Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Μαρακι,εχεις δίκιο....πολυ απουσία όλες.Υποσχομαι ότι θα επανέλθω από αύριο,αν και μάλον χυχοθεραπεια θα μου κάνετε.

Αύριο το πρωί στις 11 ,φεύγει ο μπαμπάς μας.Δεν μπορώ να ελέγξω τα δάκρυα μου.Τωρα τους βλέπω αγκαλιά στον καναπέ να την κοιμίσει...του δώσε ένα φιλί και του λέει"σ'αγαπαω πολύ μπαμπουλακο" και μου λέει ο καημένος:"πως θα σας αφήσω εσας εδω?"

Νοιώθω ότι μου ξεριζωνουν την ψυχή...

Σας ψυχοπλακωσα νυχτιάτικα...Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια μανουλες κ μωρουδελια

Ευχομαι υγεια κ ολα τα αλλα ερχονται

Καταρχην μαρακι αδερφουλα χιλια ευχαριστω για τα καλα λογια μακαρι να μεναμε κοντα κ θα χαμε αλωνησει την αθηνα!!

Λοιπον αναμενω να μιλαμε κ απο σκαιπ τωρα που βαλα!!!

Συμπεθερα αυριο φευγει ε... Καλη δυναμη κ υπομονη ευχομαι να περασει οσο πιο ανωδυνα γινεται..οσο αυτο γινεται

Εδω θα μαι να σου κανω τον ψυχολογο εγω

Δικηγορινα σε χασαμε βρε..

Φωτειναρα σε νιωθω με ενα κ δεν.. Κ βλεπετε τι ωρες μπαινω..

Αλεξακι μου τι μπλογκ απιστευτα εχεις κανει εντυπωσιαστηκε ακομα κ ο συζηξ!!

Σταυρουλακι με το καλοοοοοο το μπεμπινακο μας.

Εμεις ειχαμε ενα ομορφο ρεβεγιον στην βανα

Ο βασιλης εχει παρει ως τωρα απειρα δωρα κ μπολικα λεφτακια

Παιχνιδια εχει πλεον τα παντα κ πολλα ρουχα ως καλοκαιρι ειναι κομπλε

Σημερα απογραφη ψοφησα γυρησα με τρελη ζαλαδα ευτυχως πηγαμε στη μαμα ηρθε κ η ινα κ Ζωντανεψα

Αυτα εν ολιγοις παω για νανακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλινι μου σε διαβασα κ θελω να κλαιω να σαι ψυχραιμη γιατι κ για το συζηξ ειναι δυσκολο

Ο δικος μου

μου κανει αυριο δε θα τον παει σχολειο να τον χορτασει κ σε θυμηθηκα κ στεναχωρεθηκα

Θα βαλετε σκαιπ ,θα πηγαινετε ,θα μιλατε στο τηλ θα βρεθουν τροποι να νιωθετε κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια κοριτσια!!!Ευχομαι υγεια πανω απο ολα και οτι επιθυμει η καθε μια για την φετινη χρονια!!!!Τα περασαμε πολυ ομορφα στις γιορτες,Χριστουγεννα στον Καλαμο,Πρωτοχρονια στα πεθερικα.Οικογενειακα!!Πηγαμε και τις βολτουλες μας,τι αλλο θελουμε;;Κρυωμενες να μην ειμασταν κι εγω και η Κωνσταστινα και θα ηταν ακομα καλυτερα!!!ακομα βηχουμε,σημερα θα παω την μικρη στην παιδιατρο να μας δωσει κανενα φαρμακο.Προσπαθω να την βαλω και σε μια σειρα γιατι ολο ξενυχτουσαμε και το πρωι δεν σηκωνοταν ,μ'αρεσει που καποτε παραπονιομουν που σηκωνοταν νωρις....χαχα Φετος το φλουρι επεσε στην Κωνσταντινα και σπιτι μας και στα πεθερικα!!Τυχερο να ειναι το κοριτσακι μου!!!

 

Ρουλα καλη χρονια!!!τα φιλια μου στον Τασουλη!!

 

Χαρα σημερα εφυγε ο μπαμπας σας ε;Ειναι πολυ δυσκολο αλλα θα περασει ο καιρος...Καντε υπομονη!!!

 

Μαρια μου ασε με τα γλυκα...παραφαγαμε φετος!!Δεν ξαναφτιαχνω τιποτα.

 

Μαγδα πολυ χαρηκα που τα καταφερες και σχολιασες,πολυ γελασα βεβαια που βρεθηκες στον Μαρτιο!!χαχαχα Ασε και η Κωνσταντινα απο δωρα φετος χαμος!!δεν ηξερε με ποιο να πρωτοπαιξει...πηρε και χαρτζιλικι για τα καλαντα!!

 

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες,περιμενω κληση απο Εδιμβουργο και μπηκα να τα πουμε μεχρι τοτε.Αλλα αυτο το μαμμυ καταπληκτικο,σου φτιαχνει τη μερα!!!!Ειναι δυνατον ????Διαφημιση απο γραφειο κηδειων :-o  :-o ΕΛΕΟΣ δηλαδη πια!!!!

 

Λοιπον ας αρχισω μα τα νεα των εορτων.....

Χριστουδεννα ησυχα,Παραμονη εδω σπιτι με τα πεθερικα,τζακακι,φαγητο,κρασακι και μετα μεγαλο γλεντι με τη Δημ να τα σπαει με τον Μανωλη Αγγελοπουλο στους Πρωταγωνιστες =))  =)) Αλλα στις 24:00,λες και το χα ταμα αδιαθετησα!!!Οποτε την αλλη μερα,μιας και εφημερευε και ο αντρουλης,ειχε και σκατοκαιρο ,μειναμε σπιτι,αλλα ξεκουραστηκα.2η μερα εφημερεια και αππο Παρασκευη αδεια.

 

Το Σαββατο,μαζεψαμε ολα τα δωρα και την Κυριακη πηγαμε με κουμπαρους και πεθερα στον αστεροκοσμο ,στην εκθεση.Μιλαμε πολυ ωραια,φωτο σε τρισδιαστατα σκηνικα με κουστουμια,παιχνιδια,παραστασεις,πολυ ωραια το χαν φετος και μετα ηλθαν απο εδω κουμπαροι και την πεσαμε στα κρασια μεχρι αργα,με τις μικρες να παιζουν με τα καινουρια παιχνιδια.

Την Τριτη,πηγαμε στο "αγγελων πολις" στο Λαγκαδα,φωτο με οτι κυκλοφορουσε σε Αι-Βασιλη στη Θεσ/νικη,δεν μας λειπει οπως καταλαβατε!!!

 

Παραμονη,πηγαμε το πρωι στην μεταφορικη να στειλουμε τα πραματα και μετα πηγαμε για καλαντα και αποχαιρετισμους σε συγγενεις,καλα απο χαρτζηλικι σκισαμε,μεχρι και λιρα πηραμε!!!!Το βραδυ ηλθαν απο νωρις η αδελφη μου να αλλαξουμε δωρα και να παιξουν τα παιδια,αλλα αυτοι πηγανε στην πεθερα της μετα και ηλθαν και οι δικοι μου.Τους ειχα εγω τραπεζι,πολυ ωραια ηταν,ολοι μαζι....Καλες 2 κοιμηθηκε η Θεα!!!!

Ανημερα για φαγητο ολοι στη μανουλα το μεσημερι και το βραδυ πηγαμε με ολες τις κολλητες συν συζυγοι στο Δαντη,γιορταζε και ο κουμπαρος,μιλαμε τελεια.....τα σπαει,αν και δεν τοπεριμενα.Ηταν μουσικη σκηνη,ροκιες,λαικα,οτι θες...κομματια εγινε,πλανταξα στο κλαμμα με το στιχο:"ειναι χειμωνας εκει που πας και θα κρυωνεις'!!!!Μα βαλτος ηταν και αυτος ο Χριστιανος?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες φτιαχναμε βαλιτσες και κλαιγαμε οικογενειακως και σημερα.....ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ που λενε...

 

Προσπαθουσα να κρατηθω,γιατι εβλεπα τον Λ με κατακκοκινα ματια.Ξυπναει η μικρη,της λεω θα παω το μπαμπα στο αεροπλανο και θα ελθω,να αρχισει να κλαει,οτι θελει και αυτην να ελθει,το χαμε ξεκαθαρισει οτι δεν το αντεχε ο δικος μου και δεν θα την παιρναμε,την ηρεμω λιγο.Μολις μας βλεπει στην πορτα,αρχιζει να κλαει,πηδαει πανω του και να αρχισει:δεν θελω να φυγεις,σ'αγαπω πολυ....φυγαμε και οι δυο κλαιγοντας,φτασαμε στο αεροδρομιο,αλλα στο 10λεπτο με εδιωξε...δεν αντεχω αλλο μου λεει να σε βλεπω εδω να ξεροσταλιαζεις κλαιγοντας,δεν το αντεχω,δεν θα ανεβω στο αεροπλανο,που παω χωρις εσας?

.......ΠΑΛΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ......

Ασε που με ρωτουσε κατι ασχετα του στυλ:της φωναζω πολυ?την μαλωνω?λες να μην με θελει,οταν γυρισω?λες να με ξεχασει?

Τελικα αυτος θα περασει το μεγαλυτερο λουκι απο ολους μας,εγω τουλαχιστον εχω το παιδι και ειμαι σπιτι μου,πως τον σκεφτομαι....θα προσεχει τον εαυτο του?Αμφιβαλλω,οταν αγχωνεται αυτος....πετσι και κοκκαλο θα μου μεινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα το 1ο πραμα που εκανα,μολις μπηκα σπιτι ειναι να παρω το ταξιδιωτικο να μου βρουν εισητηρια για Φλεβαρη....

 

Εχω ενα σωρο εκκρεμοτητες...να βγαλω διαβατηρια,καρτες ερωπαικης ασφαλισης..να βαλω νετ στους γονεις μου...ΩΩΩΧΧΧ!!!!!Παω και στον Γερμανο στο γυρισμο να το κανονισω,ειχε πεσει το δικτυο!!!!!Αν ειναι γκαντεμης ο αλλος!!!!!

Αλλο θεμα,τι να παρω με την επιδοτηση μου,κινητο ή tablet????Αχ,βρε συμπεθερα να μην σε εχω κοντα να με βοηθησεις τωρα που εχω μπλεξει με τις τηλεφωνιες!!!Που δεν το εχω καθολου το θεμα!!!

Σκεφτειτε τωρα ανακαλυψα το viber!!!!Μεχρι και ο μαστορας που μας εφτιαξε την αυλη εχει,εγω ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μιμικα,τρελλο μωρο απο κουνια...που λενε!!!Δεν μαζευεται με τπτ.Οι ατακες,φωτια!!

Μου λεει πριν λιγο:ασχημη εισαι σημερα,δεν λουστηκες και χαλασαν τα μαλλια σου @-)

Λεει ο πεθερος μου:Ο Αγιος-Βασιλης δεν θα ελθει,δεν εχει βενζινη στο ελκηθρο και απαντα:τι λες,ρε παππου,το τραβαει ο Ρουντολφ,δεν χρειαζεται βενζινη!!!

Χαλαρα,γραφω βιβλιο,δεν την προλαβαινω!!!

 

Αλλα εχει και τα τρυφερα της,μου λεει εχθες που εκλαιγα:μανουλιτσα μου,εγω θα σε προσεχω τωρα που θα φυγει ο μπαμπας!!!

 

Αλλα εχει αποτρελλαθει με τα δωρα,ο κατω οροφος εχει μετατραπει σε παιδοτοπο!!!Το πιο ωραιο ειναι η κουζινα απο το ΙΚΕΑ,οσα ηλθαν αυτες τις μερες δεν ξεκολλανε απο εκει,σαν αληθινη ειναι,μου ερχεται να μαγειρευω εκει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Χαρουλίτα καημός καρδιάς όπως τα περιγράφεις με τον αποχωρισμό...ουφ πιάστηκε η ψυχή μου....Φαντάζομαι όμως για να πάρει την απόφαση που ήξερε πόσο δύσκολο είναι για ένα μπαμπά τα είχε ζυγίσει και είδε ότι αυτό το εξάμηνο κάτι θα του προσφέρει θα βοηθήσει τη σταδιοδρομία του.Τον Ιούνιο θα ναι πίσω σωστά;

 

Εγω προτείνω για να μικρύνεις το διάστημα να κλείσεις από τώρα εισιτήρια για σένα και τη μικρή να πάτε να του κάνετε έκπληξη σε ένα μήνα πχ.Μετά κάποιο τριημεράκι θα πεταχτεί αυτός δε μπορεί....Η αδερφή μου είχε κάποτε ένα φιλενάδο που δούλευε Εδιμβούργο καλή δουλειά και της έκανε τα εισιτήρια φοιτήτρια αυτή και το χε κάνει Θεσσαλονίκη-Εδιμβούργο Ναβαρίνου-Αριστοτέλους....χωρίς υπερβολή...Θα φτιάξετε και skype.Προλαβε να κατεβάσει ταινίες;Δεν μας το λεγες νωρίτερα να σου στέλναμε dvd μας έχει γράψει ένα σωρό η Φωτεινή...

 

Και γω πιστεύω για αυτόν είναι το πιο δύσκολο.Εσύ έχεις τη μικρή τους δικούς σου την αδερφή τα ανήψια μετριάζεται η απουσία...αυτός μόνος και όλο διάβασμα θα πήξει...να τον στηρίζεις πολύ....να δεις θα αναθερμανθεί κι η σχέση...τώρα βέβαια θα μου πεις να το βράσω αν είναι να ξενιτευτεί για να αναθερμανθεί αλλά....ο καιρός περνάει γρήγορα....

 

Εμεις καλά σας έστειλα φώτο να ευθημήσετε.Το Χρυσανθάκι μου τα πάει πολύ καλά με τη θεραπεία.Στερέψαμε από μύξες,άνοιξε λίγο η δίοδος της αναπνοής,την άλλη Παρασκευή έκλεισα για ψηφιακή  ακτινογραφία ρινοφάρυγγα να δούμε το μέγεθος των αμυγδαλών να τη δει και ο παιδίατρος να μας πεί.

Δε ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά σα να βλέπω άλλο παιδάκι...λέπτυνε η φωνούλα της,είναι πιο λαλίστατη,νομίζω μας ακούει καλύτερα κατά καιρούς χτυπάει τα αυτιά σα να γίνεται κάτι πως όταν κατεβαίνουμε από το αεροπλάνο και ξεβουλώνουν σιγά σιγά....δε ξέρω ίσως να ναι και ιδέα μου από τη λαχτάρα μου να γίνει καλά και να γλυτώσουμε έστω και πρόσκαιρα την αμυγδαλεκτωμή.

 

Και μένα φεύγει η αδερφή μου με το αμόρε τα χαράματα για Βόλο...ωραία περάσαμε...βολτούλες καφεδάκια καλό baby sitting...δυστυχώς θα είναι μακρυά για πάντα αλλά ξέρω ότι περνάει καλά και μου αρκεί...

 

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την είχα μπανίσει τη κουζίνα του ικεα είναι φανταστική θα τη λατρέψει η μικρή...Εμάς από όλα τα παιχνίδια η κουζίνα μας είναι το φετίχ αν ήταν και ξύλινη και μεγάλη όπως αυτή σηκωτές θα τις μάζευα από τα κουζινικά...Με το καλό να τα χαρεί η Θεά....Καλά οι ατάκες θανατηφόρες....

Και η δικιά μου η Μιμίκα δε πάει πίσω το όνομα το χει τίποτα δε τους ξεφεύγει....

 

Ανήμερα πρωτοχρονιάς ξυπνούν βλέπουν τα δώρα,αφού κάνει φασαρία γιατί το χαρτί περιτυλίγματος του δικού της δώρου να μην είναι κόκκινο όπως της Χρυσάνθης αλλά άσπρο ξεστομίζει: "Και από που μπήκε ο Βατίλης αφού η πόρτα ήταν κλειστά;;;"Περιμένετε 3 χρονών σκατό να χει τέτοια αντίληψη;;;Πάρτο βρε πουλάκι μου το δώρο ζήσε τη μαγεία και άστα τα υπόλοιπα όταν μεγαλώσεις να τις λύσεις τις απορίες....

 

Τη νύχτα αφού διαβάσουμε το παραμύθι κλασικά μου λέει,είναι ατάκα αυτό πάει όλο μαζί...:"καληνύχτα μανουλίτσα σ αγαπω πολύ είσαι φίλη μου!" και σκάει ένα φιλί στο στόμα...

 

Αμα σας λέω εγώ οι Δήμητρες το χουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικα σας τωρα...

 

Μαρακι,παντα ξεκιναω απο σενα αφου εισαι η πιο τακτικη!!!!Τωρα ειδα τη δημοσιευση σου....Μακαρι να το χαμε σκεφτει,δεν προλαβε τελικα να ασχοληθει,ευχαριστω παντως πολυ.

Μαζι τα βαλαμε κατω και αποφασισαμε να παει,αλλα οταν ερχεται η ωρα,ειναι δυσκολο.Θα περασει το ξερω,1α θα παω μονη μου και μετα με τη μικρη..να δω πως θα ναι εκει.

Ωραια τα περασατε και εσεις ειδα,τελειες οι φωτο σας.Τις βλεπαμε με τη Δημ και λεει:μαμα ποια ειναι αυτα τα κολιτσακια?Της λεω:η Χρυσ και η Δημ.

Αααα,μου λεει σαν εμενα!!!Εχουμε το ιδιο ονομα!!!Γιατι μαμα?Ειμαστε ιδιες?Και απαραλλαχτες τις λεω,σκαει και αυτη τη μανα της!!!!

Στο μεταξυ,μιας και εδω δεν εμπαινε ψυχη,αμπαινα στο αλλο ποστ που γραφεις να δω τι εγινε με τον ΩΡΛ!!!Που με καταντησατε με τις απουσιες σας????Κατασκοπος Νελλη!!!

Μπραβο ρε,ειδες η Σουζυ,επεσε διανα,αντε μακαρι μην ταλαιπωρηθει το μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερη η Δημ σου!!!χαχαχαχαχα

Η δικια μου παλι το ριξε στο σεναριο,οτι ειδε το ρουντολφ που εφερε τον Αι-βασιλη και σηκωθηκε η γιαγια και του ανοιξε και ο Ρουντολφ εσπασε τη γλαστρα(ενω ξεραμε οτι ηξερε οτι την εσπασε ο σκυλος) 5λ ακουγαμε το στορυ!!!Οτι να ναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα δε που γυρναω απο το αεροδρομιο την ακουω να μιλαει στο τηλ με την ανηψια μου(στ'αληθεια) και να της λεει:

-ναι ναι,σημελα εφυγε

-στην αγγλια σου λεω,κουφη εισαι?

-σε δυο μελες θα παμε και εμεις

-και μετα θα ελθει,θα γολασουμε πλαστελιμη και θα παμε στην αμμουλιανη!!!!

(αυτο γιατι της ειπα οτι μονο καλοκαιρι παιζουμε με πλαστελινη και ο μπαμπας της με τον κουμπαρο μου της ειπαν οτι οταν γυρισει ο μπαμπας θα τον παρουμε απο το αεροδρονιο και θα παμε ολοι μαζι αμμουλιανη)Οποτε τα συνδυασε ολα μαζι

χαχαχαχα,τι πλακα εχουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

-και μετα θα ελθει,θα γολασουμε πλαστελιμη και θα παμε στην αμμουλιανη!!!!

 

Λιώνω η μάνα λιώνω μη μου λες άλλα νυχτιάτικο σπαραξικάρδια.Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα και στις δυο σας!Καλή αρχή να χει και γρήγορα σπιτάκι του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,ξανα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για το γαμβρουλη τον κουκλο.Καλα περασες και εσυ,βολτουλες,τραπεζια,εκδρομες...σουπερ σας βρισκω.

Σε σκεφτομουν σημερα,γιατι μου λεει ο δικος μου,τι θα σου λειψει απο μενα που ολο γκρινιαζω?(κατεκτησε την αυτογνωσια).Και σκεφτομουν αυτο που ελεγες,οτι ενω ωρες-ωρες,θελω να του σπασω το κεφαλι...χωρις αυτον δεν μπορω στιγμη.Ειναι το στηριγμα μου,ο ερωτας μου,το φιλαρακι μου,η αγκαλιτσα μου....τον αγαπω πολυ πολυ....

 

Ρουλακι,τις καλυτερες ευχες μου,κοριτσαρα.Περιμενουμε και νεα!!!

 

Αλεξ,περαστικα.Ολα καλα με την μικρη?Σου δωσε αντιβιωση?Το μπλοκ οντως καταπληκτικο.

 

Οι υπολοιπες μαζευτειτε,κερναω κρασακι.....ωχ,ξεχασα οι εγκυουλες δεν μπορειτε,αντε για σας λεμοντσελλο!!!!

 

Η ευχη μου για τη νεα χρονια.....Να μαζευτουμε οπως παλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ελαβα κληση,ολα καλα!!!Εφτασε στην εστια,λιγο παλια αλλα πολυ περιποιημενη λεει.

 

Ευτυχως δεν εχει συγκατοικο τελικα,γιουπι!!!!

 

Πτωμα ακουγοταν,ειχε κλεισει η φωνη του.

 

Δεν σας ειπα ομως για το καμαρι μου,πηρε υποτροφια απο την γαστρεντερολογικη εταιρεια 7.000(εμ τι νομιζατε,αετος το μωρο μου!!

 

Σας φιλω,αυριο παλι...πιο πολυ και απο τη Μαρια θα γραφω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε μήπως να τον διώξω και γω μπας και τον ερωτευτώ ξανά;;;Δεν είναι κακή ιδέα...

Αει,μαρη τρελλη!!!!Με κανες και γελασα,παλι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να γελάσεις λίγο ακόμα....στο φόρουμ εκεί που είναι όλα τα θέματα κάτω κάτω λέει χρήστες που έχουν κάνει τις περισσότερες δημοσιεύσεις από την αρχή του mammy,,,Μάντεψε ποια είναι πρώτη μούρη στο Καβούρι;;; Ποια άλλη η ξανθιά η συμπεθέρα σου που γράφει τρίστιχο και postarei!!!Γεια σου βρε Μάγκυ με τα πρωτεία σου....

Για κάνε μια πάσα το κρασάκι προς τα δω...Δεν έχει και chat...γκρ....

Καληνύχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μου βαλετε απουσια εδω ειμαι αχ συμπεθερα δυο μερες εσενα σκεφτομαι μαρι απο το στρες ακομα κ στον υπνο μου σε ειδα οτι ειχαμε παει θαλασσα μαζι κ κολυμπαγαμε σε κατι  καταγαλανα νερα κ μετα σε κατι πολυ μαυρα με φυκια οτι να ναιμε λιγα λογια...

πραγματικα σε διαβασα κ το δακρυ ετοιμο το χω...

στο πα σε νιωθω απολυτα..ειναι μεγαλο ζορι για ολους η μιμικουλα ειναι μικρη οποτε η μη αισθηση του χρονου θα βοηθησει εσυ εχεις τους αγαπημενους σου αλιμονο στο καημενακι στην ξενιτια

να τον στηριξεις τον καημενουλι κ εννοειται να πας οσο πιο συντομα μπορεις

με ατακες μιμικας ελιωσα αμα δε ταιριαζαμε δε θα συμπεθεριαζαμε εμενα ειχε αγχος οτι θα σφινωσει στο τζακι επειδη εχει κοιλια κ μεγαλο σακο μετα εβαζε παντου μελομακαρονα να βρει λεει κατι να φαει εμας κοντεψαν να φανε τα ζουζουνια αλλα τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι μαρουσκακι βγηκα πρωτη κ εγω καπου γιουπι!!!!!!!!!!!τι να κανω βρε τρελη που μου νγαινουν τα ματια πο το κντ κ ετσι κ σβηστουν θελω αλλα δεκα χρονια να τα ξαναγραψω γιαυτο τσουτσουκου

λιγα λιγα χαχαχαχαχαχ [smilie=sad5.gif]  [smilie=sad5.gif]

συμπεθερα σουπερ με τα δωρακια ασε ρε κ εγω παιχνιδοτοπος εχω καταντησει ειναι κ μεγαλα ολα τα ατιμα σκεφτομαι να παρω αυτες τισ ξυλινες αποθηκες που χουν για εργαλεια να του φτιαξω 

κατι σαν σπιτακι για ολα τα παιχνιδια στον κηπο δε τη παλευω χωρις πλακα εχει απειρααααααααααα

ευχαριστω συμπεθερα κ για ευχουλες σημερα ο γαμβρος εχει κ κολωνια μπερμπερυ αμ πως θα πεσει ξερη η μιμικα ναι κι ομως μας την εφερε σημερα δωρο μια φιλη του πεθερου μου ο δε β ολη μερα ψεκαζεται (παρεπιπτωντος ειναι φανταστικη)κ ερχεται κ λεει μυριζω τελεια ε???για μυρισε γλιτωσε η κολωνια του αντρα μου γιατι ολο πηγαινε κ εβαζε ο δον ζουαν..

κ μενα ολο ερωτολογα μου λεει το ατιμο τωρα πριν κοιμηθει μου λεγε σ αγαπαω μαμα εισαι η πιο ομορφη του κοσμου αχ γλυκια μου μαμα εισαι η καλυτερη κ δωστου φιλακια κ χαδακια

λιωνεις μετα η δε λιωνεις..

τον ζυγισα κιολας 17 φευγα ανοιξε η ορεξουλα του θα τον αρχισω φρουτοφαγια  [smilie=thumbsup.gi:

καλα συμπεθερα ποσο μοιαζουμε κ εγω κατασκοπος εχω γινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξακο που εχεις χαθει ρε φιλεναδα δε μπορω χωρις εσενα στο ποστακι ρε κολητουλα...σε μονοπολει το μπλογκ ε...

αχ μαρακι μου μακαρι να περασει στο χρυσανθακι μας να μη ταλαιπωρεται η ομορφια μου καλα για φωτο δεν εχω λογια κ για τη νυφαδια αλλα κ για τις πριγκιπισσες λιωνωωωωω

ο βασιλης ειδε την χρυσανθη κ μου κανει :Α η φιλη μου!!!!!!!!!ποτε θα ρθει κ σπιτι μου????Να τα μας λεω απο τωρα θελει να τις σπιτωνει καηκα!!!!!!!!!!

μαρακι η αδερφη παει για βολο μονιμα ??εχεις καιρο να μας πεις εχω μεινει στα βουνα που πηγαινοερχοταν για μελετες.

ταblet συμπεθερα παρε να χεις κ σκαιπ να μιλατε ολη μερα εγω με την ινα ολες τις δουλειες πλεον μαζι τις κανουμε απο σκαιπ εχω βρει τη χαρα μου δε μου λειπει πια τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον βγαινω παω να κανω μπανιο γιατι μαζι με τα βαμπιρ θα κανω μπανιο στο τελος..

ο αντρας μου σημερα αυριο κ μεθαυριο ωραριο 4-12 μια ομορφια με λιγα λογια..

συμπεθερα οποτε βαριεσαι στελνε κανα μηνυμα να μπαινω να τσαταρουμε να σου κανω παρειτσα..

μπραβω κ για τα λεφτα ο συζηξ παντα αξιος!!!!!!!!!!!!!!!

 

....!!!

 

κ ενα στιχακι που μου αρεσε πολυ..

 

ποτε μη λυπηθεις για κατι που εφυγε...

πες μονο ευχαριστω που το εζησες...

 

γιατι πολυ απλα καποιοι ανθρωποι ερχονται στη ζωη μας κ την κανουν ανω κατω...

αλλα τελικα ειναι πολυ δυσκολο να τους αποχωριστουμε...

 

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...