανοπιτα..δεν υπαρχει ρε παιδια..'

πραγματικα την ντομ τη σκεφτομαι κα γω/1

εδω παντως δεν εχει ακομα ιωση γαστρεντεριτιδας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα κοριτισια..τιποτα δε θα κανουμε απο φαγητο βαφτισης..

δεν πας περνει..

δλδ θα εισαι το δεξι χερι του δημαρχου μαντρ;;χαχ''

μαρκερ συνεχιζει δλδ διαρροιες;;

καλα ρε χρυσουλα..δε σχολιαζω για τις μετρησεις γιατι θα το βγαλεις ανορεξικο οτ παιδι..χαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια που αλλαξε η μερα...

Μαρακι να τον χαιρεστε!!!!! σαντα ψηλα βουνα!

Σωσω ετσι το σπιτι της Θουλης;;;;

ε, τοτε καλυτερα Τριανδρια... εγω νομιζα καμια μεζονετα ειχαν στη Θερμη....

ρε, συ, αφου καθε μερα εξω βγαινετε με τα παιδια... τι να τις κανεις τις δραστηριοτητες... καθε μερα ολη μερα δραστηριοτητες κανετε....

Μαρντιο ενδιαφερουσα ακουγεται η δουλεια σου... δε θα εξυπηρετεις απλα κοσμο....

μια χαρα θα τα πας... απλα προσεχε τις υπουλες συναδελφισσες... κατι ξερω....

παλι με συφιλιασε η βλαμμενη σημερα... την πιεση μ'ανεβαζει! οτι και καλα πρεπει να φευγει καθε μερα στις 2 γιατι ο αντρας της δε μπορει να βαλει τα παιδια να φανε μετα το σχολειο!!!!! χελόου;;; για ποσο μλκες μας περναει;;;

Μαρκερ μπας και κολησε τιποτα στα γεννεθλια το μωρο... τοσο κοσμο ειχατε...

περαστηκα και γρηγορα ευχομαι!

βρε Νανα, εισαι τοσο ηρεμη... αρα τι θα ηταν και το μωρακι;;;;

μια χαρα!

δε μας λες κανενα καινουριο σκηνικο με τον μεγαλο... περιμενω...

εγω αυριο θα παω με το ανοιγμα της οδοντιαττρου να με βαλει τη γεφυρα... η βλαμμενη σιγουρα θα μου την πει...

ο πεθερος μια χαρα... οκ η επεμβαση, 4 μπαι πας, αλλα κανανε πολλη ωρα γιατι τα αγγεια ειχαν λεπτα τοιχωματα... το απογευμα που πηγε ο αντρας στη ΜΕΘ, ηταν οκ, μιλουσε, ειχε διαυγεια.

εν τω μεταξυ... ο μπαμπας του διπλανου, ειχαν δωσει φακελακι σε καρδιοχειρουργο νοσοκομειο, ονομα, για να τον βαλει νωρις σε λιστα για εγχειρηση βαλβιδας... 500 και θα του δινανε και αλλα στην επεμβαση... τον κανανε Δευτερα εισαγωγη αλλα τελικα εκανε αλλος επεμβαση, ταχα ηταν σε σοβαρη κατασταση και του δωσανε εξητιριο... και βλεπουνε.... μηπως ο ντοκτορ ηθελε και αλλο φακελακι;;; ή ο αλλος που εκανε τελικα ειχε δωσειπιο πολλα;;;;

το γελιο ηταν οτι πηγε να τους παρει ο γειτονας με το σμαρτ! μπαινουν στην αυλη... μπροστα η μανα του, βαρεων βαρων και .... ανοιγει το πορτ μπαγκζ του σμαρτ και βγαινει ο καρδιοπαθης!!! δεν μπορουσε να ισιωσει ο αντρωπος!!!!! καλα βαζει τα 3 του παιδια στο πορτ μπαγκαζ και πανε βολτα... αλλα να χωσει και τον ηλικιωμενο πατερα του;;;;; ελεος!!!!

που εισαι ρε ντομ!!! Χαρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!βαγκ, φαίνομαι ήρεμη ε;είμαι πολλή νευρόσπαστη... χαχαχα!χρυς τέλειες οι μετρήσεις σας!πάρε κρέμες της hipp.έχει ρυζάλευρο και δημητριακά που τη φτιάχνεις με το γάλα του μωρού.ο δικός μου αρρώστησε πιο πολύ.έχει βραχνιάσει η φωνή του και όταν κβήχει κλαίει γιατί μάλλον πονάει ο λαιμός του.πρέπει να τον πάω γιατρό.κ ο μεγάλος έχει μύξες και βήχα.σήμερα έρχονται και οι δικοί μου.μπαμπάς, θεία, θείος.θα πάει ο πρώην εργοδότης μου να τους πάρει από το αεροδρόμιο.χθες κοιμήθηκα 11:30...κομμάτια σήμερα.σήμερα που ερχόμουνα δουλειά, άκουσα την ημερομηνία στο ραδιόφωνο και θυμήθηκα τον Διονυσάκο.να τον χαίρεσαι Μαράκι μου!αύριο κ τη Δευτέρα έβαλα άδεια.μάλλον θα χαθώ αυτές τις μέρες, αλλά θα επιστρέψω με φωτογραφίες!υπόσχομαι!!!χαχαχα!γίνανε όλα τόσο όμορφα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo ρε νανα..καλως να τους δεχτεις...

ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι ωραια!!

περιμεςνουμε φωτο..

αλλα γιατι ετσι τα παιδια;;λες να αρρωστησαν;;οχι τωρα ρε γαμωτο!!

δε ξερω ρε βαγκ/..περιεργοι ειναι αυτοι οι γιατροι..που θα πεσεις..

1 φιλη πηγς μεσω γνωστου για σωληνακια στα αυτια..

διευθ σε μεγαλο νοσοκ της θεσ νικης..

διευθ ωρλ!

5 χρ το παιδι απνοιες κ τεοτια..

και λεει η φιλη μου..ωραια κ ποτε μπορουμε να το προγραμματ;;και λεει επιτακτικα..

εισαι σιγουρη οτι θελεις να το κανεις στο νοσοκ;;μονο που δεν την εφαγε..κ της ειπε οτι θα κανουν καλυτερη τιμη κ τετοια..ο ξεφτιλας ομως..

ντροπη του!

δλδ τι να πω!μαλλον χαιρομαι τελικα που δουλευω στο νοσοκ..ειναι αβανταζ ετσι πως ειμαστε σα λαος..

εχετε κανεναν με ακμη;;εκανα σαπουνι κ θελω να δοκιμαστει...

ασχετο..κ γω χθες εκανα τις στεκες..32 κι πρεπει να κανω κι αλλες..τελικα μαζευμοαμστε κοντα 200 ατομα..

χχαμος..εμφραγμα λεμε@

οποτε 1 χαρα τα προφοτερολ κ τελος..

χωνακια απο 1 φιλη της θουλης κ γλυκα ζαχαρωτα μεσα για τα παιδια κ προφιτερολ για τους μεγαλους κ τελος.κουμπαρουι τραπεζι..και ειναι κ 3 κουμπαροι..αλλα ψωρις τους γονεις τους..

τι λετε;;

πρεπει να πουν κ τους γονεις;;

γιατι μςζι με τους γονεις πανε κ τα σδερφια..

και ξεφευγουμε..

αυριο βραδυ ερχεται η αλεξια απο σαντορινη..κυριακη πεταει για θεσ νικη..οποτε θα ερθει κ στα βαφτησια των διδυμων της ελενης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φθάσανε!!!

πόσο χαίρομαι!!!

τους μαγείρεψα γεμιστά.

θα πάνε σπίτι και μετά θα φθάσω κι εγώ.

αύριο βράδυ έρχεται και ο αδερφός μου...

σωσώ τους γονείς τους θα τους πεις αν είναι από μακρυά.

αν είναι από θεσνίκη, δε θα τους πεις.

να πάτε σε ταβέρνα που θα έχετε καθορίσει το μενού από πριν.

η κουμπάρα μου στην ελλάδα έχει θέμα με ακμή.

θα την ρωτήσω αν θέλει να δοκιμάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τηλεφώνησα με την Ντομ!σας χαιρετάει όλες!θέλει να μπει αλλά δεν προλαβαίνει.μόνο το τικεράκι της άλλαξε για να μην της την πω... χαχαχα!!!τα μεγάλα είναι τρυφερούληδες με το μωρό.ο μεγάλος ξεκίνησε σχολείο, ο μεσαίος σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!

περασαμε σούπερ χθες!

ειχαμε παει σε μαγαζι και τα κάναμε. Στο στέκι μας. Εκεί παντρευτήκαμε εκεί τον βαφτίσαμε κι γενέθλια...

λοιπόν 4 χρονια μετά και δεν εχει αλλάξει τίποτα. Εχω ακομη ένα μωρο στο σπίτι... Χαχα

θελν αγκαλιά λέει γιατι ειναι μωρο. Καθεται κάτω και κουνάβι τα πόδια σαν μωρο γιατι λέει ειναι μωρο.

θελει να φοράει πάνα.

να κοιμομαστε μαζι.

να τον ταιζω

να τον ποτιζω

κοκ

ευτυχως τα κάνει σαν παιχνίδι. Πάλι καλα..... Αλλα κατα βάθος τσούζει.. Χαχαχα

ντομ βραστά γερά ωρεεε!

νανα καλώς τους δέχτηκες!!!!!:)

μαρντ καλη άλλη αρχη στη δουλειά!!!!!

σωσω τ κάναμε χθες τα γενέθλια λόγω Τετάρτης. Μας βόλευε όλους. Και κυρίως τον μπαμπά μας. Αλλα και καλεσμενους.

Η μπουκιτσα μας μια χαρά. Τα παμε πολυ καλα. Μας γελάει μας κάνει νάζια, αγκου και δε συμμαζευεται. Μαζεύουμε τον μπαμπά με τα κουταλάκια...

Ευτυχώς ο Διονυσης τη προσέχει παρόλο που κάνει τον μπέμπη.. :P

Ειναι τα μπεμπακια! Χαχα

ρε τι τραβαω!

Εχω πηξει κατα τα αλλα. Αλλα στρώνουμε τωρα όσο περνάει ο καιρός.

σας διαβαζω φυσικα αλλα δεν εχω κουράγιο να γράψω. Ώρες ώρες νιώθω κομμάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε μαρακι...τα κατεφερνεις..ολα καλα!!

ποσα ατομαα μαζευτηκατε;

εννοειται ολοι απ οκαβαλα του λευτ θα τραπεζωθουν..αδερφια,γιαγια ,προγιαγγια κ νονα του λευτ..

αλλα απο θεσ νικη λεω να μη τραπεζωσω..

η αντωνια απο ηρακλειο εννεοιται..αφου ειναι νονα..και η τεο κουλ θα ερθουνε..απο κρητη..εννοειται κ αυτοι..

ρε παιδια της μαριλου ο μικρος και αλλα 2 φιλες με παιδια πυρετο κ λαρυγγιτιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

καλυτερα ο μπεμπουας

δεν εκανε διαρροια απο εχθες το μεσημερι

βεβαια τα κακακια του ηταν βλενωδη

αυριο θα τον παω γιατρο να τον δει και ς κρινει αυτος να το κανει ή οχι το εμβολιο

απο δευτερα εχω να παω να κανω ετοιμασίες στη δουλεια

αντε να δουμε γιατι ο καινουριος ειναι πολυ ανεμελο πνευμα και με αγχωνει που δεν αγχωνεται

κοιτα σωσω το σωστο ειαι οσοι ερθουν απο ασχετες περιοχες να τραπεζωθουν

οπως τα λες δλδ

μαζευεστε τοσοι ε;

μια χαρα παντως μου ακουγονται αυτα που θα εχεις

αντε βαγκ μεγεια η γεφυρα

να την κανει γερη να μην γινει σαν της αρτας και συ βγει ο κουκος αηδονι

λετε να κρυωσε απο τον κοσμο;πυρετο δενεχει κανει ομως βρε κοριτσια

ουτε βηχα ουτε τιποτα

τι να πω

ευτυχως καλυτερα

νανα περαστικα σας

και το μωρο αρρωστο;

καλως ηρθαν με το καλο τωαρ η βαφτισουλα σας

ολα θα ειναι τελεια ν δεις

μαρακι μπραβο που περασατε καλα

αλλα εξω δεν ειναι πολλα τα εξοδα ρε γμτ;

και εγω το σκεφτομουν αλλα παει κανα 400αρι και πανω για 50 ατομα

πηρατε ωραια δωρακια;

ελα ντομ υπομονη

να σκεφτεαι οτι υπαρχουν και χειροτερα και να παιρνεις δυναμη χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...