Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξαιρετικα αφιερωμενο!!!


ntemi

Recommended Posts

λοιπον πας στο you tube,διαλεγεις το τραγουδι που θελεις και πανω δεξια στη σελιδα εχει κατι κωδικους.Κανεις αντιγραφη τον κωδικο uRL kai μετα επικολληση στο forum μας.Εχω κανει και δικο μου βιντεακι αλλα το δικο μου δεν ξερω πως να το βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πας στο you tube,διαλεγεις το τραγουδι που θελεις και πανω δεξια στη σελιδα εχει κατι κωδικους.Κανεις αντιγραφη τον κωδικο uRL kai μετα επικολληση στο forum μας.Εχω κανει και δικο μου βιντεακι αλλα το δικο μου δεν ξερω πως να το βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μανουλα,τελειο τραγουδι,υπεροχη μελωδια αυτο που διαλεξες.Ειλικρινα ανατριχιασα.kikitsaki ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Ελατε και οι αλλες μανουλες αφιερωστε ενα τραγουδι στα παιδακια σας(γεννημενα ή οχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Ντέμυ μου τι ματάρες ειναι αυτες που εχει η κουκλισα σου;Φτου,φτου,φτου:P!Να την χαιρεστε,οπως και τα αγορακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Ντεμι μου!!!Ακου και τα αλλα που θα βαλω να ανατριχιασεις;Ακου τα λογια!!Τιποτε αλλο δεν σου λεω,οταν το ακουω κλεω εγω παντος!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...