Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Αλεξ,θα γνωρισετε το γαμπρο!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!Και κατακλυσμο να κανει,να πατε.Τι δηλ ολο με το δικο μας θα σουλατσαρετε?Καλα να περασετε και στο παρτακι,που δεν θα κουραστειτε κιολας να πατε,μια χαρα!!!!

Καλα στο μπλοκ,θεικες οι δημιουργιες σου,καλη επιτυχια και πολλες παραγγελιες ευχομαι.Ευχαριστουμε και για την προβολη!!!!

Αυτο με τον υπνο το περναμε και εμεις.Προχθες εκει που κοιμομουν νοιωθω καποιον να παταει στο κεφαλι μου,η "κυρια" που προσπαθουσε να μπει αναμεσα μας!!!Ενα αλλο βραδυ ξαπλωσε διπλα μου,χαμπαρι δεν πηρα και την εριξα κατω,ξυπνησα απο το ντουπ!!!!Και φυσικα ουτε η πεταλουδα μας εφερα γουρι ,οποτε την κρεμασαμε στο μπουνουαρ μας και βαλαμε τα τσιμπηδια μας και τις στεκες μας!!!Πολυ εξυπνη ιδεα παντως!!!!

Καλε στην κυρια που τη ν ταισε,οικοπεδο πρεπει να παρεις!!!!χαχαχαχαχαΑκου φασολια!!!!!

Συμπεθερα,ωραια που στολισατε τα 3 σας!!!Εγω να δω ποτε θα τα καταφερω!!!Την αλλη Κυριακη μας βλεπω......

Και μενα μετα τον παιδικο μεσα στην μαγκια ειναι,τρεχει απο τα μπατζακια της....Αντιμιλαει καλα-καλα και οταν θελουμε κατι εμεις ,μας λεει"Δεν μπορω,πρεπει να μου το ζητησετε ευγενικα"(ειναι κανονας στο σχολειο τους).Οταν λεω δε στην κυρια της αυτα που κανει,μου λεει:αποκλειεται,η Δημ το καλυτερο κοριτσι!!!!!!

Δωρο για κουνιαδο:?Ιδεα δεν εχω!!!!!Δεν με απασχολεισαι προσφατα ποτε[smilie=laughing9.g:Τα κλασσικα μωρα,ρουχο μαλλον ή κατι που εχει να κανει με κανενα χομπυ του!!!!

Αντε σας φιλω....Οι εγκυουλες που χαθηκατε καλε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ναι αν δεν παει δωδεκα να βγουν οι νυχταριδες κ οι βρυκολακες σιγα μη βρω χρονο νωριτερα

συμπεθερα τι ωραια εκπληξη βρε την κοκετα ηθελε λουστρινι..

6 καλε πως μεγαλωνουν να τη χαιρεσαι ετσι κ εγω εβλεπα σημερα την κελυ κ τη νιανια κοριτσακια σωστα..

ψυχοπλακωθηκΑ με τη μανουλα που πεθανε τιποτα δε θα δει κ αυτα μοναχουλια απο τωρα γιατι;;;;;

γιαυτο θα ζησω το καθε λεπτο λες κ δεν υπαρχει αυριο..ποτε δεν ξερεις τι σου επιφιλασει η μοιρα..

συμπεθερα κ ο γαμβρος πολυ χορευταρας δε θα μαζευονται τα καμαρια μας τη σκοτωσε την κελυ την εχουμε πειραματοζωο ως τη μιμικα μας την εκανε μια χορευτικη φιγουρα παρτην κατω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο εγω τον παρακαλαω να ρθει στο διπλο εστω για χουχουλιασμα αλλα που αυτος..

κ εγω ακουω ντουπ κ παω κ αυτος κοιμαται αμεριμνος στα πατωματα θα του παρει διπλο ο χαζομπαμπας με το νεο ετος.

αλεξ μου συγνωμη που κλεισα βιαστικα ηρθαν πελατες κ μετα γρθαν φιλαρακια για συμπαρασταση στη δουλεια

πως περασατε στο παρτυ το κοριτσακι η φιλεναδα της ειχε ε;;

ξουτ οι παλιοψειρες σου να μην ξαναρθουν

αναλαμπη θα κανουμε κ εμεις γιορτη στο σχολειο

περισυ καναν μπαζαρ η κατι τετοιο κ μαζεψαν 5000 ευρω για το χαμογελο του παιδιου τι καλα!!!

μαρουσκακι μου καλα που πηγατε ειδες..ακου εσυ το ενστικτο σου κ ας τον να κελαειδαει

το συζηξ

Καλα κανω εγω κ παω με το παραμικρο μου κανει ο παιδιατρος στο στρατο σε βλεπω απο κοντα χαχα

κ του κανω εγω μπα..

κ μετα του λεω βισμα θα βαλω να μην παει

ελιωσε στο γελιο

Λοιπον σημερα ολοι οι αγαπημενοι μου ειναι βολτες ζηλευω λιγακι..

ελπιζω να με σκεφτονται τουλαχιστον κ μενα λιγουλακι..

σας καληνυχτιζω κλεισαν τα ματακια

εγω ειχα μια ομορφη μερα στη δουλεια καφε στα πεθερονια παιχνιδι στο σπιτι με τα μικρα

κ τηλεφωνικη παρεα που γουσταρω πολυ

αυτα τα δικα μου εν συντομια

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεύθερο πνεύμα καλέ...έδωσε ο Άγιος όλη του τη χάρη!!!Οπου και να πας να το τσακώσεις δε πιάνεται....

Στολίσαμε χθες σας έστειλα σχετικές φώτο....

Ατάκες Δήμητρας....

Καθόμαστε και διαβάζουμε ένα παραμύθι για τη γέννηση του Χριστού και πάνε οι τρεις μάγοι με τα δώρα στο θειο βρέφος.

Δήμητρα:Τι κάνουν αυτοί μαμά;

Μαμά:Πάνε δώρα στο Χριστούλη που γεννήθηκε,χρυσό,σμύρνα και λιβάνι....

Δήμητρα: Τι βλακείες δώρα...στα μωρά παίρνουν κουδουνίστρες!!!!

Εχουμε έναν Αγιο Βασίλη που χορεύει και λέει τα κάλαντα.Ετσι όπως χορεύει λοιπόν του πέφτει το παντελόνι.

Δήμητρα: Μη κατεβάζεις το πανταλόνι σου,εδώ εμείς άμα θέλουμε κακά πάμε στη ταουλέτα!!

Είναι να μη λυθείς στα γέλια;;;;

Και τα λέει με ένα φατσι σοβαρό σοβαρό...Λιώνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκα λιωνω με τις ατακες σας ομως λιωνωωωωωωωωω

βολτα θαλασσα τα δυο μας με βανα κ τσουπρια στους μπαμπαδες το πρωι απολαυση

μαμ στη πεθερουσκα κ χουχουλιασμα ολη μερα στο τζακι

βρεχει ολη μερα ουφφφ!!!

καλο μηνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!Μολις ξαπλωσα στον καναπε,αφου εσκασα στο φαγητο!!!!Εφτιαξε εχθες ο συζυξ κουνουπιδι κοκκινιστο,ειναι η σπεσιαλιτε του,χαλαρα εφαγα μια κατσαρολα!!!

Εχθες τελεια μερα!!!!Το πρωι πηγαμε μπαζααρ με κουμπαρους-βαφτηστηρα,αδελφη-ανηψια-γαμπρουλη και ενα ακομα φιλικο ζευγαρι .

Τελειαααα!!!Τα μικρα λυσσαξανε,τι τραμπολινα ,τι φουσκωτα,τι καραμελοσπιτα,εργαστηρια πολλα διαφορα....ξυλογλυπτικης,μαγειρικης,ζωγραφικης,μεχρι και ο Δημητρης εφτιαξε τη δικια του καρτα με πον-πον!!!Καναμε μικροι-μεγαλοι facepainting...μεχρι και μανικιουρ για τις μαμαδες ειχε!!!!!

Το μπαζααρ μεγαλη επιτυχια,ξεπουλησαν γρηγορα,τα δικα μου φυγαν απο νωρις ουτε που τα προλαβα οταν πηγα!!!!Ποσι χαρηκα!!!!Ψωνισαμε και εμεις διαφορα...πολυ το ευχαριστηθηκα,ωγηκαμε και φωτο με τον Αγ-Βασιλη!!!!

Μετα πηγαμε ολοι για φαγητο,στην ταβερνα που πηγαμε και την αλλη φορα με τον παιδοτοπο.Ειχε κλοουν και την κυρια-μπαλονιτσα παλι!!!2ος γυρος για τα μικρα.....Μετα πηγαμε στην αλλη κολλητουλα που δεν μπορεσε να ελθει για καφε...στις 8 μαζευτηκαμε!!!!

Σημερα τα κεφαλια μεσα......και ολη μερα τσι-τσιρ αυτη η βροχη ,μου σπαει τα νευρα!!!!!Ευτυχως οχι τοσο δυνατη οπως στην Πελλοπονησο,μιλουσα εχθες με την πεθερα μου και μου λεει,φοβαμαι πολυ παιδιο μου τοσο που βρεχει.Τι το θελε???Ειδατε τι εγινε παλι στο Αργος!!!!!Ελεος να χανεται κοσμος απο μια βροχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια,πολυ ωραιες οι φωτο σας,αντε και του χρονου!!!!

Καλα με Δημητρα,λιωνω στα γελια!!!Ειναι μεγαλο αλανι!!!Μα που τα σκεφτονται και τα λενε ολα αυτα!!!

Ακου της δικιας μου,πριν 2λ,βλεπει στην τν μια διαφημιση με την μινι που εχει μια πιπιλα και λεει:'ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΚΑΛΕ!!!!Μεγαλη κοπελα !!!Βγαλε γρηγορα την πιπιλα!!!!"

Εχθες σηκωνει χερι να με χτυπησει και της λεω'-Θα στα κοψω!!!

-Ποτε τωρα,θα μου τα κοψεισ?

-Ναι,τωρα

-Ωραια και μετα δεν θα μπορω να παω τουαλετα και θα με αλλαζεις εσυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,ωραιο το Σ/Κ σας!!!!Χουχουλιαρικο και αγαπησιαρικο!!!Ειδικα το baby-sitting απο μπαμπαδες!!!!!Τελειο!!!!

Εμας μαζευουμε φετος τροφιμα για το χαμογελο του παιδιου,τωρα θελω να παω Σ/Μ για να ψωνισω γιατι μεχρι αυριο ειναι.Μαζεψαμε και φαρμακα,ρουχα και παιχνιδια για τους γιατρους του κοσμου και λεφτα για το make a wish!!!Πολυ μ'αρεσει η φιλοσοφια του σχολειου μας και μου αρεσουν που εξηγουν και στα παιδια ολο αυτο που γινεται.Σημερα ρωταει η Δημ:μαμα να ελθουν τα παιδακια που δεν εχουν φαγητο,σπιτι μας να φαμε,ολοι μαζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΜΩΡΕ Η ΜΙΜΙΚΑ...ΛΙΩΝΩ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΣ ΑΞΙΕΠΑΙΝΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΟΙ ΔΡΑΣΕΙΣ....ΑΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ ΤΙΣ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ...ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΟΛΟ ΚΑΚΑ ΜΑΝΤΑΤΑ.ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΙΚΡΕΣ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ.ΤΡΟΧΑΙΑ ΔΥΟ ΜΕ ΝΕΚΡΟΥΣ.ΕΝΑΣ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΑΡΑΤΣΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ ΒΓΗΚΕ ΠΑΓΑΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΜΑΚΑΒΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ.ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ....

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΞΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ.ΞΕΣΑΛΩΣΑΝ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑ. ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ....

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΜΙΑ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΙΣΜΑΤΟΣ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ....ΧΡΗΣΙΜΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. 15€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες καλησπερα κοντευει 12 κ ειπα να δωσω ενα γρηγορο παρον ειχα μια υπεροχη γεματη μερα

η καλη μερα απο το πρωι φαινεται αλλωστε σας σκεφτομαι αλλα τα ματακια μου κλεινουν ξεσαλωσα σημερα

οποτε νεα κ σχολια ραντεβου αυριο

ως τοτε φιλουρες!!!

σχολιο για φωτο ομως θα πω

υποκλινομαι σε χορευταρου νυφαδια μαζι δε θα αφησουμε χορο για χορο

κ στο εδαφος ακομα σκερτσα ελιωσα!!!!

δευτερον το πετιτακι που μακρυνε το μπουκλωτο μαλλι κ εδεσε ειναι κουκλι κ σκετο ειδικα η τελευταια φωτο ονειρο

για τις διδυμουλες τι να πω ποια απο ποια πιο ομορφη εχουν τοσο αλλο στυλ κ ειναι τοσο τελειες κ οι δυο για φαγωμα!!!

θα σας στειλω κ του τρελαρα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω ολο λεω θα μπω κ ολο κατι τυχαινει

δευτερα ολη μερα αλωνιζα η αληθεια πηγα δουλεια γυρησα 4 κ καπακι εφαγα κ εφυγα ειχα μαμαδοσυναντηση

στα ικεα περασα σουπερ!!!!

ειμασταν 6 μαμαδες κ 9 τεκνα ειχε παιδοτοπο ολα μπηκαν ακομα κ ο β περιμενα εξω σε 5 λεπτα ηρθε

κ λεει μπα θα ερθω κ εγω μαζι σου εδω ειναι για μωρα εγω ειμαι αντρας καραφλιασα

τον ακολουθησε κ ενας παλιος ερωτας του κ ενα απο τα αγορακια κ ανεβηκαμε πανω απολαυσαμε καφε

κ γλυκα μαζευτηκα στης 9 αφου ο μπαμπας μας ειχε παρει 100 τηλ οτι το σπιτι ειναι χαλια κ αδειο χωρις εμας!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος ο ερωτας του που σας λεω ειναι το πιο ομορφο κοριτσακι που εχω δει ποτε ξαναηταν παλια σε ενα παρτυ της εβελινας ειναι κορη ενος ποδοσφαιριστη

ειναι πανυψηλη εχει 24/12 γεννεθλια κ εριχνε ενα κεφαλι στο β σχεδον που κ δικος μου θεωρειται στις πιο ψηλες καμπυλες ειχε καταξανθα μεταξενια μακρια μαλλια κ ματια σαν αυτα απο τα χασκυ αφου την χαζευα μιλαμε αυτοκολλητη με τον β κ ειναι διγλωσση απταιστα αγγλικα κ ελληνικα

γερο να ναι παντα το κοριτσακι!!!φτου φτου!!

εκανα κ πρακτις στα αγγλικα μιας κ ειχαμε μια αγγλιδα μια κυπρια μια ισπανιδα κ μια αμερικανα οποτε μιλαγαμε περισσοτερο αγγλικα.σε ενα μηνα θα το επαναλαβουμε..

Τριτη επηξα στη δουλεια κ στις δουλειες κ σημερΑ θα λιωσω ειμαστε απαρτια κ χουχουλιαζουμε μετα το ταρακουνημα αλεξ σουζα..χαχα

θα στα πω να γελασεις ολο αφιερωσεις ειναι μη φυγεις ποτε κ τετοια χαχαχα

νομιζω τελικα τα τραβαει η ψυχη τους καποιες φορες θελουν κατσαδα να στρωνουν

συμπεθερα σουπερ το μπαζαρ μπραβω υπεροχες κινησεις

εμεις θα κανουν διαφορα παντως την αλλη βδομαδα θα μας δωσουν ταψακι μιας χρησης σε ολες να φτιαξουμε ενα φαγητο αρεσκιας μας για το μπορουμε εχει κ σαιτ μπειτε καταχαρηκα ζητησα δυο ταψακια θα κανω ενα παστιτσιο κ ενα κοτοπουλο φιλετο με ρυζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να πας στο σεμιναριο εμας μας εκανε τοτε η ψυχολογος εχει κ αυτο το μηνα ηταν παρα πολυ ωραιο πιστευω οσα μαθαινεις παντα ειναι για καλο αν ειχα χρονο θα τα κυνηγαγα πολυ κατι τετοια..

ωωωχ βρε μαρακι πολυ θανατικο βρε ψυχη μου..

Για ατακες μιμης κ δημητρας πεθαινω

κ μενα ειναι ψυχοπονιαρης καποτε ειχε δει φτωχο σε φαναρι κ ηθελε να τον παρουμε σπιτι

χωρια ολα τα αδεσποτα που κυκλοφορουν

απο ατακες κ ο δικος μου αλλο τιποτα παντως

σημερα που πηγαινα δουλεια μου βαλε κ δυο μανταρινια στη τσαντα μη πεινασω λεει στο δρομο

μεγαλωνει κ με τρελαινει ολο κ πιο πολυ θελω ενα ολοιδιο ακομα

τωρα φοραει τη τσαντα κ παιζει σχολειο μονος του χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λειψατε...

[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Καλημέρα κόρες....ατόνησα και γω μου φαίνεται....Μπαίνω σιγά σιγά στο κλίμα της δουλειάς και μου δίνουν πράγματα να κάνω και μειώθηκε ο χρόνος.Τα βράδια το ανοίγω το Pc αλλά καταπιάστηκα να φτιάξω ημερολόγιο με τις μικρές μόνη μέσω internet και κατάντησα γραφίστας να ψάχνω και να φτιάχνω... Α ρε Φωτεινή με τις ιδέες σου...

Με απασχολεί αυτό με το υγρο στα αυτιά της Χρυσανθούλας..Εκλεισα ραντεβού με το διευθυντή της ωρλ στο παίδων για οταν ανεβουμε.Του εξηγησα όλο το σκηνικό τι μας είπε ο ωρλ εδώ και μου πε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ούτε η αντιβίωση ή τα αντισταμινικά θα βοηθήσουν.Πάλι στο ιντερνετ διαβάζω και από άλλες μαμάδες εδώ ότι στην εκκρητική ωτίτιδα αυτή που μας διέγνωσε δηλαδή δίνουν αντιβίωση για να υποχωρήσει το υγρό.Εμενα και οι δυο μου παν για να στεγνώσει ο πόρος να κάνω πολύ ορό να φεύγει η μύξα,και αν μπορεί να μασάει τσίχλα και να φουσκώνει μπαλόνια.Ουφ...

Το χω τρελάνει το κακόμοιρο στον ορό,με βλέπει με τις σύριγγες και τρέχει να κρυφτεί...Και είναι τόσο καλόβολο...μόλις της πω είπε ο γιατρος να το κάνουμε κάθεται σούζα και μετά της ξεφεύγει ένα δάκρυ και λέει πονάω μαμά...και τρίβει τη μύτη της...ουφ πολύ προβληματίζομαι...

Η άλλη δε μας έχει τρελάνει με τα κάλαντα...Χθες όλη μέρα έλεγε:

"Στο τζάκι θα κατέβει κρυφά πριν έρθει η αυγή παιχνίδια στα παπούκια μας θα φησει και θα βγει"

Προσπαθώ να την ηχογραφήσω και μόλις με δει και πιάσω κινητό σταματάει.Χθες ήμασταν στο αυτοκίνητο και άνοιξε ο άντρας μου το bluetooth από το στερεοφωνικό και την άκουγε ο παππούς στην Αθήνα και παθε πλάκα.

Είναι τόσο τσαχπίνα...κάνει και πρόβα πως λέει το ποίημα και πως είπε η δασκάλα να κάθονται.Και¨"στηνει" και τη Χρυσανθούλα και της λέει εσύ τώρα σειρά σου...

Μάγκυ πάλι πόλεμο με κατακουζήνα είχες;;;Βρε εικόνισμα να τον κάνεις τον άνθρωπο με τόσες δουλειές που σου κάνει!!!Αε ήξερ ο δικός μου να ανοίγει την εστία και όλα τα άλλα θα ταν ψιλά γράμματα!!!

Στο εύχομαι από καρδιάς και το επόμενο μπεμπέ να ναι ένα αγγελάκι σα το Βατίλη σου τον ερωτοκατακτητή...Μου αρέσει που περιγράφεις και με λεπτομέρειες την εικόνα και την κατάσταση του έρωτα του μπροστά στα μάτια της συμπεθέρας σου!!Να σε πιάσει στο στόμα της η Σαλονικια κακομοίρα μου...ούτε ο Ιορδάνης ποταμός δε θα σε ξεπλένει!!χα χα....

Αλεξ στολίδια φοβερά...Τα δάση καλέ που κάνετε τις φωτογραφήσεις που τα βρίσκεις μές στη Δάφνη με τις πολυκατοικίες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω μπηκΑ να πω καλησπερα κ θα μπω επισημα το βραδυ χαχΑχα

καλε μαρουσκα πειραματιζεται ο β με αλλες για να ναι πανετοιμος για τη μιμικα του

δε αλλαζουμε εμεις τετοια τσαουσω θεα!!!χαχα!!!

φευγω παλι για δουλειααααα γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις ξεχασμένες Βεγγομάνες!

Που είστε καλέ όλες;;;

Σας εστειλα φωτο από τη χθεσινή animater που ήρθε σπίτι μας οικογενειακώς και το μετέτρεψε σε εργοστάσιο χειροτεχνειών!Φωτεινούλα φιλάκια!!

Εχει ένα ψοφόκρυο...Πήγαμε στο Χριστουγεννιάτικο χωριό σήμερα που έφτιαξαν πρώτη χρονιά.Βασικά το φτιάξε αυτός που φτιάχνει στα Τρίκαλα το αντίστοιχο κάθε χρόνο.Απογοήτευση σκέτη...Καταρχήν πρέπει να πας με γεμάτο πορτοφόλι.Μπήκαν τα κορίτσια σε ένα τρενάκι και μια ρόδα δώσαμε 12€!Για να δεις τη φάτνη που και καλά είχε να φτιάξεις πράγματα μέσα έδινες 5€ το άτομο!Τους λέω στην είσοδο να μπω να δω αν είναι για την ηλικία μας και αν είναι να καθίσουμε όχι λέει απαγορεύεται...Στράβωσα και δε μπήκαμε.Μα καλά τι φοβήθηκε μην ήμουν τζαμπατζής;;Θα άφηνα μωρά και άντρα έξω και θα μπαινα να ξεναγηθώ στη φάτνη;;;Τα σπιτάκια όλα κάτι πουλούσαν και αυτό πανάκριβα...ένα μπολάκι 4 λουκουμάδες 4€.Δηλαδή ήμαρτον...Αστε που στο τρενάκι τα βάζει μέσα τα πιτσιρίκια ο Πακιστανός και στα μισά κάνει ένα γκρρ κόλλησε,τα κατέβασε κάτω ξανά μανά...Ε κάτσε ρε φίλε ένα τεστ δεν έκανες πριν βάλεις μέσα παιδιά;;Προχειρότητες και ότι αρπάξουν...

Α μη το ξεχάσω οι Αθηναίες το groupon έβγαλε προσφορά μισή τιμή μονοήμερη είσοδο στο mec παιανίας στο χριστουγεννιάτικο πάρκο.Δείτε :https://www.groupon.gr/deals/groupon-travel/santaclaus-kingdom/30797410?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_342&a=1656

Μάγκυ πήγατε τελικά,δε θυμάμαι;Συμφέρει να κλείσω αυτη τη προσφορά;

Αμ το άλλο..Πριν 2 εβδομάδες μας είπαν στο σταθμό ότι θα έρθει μοδίστρα να ράψει στολές για τη γιορτη χωρίς να μας πουν κόστος.Λέω και γω καραμελίτσες θα τις ντύσει ένα σελοφάν και μια κορδέλα πόσο να μας πει 10-15€.Και έρχεται προχθές το ραβασάκι στη τσάντα 30€ η στολή συν 5€ για δώρο να ανταλλάξουν μεταξύ τους συν τα κεράσματα δικά μας.Το κουστουμάκι 70+€!Εγκεφαλικό....Τσατίστηκα γιατί θα μπορούσε να μας πεί ξέρεις θέλω να φοράνε αυτό και αυτό,εμένα η μάνα μου πιάνουν τα χέρια της θα μπορούσε να το ράψει.Η νονά μας η νηπιαγωγός έφτιαξε για 10 κοριτσάκια αστεράκια να βάλουν στις μπλούζες τους με 35€...και είπε σε όλα να φοράνε άσπρη μπλούζα με τζηνάκι.Και να πω ότι είναι κάτι που θα το χορτάσουν να το βάλουν πάει και έρχεται για κάτι που θα βάλουν μισή ώρα τόσα λεφτά...Απαράδεκτη...κι οι άλλες μαμάδες έξαλλες...Και καλά το δωράκι δε μπορούσε να το κάνει ο σταθμός;;Και αυτό οι γονείς;;Από 2€ να βαζε για κάθε παιδάκι 30-40 είναι όλα τους θα πεφτε έξω ο σταθμός;;Ημαρτον...

Κατα τα άλλα το Σαββάτο στις 18,00 η γιορτούλα μας,πανέτοιμες κάνουμε και υπόκλιση μετά το ποίημα...η Χρυσάνθη δε τόσο βαθιά που θα βρεθεί στην αγκαλιά του θεατή της πρώτης γραμμής είμαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚαλησπερΑ μανουλες μου λειψατε!!!

εμπαινα να δω κανα νεο αλλα ερημιες κ την εκανα κ εγω σε ιντερνετικη ερευνα για χριστουγεννα

τι ναι αυτο το γκρουπον;;; μαρουσκα οχι δε πηγαμε ηταν να παμε χτες αλλα ο μπαμπας μας δεν ξεκουβαλαγε σημερα ηρθαν τα κουνιΑδια αρα με λιγα λογια τη βγαλαμε στο σπιτακι..γκρρρ

μπας κ να περιμεν να πανε οταν ερθετε τελικα;;

τωρα εχουν πεσει ξερα τα αγορινια κ εγω μολις ξυπνησα κ χουχουλιαζομαι

εγω εχω λιωσει στην ξεκουραση απολαυση εκανα κ ολο το σπιτι σκ

κ ετσι αυτη τη βδομαδα που χω αδεια θα αλωνισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα πολλα λεφτα ρε κοριτσι η εξορμηση σας το τρενακι με 12 ευρω ανετα σας πηγαινε σαλονικα χαχαχα

αλλα πατανε στην χρ. Διαθεση κ στην αγαπη των γονιων που σιγα μη πουμε οχι στα ζουζουνια

εγω παντως διαπιστωσα οτι στο β δε χαλαω χατηρι οσο μεγαλωνει με χειριζεται κανονικα αρχιζει τα μαμακα σ αγαπω κ τα χαδακια στα πατωματα η μανουλα..

εμας μας ειπαν το σχολειο 24-2 κλειστο το σχολειο μας εσας;;

για γιορτη θα μας πουν αυτη τη βδομαδα

παντως ξερω οτι στολη βαλουν ειχαν πει ειναι στην τιμη

οσο για δωρακια μα καλα ρε φιλιναδα κ αυτα εσεις θα τα παρετε;;

εμας ερχεται αι βασιλης κ δινει δωρακια

τουλαχιστον ετσι ηρθε τις αλλες χρονιες μου πε ο φιλος μου που παει απο περισυ η μικρη εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι φωτο ονειρο οι τσουπρες κουκλες ειδικα η η δημ με κοτσιδι πεθαινω!!!

καλα η χρυσανθη ρε συ ιδια εσυ εισαι μαρουσκα

επισης εσυ ομορφυνες κατι εκανες αλλα δε ξερω τι αλλα σου παει πολυ

ο αλεξ αντρακι σκετο

θελω κ εγω ανιματερ τη φωτεινη!!!!

αλεξ με πηρες τηλ η ο βασιλης ειχε πατησει κατι ;;γιατι βουταει φο κντ να δει βιντεο κ φωτο κ παιρνει σβαρνα καταλαθος τα τηλ το κλειδωνω κ εχει μαθει τον κωδικο μα μεταλαγμενο ειναι το παιδι μου δυο φορες ειδε πως το ανοιγω κ το μαθε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!Ηρθα κι εγω πριν αρχισετε να φωναζετε!!! Ειχα μεινει στο προηγουμενο σκ που πηγαμε στο παρτακι εδω στην πολυκατοικια...Παμε και ηταν γεματο μπαλονια ,η Κωνσταντινα δεν ηθελε να μπει,μετα ηθελε να καθομαι κι εγω μαζι στο δωματιο που επαιζαν...Ευτυχως μετα χαλρωσε και επαιζε μια χαρα,ειπα κι εγω καμια κουβεντα.Στο τελος φυγαμε και με ενα μπαλονι...ολη την εβδομαδα σχολειο,Μια μερα τσαντιστηκα λιγακι...Θα εκαναν παρτυ σε ενα κοριτσακι,παμε και ειχαν μπαλονια,η Κωνσταντινα παλι εκανε πισω,ερχεται και αυτο το αγορακι που σας ειχα πει την ειχε πειραξει και της ετριβε μπροστα της ενα μπαλονι και προσπαθουσε να το σκασει.Εσκασε 1 αφου τα ειχαν φουσκωσει ολα τσιτα!!Οι 2 δασκαλες και αλλες 2 που δεν τις ειχα ξαναδει στολιζαν..Καμια δεν ασχολιοταν ουτε με εμας ,ουτε με ενα αλλο παιδακι που εκλαιγε και δεν ηθελε να μπει στην ταξη.Αφου τσιριζε η δικια μου ερχεται η διευθυντρια να δει τι γινεται και της λεει η δασκαλα ‘’Α ναι η Κωνσταντινα εχει ενα θεματακι με τα μπαλονια,ας παει κατω αν συμφωνει και η μαμα’’ .Την παω κατω να ηρεμησει γιατι ετσι οπως τσιριζε δεν μπορουσα ουτε να μιλησω..Μεχρι να φυγω ειχε ηρεμησει.Δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη,αλλα σπάστηκα που 4 ατομα στολιζαν λες και θα ερχοταν ο δημαρχος και καμια τους δεν ασχοληθηκε με τα παιδια που εκλαιγαν.Παρα μονο η ευκολη λυση να πανε στον βρεφικο..Και αλλη φορα που παω να παρω την Κωνσταντινα βλεπω οτι ειχαν φουσκωσει μπαλονια και η Κωνσταντινα ηταν μια χαρα.Αν την απομακρυνουν απο το προβλημα πως θα λυθει;;Οταν πηγα να την παρω ηταν στην ταξη της και μου ειπε οτι ανεβηκε για το παρτυ.μιλησα βεβαια και στην διευθυντρια και της ειπα οτι δεν θελω καθε φορα που γινεται κατι ή που την ενοχλει καποιο παιδακι να φευγει η Κωνσταντινα.Μου αρχισε οτι η δικια μου ειναι μαζεμενη,και δεν εχει εμπειρια στον παιδικο ενω το αλλο ειναι πολυ ζωηρο .Αλλα σε τι εξυπηρετει απλα να την πηγαινουν με τα μωρα;;Ας την επαιρνε η δασκαλα κοντα της οπως εκανε την περιοδο της προσαρμογης σιγα σιγα να συνηθισει.Τελοσπαντων,αυτα στην ουσια ειναι ψιλα γραμματα,φευγοντας εκεινο το πρωι με την μαμα του αλλου παιδιου που εκλαιγε μου ελεγε για ενα προβλημα στο ματι που εχει το παιδακι και πρεπει να κανει χειρουργειο γιατι δεν βλεπει και ταραχτηκα παρα πολυ..αφου πηρα τον αντρα μου να του πω για την δικια μας και εκλαιγα...Καναμε και συνελευση.Μας ειπαν οτι καθε Τριτη ερχεται ψυχολογος και απλα παρακολουθει το μαθημα και αν κρινει πως υπαρχει θεμα επικοινωνει με τους γονεις,Μετα τις γιορτες θα ερθει και λογοθεραπευτης.Την Παρασκευη θα κανουμε την Χριστουγενιατικη γιορτη. Θα ειναι ολοι οι παιδικοι του Δημου και θα την κανουμε στο δημοτικο γυμναστηριο για να χωραμε!!Δεν θα προετοιμαστουν καθολου τα παιδια,θα ερθει ενας θιασος μας ειπαν και θα ειναι διαδραστικη η παρασταση και θελουν τα παιδια να το ζησουν αυθορμητα!!Καλυτερα βεβαια γιατι για να ελεγε η Κωνσταντινα κανενα ποιηματακι δεν το εβλεπα...3,5 ευρω δωσαμε και θα τα ντυσουμε στα κοκκινα με ενα σκουφο Αη Βασιλη.Θα τους δωσουν και δωρακι στο τελος.Σαββατο την πηγα στο mall,ειδε τον κατω οροφο τον Αη Βασιλη και λυσαξε να παμε..φυσικα ντρεποταν να του πει το ονομα της αλλα οταν εβγαλε απο τον σακο του ενα σοκοφρετακι πριν προλαβει να τελειωσει την προταση ΄΄θελεις να σου δωσω..’’ η Κωνσταντινα το αρπαξε!!χαχα η γλυκατζου!!Και μετα το κραταγε και δεν το ετρωγε,της εκανε εντυπωση που τον ειδαμε απο κοντα!!! Το βραδυ πηγαμε παλι σε παρτυ,πολυ ωραια περασαμε.Οταν εβγαλαν τα φαγητα η δικια μου ηθελε να φαει,στρωθηκε στο τραπεζακι και αρχισε να τρωει,τα αλλα ειχαν σταματησει και η Κωνσταντινα συνεχισε..χαχα Αφου μετα δεν μπορουσε να φαει τουρτα!!!Σας ειπα οτι κοψαμε το μπιμπερο;;Αρχισα να της λεω οτι τα Χριστουγεννα θα δωσουμε τα μπιμπερο στον Αη Βασιλη και θα αφησει και ενα εξτρα δωρο,ειχα σκοπο να της παρω κουπες ,αλλα απο την ιδια μερα μου ειπε οχι μπιμπερο..Βεβαια μου βγαζει λιγο το λαδι μεχρι να το πιει...Αλλα που θα παει ,θα στρωσει!!!Σημερα φτιαξαμε στολιδια απο ζυμη και σοκολατακια σαν τα ferrero rose,σουπερ!!!!Επισης σημερα 14η μερα του κυκλου και μου ηρθε περιοδος...τωρα τι ειναι αυτο;;να ανησυχησω;;;

Στα δικα σας!

Χαρα να χαιρεσαι την ανιψια!!!Πολυ γελασα με τα βιντεακια σας..ειδικα με αυτο που πεφτει η Μιμικα κατω για φιγουρα και τρομαξαν οι αλλες που την ειδαν!!Τελικα ο γαμπρος μας εστησε οποτε παραμενει συνοδος μας ο Βασιλακης,...χαχα!!!Κριμα για την πεταλουδα που δεν βοηθησε..συνεχιζοντυαι ακομα οι εφιαλτες;Τουλαχιστον τακτοποιησατε τα τσιμπιδακια σας...!!!Μπραβο για το μπαζαρ,πρεπει να ηταν πολυ ωραια!!Πολλα φιλανθρωπικα κανει ο παιδικος σας,μπραβο!!Κι εμας εβαλαν μια ανακοινωση για τροφιμα αλλα ωραια θα ηταν να εξηγουνε και στα παιδια λιγα πραγματα.

Μαγδουλα τωρα εχεις αδειουλα;δεν κανονιζουμε κανενα καφεδακι;Τι ωραια που περασατε στο ικεα!τι παρεα πολυεθνικη ησασταν καλε;Ετσι ,σουζα ο συζυγος ,αντε γιατι μιλανε και δεν σκεφτονται!!το μικρο το αντρακι σου τι γλυκο που σε φροντιζει!!Καλα αυτες τις μαλαγανιες τις κανει και η Κωνσταντινα...μανουλα και ναζια ..αστα...την βουταω στα φιλια,πως να της χαλασω χατηρι!!

Μαρια τι γελιο εχουν με τις ατακες που λενε....Μια χαρα περασατε με Φωτεινη ειδα,αφου καθισαν ολα και εκαναν χειροτεχνιες!!!Πηγες τελικα στο σεμιναριο της παιδοψυχολογου;κι εμας εκαναν ,2 μερες απο 4 ωρες 50 ευρω την μερα..ε λυπαμαι αλλα δεν!!!Για την Χρυσανθη αφου σου ειπαν οχι αντιβιωση κατι θα ξερουν..Ειδες καμια διαφορα;κι εγω θελω να παω την Κωνσταντινα να δουμε τα αυτακια,την ρωταω κατι και μου λεει συνεχεια ‘’ποιο;;’’ Περασε και μια ελαφρα ωτιτιδα..Τα δαση που βλεπεις στις φωτο ειναι το αλσος στην Ν.Σμυρνη!!τωρα θα πιασουμε τις παραλιες..χαχα Ετοιμασα γουρια για την Πρωτοχρονια!Καλε τι εκμεταλλευση στο χριστ.χωριο!!ειπαμε,οχι κι ετσι..κριση εχουμε!!Καλα κι ο αλλος δεν μπορουσε να σου πει για τι ηλικιες ειναι οι δραστηριοτητες;;Για την γιορτη σας υπερβολικα τα εξοδα...ειπατε τιποτα στον σταθμο;που θα πανε δηλαδη ολα αυτα τα λεφτα;;εμεις σας εγραψα παραπανω,με 3,5 ευρω και να τα ντυσουμε απλα στα κοκκινα..και θα ερθει και θιασος..Βεβαια κραταω μικρο καλαθι...Το Χρυσανθακι!!!Πολυ γελασα με την υποκλιση!!!η γλυκουλα!!

Kαλο βραδυ!

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!Να μαι και εγώ...ουφ κορίτσια πολύ δυσκολος ο τελευταίος μήνας με τις κωλοαρρωστειες.ήταν η εμμελεια με ασχημο μπουκωμα κανα 10 μέρες και μόλις έγινε καλά η έξυπνη την έστειλα σχολείο μόνο 3 μερες και μου ήρθε με μια ίωση που τωρα συνήλθε.να έχει περισσότερο από εβδομάδα 39 πυρετο που κατεβαινε μονο με πονσταν και αυτό για καμια ώρα και μετα πάλι ανεβαινε.τόσο που ταλαιπωρήθηκε το κοριτσάκι μου...και μαζι με αυτην και εμεις.δεν ειχα κοιμηθεί τόσο καιρό.αρχισαμε μετα απο μια εβδομάδα αντιβίωση και πάλι πυρετό.την τριτη μερα αντιβιωσης αρχισε να συνερχεται αλλα μεχρι να καθαρίσουν και τα φλεματα....τωρα είναι καλα αρχισε να τρωει παλι γιατί δεν ετρωγε τίποτα.θελαν να την κρατ'ησουν και στο νοσοκομείο αλλά δεν την αφήσαμε, υπογράψαμε να φύγουμε.που θα καθόμουν εγώ με τόσα αρρωστα παιδάκια σε εναν θαλαμο. ασε που την τρομάξανε παρα πολύ εκεί...θα σας τα πω καποια στιγμή.στο καπάκι αρρωστησα εγώ και ο αντρας μου πάλι καλά μόνο με μπουκωμα χωρίς πυρετό.αλλά και στην κατασταση μου σκόμα και το μπουκωμα με δυσκόλεψε πολύ.

Μάλλον τελειωσε ο παιδικός για την εμμελεια τωρα τον χειμώνα τουλαχιστον.θα την κρατήσω μαζί μου.θα την στείλω μόνο την τελευταία μερα στην γιορτή.θα κανουν μια μικρή γιορτη μόνο το σχολειο χωρίς γονείς!!!!:wtf:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...