Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ...


matakiaefh

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαριμαρι με το καλο κοπελα μου να προσεχεις τωρα και να απολαμβανεις καθε στιγμη... Εφη μου με το καλο να χεις κ συ καλα νεα να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριμαρι με το καλο κοπελα μου να προσεχεις τωρα και να απολαμβανεις καθε στιγμη... Εφη μου με το καλο να χεις κ συ καλα νεα να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες Εφη στην παρέα μας!!

Και εγω πριν λιγο καιρο ήρθα στην πάρέα του mammyland εχοντας και εγω ανυσηχίες,ανχος,κλπ.Προσπαθόύσαμε με τον άντρα μου αρκετό καιρο και μόλις πριν λιγες μέρες έμαθα οτι είμαι εγκυος.Πίστευα πάντα οτι θα αποκτήσουμε και εμεις ενα παιδάκι,ειτε φυσιολογικα ειτε με άλλο τρόπο.Δεν είχα ανχωθει ιδιαίτερα αλλα φυσικά καποιες φορές ειχα και εγώ τα down μου όταν ερχόταν αυτή η -μην πω-περίοδος.Το site του mammyland θεωρείτε γούρικο γιαυτο στο λέω!Θα μείνεις και εσύ εγκυος και όλες οι υπόλοιπες!!Αρκει να μην έχετε ανχος και να έχετε υπομονή και επιμονή..

Να ξέρεις εδω θα μάθεις αρκετά πράγματα που σε αφορούν και άλλα που θα σου χρησιμέψουν στο μέλλον.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες Εφη στην παρέα μας!!

Και εγω πριν λιγο καιρο ήρθα στην πάρέα του mammyland εχοντας και εγω ανυσηχίες,ανχος,κλπ.Προσπαθόύσαμε με τον άντρα μου αρκετό καιρο και μόλις πριν λιγες μέρες έμαθα οτι είμαι εγκυος.Πίστευα πάντα οτι θα αποκτήσουμε και εμεις ενα παιδάκι,ειτε φυσιολογικα ειτε με άλλο τρόπο.Δεν είχα ανχωθει ιδιαίτερα αλλα φυσικά καποιες φορές ειχα και εγώ τα down μου όταν ερχόταν αυτή η -μην πω-περίοδος.Το site του mammyland θεωρείτε γούρικο γιαυτο στο λέω!Θα μείνεις και εσύ εγκυος και όλες οι υπόλοιπες!!Αρκει να μην έχετε ανχος και να έχετε υπομονή και επιμονή..

Να ξέρεις εδω θα μάθεις αρκετά πράγματα που σε αφορούν και άλλα που θα σου χρησιμέψουν στο μέλλον.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα Εφη καλως ηρθες....και εγω την σελιδα αυτη την ανακαλυψα απο οταν ειμουνα εγκυος...ειναι καταπληκτικα ολα τα κοριτσια..και μοιραζεσαι ολους τους προβληματισμους και τισ εννοιες σου!!!!με λενε Γιαννα ειμαι 27....παντρεμενη εδω και ενα χρονο και 2,5 μηνες και εχω ενα μπεμπη 3 μηνων...σου ευχομαι το 2009 να σου φερει και εσενα ενα υγιεστατο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα Εφη καλως ηρθες....και εγω την σελιδα αυτη την ανακαλυψα απο οταν ειμουνα εγκυος...ειναι καταπληκτικα ολα τα κοριτσια..και μοιραζεσαι ολους τους προβληματισμους και τισ εννοιες σου!!!!με λενε Γιαννα ειμαι 27....παντρεμενη εδω και ενα χρονο και 2,5 μηνες και εχω ενα μπεμπη 3 μηνων...σου ευχομαι το 2009 να σου φερει και εσενα ενα υγιεστατο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! μαριμαρί και βασούλα εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!!!καλημέρα και στα υπολοιπα κορίτσια,που με καλοδεχτήκαν!!!εγώ παντεύτηκα στις 18 οκτώβρη και για μενα τώρα ξεκινά αυτή η υπέροχη περίοδος,όπου το όνειρό μου, να αποκτήσω ένα παιδί με τον άντρα μου,που τον λαρεύω..κάποια στιγμή θα γίνει πραγματικότητα..μου ήρθε περίοδος χθές και περιμένω να τελειώσει για να ξεκινήσω(να βάλω τον άντρα μου κάτω χι!χι!)....θέλω να πώ καλημέρα και στο χριστινάκι μου (χριστίνα 83)και στον Σάββα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! μαριμαρί και βασούλα εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!!!καλημέρα και στα υπολοιπα κορίτσια,που με καλοδεχτήκαν!!!εγώ παντεύτηκα στις 18 οκτώβρη και για μενα τώρα ξεκινά αυτή η υπέροχη περίοδος,όπου το όνειρό μου, να αποκτήσω ένα παιδί με τον άντρα μου,που τον λαρεύω..κάποια στιγμή θα γίνει πραγματικότητα..μου ήρθε περίοδος χθές και περιμένω να τελειώσει για να ξεκινήσω(να βάλω τον άντρα μου κάτω χι!χι!)....θέλω να πώ καλημέρα και στο χριστινάκι μου (χριστίνα 83)και στον Σάββα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw tin papaki70, tin kikitsaki7,

tin manoyla, tin eirinig kai OLES esas sto

Mammyland gia tis euxes!!!

Einai toso, ma toso sygkinitiko to endiaferon

sas...

EFI pragmati einai gouriki i parea mas,

tha deis!!!

Na eimaste kala k me xamogelo,

tha pane ola kat'euxin!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos irthes k apo mena kopela mou..sou eyxomai ta kalitera k pragmatika na sou xarisei o agios basilis ena igiestato moraki..se esna k oles tis kopeles pou to epithimoun,...

ego eimai 27 xr k to febrouario perimeno to proto mou paidaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Εφη!καλωσηρθες!!!!συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι η παρεα εδω περα ειναι φανταστικη,ολες και ολοι βοηθανε ο ενας τον αλλον!!!και πραγματικα υπαρχει θετικη ενεργεια σαν αυτην που στελνεις κι εσυ και αυτο ειναι το σημαντικότερο!θελω κι εγω πολυ να γινω μανουλα οπως κι εσυ και πολλες αλλες φιλες....ευχομαι λοιπον κι εγω με την σειρα μου το ιδιο,αυτα τα χριστουγεννα να μας δοθει αυτο το υπεροχο δωρο :) φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗ. ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΠΑΝΙΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ. ΒΑΛΤΟΝ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ.....ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ (ΧΙ,ΧΙ)

ΕΧΕΙΣ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΒΒΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Εφη!

Είμαι και εγώ ''φρέσκο'' μέλος.Ονομάζομαι Μαρία Λουίζα (αλλα με φωναζουν Μαριζα),είμαι 34 ετων απο Αθήνα.Εχω ενα αγορακι 1,5 χρονων σχεδον και διανυω την 17η εβδομάδα δίδυμης κύησης!Ελπίζω να τα λέμε συχνά και μακαρί να αποκτλησεις πολύ πολύ σύντομα το μωράκι που τοσο επιθυμεις!

Φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΖΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ! ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ! ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως σας βρήκα λοιπον!Χριστινα,το διαπιστωσα μολις τωρα και εγω!Ποτε γεννησες;Εγω 20/6, την ημερα των γενεθλιων μου!!!:woohoo: Να τον χαιρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΡΙΖΑ. ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΙΑΝΑΜΕ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς όρισες κ ευχομαι να πραγματοποιηθει η επιθυμια σου για μωρακι κ εσενα κ των υπολοιπων κοριτσιων που το θελουν πολύ. Ειναι ωραια να εισαι μελος στο mammyland γιατι ειναι μια ωραια μεγαλη παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΦΗ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ ΣΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες κι από μένα! η παρέα είναι πραγματικά τέλεια, πολλές φορές διαβάζω συζητήσεις και πολλά από αυτά νομίζω ότι τα έχω γράψει εγώ!

σου έυχομαι τα καλύτερα και σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. Καιεγω καινούργιο μέλος. Με λένε Μαίρη είμαι 35 χρονών και προσπαθώ χρόνια τώρα να γίνω μανούλα. Πιστεύω η παρέα σας να μου φέρει γούρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...