Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts

Χρονια πολλα στης Αννουλες μας για σημερα...Ειναι της Αγιας Αννας της συλληψεως σημερα,του χρονου τετοια μερα θα γιορταζει η μπουμπουκα μου:laugh: Οτι ποθειτε να το εχετε Αννουλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κι απο μένα σε όλες τις Άννες , ευτυχία κ υγεία σε σας κ τις οικογένειές σας!!!!

Αααααααα ναι Παναγιώτα μου του χρόνου θα γιορτάζει κ το Ρουμπιανάκι μας!!!! Να μου την φιλήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κι απο μένα σε όλες τις Άννες , ευτυχία κ υγεία σε σας κ τις οικογένειές σας!!!!

Αααααααα ναι Παναγιώτα μου του χρόνου θα γιορτάζει κ το Ρουμπιανάκι μας!!!! Να μου την φιλήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα να χαιρεσαι την κουκλίτσα σου!!

Χρονια πολλά σε όλες τις Αννούλες γιορτάζει και το naturalaki σήμερα!!

Πάντα υγεία και ευτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα να χαιρεσαι την κουκλίτσα σου!!

Χρονια πολλά σε όλες τις Αννούλες γιορτάζει και το naturalaki σήμερα!!

Πάντα υγεία και ευτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια,να ξερετε ειμαι πολυ συγκινημενη γιατι του χρονου τετοια μερα θα γιορταζει το κοριτσακι μου...το σπλαχνο μου..Μεγαλη η χαρη της Αγιας Αννας με βοηθησε παρα πολυ στο θεμα του παιδιου.3 φορες την ειδα...Μια στον υπνο μου που μου ελεγε οτι ολα θα πανε μια χαρα και οτι θα εχω τα 3 παιδακια που τοσο επυθημω Δευτερον παλη στον υπνο μου οτι θα πετυχο να μην ανχονομαι και 3ον μα τοσο συνμτωση ποια...η εξωσωματικη εγινε μια μερα πριν της Αγιας Αννας τον Ιουλιο24 εαν θυμαμε καλα και η κλινικη που κανουν εξωσωματικη ειναι ακριβος απεναντι απο την εκκλησια της Αγιας Αννας:laugh: δεν το γνωριζαμε και επειδη το δωματιο μου εβλεπε την εκκλησια ειπα στον αντρα μου πηγενε να αναψεις ενα κερακι για να μας βοηθεισει ο Αγιος η Αγια και ερχετε ο αντρας μου και λεει τελος το μωρο η θα το βαφτισουμε εαν βγει αγορι της Αγιας Αννας η θα βγαλουμε και το ονομα της Αγιας Αννας εαν ειναι κοριτσι...ΤΡΕΛΑ!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια,να ξερετε ειμαι πολυ συγκινημενη γιατι του χρονου τετοια μερα θα γιορταζει το κοριτσακι μου...το σπλαχνο μου..Μεγαλη η χαρη της Αγιας Αννας με βοηθησε παρα πολυ στο θεμα του παιδιου.3 φορες την ειδα...Μια στον υπνο μου που μου ελεγε οτι ολα θα πανε μια χαρα και οτι θα εχω τα 3 παιδακια που τοσο επυθημω Δευτερον παλη στον υπνο μου οτι θα πετυχο να μην ανχονομαι και 3ον μα τοσο συνμτωση ποια...η εξωσωματικη εγινε μια μερα πριν της Αγιας Αννας τον Ιουλιο24 εαν θυμαμε καλα και η κλινικη που κανουν εξωσωματικη ειναι ακριβος απεναντι απο την εκκλησια της Αγιας Αννας:laugh: δεν το γνωριζαμε και επειδη το δωματιο μου εβλεπε την εκκλησια ειπα στον αντρα μου πηγενε να αναψεις ενα κερακι για να μας βοηθεισει ο Αγιος η Αγια και ερχετε ο αντρας μου και λεει τελος το μωρο η θα το βαφτισουμε εαν βγει αγορι της Αγιας Αννας η θα βγαλουμε και το ονομα της Αγιας Αννας εαν ειναι κοριτσι...ΤΡΕΛΑ!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αν κ δεν ανεφερστε προσωπικα σε μενα ειμαι παλιο μελος.θα σας ευχαριστησω καθως ειμαι κ εγω αννουλα..

να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αν κ δεν ανεφερστε προσωπικα σε μενα ειμαι παλιο μελος.θα σας ευχαριστησω καθως ειμαι κ εγω αννουλα..

να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας σε εσας στης Αννουλες μας αναφερωμαστε!!!Να μας ζησετε Αννουλα παλιο μελλος....:) να εισαι παντα καλα...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας σε εσας στης Αννουλες μας αναφερωμαστε!!!Να μας ζησετε Αννουλα παλιο μελλος....:) να εισαι παντα καλα...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

κοριτσακια μου αν κ δεν ανεφερστε προσωπικα σε μενα ειμαι παλιο μελος.θα σας ευχαριστησω καθως ειμαι κ εγω αννουλα..

να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακι σας..

Αννάκι φυσικά χρονια πολλά και σε σενα και σε όλες τις Αννούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

κοριτσακια μου αν κ δεν ανεφερστε προσωπικα σε μενα ειμαι παλιο μελος.θα σας ευχαριστησω καθως ειμαι κ εγω αννουλα..

να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακι σας..

Αννάκι φυσικά χρονια πολλά και σε σενα και σε όλες τις Αννούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γεμάτα ευτυχία!!

Παναγιώτα μου να χαίρεστε το Ρουμπιαννάκι σας!!

Υγεία κ αγάπη σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ γεμάτα ευτυχία!!

Παναγιώτα μου να χαίρεστε το Ρουμπιαννάκι σας!!

Υγεία κ αγάπη σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoyla με συγκίνησε πολύ η ιστορία σου!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες τις ΑΝΝΟΥΛΕΣ και από μένα, να είστε πάντα γεμάτες υγεία και πάντα ευτυχισμένες, να χαίρεστε αλλά και να σας χαίρονται οι οικογένειές σας. :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλες χρονια σας πολλα,να ειστε ευτυχισμενες,χαρουμενες παντα και υγιεις. Και στην Αννουλα που θα γιορταζει του χρονου επισης χρονια πολλα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...