Μετάβαση σε περιεχόμενο

Gnorisame kai to Agio Basili omos...


Recommended Posts

Αχχχχχχχ ψυχή μου!!! Μην κλαις γλυκιά μου, σε λίγα χρόνια θα τον περιμένεις πως κ πως να σου φέρει τα δωράκια που θέλεις!!!

Είνα μικρούλια μωρέ ακόμη κ δεν καταλαβαίνουν κ πολλά, κ του χρόνου Sofiadav, να την χαίρεσαι την κούκλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχ ψυχή μου!!! Μην κλαις γλυκιά μου, σε λίγα χρόνια θα τον περιμένεις πως κ πως να σου φέρει τα δωράκια που θέλεις!!!

Είνα μικρούλια μωρέ ακόμη κ δεν καταλαβαίνουν κ πολλά, κ του χρόνου Sofiadav, να την χαίρεσαι την κούκλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ την καημενούλα είναι μικρούλα για αυτό. Και ο γιος μου τον φοβήθηκε στην αρχή όταν ήταν μικρούλης, τώρα εντάξει. Τώρα φοβάται τον Νικολάους. Εδώ στην Γερμανία έχουν ένα άλλο έθιμο: Κάποιος ντύνεται Άγιος Νικόλαος φορώντας επισκοπικά ρούχα και μοιράζει σοκολάτες στα παιδάκια στις 6 Δεκ. Δεν ξέρω γιατί αλλά τον φοβάται ακόμη και τώρα!!!:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου το καλο μου το μωρουλινι φοβηθηκε.....!

Ειναι μικρουλα ακομη γι'αυτο! εδω ο δικος μου 17 μηνων σχεδον κ μολις βλεπει παραξενη φισιογνωμια κολλαει πανω μου σαν βδελα απο τον φοβο του!

Παντως και που κλαιει ειναι απιθανη φατσουλα η κορη σου sofiadav να την χαιρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ. ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΦΟΡΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ; ΑΥΤΗ Η ΓΕΝΙΑΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΓΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΛΙΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΙ ΤΟΝ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΗ, ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΩΛΕ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ..

ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ..

ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ..

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ..

ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ

ΤΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo koritsia gia ta kala sas logia. Einai apisteuta ta mora...ekei pou klene se deuterolepta gelane pali! apo thn agkalia mou kai sthn asfalia ths manoulas ths areze o agios basilis kai tou xamogelouse...omos molis thn baleme sta podia tou...eidate ti egine !

hahaha einai toso gluka kai athwa to paidakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ή μάλλον καλημέρα.

ωραία φώτο! έχω δει μια στολή στα mothercare αλλά φοβάμαι μην το τραβάω στα άκρα σα νεα χαζομαμμά & θέλω να ντύσω το κοριτσάκι μου(25.12 γίνεται 4μηνών)αγιοβασιλίτσα... θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ η ψιχούλα μου...!!! :) :) :) Επαναστάτρια η μοκρή, ενάντια στο κατεστημένο!!!! :laugh: :laugh: Ειναι πολύ γλυκιά!! Να τη χαίρεστε!! Και του χρόνου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...