Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

δε μπορω να κανω γαργαρες... πνιγομαι...

και κυριολεκτικα και μεταφορικα.....

ωραια η Κρητικη βραδια ε;;; μου χρειαζεται κατι τετοιο μπας και αλλαξει η διαθεση μου...

γενικα ειμαι χαλια ψυχολογικα.... και σωματικα...

γι'αυτο και σταματησα τη διαιτα...

σκατα στη δουλεια, ο πεθερος εγχειρηση, ειναι και το φθινοπωρο που καθε χρονο με νταουνιαζει....

σκατα και αποσκατα....

που ειστε ολες;;;;; καντε τις βολτιτσες πριν αρχισουν οι βροχες και τα κρυα...

αααα... ξεχασα... εχουμε και παρτυ σημερα!!!!!

ελπιζω να περνατε καλα Μαρκερ!!!!!

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε;;;τι ρεζιλικια ειναι αυτα;;θα γραψει κανεις;;εγω γραφω λοιπον..πηγαμε εμεις το απογ σε 1 χωριο πιο πανω απο εδω που ειχε εκδηλωσεις για παιδια..νκαναμε δαχτυλομπογιες..

ειχε κ καποειρα αλλα η μαρθα στο κοσμο της..μονο ζωγραφικη..

παιδια ολο ζωγραφιζει αυτο το παιδι τελευταια..απιστευτο!

και αυριο σχολειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα γινει ρε Σωσω... μηπως να σε στελνω σμσ....

που ειστε ολες καλε;;;;;;;;;

ο Σπυρος ρουθουνιζει ακομα λιγο, κυριως στον υπνο...

εγω ισως επιδη παιρνω και τα αντιφλεγμονωδη για το δοντι, ο λαιμος δεν ειναι πολυ χαλια, αλλα σημερα που κατεβασαμε απο τη σοφιτα κουτες για τα παιδικα χειμωνιατικα απο τις αδερφες μας και χωρισα και για τη φιλη μου και ενα συναδελφο, μαζεψα και τα κοριτσιστικα καλοκαιρινα για αλλο συναδελφο... τοση σκονη κλπ αρχισα τα φτερνισματα και τις μυξες....

το καλο ειναι οτι ο ΣΠυρος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κατεβασε ολο το τσουτσουνι στο μπανο και βγηκε ολο το κεφαλακι!!!! αμαν πια! 3 φορες τον πηγαμε στη γιατρο.....

το πρωι που εγω ημουν στη δουλεια ο αντρας τα πηγε εκκλησια στις 5βρυσες που ηταν και ο Μητροπολιτης και ποσοι παπαδες και Δημαρχοι κλπ για τα 50χρ που ειναι παπας ο εξομολογος μας εκει! χαμος απο κοσμο! και το EURO το τοπικο καναλι το εδειχνε λάιβ! αλλα στη δουλεια βαλαμε οτε-τβ και δεν το επιανε.... ο δημαρχος ηταν με ολη την οικογενεια και τα δικα μου βρηκαν τους συμμαθητες τους εγινε χαμος!

στη δουλεια ημουν ευτυχως μονη, οπως θα ειμαι και για τις 2 επομενες μερες αλλα αρχισαν τα παραπονα απο συναδελφους... μαζε ψε την, μην την αφηνεια να κανει βλακειες κλπ.... τι παραπανω να κανω απο το να εχω να διπλοτσεκαρω και οτι κανει! ας κανουν τα παραπονα στο Δ/τη... σε εξτρα μετρα που βγηκαν χθες που ηταν μονη, εχοσε κοσμο..... ατομο που ηταν το Σαββατο σε μετρα τροχαιας (ξεπατωμα) Κυριακη του εκοψε το ρεπο και τον εστειλε φυλαξη κρατουμενου σε νοσοκομειο... αλλους 2 απο ρεπο τη Δευτερα τους βαζει νυχτα στο νοσοκομειο ενω θα κανουν πανω απο το ανωτατο οριο νυχτερινων οποτε δε θα τις πληρωθουν αυτες τις ωρες...

εσεις που τα βρισκετε ολο τα καλλητεχνικα δρωμενα... μπραβο....

λες να σου βγει ζωγραφος η μεγαλη;;;;

αντε καλη βδομαδα να εχουμε, ειναι και η εγχειρηση του πεθερου την Τταρτη...

και να μαζευτουν και οι σουρτουκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχ βαγκ..εμπαινε στη βλαμενη!!

εχουμε παρα πολλες δραδστηριοτητες εδω..δεν εχω παραπονο..οπου ακουσουμε τζαμπα εκδηλωση μεσα ειμαστε...αληθεια..εχει πολλα δρωμενα!

ευτυχως!

αντε καλη βδομαδα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια καλή εβδομάδα σε όλες....Επέστρεψα από το ταξίδι εξπρες..έχω επίσημα και το μεταπτυχιακό τίτλο πλεον...Τα κορίτσια μια χαρά με το μπαμπά όλη μέρα...με ζήτησαν το πρωι τους είπε είμαι δουλειά και τέλος αυτό ήταν....παιξαν,φαγαν,ηρθα τις βρηκα χαρούμενες....δε παταει το enter στη δουλεια δε μπορω να γραψω πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά είδες που΄δίνω συμβουλές για τις πάνες....με τοση προσπάθεια expert έγινα και εκεί...Τώρα θέλω συμβουλές να μου πείτε πως τα μάθατε να φυσάνε τις μύξες σε χαρτομάντηλο!!!Φυσάω τους δείχνω εγώ αλλά γελάνε δε συνεργάζονται ή φυσάνε αέρα.......Μαρκερ εχεις pm με το mail μου....Vag σε νιώθω που έπεσες,όλοι περνάμε φάσεις,κοίτα τις φατσούλες σου χόρτασε καλές στιγμές και άφηνε τα δυσάρεστα και αυτά που σε χαλάνε να περνάνε όσο γίνεται επιδερμικά...δε γίνεται αλλιώς....με το καλό ο πεθερός....Δε βλέπεις τη Σωσω...'οπου γάμος και χαρά....γεια σου ρε Σωσω...ερχόμαστε το σκ για το γαμο..τελικά πλατεία Κορνάρου είναι το ξενοδοχείο το Olympic όχι Κοραή εγώ άκουσα λάθος.Εντάξει με κομμωτήριο μου έκλεισε η αδερφή του γαμπρού.Μαριλου αλήθεια where are you;Όλα καλά;....Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ, δεν μπορώ να σε διαβάζω πεσμένη... δε σου πάει καθόλου.

να τους πεις να μη σε πρήζουν εσένα για τις δουλειές της άλλης.

τα παράπονά τους να τα λένε στην ίδια.

δεν υπάρχει λόγος να αγχώνουν εσένα...

στο κάτω κάτω όταν πηγαίνουμε σε ένα καινούριο πόστο, χρειαζόμαστε λίγο χρόνο για να μάθουμε τη δουλειά.

εγώ ετοιμάζω τα της βάφτισης.

μείνανε μικρολεπτομέρειες.

σας χρωστάω φωτό... το ξέρω...

μάλλον μετά τη βάφτιση θα σας τις βάλω.

από το σπίτι δεν προλαβαίνω και στη δουλειά έχουμε πολλή δουλειά...

μαρντ και εις ανώτερα!!!

επειδή κι ο δικός μου φυσούσε από το στόμω, του έλεγα να κλείνει τι στόμα του και να φυσάει από τη μύτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..ποτε ερχεστε μαντρ..να βρεθουμε,ε;;εχω δει πολυ κοσμο απο το μαμυ..εννοω απο τις οκτωβριανες..μπορω να σου πω μονο αυτες που δεν ειδα..σουρτουκο..

πες μου αν εχεις κ χρονο βασικα!

εμεις καλα..η μαρθα πρωτη μερα σχολειο..

εγω εκανα κατι δουλειες εξωτερικες..

αυριο μπορει να απεργησει η δασκαλα μας..οποτε μπορει να μη παει σχολειο..κ εχω ραντβου κ με 1 τυπο να του δωσω 1 τηλεοραση να την δωσει σε 1 οικογενεια..εδω φυσαει αλλα οχι κρυο..

κυριακη ειναι η βαφτιση των διδιυμων της ελενης..θα παω σημερα να παρω τη προσκληση..

την διορισανε σε 1 χωριο καμια ωρα παο εδω..αλλα επλιζει λογω 3τεκνιας να την φερουνε πιο κοντα!

τουλαχιστον μαντρ τα γραφεις λιγα λιγα..κατι ειναι κ αυτο..χαχα..

φτιαχνω νερομπογιες..κ αν βγουν καλες θα σας πω τη συνταγη!

εμενα η μαρθα μονη της εμαθε να φυσαει..γενικα εγω το παιδι το αφηνω να περνει πρωτοβουλιες..

σε ολα σχεδον...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Μαρντιο για το μεταπτυχιακο!!!!!!

αντε να πατε και στο γαμο και να γνωρισεις και τη Σωσω απο κοντα!

οσο για τη μυτη... ειχε γραψει ... νομιζω το μαρακι ενα κολπο που βαζεις καθρεφτακι κατω απο τη μυτη τους και φυσαν απο κει για να θολωνει. ετσι το επιασε ο Σπυρος περυσι το χειμωνα... η Μαριαννα δεν ηθελε... τωρα τη βλεπω φυσαει κανονικα ομως... ή την εμαθε η δασκαλα στο σχολειο ή την εκοψε απο μονη της... οσο και να τους ελεγα πριν να κλεισουν το στομα και να παει ο αερας στη μυτη.... δεν...

ΝΑνα... το φθινοπωρο δεν ειναι το καλυτερο μου.... ειμαι καλοκαιρινος τυπος... παιδι του ηλιου...

και αν συμπεζουν και αλλα ασχημα.... αστα...

αντε με το καλο και η δικη σας βαφτηση... κριμα που ειμαστε τοσο μακρια.... αντε το 3ο να το βαφτησετε στη Δραμα να ερθουμε!!!!!

Σωσω να μας πεις για τα βαφτησια της Ελενης τα παντα φυσικα... και να την πεις οι φωτο ευπροσδεκτες.... αλλα τοσο νωρις επιασε δουλεια;;;; και τοσο μακρια;;;;

αυριο εχω οδοντιατρο... ελπιζω να ειναι ευκολοτερη η μερα στη δουλεια... σημερα παλι πηρε τα παιδια ο αντρας και ηρθς στο τμημα γισατι ηταν απογευματινος και εγω περιμενα μεχρι 3παρα να ερθει μια διαταγη για κατι μετρα... 1 ωρα ειμασταν με τα παιδια στο τμημα.... ε, ρε πολυεθνικα μικροβια που εχουν να κολησουν....

βουλωσε και η μυτη μου.... απο τωρα θα αρχισω τα σπρει;;;;

και φετος λενε ο βαρυτερος χειμωνας των τελευταιων 100χρ!!!! Ιανουαριο και Φεβρουαριο θα παγωσουμε κυριολεκτικα....

αντε καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε βαγκ..δε με περνεις 1 τηλ να μου πεις τα νεαα σου;;χαχα!!

νεκρα εχει πεσει εδω..

θα σας τα πω ολα στην βαφτηση των παιδινω της ελενης..τρωνε λιγο καλυτερα..η ελενη πηγαινοερχεται σαν την τρελη..ελπιζει μετακομιση δουλειας λογω 3τεκνιας..

εχειετοιμασει πολλα πραγματα..

τον μικυ σε ξυλινη βαση μπομπο για ολους..και 135 ατομα μπουφε για τραπεζι..

εμψυχωτη για τα παιδια για 1 3ωρο!

τελεια θα περασουμε..

ετοιμασα την κεραλοιφη για τον πονο..τρλεες παραγγελιες αυτη η αλοιφη..χαχ..

καλο οδοντιατρο βαγκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...Thanks για συμβουλές περί φυσήματος θα τις εφαρμόσω...Σώσώ δε μας παίρνει να βρεθούμε μάλλον,ερχόμαστε ταξίδι εξπρες.Σαββάτο φτάνουμε στις 13,30.Στις 15,00 μου έκλεισε κομμωτήριο η κοπέλα,στις 19,00 είναι ο γάμος μακρυά από τη πόλη οπότε θα φύγουμε νωρίτερα.Μετά γλέντι στο καπάκι.Κυριακή μεσημέρι επιστρέφουμε..............Να πεις στην Ελένη με το καλό η βάφτιση και να τις ζήσουν!Εκπαιδευτικός είναι;.....Νανά και σένα αυτό το ΣΚ είναι η βάφτιση;Με το καλό!...........Vag ευχαριστώ και σένα για τις ευχές,ελπίζω να πιάσει τόπο,να μη μείνει ένα ακόμα χαρτί στο συρτάρι..αν και στο δημόσιο ευτυχώς ακόμα κάπου μετράει....Ακομα να μου δώσουν γραφείο δικό μου..όποιος έχει άδεια κάθομαι...πολύ σπρώξιμο η δημοσιομηχανή πάντως....εκ των έσω βλέπεις τα στραβά που αντιμετώπιζες ως πολίτης στραβότερα...δυστυχώς...Που θα πάει θα συνηθίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

παλι σας εχασα αλλα δεν προλαβαινα να μπω ουτε να διαβασω...

γαμοι βαφτισια επεσαν ολα μαζι τον Σεπτεμβρη...το Σαββατο παντρευτηκε και η νονα του Θ και κολλητη μου και καταλαβαινετε..χχαχαχχαχα!!!

εδω τα ιδια ..πολλη δουλεια..μετα παιδια το πρωι ο θ σχολειο το μικρο οσο κανει καιρος το βγαζω βολτα...εχουμε και γενεθλια το Σαββατο...τραοπεζι στο σπιτι καμια 20αρια ατομα και 8 παιδια...

μετανιωσα που δεν ετοιμασα τα δικα μας βαφτισια για τωρα σαν τη Νανα..ο μικρος ειναι μεγαλοσωμος και θα μπορουσα να ξεμπερδευω...

ελπιζω ολες καλα θα σας διαβασω σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μκαλημερα

πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες

πολλα γενεθλιο βαφτισιο κλπ

ποια γεννεθλια ερχονται τωρα

χρυσουλα και νανα;

μυτη μονα τους μαθανε να φυσαμε

μας εβλεπαν και απλα το εκαναν - δεν υμαμαι να τους εχω δειξει τιποτα

μπραβο για το μεταπτυχιακο μαρντ

που ελπιζεις να το χρησιμοποιησεις;

σωσω η μαρθα πως ειναι καλα;

εμεις εδω μαι χαρα

τα γεννεθλαι πηγν πολυ καλα

εγω ετρεχα σνα τον βεγκο δεν μπορεσα οχι αν μιλησω με ανθρωπο - ουτε αν κατουρησω δεν καταφερα

50 ατομα ηταν

ο μπεμπης εινι το γκυκοτερο μωρακι του κοσμου

αγιο μωρακι

ηρεμο γελαει ολη την ωρα

και εμας εαν δεν γενουσε η νονα το νοεμβρη

τωρα θα την καναμε τη βαφτιση δεν το συζητώ

τωρα παει απο απριλη με τα γενεθλια

παρασκευη εχουμε εμβολιο και λογικα σαββατο αρχιζουμε κρεμα

με το καλο η βαφτιση της ελενης

σε τι θεση διορηστικε;

δεν μπορει να βγει καμια θεση και για μας ρε γμτ

νεκρα τελειως τα πραγματα στη ειδικοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια και εμεις απο Δευτερα..θα τον ξεκινησω με φρουτα...εγω σου ειπα κρεμα δε θα δωσω...

παντως στο Θ διω ενα συμπληρωμα δατροφης λογω της αφαγιας που εκανε τον τελευταιο καιρο και εχω την εντυπωση οτι του κανει καλο....του ανοιξε και λιγο την ορεξη...

Μαρδιο συγχαρητηρια!!!!και μπραβο και στην Ελενη που απο όσο καταλαβα καπου διοριστηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διορηστηκε νηπιαγωγος..σε αγρια μερη..πολυ αγριο χωριο..μου ειπε σκηνικα κ μου σηκωθηε η τριχα..θα σας τα πω με τη πρωτη ευακρια..

μαρκερ δλδ βρηκατε νονα;;

εμεις καλα..απεργια σημερα..φακ!

πηγαμε παιδιατρο για τη μπουμπου..ολα καλα..

73 ποντους και 9500 κιλασ..το βοδακι..

πρεπει να της ξςκινησω ψαρι αλλα ολο βαριεμαι..χαχ..

πειτε κανενα καλο ψαρι για το παιδι;

της ειπα οτι δινω αυγο καθε μερα κα ισαλταρε..οχι λεει..μερα παρα μερα..χαχ...

κ η μαρθα καθε μερα ετρωγε..τιποτα δεν επεθε..

η θουλη μετακομισε ..στο σπιτι οτυ μποαμπα..

μπαμπα!

επεισης λεγαμε να κανουμε χαρτονενια προσκηλτηριο με 1 ευρω..

εσεις πσο το κανατε;

θυμαστε;;

αλλα ειδα της ελενης..1 κομματι κοκκινο χαρτι απλο σε παπυρο..

και λογακια μεσα μονο..

το εκανε με 37 λεπτα..εμενα δε με χαλαει..ουτως οι αλλως για πεταμα θα παει..τι λετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να λεμε μπραβο που διοριστηκε τετοια εποχη

υπομονη λιγο καιρο και θα παρει μεταθεση σιγουρα με 3 παιδια

εγω εχω παρει κορνιζες απο ικεα , θα τυπωσω εγω χαρτι και θα μεινει και η κορνιζα στους ανθρωπους

παραπανω απο 90 λεπτα με το μελανι δεν θα μου βγει

ναι βρηκαμε νονα

η κοπελα που ηθελε εξαρχης να το βαφτισει και της ειχαμε πει οχι

αλλα θελει καλοκαιρι αυτη για να ειναι ανετη με το μωρο

αλλα δεν παιζει και το παιδι θα ειναι μεγαλο και βαφτιζουμε και εμεις αλλο

καλα μωρε θα τα βρουμε αυτα

αντε μπραβο χρυσουλα αρχιζεται και εσεις

καλα και εγω την κρεμμα δεν θα την δωσω πολυ γιατι θελω απο 15-16 οκτ ου γυριζω δουλεια να τρωει φρουτα οπωσδηποτε μη σου πω και φαι

ποιο συμπληρωμα του δινεις;

εαν δεν εχει αλλεργια στο αυγουλακι γιατι να μην τρωει καθε μερα;

μια χαρα ειναι το μωρο σωσω καθολου βοδακι

αστο εκει να τρωει

με μπακαλιαρο αρχιζεις ψαρι συνηθως ουτε μυριζει ιδιαιτερα ψαριλα και δεν εχει και κοκαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου.

σωσω καλά έκανε η θούλη κ μετακόμισε.

δε θα έχει ενοίκια κ δε θα κάθεται άχρηστο το σπίτι.

αν το αντέχει ψυχολογικά...

πχ εγώ δε θέλω να πηγαίνω δράμα...

εμείς ξεκινήσαμε με λαχανικά.

δεν τρελαίνεται... αλλά τα τρώει.

τώρα του έβαλα κ κινόα.

σε καμιά 10αριά μέρες θα προσθέσω κρέας κ όσπρια.

κ οι 2 ξεκίνησαν σιροπάκι γιατί έχουν μυξούλες.

με κόλλησαν κι εμένα... χάλια ο λαιμός.

χθες ετοιμάσαμε τις μπομπονιέρες των μεγάλων.

γίνανε υπέροχες.

χρυς να σας ζήσει η νονά σας.

όντως, έπρπε κι εσείς να βαφτίσετε στα γενέθλια.

εγω ό,τι ετοιμάζω λέω ότι είναι για τα γενέθλια του α.

έτσι είμαστε όλοι χαρούμενοι... χαχαχα!!!

μάρκερ πολλή όμορφη η ιδέα με την κορνίζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thn bohueia saw..ασχετα αλλα αυτο με την κορνιζα το εκανε η θουλη..τα πηρες τα εβαψε και κολησε και ξερεις αεροπλανακια μαλακα..

κ ο διακοσμησε..στον θοδωρη νομιζω..1 χαρα της βγηκανε..αληεια λες..τοσο φτηνα θα σου βγει;;

και μου ζητησε εμενα 1 ευρω για το χαροτνενιο το χαρτι;

τεσπα..λεω σε χρωματιστο χαρτι λεπτο εκτυπωσης 2 κειμενακια και διπωμα στα 3..πολυ γυφτια λετε;

οχι οτι με νοιαζει απλα ρωταω.

επεισης..ο λευτ κολαει που δε θα εχουμε τραπεζι..

τι αλλο θα μπορουσα να κανω εξω παο την εκκλησια σε αλμυρο;

παγωτα δεε μπορω γιατι θ ειναι χειμωνας και θα εχουμε και προφιτερολακι..

εχετε ακουσει τιποτα;;

μαρκερ ποιον ξανα βαφτιζεις καλοκαιρι;;

πλακα μας κανεις;

νανα σορυ αλλα ξεχασα την μπομπο των μεγαλων...........

..........κ των μικρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χρυς να ζησει η κουμπαρα σου καινα ναι καλο παιδι αυτος που παντρευεται για να κρατησετε καλες σχεσεις

βαλε φωτο νανα να τις δουμε

σιγουρα θα ειναι ωραιες

χρωσταω και εγω φωτο να σας βαλω

οντως και η θου καλα εκανε

οχι καλα απλως υπεροχα που μετακομισε

3 παιδια εχει η γυναικα και να πληρωνει ενοικια

""ασχετο τωρα -θυμηθηκα που εμε ενοικια- της κουμπαρας ο αντρας του εχουν ταξει ενα εξοχικο στο χωριο οι γονεις - του αδερφου του του μειωσαν το μισθο και δεν μπορουσε να νοικιασει και του ζητησε να πανε να μεινουν εκει - στο χωριο και ο τσιφουτης ο κουμπαρος του ζητησε να του δινει ενοικιο""

μια χαρα το ριζοχαρτο τυλιγμενο με ομορφο κορδελακι που να κρεμεται το ονομα που παει το προσλητηριο μια χαρα ειναι πραγματικα.

μονη σου να φτιαξεις για την εκκλησια; εγω εφτιαξα στο παρτυ κοτομπεργκερ και εφυγαν σφερατα

εγω θα καλουσα κετερινγκ

θα βαφτισουμε του κουνιαδου μου την μικρη

δεν ειχαν νονο και ειπαμε να το βαφτισουμε εμεις

οποτε παλι φουλ στα εξοδα

αντε να δουμε ποτε να ηρεμησουμε

ολοι οι λογαριασμοι ειναι απληρωτοι

δε θελετε να σας πω τι χρεος εχουμε αυτη τη στιγμη γιατι θα πηδηχτητε απο το παραθυρο χαχαχα

καλη καρδια και ολα γινονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη καρδια μαρνερ..δε το συζηταμε!!

αλλα θα βαφτισετε κ αλλο;;μη μου πεις..

ελεγα σε απλο χαρτι ....απλα εγχρωμο..οχι ριζοχαρτο..

κανονικο χαρτι χρωματιστο..

η θουλη μετακομισανε αλλα το δανειο θα το πληωνουνε..οσο αντεχουνε..

450 ευρω το μηνα!!

εδω φυσαει λιγο!!

λεω να τους βαλω κανενα μακρυμανικο..

το βραδυ θα κανω σαπουνι με αλοη.ολο το πρωι την καθαριζα..χαχ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιροσκί Με τυρί - NanouDonutsHouse

κατι τετοιο;;καλο η γυφτια;;

καλα στο τελος μπορει να μη κανουμε κ τιποταγιατι...λεφτα γιοκ..η τι αλλο μπορω να φτιαξω εγω σε αλμυρα;;αν κ δυσκολο το κοβω..που χρονος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπήρχε περίπτωση μωράκι που το υπεραγαπάμε να το αφήσουμε χωρίς νονά;

στη θέση σας θα επερνα έτοιμα.

πιροσκι εμένα δεν μου αρεσουν αλλά γιατι να φαίνονται γυφτιά;

ρολλακια με αραβική πίτα.

τυροκροκετες.

ψάξε και σε κέτερινγκ στο ίντερνετ για μενού.

το δάνειο γιατι είναι;εαν δεν γίνομαι αδιάκριτη

που βρήκες καλέ φρέσκια αλοη;και πώς καθαρίζεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιώθω τόσο κουρασμένη...

ευτυχώς πάει καλύτερα το μπούκωμα...

η κουμπάρα μου στην ελλάδα είχε φτιάξει τύπου κέτερινκ έξω από την εκκλησία.

δυο τραπέζια κ είχαν φτιάξει διάφορα γιαγιάδες κ θείες...

πιροσκί, οτία, πίτες, αλμυρά, σαντουιτσάκια.. αναψυκτικά, νερά..

ήταν σούπερ κ ευχαριστήθηκε κ ο κόσμος

είδατε το θέμα με το νηπιαγωγείο;

νευρίασα πολύ γιατί φαίνεται πολύ φτιαχτο...

η μπομπονιέρα των μωρών είναι πετσέτα προσώπου τυλιγμένη σαν γλειφιτζούρι.

των μεγάλων είναι ένα καλαθάκι με ένα σφουγγαρι, ένα σαπούνι κ ένα καρτελάκι που περιγράφει το σαπούνι κ τα υλικά παρασκευής του... χαχαχα

έφτιαξα δύο κουβαδάκια με ζαχαρωτά κ ένα κουβαδάκι με γλειφιτζούρια.

πήρα μια στρογγυλή όαση, τη στερέωσα στο κουβαδακι κ γύρω γύρω έβαλα γλειφιτζούρια.

φαίνεται σαν γλαστρα με λουλούδια.

πείτε καμιά ιδέα πού να βάλω τα παγωτάκια από μαρέγκα που θα φτιάξει ο μπαμπάς μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε καντε ενα απλο καλεσμα...τποτα πλεον δεν παρεξηγειται...και Σωσω τιποτα να μη φτιαξεις σε αλμυρο για εξω απο την εκκλησια...

εμεις θα κανουμε τη βαφτιση σε πολυ κλειστο οικογενειακο κυκλο και το επομενο σαβκυρ θα κανουμε ενα τραπεζι στους φιλους μας και στα παιδακια τους σε ενα φοβερο μαγαζι. γυρω στα 50 ατομα συνολο..σαν παρτυ δηλαδη...μπομπονιερες θα φτιαξω πολλες να δωσω και στη δουλεια και στους μαθητες και γενικα....

ο αντρας της κολλητης -νονας εξαιρετικος το απολυτα ταιριαστο ζευγαρι..κριμα που δε μενουν Ελλαδα να ειμαστε πιο κοντα...αυτο που με συγκινησε ειναι οτι οταν η φιλη μου κατεβηκε απο το αυτοκινητο και διεσχιζε το προαυλιο της εκκλησιας τον μονον που μπορεσε να προσεξει ειναι ο Θ και τον φωναξε και αυτος αρχισε να της χαμογελαει φανταστικα και τα εχε καταγραψει και στην καμερα ο φωτο...σας λεω εξαιρετικη σκηνη...

τα ενοικια δεν παλευονται αυτη την εποχη...καλα εκαναν δανειο υψηλο γμτ...

μην τα συζητατε γι αυτο σας λεω καντε απλες βαφτισεις χωρις εξοδα πολλα πολλα...

αχ ρε Νανα τα αγορακια μας γινονται 4αρων,....χιχιχιχχι!!!!

πειτε κανενα νεο...

η Ελενη να παει...πρπει να παρουσιαστει αμεσα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...