Μετάβαση σε περιεχόμενο

20η εβδομάδα-κλωτσιά μηδέν


Recommended Posts

Το μωράκι σου έχει χώρο στην κοιλιά σου και το απολαμβάνει με το να γυρνάει και να κλωτσάει!

Τις προάλλες που ήταν πολύ ήσυχη η δικιά μου της έβαλα μουσική και άρχισε πάλι να χορεύει! Επίσης κλωτσάει όταν ακούει την αδερφή της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι περισσότερες γυναίκες το 1ο τους παιδί το νοιώθουν από την 20 εβδομάδα και μετά. Στο 2ο μπορείς να το νοιώσεις και από την 16 εβδομάδα και αυτό λόγω εμπειρίας πια!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μόλις την προηγούμενη εβδομάδα τον ένιωσα!Μια μέρα μετα το β επιπέδου, λες και περίμενε να μάθουμε το φύλο!

Ίσως ηταν και ψυχολογικό,επειδη ειχα πολύ αγωνία για το αν θα ειναι όλα καλά και για το τι θα ειναι.

Μεχρι εκεινη τη στιγμη μόνο φτερουγίσματα και μπουρμπουλίθρες ενιωθα.

Τωρα και ειδικα μόλις ξαπλώσω το βράδυ με κλοτσάει συνέχεια.

Ο μπαμπάς μας έχει τρελλαθει κι αυτός,το περίμενε πως και πως!

Πάντως ειναι πολύ ωραία αίσθηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe ΚΙ ΕΓΩ ΑΡΓΥΣΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ 20η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΛΛΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΔΙΚΑ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕΣ; ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ...

ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΝΥΠΟΜΩΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΝΟΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΖΑΛΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ! ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙΑΙ ΘΕΣΗ, ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ...(ΓΟΝΑΤΑΚΙ, ΑΓΚΩΝΑΣ...)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΟΥ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...