Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερωτήσεις μαίας πριν τον τοκετό


Recommended Posts

Καλημέρα,

μου είπαν ότι την ώρα που πηγαίνεις για τον τοκετό σε κυνηγάει μια μαία και σου κάνει ερωτήσεις για το ιστορικό σου. Θυμάται κάποια τι ερωτήσεις κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονομα, επωνυμο,κιλα , απο ποτε ξεκινησαν οι πονοι , αλλες εγκυμοσυνες,αμβλωσεις, κιλα , ομαδα αιματος,τελευταιο γευμα, αυτα θυμαμαι για την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονομα, επωνυμο,κιλα , απο ποτε ξεκινησαν οι πονοι , αλλες εγκυμοσυνες,αμβλωσεις, κιλα , ομαδα αιματος,τελευταιο γευμα, αυτα θυμαμαι για την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemaxxx έγραψε:

Καλημέρα,

μου είπαν ότι την ώρα που πηγαίνεις για τον τοκετό σε κυνηγάει μια μαία και σου κάνει ερωτήσεις για το ιστορικό σου. Θυμάται κάποια τι ερωτήσεις κανει?

emena den me rwtisan tipota! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ anemaxxx , ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ. ΔΕΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΑΝ.ΞΑΠΛΩΝΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ. ΠΩΣ ΜΕ ΛΕΝΕ, ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ,ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ Κ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ, ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΑΝ ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΙ ΠΟΤΕ, ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΥΤΟ.. ΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ANEMAXXX.ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΡΩΤΗΣΕ.ΣΤΗ ΡΕΣΕΨΙΟΝ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...