Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!Μπηκα να ευχηθω στο Χρυσανθακι!!!Χρονια πολλα ,να χαιρεται το ονοματακι της!!!Μαρια να της χαιρεστε!!!! Κοιμηθηκες χθες και ξεκουραστηκες ε;καλα εκανες!!

Χαρα τι σπουδαια πραγματα διαβαζω!!στο μεγαρο θα χορεψει η Δημητρα!!μπραβο μπραβο!!!Τωρα με τον μπαμπα της που θα φυγει αμα λες οτι απο τωρα το εχει στο μυαλο της και κλαιει...κουραγιο!!Για την αντιβιωση μου ειπε οτι ηθελε πιο δυνατη απο την ceclor που επαιρνε,δεν ξερω αν οντως ετσι ειναι..τελοσπαντων,χθες παντως κοιμηθηκε καλα,βεβαια το πρωι μου πεταξε οτι ποναει το αυτι της αλλα χωρις κλαματα...Ηθελα να σε ρωτησω και για το εμβολιο γριπης.εσυ τι λες;να το κανω στην Κωνσταντινα;ο παιδοτοπος που λες ρε συ,δεν ειναι ενας απλος παιδοτοπος...Εχει τοσες δραστηριοτητες,ετσι ειναι ωραια!!α εκπαιδευτηριο ειναι το σχολειο της Δημητρας;γι αυτο κανουν τοσα πραγματα.παντως απο τιμη νομιζω πολυ καλα ειναι!!Για την γιαγια σε καταλαβαινω και τα θυμαμαι και τα δικα σου!!ενας λογος που αναθεωρησα και για τον Καλαμο που σας ελεγα ειναι αυτος...Μου εκανε και κατι τετοια το καλοκαιρι που εμεινα αρκετο καιρο και λεω δεν γινεται..Δηλ δουλευε ο μπαμπας μας και επειδη ειχαν καποιες δουλειες οι δικοι μου λεω θα κατεβω στην παραλια με τα ποδια και να μην με αφηνουν!!ηταν μια α αποσταση αλλα και καροτσι ειχα και στην τελικη θα την επαιρνα αγκαλια,εγω θα παιδευομουν.και μετα μου πεταει και το κορυφαιο ο μπαμπας μου οτι πρεπει να ειναι μαζι και η μαμα μου για να μας προσεχει στην θαλασσα...!!λες κι εγω θα το πνιξω το παιδι..ασε σου λεω,ειπα καλυτερα σπιτακι μου!!

Στον παιδικο σημερα ειχαν γιορτη τα πιο μεγαλα παιδακια,παντως και η ταξη τη Κωνσταντινας εκανε προβες παρελαση,και συνεχιζε τις προβες και στο σπιτι!!χαχα

λοιπον σας χαιρετω γιατι εχω δουλειες με φουντες!!φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα μιμικα κ δημητρουλα να στε παντα γερες κ ευτυχισμενες θεες ειστε ουτως η αλλως

εγω δουλεια κ δουλειες σπιτι κλασικα

το αστραψα ομως ο συζηξ τεζα ακομα.. Αντεχω ακομα ματια μου που λεει κ το ασμα..

ο β βλεπει αγωνα ο μικρος β λυσαει κ εγω χαλαρωνω...

αυριο μιλαμε με αλεξ για φλοισβο..

Η ινα πηγαν πλαστηρα κ η βανα ερετρια εμεις εδω εγκλωβισμενοι γκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!

Χρυσανθούλα Δήμητρα και Μιμίκα χρόνια πολλά παντα γερες και ευτυχισμένες.Μαράκι και Χαρά να τις χαίρεστε τις κουκλίτσες σας .

Εμείς όλη μέρα είμαστε έξω απολαμβάνουμε τις ωραίες μέρες,βράδυ γυρνάμε σπίτι.χαχα.Τρίτη πρωι πάω για αυχενικη και ελπίζω να εχω ωραία νέα σας πω.

καλά να περνάτε.καλές βόλτες.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alo κοριτσαρες τι νεα πως περασαν οι εορταζουσες μας;;εμεις σημερα την κοπανησαμε αφησαμε το μπαμπα παρεα με τον πονο του χιχι κ πηγαμε γλυφαδα με αλεξ κ κων αψογα ηταν

Βολτα κουνιες κ κλασικα θαλασσα λυσαξανε τα μικρα φωτο στην ομαδα θα βαλω

Εγω αναζωογονηθηκα δε μπορω την κλεισουρα καθολου

Αλλα νεα δεν εχω για σημερα

Αυριο ολο κ καπου θα τριγυρησω απλα δε ξερω που εχω αρκετες προτασεις αλλα τον μπαμπα μας παλι λυπαμαι..

Τα χει δει ολα ο καψερος...

Τουιτακο καντε κ εσεις βολτες τωρα που χει λιακαδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας...Απόλαυσα Πετικάκι και Βατίλη....Ειδικά αυτή που είναι στην άμμο και γελάνε είναι όλα τα λεφτά η φώτο!!!!Αλεξ από κοντά το γαμβρό...τέτοιο αγιόπαιδο σπάνια βρίσκεις!!!χα χα

Μάγκυ μου ακόμα ο σύζυξ ταλαιπωρείται;Πρέπει τόση ακινησία για μια θλάση;Και δω ο καιρός καλοκαιρινός....καλά κάνατε και βγήκατε παραλία!

Αλεξ μου πάλι δεν έχω λόγια για την ωραία έκπληξη και για το Κωνσταντινί με τα κοτσίδια λιώνω η κοριτσομάνα!!!!!!

Εμεις φωτοσυνθέσαμε....Χθες πήγαμε στο πάρκο με τους στρουθοκαμήλους και τα ζώα που σας έλεγα,ωραίο ήταν οι μικρές ενθουσιάστηκαν...Μετά επέμενε η Φωτεινή και πήγαμε για φαγητό σπίτι της....Γυρήσαμε στις 21,00 σπίτι μας!Αρμένικη βίζιτα!Αλλά ήταν άκρως χαλαρωτικά...Παίξαμε και wii!!!!χα χα...Της αφήσαμε ένα σπίτι......θλιβερό τοπίο...μοιάζει η μοναξιά με τρελοκομείο!!!χα χα

Σήμερα πήγαμε καφεδάκι στη παρέλαση στη λιακάδα...βρήκαν οι κόρες παρέα συνομίληκα και μας είχαν γραμμένους απολαύσαμε περαντζάδα!

Πήραμε από ένα μπαλόνι αυτά με το ήλιον φεύγοντας(σας έστειλα φωτο στα mail)και της Χρυσάνθης παρόλο που ήταν δεμένο λύθηκε και πέταξε!!!!Κλάμμα οδυρμός....φώναζε κάθε αεροπλάνο που περνούσε να της το κατεβάσει κάτω.....Και η άλλη η μουλωχτή μόλις σταματούσε το κλάμμα πήγαινε και της έλεγε: "Εφυγε το μπαλόνι σου ψηλά;Το χασες;" και δωστου η σειρήνα ξανάπαιρνε μπροστά!!!Σηκωτή τη βάλαμε στο αμάξι για να ηρεμήσει....Και που κλαίει το Χρυσανθιώ και το παίρνει το παράπονο μια γλύκα είναι...ούτε εκεί δε μπορείς να της φωνάξεις!!!

Σταυρουλίτσα με το καλό αύριο...Περιμένουμε νέα...Αντε να μας κάνει τη τιμή να δούμε και φύλο!Εχεις κανα προαίσθημα;α

Σας φιλώ!Ωραία ήταν η καθούρα σήμερα μου καλάρεσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!τι κανετε;πως περασε το τριημερο;εμας ησυχα!!χθες πηγαμε με την Μαγδα και τον Βασιλη βολτα,τα εγραψε και η Μαγδα,ηταν υπεροχα!!τελειος καιρος ,καλοκαιρινος!!Τα παιδια λυσσαξαν στο παιχνιδι.Ξεραθηακν μετα στον υπνο,η Κωνσταντινα μεσα στο τραμ και μετα την κουβαλουσα μεχρι το σπιτι!!!Σημερα ειπα να παμε στην παρελαση αλλα την κανανε στον αλλο δημο τελικα και δεν περπατουσα ως εκει,ετσι πηγαμε κουνιες!!γυρισαμε με τα 1000 ζορια σπιτι ,την αφησα στον μπαμπα και πηγα μια βολτουλα μονη με τον σκυλο.Ωραια ηταν ,ο σκυλος παντως γυρισε με την γλωσσα εξω και επινε μια ωρα νερο....χαχα Η Κ ωνσταντινα παλι,την ειχε παρει ο υπνος!!το μεσημερι μετα δεν ηθελε να φαει κρεας και της εταξα δωρο,ειχα φυλαξει κατι δωρακια απο το παρτυ και αφου το καθαρισε ολο το πιατο της εδωσα κατι poly pocket.Βεβαια της εντυσα και τις ξεντυσα 100 φορες!!Βλεπουμε τωρα τις φωτο και θυμοταν Μαγδα τον κυκλο που τους εκανες..και τριβεται πανω μου να παμε στον Βασιλη.....Και μου λεει κιολας δεν θα κλαιω στο τραμ!!επειδη στα μισα της διαδρομης μου εβγαλε το λαδι!!

και οι δικες σας φωτο Μαρια πολυ ωραιες.Τι εβλεπε η Κωνσταντινα και τους μοιραζε κατι πραγματακια που ειχα ραψει χαχα .Βρε την Δημητρα,την ζουζουνα...τσιγκλαγε την Χρυσανθη μολις ηρεμουσε!!!φανταζομαι πως περασατε στην Φωτεινη!!!!χθες ηταν η μερα των συναντησεων..χαχα

Σταυρουλα μου καλα αποτελεσματα ευχομαι να εχεις για αυριο!!!

αντε σας αφηνω γαιτι με εχει ταραξει η Κωνσταντινα με το ηταν ενας γαιδαρος...ουτε ξερω ποσες φορες το εχει πει...και θελει να το ακουσει και στον υπολογιστη!!Σας ειπα οτι χθες μου εφερε πρωινο στο κρεβατι φετουλα με την μαρμελαδα που εφτιαξε;;το παιδακι μου!!

φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!πως περνάτε?όλο συναντήσεις είστε τυχερούλες...

χτες πήγα για αυχενική.όλα καλά.η τιμή της αυχενικής είναι 1,7 ,έκανα και εξετάσεις αίματος για το τεστ α και περιμένω αποτελέσματα.το φασολάκι μου μεγάλωσε είναι περιπου 7 εκ.φύλλο δεν μας έλεγε γιατί δεν φαινόταν καλά εγω τον παρακαλούσα να μου πει μια εκτίμηση και μου είπε μαλλον αγορι αλλα μην το δεσεις δεν φαινεται καλα. το γραψαμε και σε στικάκι...καλα μιλάμε πολλες τουμπες το σπόρι...

μετα τον γιατρο [πήγαμε για καφε και φαγητό στο καπάκι πήγα στο γραφειο για μαθημα και γυρισα το βραδυ πτωμα...καλα καθε μερα κοιμαμαι από τις 9.μου λειπει η καφείνη..χαχαχαχα!!!!

σήμερα εγραψα και εξετασεις αιματος για την εμμελεια γιατι δεν της εχω κάνει ποτέ.τις επόμενες μερες θα παμε να τις κάνουμε.

εσεις τι νεα?τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουιτακο μου ειδες το μπεμπε εγω για αγορι το χω φιλιναδα να σου πω δε ξερω γιατι θα δειξει χαχα γερα να ναι αν κ νομιζω η εμ θελει αδερφουλα ε; Πιστεψε με οτι κ γιος να κατσει θα τρελαθεις εμενα ο βασιλης ειναι ο μεγαλυτερος ερωτας της ζωης μου!! Εγω αν εξαιρεσουμε οτι συναγωνιζομαι τον βεγγο ολα καλα χαχα!!!

ο μπαμπας μας καλυτερευει συνεχιζει αναρωτικη ως δευτερα αν κ απο τωρα εχει αρχισει να καλυτερευει λιγο επιτελους

σημερα ξεκινησε κ εκανε κ δουλεειες μη χασει τα πρωτια η κατακουζινα μου τελικα τον β μερικα πραγματα δεν τον πτοουν με τιποτα χαχα

εγω πηγα σουπερ μαρκετ αστραψα το σπιτι κ τωρα πινω καφε γιατι δεν βλεπω να πολυαντεχω κ τα αγορια εχουν κεφια κ τα δυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκα τι τελειες φωτο κουκλες κ οι δυο τα χω ξαναπει για τη δημ κοβω ομως φλεβα κ απο τωρα σου υπογραφω χαρτι οτι για παρτυ της θα γινεται μεγαλος σκοτωμος

ετσι ειχα πει κ για μια πιτσιρικα καποτε που της εκανα ιδαιτερα παλια κ δεν επεσα εξω μετα απο χρονια εμαθα οτι εχουν σφαχτει πολυ στην ποδια της χαχα

κ εγω αυτο το σκ θα τριγυρναω ολη μερα ο β απο τωρα κανει σχεδια για το που θα πρωτοπαμε κ ποιους θα δουμε χαχα επαθε κλεισουριτιδα!!!

αλεξ σου στειλα κωδ για τικερ.. Help please!!!

Συμπεθερα που σαι ρε;;;;

Παρασκευη 6.30 εχουμε συναντηση με την ψυχολογο στο σχολειο αι να δω τι θα ακουσω..

παω να φτιαξω κανα φαγακι

ραντεβου αυριο

δικηγορινα δωσε σημεια ζωης!!

η αρια ηρθε αθηνα ;;στειλτε μου το κντ της οποια το χει μηπως χρειαζεται κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια.....

Σταυρουλίτσα μπράβο για την αυχενική, ένα ένα να φεύγει....Εγω πάλι έχω προαίσθημα για κόρη...σε χω κόψει κοριτσομάνα!!χα χα...Ότι και να ναι ευπρόσδεκτο!Και η φιλη μου που σας ειχα πει ειχε μια αποβολή τα Χριστούγεννα,χθες έκανε αυχενική,άρα είστε μαζί.Όλα καλά και εκεί,ούτε εκείνοι ειδαν φύλο.

Για την Εμμέλεια καλά θα κάνεις με τις αιματολογικές.Και γω τους έκανα πέρσι.Και σε σένα έστειλα φωτο,ακόμα να φτιάξεις το mail;

Μαγκυ μου όλο στο τρέξιμο!Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...Όσο για τη Δήμητρα τέτοια τσαούσω που είναι όλοι θα την θέλουν και μόλις παίρνουν είδηση τι "κουμασάκι" είναι θα μας την φέρνουν πίσω!Πολυ παραξενιά αυτό το παιδί....Χθες γκρίνιαζε από την ώρα που ήρθαμε από το σχολείο για 45 λεπτά.Δεν ήθελε να βγαλει τα παπούτσια,δεν ήθελε να μπει ατο σπίτι,φυσικά δεν ήθελε να φάει,είναι ολόασπρη σα το πανί,κρέας με το ζόρι τρώει και γενικώς μαγειρευτό φαί.Όλο γιαούρτια,γάλα με δημητριακά,αχλάδια,φέτα,λες και είναι χορτοφάγος!!Αφου χθες πάλι φαρμακείο πήγα να ζητάω βιταμίνες και σίδηρο.Ουφ τι θα την κάνω...Και που τη βρίσκει τόση ενέργεια με τόση αφαγία;;;Σαν αγριοκάτσικο κάνει συνέχεια,όλο χορεύει,πηδάει,τρέχει...κρέας δε μένει πάνω της...

Στη δουλειά κάναμε μια εκτενή συζήτηση περί καθηκόντων και κάπως ομαλοποιούνται τα πράγματα,τουλάχιστον ξεχωρίζουν οι ρόλοι.Αλλα άλλη νοοτροπία βρε παιδί μου αυτό το δημόσιο.Εμεις έξω είχαμε ένα θέμα τσακ μπαμ το λύναμε...εδώ το αφήνουν και διαιωνίζεται,ξεχνιέται και πάλι...Δε μπορώ εγώ τέτοια αναβλητικότητα.Αμα μου αναθέσεις κάτι τώρα θέλω να το τελειώσω τώρα.

Ηρθαν και οι δικοί μου από την εκδρομή,ενθουσιασμένοι!Σμυρνη,Προύσα,Εφεσο,Κουσάντασι,Κωνσταντινούπολη πολύ τουρισμός,πολυκοσμία αλλά είδαν πολλά μέρη.Πήγαμε χθες το απόγευμα και θελαν να μας μεταφέρουν εικόνες και όσα είδαν ζαλίστηκα....χα χα

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!!!!Τι κανετε?Εγω ρεπαρω σημερα,μπας και στανιαρω...ενα-ενα ομως ας τα παρω!!!

Καταρχην ευχαριστω για τις ευχες για το Δημητρουλι μου.Μαρακι να τις χαιρομαστε,χρονια πολλα και για το Χρυσανθακι σου.

Φουφουκι,Χρονια πολλα για τον αντρουλη σου.

Στα δικα μας τωρα,εγω κλασσικα αρρωστη[smilie=banghead.gi:[smilie=banghead.gi: Αμαν πια τα νευρα μου!!!Περασα ενα 3μερο,εν μεσω εφημεριων και βηχοντας!!!Αδιαθετησα κιολας και εδεσε το γλυκο!!!!Σας ακουγα και με τις βολτες σας και ζηλευα γαιδουρες:-p

Οποτε οπως καταλαβατε δεν πολυκυκλοφορησαμε.Το Σαββατο πηγαμε στους δικους μου γιατι μας ειχαν ολους τραπεζι,γιορταζαμε ολοι γαρ....μπαμπας-κορη-ανηψιος.....,εγω αυπνη στο μεταξυ μετα απο γενικη εφημερια,τα μωρα να κανουν σαν μουρλα,τελεια!!!!Μετα γυρισαμε σπιτι,ξεραθηκα για μεσημερι,και το απογευμα μαγειρεμα γιατι την αλλη μερα θα τους αφηνα μονους μπαμπα και κορη αφου εφημερευα.Κυριακη παλι εφημερια και τη Δευτερα ο Λ....ΤΕΛΕΙΑ!!!!!Ουτε παρελαση ειχα ορεξη να παω ,ημουν πτωμα,οποτε πηγα στη μανουλα και την αραξα και η μικρη βγηκε με την αδελφη μου και την μανα μου στην παρελαση,οποτε ολοι βολευτηκαμε.

Κατα τ'αλλα ,η Μιμη περναει τη φαση ειμαι ΑΓΡΙΜΙ.Δεν ξερω τι εχει παθει!!!Η δασκαλα της μου λεει οτι περναει φαση που μας δοκιμαζει,την αλλη Τεταρτη εχουμε μαζωξη με την παιδοψυχολογο στο σχολειο,μπας και δουμε φως.

Το θεμα ειναι οτι εδω και 1 εβδομαδα δεν κοιμομαστε παλι!!!Δηλ κοιμαται στις 9 μεσα σε 1λ και στις 12 αρχιζει το παρτυ!!!!Ξυπναει καθε 1ωρα και ουρλιαζει για να ελθει μαζι μας!!!Εχθες δεν αντεχα αλλο ,της ετοιμασα βαλιτσα και την εστειλα στη γιαγια για τιμωρια,μπας και κοιμηθουμε και εμεις,κοντευω να πεσω κατω αρρωστη και αυπνη!!!!Αυτη βεβαια να ουρλιαζει:"οχι καλε μανουλιτσα μου,γιατι μου το κανεις αυτο?αφου εδω ειναι το σπιτακι μου!!γιατι να φυγω καλέ?"μετα περασε στο :"εισαι κακια"....που τα σκεφτεται και τα λεει κιολας!!!!Τεσπα ξεραθηκα εχθες απο τις 9:45!!!!

Βεβαια με τον υπνο εχουμε θεμα,νομιζω οτι κατι φοβαται,εχθες ειπε στη μανα μου ,οτι δεν κοιμαμαι στο δωματιο μου γιατι εχει ενα μεγαλο λυκο!!Παιζει και να μας δουλευει κιολας,αλλα γενικα βλεπω οτι φοβαται πραματα που παλια δεν τα φοβοταν.Ολο αυτο εν τω μεταξυ αρχισε με την γνωστη υποθεση της μικρης Μαριας απο τα Φαρσαλα!!!!Μου λεει μια μερα,"μαμα ειδες αυτο το κοριτσακι που ειναι ιδιο με μενα και το πηραν οι βυφτοι"?Εσυ,της λεω,που το ειδες?Στην τηλεοραση,μου λεει.Απο τοτε μολις βγαινουμε απο το σπιτι και ειναι σκοτεινα ,μου λεει ,μαμα φοβαμαι πολυ,μην με παρουν οι κακοι.Ολα πια να τα καταλαβαινει η ξανθια?

Κατα τ΄'αλλα ο συζυγος παει Τεταρτη στο Λονδινο για συνεντευξη και γυρναει Παρασκευη,οποτε θα φυγουμε Γιαννενα!!!

Εχω και αλλα καταπληκτικα,συγκλονιστικα νεα αλλα στην ομαδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχολια το βραδυ,ηθελα να σχολιασω αλλα πετυχα μια εγκυουλα στο τσατ και τωρα παιασμε το τηλ για κους-κους!!!!

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ανάδρομος είναι ο Ερμής και έχουν σεληνιαστεί όλα δεν εξηγείται....

Χαρά υπομονή...φάση θα ναι...

Και γω ήθελα να το γράψω από τη πρώτη μέρα για τη μικρή Μαρία ότι είναι ίδια με τη Μιμίκα μας αλλά λέω άσε μη το πάρει στραβά και παρεξηγηθεί..Όντως φοβερή ομοιότητα...

Μα τι συνειρμό τον έκανε όμως...πόσο καλή αντίληψη έχουν πια τα σκασμένα!!

Πάω να δω και στην ομάδα....

Εγω ακόμα να αδιαθετήσω..Πήρα το θείο μου δωσε προγεστερόνη,μου πε να μην αφήνω το αίμα να μην αποβάλλεται πάνω από 40 μέρες.Να ξεκινήσω τα χάπια που είχα σταματήσει για 1 εξάμηνο το χρόνο και 1 εξάμηνο να σταματάω.Παλιά μας τέχνη κόσκινο δηλαδή.Εγώ η αλήθεια μετά τη γέννα είχα μπουχτίσει τόσο φαρμακομάνι και τα χα παρατήσει όλα!Βέβαια τα πήγαινα οκ 3 χρόνια με τη περίοδο σε γενικές γραμμές,τώρα πάλι άρχισε τα νερά...γκρρρ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα!

Μπήκε καλά για μένα....αδιαθέτησα επιτέλους!!!!Και τακτοποίησα και τα χαρτιά της Χρυσανθούλας για δεύτερο εξάμηνο λογοθεραπείας!!!Σχετικά γρήγορα σε 1 ώρα πήγα νοσοκομείο,ελεγκτή και εοππυ.Και μου πε και ο ελεγκτης ότι αμα υπάρχει θέμα μπορώ να συνεχίσω αν χρειαστεί και παραπάνω.Η παιδίατρος του νοσοκομείου μου σύστησε να κάνουμε ένα ακουόγραμμα άμεσης ανταπόκρισης κάπως έτσι λέγεται το κάνουν λέει οι σύγχρονοι ωρυλά και σε μια επίσκεψη στην Αθήνα να την πάμε σε παιδοαναπτυξιολόγο να μας πει μια γνώμη.Το ίδιο θυμάμαι μου χε πει και η Σταυρούλα μας.Οπότε με τη πρώτη ευκαιρία αφού φτύσω αίμα να πέισω το σύζυξ θα την πάω!

Χαρά σε σκεφτόμουν σήμερα...που κάνεις αυτή τη δουλειά...δε θα μπορούσα με τίποτα...έχω το κακό συνήθειο να κάνω τον πόνο του άλλου δικό μου..πως καταφέρνεις και το διαχειρίζεσαι αυτό και μένεις αποστασιοποιημένος;

Μπαίνω στο ασανσερ του νοσοκομείου και ήταν μια κοπέλα στην ηλικία μου με μια γιατρό και εκείνη τη στιγμή παίρνουν τη γιατρό στην εσωτερική επικοινωνία και της λένε ότι ο μπαμπάς της κοπέλας που ήταν δίπλα της έπαθε ανακοπή στην εντατική και κατέληξε.Ζωντανή ακρόαση εμείς ακουγόταν από το γουοκι τοκι πως τα λέτε αυτά που έχετε πάνω σας οι γιατροί.Και φυσικά η κοπέλα κατέρρευσε...με πήραν τα ζουμιά.Ακόμα να συνέλθω...

Δε μπήκες χθες βράδυ....απουσία....

Φωτεινή τη Κυριακή έχει μέρα ζωής και ελπίδας όπως πέρσυ θυμάσαι που πήγαμε;Θα χει και ενημέρωση θηλασμού που είχες πάει.Περιμένουν για τον αγώνα 3000 κόσμο να κατέβει...Εννοείται σας περιμένουμε!!!!!!

Παρασκευάραααααααα καλό ΣΚ!Καλά μόνο νέα να χουμε όλοι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, γεια σας!

Με σκέφτεστε καθόλου;;; Εγώ ΝΑΙΙΙΙΙ. Πως το δείχνω όμως είναι άλλο θέμα.

Λοιπόν εδώ όλα καλά. Μεγαλώνουν τα καμάρια μου και τα απολαμβάνω.

Με τον παιδικό ο Αλ τα πάει υπέροχα, η γλώσσα πάει ροδάνι (προχθές με έπρηξε "μαμά το τσέρεις ότι φασού(λ)ι, το φασούι γεμιγει το σακού(λ)ι;;;;;$-)) και ευτυχως η συμπεριφορά του είναι εξαιρετική. Μονο θεματάκι μας είναι πως το μεσημέρι πέφτει ξερός για ύπνο στις 2 και κάτι τον ξυπνάω το αργότερο 4:30 και έχει τις περισσότερες φορές μια μουρμουρα άλλο πράγμα.

Η Δανάη δίνει ρεσιτάλ πια: παιζει, φωνάζει, για την ακρίβεια τσιρίζει, ανεβοκατεβαίνει τραπέζια, αν έλεγε και καμιά λεξούλα καθαρά πέρα από το μαμα΄τι καλά που θα ήταν.

Εγώ δουλειά γιοκ, μάλλον το 'χε η μοίρα του του Τ να δουλεύει μια ζωή 2 δουλειές. Πριν κάτι εβδομάδες προσπαθούσε να με πείσει να γίνω μελισσοκόμος!!! :wtf: Καλά από ιδέες αυτός ο άνθρωπος άλλο τίποτα. Προς το παρόν ασχολουμαι με τα παιδάκια μου και βλέπουμε.

Μαρία καλως την δέχθηκες την κυρία περίοδο! Να θυμηθω να σου πω για αναπτυξιολογο την Κυριακή που θα βρεθούμε.

Χαρά και ο Αλ πέρασε την 3η εβδομαδα στον παιδικό φάση που δοκίμαζε τα όρια της δασκάλας με ένα σωρό βλακειούλες για να δει μέχρι που τον παίρνει. Ρε συ ξέχασα να σου ευχηθω για τη γιορτή της μικρής, να την χαίρεσαι φιλενάδα. Για τις φοβίες της μικρής (λυκος, μικρή Μαρια) γνωμη μου είναι πως σίγουρα κάπου τα έχει ακούσει αυτά που λεει και πιο πιθανο είναι από παπουδογιαγιάδες. Συζητησε μαζί της όποτε μπορείς και εξηγησε της ότι δεν χρειάζεται να φοβάται. Επίσης, ανησυχος ύπνος για εμένα σημαίνει αναστάτωση μέσα της. Μπορεί την ημερα να δείχνει τρισευτυχισμενη πιθανότατα επειδη πάντα κάτι καλό της αποσπά την προσοχή, όμως τη νυχτα που ηρεμεί κάτι την τρώει μέσα της, ψάξτο.

Μάγδα ή καλύτερα Βέγγο, πως πάει ο αντρούλης; Εμ τι τα θέλουν τα αθλήματα στα γεράματα;;[smilie=toothy10.gi:

Μα τι υπέροχα τα παιδιά στην παραλία! Ένας τζέντλεμαν ο Βασίλης και μια μικρή ζουζούνα η Κωνσταντίνα.

Σταυρούλα μπράβο για την αυχενική. Άντε στο επόμενο θα μάθεις και φύλο, μην βιάζεσαι. Δεν ξέρω αν το έγραψες αλλά η Εμμ ξέρει για το μωρό;

Αλεξάνδρα ράβεις, ράβεις;;; Χαχαχα, καλά κουράγια. Φέτες με μαρμελάδα στο κρεβάτι ουαου!!

4:15 έφυγα, πάω να ξυπνήσω τον Αλεξανδρο!!!

Φιλιάααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν κάτι εβδομάδες προσπαθούσε να με πείσει να γίνω μελισσοκόμος!!! :wtf: Καλά από ιδέες αυτός ο άνθρωπος άλλο τίποτα.

Έχω λυθεί στα γέλια μιλάμε......Καλά αυτό το "αγόρι" σου δε παίζεται ε;;;Τι άλλο θα ακούσω από το στόμα του!Κάθε φορά που συναντιόμαστε έχει και μια διαφορετική επαγγελματική ιδέα!Που τα "κατεβάζει" όλα αυτά!Να ταν και εφαρμόσιμα....

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου μη βαλετε απουσια αλλα παρασκευη δουλεια κ μετα πηγα στον παιδικο που μας ειχαν συνελευση η ψυχολογος ειπε πολυ ομορφα πραγματα τα περισσοτερα τα κανω την ψωνησα χαχα θεμα εξαρτησεις παιδιων κ γονιων εγω παντως μια εξαρτηση την εχω τελικα χαχα λες κ δεν το ξερα να μου πεις...

σημερα η μερα ηταν ουαου πρωι φυγαμε βραδυ γυρησαμε ηταν τελειααα

το πρωι πηγαμε να δει για μηχανη ο συζηξ με αμαξι κεντρο δεν την παλευει βρηκε ενΑ καλο σκουτερ απο βδομαδα νομιζω θα το χουμε μετα μωλ αγ δημητριο τιναξα την μπανκα στον αερα ειχα καιρο να το απολαυσω τοσο πηρα τζιν ζακετα τρεις μπλουζιτσες φορεμα φουστα σκουφι με αυτια του β εσωρουχα ουτε θυμαμαι τι αλλο απολαυση!!!

μετα ηπιαμε καφεδακι κ ντονατ βουρ σπιτι για ανασυγκροτηση κ μαμ κ παλι εξω κουνιες θαλασσα με ινα κ καφε πριν λιγο μπηκα δεν εχω ποδιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ξεκινω με φουφου βομβα μονο αυτο λεωωωωω!!!

συμπεθερουλα κ εγω οταν ειδα το κοριτσακι που ναι σαν αγγελος την μιμικα σκεφτηκα μιλαμε

λογικο να επηρεαστει ειναι πανεξυπνα εγω ακομα θυμαμαι μικρη που ειχε βγει ενας βιαστης δρακος κ το ελεγαν στις ειδησεις ειχα παθει φοβια οτι θα μας εκανε κακο στα παιδικα αυτακια ολα παραμορφωνονται

για το λυκο ριξτο στην τρελιτσα οτι κ καλα ειναι ζωακι καλο κ τετοια

εγω ειμαι αναισθητη κ ευτυχως το μετεδωσα κ στον β αν δεν ειναι ολα θεοσκοτεινα δε μπορω κ ο β το ιδιο. Καμια φορα μπορει να μου πει πχ αυτη η σκια τι ειναι κ τον κοροιδευω πχ καλα δε μοιαζει πχ σαν κοτα κ τετοια αρχιζει αυτος οχι ελεφαντας κ το παιρνει στην πλακα πια κ δε φοβαται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτειναρα ελα ρε κοριτσι κ μελισσοκομο σε θελει ο τσαμπικος αχ αυτοι οι αντρες μας δεν παλευονται με τιποτα εμενα παλια μου χαν προτεινει να παω αεροσυνοδος ενας γνωστος του μπαμπα μου σε ιδιωτικο τζετ απο εναν αραβα κ τι ειχε πει ο αντρας μου μμμ τελεια αυτοι εχουν σουπερ αμαξια μπας κ με αφησουν να οδηγησω κανενα;;

αντι να σκεφτει οτι θα με πουλαγαν για καμηλες τουτοι εκει χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μπραβω για τις λογοθεραπειες τελεια πολυ καλα θα κανεις να πεισεις κ τον αντρουλη κ για τον αναπτυξιολογο..

Καλως κ την περιοδο μαρουσκα χαχα καιρος ηταν!!!

καλα οντως πως λες σε καποιον οτι πεθανε ενας αγαπημενος του;; Εγω στανταρ θα χα πεθανει εκει μεσα

συμπασχω τρελα με τον πονο του αλλου αρα στανταρ δε θα το αντεχα!!

Καλα κ μενα ο β με εχει τρελανει σημερς μου λεει μαμα φερε ενα λεφτο λεω γιατι;;

η μαμαδες κ μπαμπαδες τα πανε στην τραπεζα αλλα τα παιδια στο κουμπαρα

λεω κ ποιος το πε φερε μου ενα λεφτο λοιπον μου το πε η κυρια σου πα βρε μαμα!!

καγκελο η μαμα απο τωρα θα με μαδησει τουτο..

απο τραγουδια αλλο τιποτα σημερα σταυροκοπιοταν κ ελεγε κ προσευχη αγιος ο θεος κ μετα κατι για φροντιζε ολα τα παιδακια κοκκινα κιτρινα εχουν εξελιχθει στα σχολεια παντως πολυ

αλεξακι μου γλυκο ουτε στο τηλ καταφεραμε να παρλαρουμε γκρρρ

την αλλη βδομαδα αδεια ετοιμασου για την κοπανα που λεγαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...