Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας τσουπρες σαββατο κ εγω σπιτι τι καλα!! Τα δυο αλλΑ σερι δουλευω ομως..

πηγαμε σουπ μαρκετ δουλειες ο συζηξ πηγε τωρα δουλεια ο β τεζα κ εγω απολαμβανω

αλεξ κ μενα σημερα ο β θελει να κανουμε κουλουρια το καμαρι μου

ο μπαμπας του οχι δε ληγησε χτες αλλα σημερα οτι ζηταγε του το παιρνε ααααχ αντρες!!!

στο σχολειο θα τρωει οταν κανεις δε θα της το κανει αναγκαιο ισως οπως λες ξερει οτι ειναι η ευαισθησια σου κ σε χτυπα εκει ειναι πονηρα τα ατιμα

ειδες πως καταλαβα για ποια λες απορησα που ηταν σκετος ο μπαμπας με τοσο μωρο μονος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ετσι κ πει η μαμα σου ετσι η μαμα σου αλλιως μπροστα στο παιδι θα του πιω το αιμα με καλαμακι!!

ευτυχως στην ανατροφη του β συνηθως συμφωνουμε αλλα σου πα κ να διαφωνουμε οποιος ξεκινα εκεινος το τελειωνει κ ο αλλος μοκο εστω κ αν καποιες φορες ανεβαζω πιεση κ δε μιλαω!!

παω να τσακισω σοκολατες πηρα ενα καρο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκια γιατί να μην είμαστε πιο κοντά...νιώθω ότι έχουμε τόσα κοινά και τόσα να συζητάμε που θα μπορούσαμε να μιλάμε ώρες....

Μάγκυ εγώ πάλι τον χαίρομαι τον άντρα σου,εντάξει υπερβολικό με το τρίτο σταμάτα να πετάξει το φαγητό και να στείλει το αγιόπαιδο για ύπνο νηστικό(καλά λέει η Άλεξ αμα είχε τη Δήμητρα ή το πετικάκι θα χε βαρέσει εγκεφαλικά!!)αλλά και η πυγμή χρειάζεται από το μπαμπά που και που.Εμένα τον δικό μου δεν τον έχω δει ποτέ να επιβάλλεται και αν το κάνει το κάνει ύστερα από δική μου υπόδειξη και μόλις πάει να του κλαφτεί το τσαπερδονί αμέσως λυγίζει και ξεκινάει τα φιλιά και τα χάδια...κόρες βλέπεις....

Όσο για τα νυχτοξυπνήματα εξήγησε του καλέ ότι εσύ θα πας για δουλειά και θα σαι κομμάτια ενώ εκείνος θα χει χρόνο να κοιμηθεί λίγο παραπάνω.Ας γίνεται από το βράδυ "η δουλειά" αφού κοιμάται και νωρίς ο Billakos.Σε τι φάση είμαστε,πότε δεν περιμένεις περίοδο;Μη τη σκέφτεσαι την εγκυμοσύνη,ότι και να ναι θα περάσει και θα χεις ένα δεύτερο αγγελάκι στην αγκαλίτσα σου σύντομα...

Αλεξ μου τι ανάποδο άντερο καλέ και αυτή η γνωστή σας...ακου εκεί στο ξένο άνθρωπο πρόσεξε μη βρέξεις το στεφάνι της τουαλέτας...α πα πα...στο κακομοίρη τον άντρα της σκέψου τι θα κάνει...Θα στρώσει και με το φαί στο παιδικό,θα βλέπει τα άλλα και θα ζηλεύει η Κωστανς,έτσι και αλλιώς πάντα ήταν δύσκολη στο φαγητό δεν είναι ένα καινούριο καπρίτσιο.Μη δώσεις πολύ σημασία και μη το συζητάς μπροστά της με τη δασκάλα.Όλα τα καταλαβαίνουν τα σκασμένα και το κάνουν επίτηδες μετά.

Εμάς οι παιδότοποι έχουν γίνει δεύτερο σπίτι μας,ειδικά τώρα που θα χειμωνιάσει.Πας πίνεις το καφεδάκι σου,παίζουν αυτά,μιλάς και με κανένα γονιό περνάει ευχάριστα η ώρα.Δυστυχώς δεν έχει πολλους και ένας που μας αρέσει πολύ κλείνει τέλος Οκτώβρη.Στην Αθήνα σε έναν κλειστό πήγαμε Ν.Σμύρνη που τον είδαμε τυχαία ήταν και μικρός και πανάκριβος,δε μου άρεσε καθόλου.

Χθες καναν δοκιμαστικό αγγλικά.Λέει η Δήμητρα :"Ηρθε η κα Μαριάννα σήμερα και μάθαμε το hellooooo σημαίνει γεια σου, μαμά το ξέρεις;;;"Κάναμε κάτι γέλια.Μετά ξεκίνησε και η Χρυσάνθη να λέει hello hello πολύ γέλιο είχαν.

Κοιμήθηκαν χθες 21,00 με 09,00 σερί.Φυσικά και μεις μαζί με τόση αυπνία που μας έδερνε από το προηγούμενο βράδι...

Πολύ ωραία μέρα σήμερα.Τις πήγα βόλτα μανάβη,κρεοπωλείο και κλασικά καταλήξαμε στο μαγαζί του παππού να κάνουμε ποδήλατα.

Ηρέμησα και γω που μίλησα με τον πρόεδρο της εταιρίας και ανακαθορίστηκαν οι ρόλοι.Και γω Μάγκυ μου σαν εσένα σκέφτομαι,αν είσαι καλός και σου αρέσει αυτό που κάνεις είσαι για τη πάρτη σου δεν είσαι για να αποδείξεις σε κανέναν τίποτα.Εγω 22 χρονών που ξεκίνησα να δουλεύω ήμουν σα σφουγγάρι ανοιχτή να πιάνω ότι ήθελαν να μου δείξουν οι προισταμένοι μου.Τα νέα παιδιά (όχι όλα προς Θεού) είναι πολύ φιλόδοξα με το καλημέρα σας.Δε μπορεί να ασχολείσαι με Γ κατηγορίας βιβλία 1 χρόνο και να μη δέχεσαι μια συμβουλή που θα σε βοηθήσει.

Αλλά είπα και γω αφού έχω το ελεύθερο δε θα τους ξαναζητήσω δουλειά,σε συνεννοήση με το προιστάμενο θα ελέγχω κάποια πράγματα και όταν φύγουν θα το οργανώσω περισσότερο.Δεν αξίζει να χαλάσω τη ζαχαρένια μου.Η μια ειδικά και τη καλημέρα που μου λέει κοιτάει κάτω και χθες μου λέει :ξέρεις από όνειρα;τι είναι άμα δεις φίδι στο κρεβάτι σου;;;;.Εχθρός στο σπίτι σου της απάντησα και γω!!!Ε μα τα θελε ο απαυτός της...

χα χα

Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια!!!!

Τασουλη μου!!!χρονια πολλα!!!!!Να τα εκατοστησεις!!!Συμπεθερα να τον χαιρεσαι τον κουκλο σας!!κανατε παρτακι;

Εμενα κοριτσια με εχει πεανει η μικρη..εχει μυξες και βηχα ..αλλα μιλαμε πολύ βηχα..Παρασκευη βραδυ ξυπναει 4 και κοιμηθηκαμε παλι 7!!!της εκανα με ορο την μυτη,της εδωσα σιροπι,γαλα,φαι να μην σταματαει να βηχει…Σαββατο κοιμηθηκε καλυτερα και χθες ξυπνησε στις 5 και ηθελε φαι…της λεω γαλα ή υπνο;οποτε διαλεξε γαλα!!με σηκωσε 3-4 φορες παλι για μυξες και ουτε ξερω τι ωρα κοιηθηκαμε..το πρωι παντως δεν ξυπναγε για σχολειο!! Χθες στην βαφτιση καλα ηταν,μονο στο τελος που πεταξαν κατι βεγγαλικα τρομαξε η Κωνσταντινα,η καημενη ετρωγε το γλυκακι της αρχιζουν αυτά και εμεινε με την μπουκια στο στομα και εκλαιγε…Στο αμαξι κοιμηθηκε,μας εφερε ο μπαμπας σπιτι και πηγε στο τραπεζι.αλλα και αυτοι…η βαφτιση Σαρωνιδα το τραπεζι Πετρουπολη!!ολοκληρο ταξιδι!!Εγω αφου ημουν μονη σιδερωσα ,καθαρισα τα μπανια να μην τα εχω σημερα και μετα ξεραθηκα!!Σημερα πηγαινα την μικρη σχολειο και της λεω να είναι καλο παιδι και αρχιζει’’ δεν θα κλαιω,θα ερθεις εσυ μετα και θα μου φερεις χρωματα(εννοει τα smarties),θα φαμε το φαγητο μας ,όλα τα ξερω!!!’’ Όλα τα ξερεις αλλα δεν τα κανεις…Κλασικα εκλαιγε το πρωι…

Μαγδα εμενα υπαρχουν φορες που θα πω κατι και αν παει για βοηθεια στον μπαμπα θα πει ‘’αυτό που σου ειπε η μαμα’’ αλλα υπαροχυν και οι φορες που με ακυρωνει,να το πω;;Τις προαλλες της εκανα ορο,δεν ηθελε η Κωνσταντινα και να μου λεει ‘’χρειαζεται;αστο και μην το κανεις ‘’και τετοια,όπως και στο φαι,να προσπαθω να την ταισω και να λεει μην την πιεζεις..ε δεν θελει και πολύ η Κωνσταντινα..σου λεει εχω συμμαχο.αφου τωραστον ορο δεν φωναζει δεν θελω και τετοια αλλα τον μπαμπα της!!!αλλα υπαρχουν φορες που την μαλωνει αρκετα όταν κανει πεισματα πχ και πεταει κατω το φαγητο της.την βλεπω στεναχωρεμενη και θελω να παω να την παρηγορησω αλλα κρατιεμαι και στελνω μετα τον μπαμπα να τα βρουνε.

Μαρια ωραια θα ηταν να βρισκομαστε για καφεδακι να τα λεμε…..μαζι με την δικια μου όταν ειπα στην Μαγδα σκεφτηκα και την Δημητρα χαχα είναι αυτές οι δυο… Καλα αυτή που σας ελεγα και στον αντρα της μιλαει ασχημα και μπροστα σε φιλους του..σκεφτοταν και να χωρισει.κριμα βεβαια με τοσο μικρο παιδακι αλλα δεν είναι και ωραιο να μην σεβεται ο ενας τον αλλον… για το φαι δεν το συζηταμε..μου λεει η δασκαλα ‘’τιποτα’’και καταλαβαινω!!!της ειπα αν γινει το θαυμα και φαι ας μου το πει!!χαχα Τι πλακα τα κοριτσια με το hello!!!τι σκεφτεστε τελικα;θα ξεκινησουν κανενα εξτρα; Στην δουλεια τους ζητουσες και σου εδιναν την δουλεια τους;αστες καλε να κανουν και αυτές τιποτα..σε βρηκαν προκομενη και θα σε εκμεταλλευτουν!!

Φιλακια κοριτσια!!

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.....

Τασούλη πολύχρονος να σε χαίρονται όλοι!Ρουλάκι χάθηκες...απουσία...ελπίζω για καλό!

Αλεξ να πεις στου μπαμπά σας όταν την αφήσεις χωρίς ορό για τη μύξα θα φορτώσουν τα αυτιά να πάθει καμιά ωτίτιδα και τότε να τρέχει αυτός να δίνει αντιβίωση και να ξενυχτάει.Συνέχισε με πολύ ορό για τη μύξα πρωι μεσημέρι βράδι και αν ο βήχας επιμένει πάρτην μια βόλτα από το παιδίατρο,μπορεί να θέλει κορτιζόνη.

Μου θυμίζει τον άντρα μου που όταν του λέω πιαστην για ορό μου απαντάει είναι απαραίτητο;;;;Μάχη δίνουμε να την κρατήσουμε και οι δυο μαζί....Η Χρυσανθούλα πάλι μόλις με δει να πιάνω τη πετσέτα και τις σύριγγες πάει μόνη της κάθεται στη καρέκλα και γέρνει το κεφαλάκι της...για τέτοιο υπόδειγμα παιδιού μιλάμε...

Καλά στη βάπτιση βεγγαλικά;Πολύ large τους βρίσκω...Από δραστηριότητες μπα δεν το συζητήσαμε περαιτέρω αν θα τις βάλουμε τελικά.Και οι άλλες μαμάδες που μιλάμε από το παιδικό δε τα βάζουν κάτι οπότε δε ξέρω αν θα γίνουν κιόλας.

Σήμερα άλλαξα τακτική,δεν τους ζήτησα τίποτα να μου δώσουν.Βλέπω μόνη μου αυτά που θέλω να δω και τέλος...

Δε μπορώ να αδιαθετήσω από το στρες πάλι.Από τις 13 Αυγούστου...Κουραστικός ο Σεπτέμβριος από σκέψεις μια η καινούρια δουλειά,μια η παρουσίαση του μεταπτυχιακού,μια η προετοιμασία των γενεθλίων,μια το ταξίδι στη Κρήτη και πως θα πήγαιναν οι μικρές όλα αυτά μάλλον με επηρέασαν και μπλόκαρα το σύστημα...Και δε με πιάνουν και τα χάπια...γκρρρρ Εχω φουσκώσει σα μπαλόνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και να του το πω,εκεινος λες να δινει τα φαρμακα;εγω παλι θα ξενυχταω...σκεψου τον ακουσα και την πηγα στο μπανιο να φυσηξει απλα την μυτη και μετα της λεω να κανουμε και λιγο ορο αφου εχα γεμισει ηδη την συριγγα και βγηκε ..μη σου πω τι βγηκε!!με κοροιδευε ο μπαμπας οτι χαιρομαι με τις μυξες..αλλα ναι χαιρομαι οταν ξεμπουκωνει..τι να κανω;; μπραβο η Χρυσανθη,τουλαχιστον η μια δεν σε παιδευει!!

καλα μην φανταστεις πυροτεχνηματα...πως πετανε την Ανασταση;κατι τετοιο.2 μηνες και ακομα να αδιαθετησεις;;αντε τωρα που χαλαρωσες απο ολα αυτα ελπιζω να ηρεμησεις και με αυτο το θεμα.

Αρια μπες να μας πεις νεα,εβλεπα στις ειδησεις σημερα για τις Σκουριες.

το απογευμα λεω να την παω μια βολτα απο την παιδιατρο,θα γινει αραγε καλα ή θα βηχει μεχρι το καλοκαιρι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα διαβασα ολα προσκυναω απο τη νυστα ραντεβου αυριο

Μονο για φωτο θα πω

Σε τετοιο παιδοτοπο μαρακι θα πηγαινα πολυ παραμυθενιος οσο για τα κοριτσια λιωνω

Το χρυσανθακι ορθιο στο τραπεζι παναγια μου!!

Η μεγαλη μου αδυναμια κλασικα πανεμορφη η δημητρουλα

Κ στις ξαπλωστρες για φαγωμα τα ατιμα

Φωτεινη μαρι τη κηπος ειναι αυτος το αττικο παρκο εισαι ουαου

Κ τι οργανωση σακουλες προσκλησεις πινιατες ηθελα κ εγω να μαι στο παρτυ!!

Ποσα ατομα καλε ειχες ολη τη ροδο;;

Δαναη κ αλεξ παιδια κουκλια καρμπον σου ρε κοριτσι!!!

Τι τελεια λακακια κανεις φωτεινη το ενα που δα σε μια φωτο ειναι..

Κ εγω ηθελα κ ζουλαγα με ενα στυλο το μαγουλο μικρη μπας κ κανω τζιφος.,

Ωστοσο βρηκα αντρα που κανει κ το πηρε κ ο γιος μονο στη μια μερια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα λέω εγώ ότι είναι τρελή αυτή η ξανθιά!!!Ακου κει ζούλαγε με στυλό το μάγουλο να κάνει λακάκια...Αντε γελάω και μόνη και θα με κοιτάνε οι ξινές να λένε τι κάνει αυτή που βρίσκει χαρά σε περιβάλλον κόλασης που της διαμορφώνουμε!!χα χα

Φωτεινή όντως κουκλάκια είναι στις φωτο και όσο πάνε μοιάζουν και περισσότερο μεταξύ τους...Αυτό το παπάκι μου τα χειλάκια του για φάγωμα...

Αλεξ θα στρώσει και με τις ιώσεις.Εμάς τη πρώτη χρονιά ήταν μέχρι τα Χριστούγεννα τα ζόρια μετά ηρέμησαν,μάθαμε και μεις πως να το αντιμετωπίζουμε από το ξεκίνημα και βρήκαμε ισορροπίες..

Αρια έχεις κανα νέο;

Χάθηκαν πάλι τα κορίτσια Χαρά,Ρουλάκι,Κατερίνα,Σταυρούλα...αν δε βάλουμε εμείς οι τακτικές καμιά φωνή....

Το απόγευμα έχω καλεσμένη μια γνωστή που ήρθε και πέρσυ και μιλούσε όλο το απόγευμα για τα εγγόνια της και πως τα έχουν με πειθαρχεία,θυμάστε;Μια φορά το χρόνο έρχεται Ρόδο και πήρε τηλέφωνο να ρθει να μας δει.

Αντε καλημέρα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!Σπουδαια νεα!!!το Κωνσταντινι πηγε σχολειο σημερα και οχι μονο δεν εκλαψε ή γκρινιαξε αλλα ηταν και χαμογελαστη!!!γιουπι!!!!Πηρα τον μπαμπα να του το πω και μου λεει οτι εκεινος της ειπε χθες να μην κλαιει...σιγα ρε μεγαλε...γιατι δεν της το ελεγες τοσο καιρο...!!!τελοσπαντων,το προσπερνω .απλα μου δηλωσε οτι θα φαει μονο φωμι!!!ας ειναι...Κατα τα αλλα χθες πηγαμε παιδιατρο.εχει βροχιτιδα αλλα της καλη λεει,μονο με φλεμματα,χωρις συριγμους και γατακια .παλι καλα!!πολυ ορο για να στεγνωσει η μυτουλα και αρχισαμε και aerolin.αντε να δουμε...

Φωτεινη...καθε φορα παθαινω ενα κατι με τον κηπο σου....θελω κι εγωωωωωωω!!!!!!!!!ενταξει με το παρτυ..εγραψες!!!ακρως επαγγελματικα!!!!τα συγχαρητηρια μου!!!Η Δαναη και ο Αλεξανδρος κουκλια!!!

Μαγδα ενταξει εισαι τρελη που λεει και η Μαρια!!!χαχα παλι καλα που εκανε ενα λακακι το παιδι και δεν το τσιμπας με το στυλο!!χαχαχα

Μαρακι ο παιδοτοπος γιατι κλεινει χειμωνα;ειναι ανοιχτος;εδω παντως δεν εχω δει τετοιους παιδοτοπους,τουλαχιστον οι συνοικιακοι.Τα κοριτσια σου κουκλες,εχουν ψηλωσει!!αντε τυχερουλα με την επισκεψη!!να δουμε τι θα ακουσεις αποψε!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον παιδότοπο τον έχει ένας ξενοδόχος και επειδή κλείνει τα ξενοδοχεία για σαιζόν κλείνει και τον παιδότοπο δυστυχώς.Όντως είναι πολύ ωραίος.Εχει πολλά πράγματα να κάνουν τα παιδιά,δε φοβάσαι μη φύγουν,δεν έχει στενοκοπιά για το γονιό.Είναι όλο κλειστό με υπόγειο parking δεν έχει τα βγαλα έξω ιδρωμένα ή βρεχει κλπ κλπ.

Μακάρι κάτι να γίνει να μη κλεισει φέτος.

Είδες το Κωνσταντινί πρόοδο;;;Θα φάει και ψωμάκι βρε...ποιος στη χάρη σου...Η σκατούλα κάνει και διακανονισμούς...Σα τη δικιά μου χθες,είχα κοτόπουλο με πουρέ και μου λέει με ύφος :" Α μαμά όχι πόπολο έφαγα στο κολείο" και έφαγε μόνο το πουρέ.Της το φέρνεις κολάρο το πιάτο της ασπρουλιάρας ή όχι;;;;

Καλά έκανες και τη πήγες γιατρό.

Και ο πατέρας μου χάλια με γρίπη,τον πείσαμε πήγε γιατρό χθες και τον έστειλε σήμερα για ακτινογραφία γιατί τον άκουσε φορτωμένο.Ε βέβαια με τόσο τσιγάρο...για να δουμε τι θα δείξει...έχω αγωνία...γιατί παραπονιέται πονάει στο στήθος και πίσω πλάτη με το βήξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω σημερα η λεξη βεγγος ειναι λιγη κ μονο δρομολογιο να σας πω θα κουραστειτε βαρη κορωπι μαρκοπουλο κορωπι βαρη μαρκοπουλο βαρη γλυφαδα βαρη συν δουλεψα επαιξα εκανα δουλειες κ το δρομολογιο γλυφαδα ηταν για συζηξ τον πηγα σε ορθοπαιδικο τωρα τελευταια παιζει μπαλα με συναδελφους γιουπι κανει κατι μονος!!αμ δε κουτσαθηκε κονομησε μια σουπερ θλαση 4 μερες ακινησια κ ο υπερηχος θα πει αυριο χρονο αποκαταστασης ουφφ αυτο μου λειπε τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπι!!!! Μπραβω το πετιτακι μας τωρα πριν κοιμηθει ο β μου πε να παμε στην κων να παιξουμε παζλ στο δωματιο της οτι να ναι το παιδι μου νυχτιατικο..

Βροχιτιδα παλι καλα που δεν ειναι κατι αλλο ουφ παλιογριπες!!!

Περαστικα μαριω κ στον μπαμπακα σου εγω σιχαινομαι κ μονο τον καπνο του τσιγαρου..

Οντως ο παιδοτοπος απαιχτος σε τετοιο θα τον πηγαινα κ εγω δε μπορω τους κλειστοφοβικους τους μικρους που γινεται κολαση..

Αυριο ρεπαρω!!

Πεθανε σημερα ο μπαμπας του στρατουλη μου σνιφ εγκεφαλικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι επεζησες απο την παρλα για τα εγγονια της θειτσας σημερα;;

Η ινα αλλαξε ρουχα απο βαφτηση κ πηγε κ ψωνησε ολα για το βασιλη τον εντυσε ως του χρονου τι καλα!!!

Εμεις αυριο θα παει εκδρομη ο β σε χωραφι να δουνε οργωμα κ σπορα κατι τετοιο τεσπα αυριο θα μαθω περαιτερω νεα παντως ανυπομονει για σχολειο μακαρι να γινει ετσι κ η κων

Δικηγορινα μπας κ σε κανανε μαρι μοντελο κ χαθηκες..

Να χαιρεσαι τον τασουλακο

Τουιτακο τρυπατε κ μαστορευετε;; Καλα κουραγια εσυ κλωσσα οχι κουραση!!

Αρια μπες κ αγωνιω ολο σε σκεφτομαι...

Φουφου σε χασαμε..

Συμπεθερα απουσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....

Ευτυχώς τη σκαπουλάραμε γρήγορα χθες,έκατσε 1 ώρα μόνο η επίσκεψη...τη ζάλησαν τα θηρία μου...χα χα και όπου φύγει φύγει...

Αστειεύομαι ήταν άψογες...

Μάγκυ περαστικά στο σύζυξ,κρίμα με το καλημέρα σας στην άθληση να χει και ατυχήματα.

Ο μπαμπάς μου η ακτινογραφία καθαρή ευτυχώς.Αντιβίωση του δωσε για το κρύωμα και σηκώθηκε.Δεν είναι και άνθρωπος του σπιτιού.

Μπράβο η αδερφούλα που σκέφτηκε και Βατίλη.Ζωη σε σας για τον μπαμπά Στράτου.

Οι Τετάρτες είναι αγαπημένες μέρες,κάθεται ο σύζυξ τα απογεύματα και κάνουμε κάτι όλοι μαζί συνήθως.

Φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!επιτέλους επέστρεψα στο σπίτι μου μετα απο μια εβδομάδα.επιτέλους τελειωσε το σπίτι.αργήσαν πολύ αλλά δεν βοηθούσε ο καιρος.ο καημένος ο αντρας μου κουράστηκε πολύ αφου καθαρισε και εβαλε όλα τα πραγματα στην θέση μόνος του.δεν μπορεσα να βρω γυναικα τελευταια στιγμη, ολες κλεισμενες ήταν...

Το Εμμελάκι είναι καλα και χαίρεται που γυρίσαμε σπίτι μας.ρε κοριτσια να δειτε πόσο καταλαβαινουν...ημασταν στην μαμα μου όλη μερα μια χαρά..αλλα μολις ξαπλώναμε το βραδυ με ρωτουσε μαμα γιατι κοιμομαστε εδω?είναι μαστορες στο σπίτι?μόλις τελειωσουν θα παμεπαλι ε?μιλάμε καθε βραδυ με ρωτουσε τα ιδια για να την καθυσηχάσω... Εχει πάθει και τρελα με το μπεμπέ ρε κορίτσια,μακαρι να κρατήσει αυτό και όταν με το καλο ερθει το μωρό.ολο για αυτό μιλάει.για το πως θα είναι παρέα, πως θα του μαθει να μιλαει ..προχτες μου είπε μαμα σε παρακαλώ το μωρό μας να μην το πηγαίνουμε σε γιατρό για εμβόλιο γιατί θα κλαίει.

Πήγα την προηγο΄θμενη εβδομάδα στον γιατρό το φασολάκι είναι 2,9 εκ και κουνάει πλέον χέρια και πόδια...η επόμενη εξέταση θα είναι η αυχενική.

Εγω είμαι λίγο αρρωστη και ξαπλώνω.

Δεν θα σχολιάσω συγχωρέστε με πάω να ξαπλώσω.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σταυρουλίτσα μου τι θησαυρό κόρη και άντρα έχεις...Αντε συμμαζευτείτε σπίτι σας τώρα να βρείτε ρυθμούς...Αχ τι ωραία το φασολάκι σας...είπες το είδαμε να κουνάει χέρια-πόδια και θυμήθηκα τους δικούς μου πρώτους υπέρηχους....μου χε φανεί τόσο απίστευτο μέσα μου να συμβαίνει όλο αυτό και γω να μη νιώθω τίποτα..

Περαστικά,τι έπαθες κρυωσες;Μην ανησυχείς για την Εμμέλεια,είναι πολύ ώριμη για την ηλικία της από όσα μας λες,μια χαρά θα το πάρει το μπεμπέ και σενα θα σου μείνει η ανησυχία.Ε εντάξει και λίγες ζηλίτσες στο πρόγραμμα είναι αλλά είναι και στο παιδί μωρέ.Εμένα η Χρυσανθούλα όταν παίζουμε και έρθει η άλλη κάνει χώρο να κάτσει και εκείνη να παίξουν μαζί.Η Δήμητρα πάλι μη με δει να αγκαλιάζω να παίζω με την άλλη θα χώσει τη μουρίτσα της να μπει πρωτοκαθεδρεία και θα τραβάει και το κεφάλι μου να κοιτάω μόνο εκείνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!Αργησαμε αλλα ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΑΜΕ!!!!Ουτε σημερα εκλαψε ,πηγε να κατσει κατευθειαν στην θεση της,που ειναι και στην κεφαλη του τραπεζιου,ετσι...οχι οποια και οποια θεση...χαχαχα.Σημερα εφαγε κιολας μισο πιατο φακες!!!ολε!!!αντε επιτελους!!!τωρα μενει να τρωει και τα αλλα φαγητα που δεν τρωει σπιτι!!Κατα τα αλλα ακομα ξυπναει την νυχτα,αντε να περασει ο βηχας γιατι δεν αντεχω..την εφερα στο κρεβατι το βραδυ,στριφογυριζε,εσπρωχνε τελικα κατεληξα στον καναπε και το πρωι δεν ακουγα ουτε το ξυπνητηρι!!παραλιγο να κανουμε απουσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ευτυχως ολα καλα με τον μπαμπα!!αυτο το τσιγαρο...Η Κωνσταντινα στο σχολειο ετρωγε μονο ψωμι,φαι δεν ετρωγε.σημερα εκανε την αρχη..για να δουμε.μου ειπε η δασκαλα οτι φαγανε για να δειξουν οτι μπορουν να φανε.σε αυτο με τα παιδακια η δικια μου δεν εχει θεμα αν κραταω αλλο.εδω και στα γενεθλια της κρατουσα αλλα αγκαλια, δεν ειχε προβλημα.τι θα κανετε σημερα με τον μπαμπα σας;

Μαγδα μου συλληπητηρια για τον μπαμπα του Στρατου!!!περαστικα και στον μπαμπα σας!!αυτα εχει η αθληση!!φανταζομαι δωρα που θα πηρε το Μαρακι και ντυθηκε και ο Βασιλης!!!με γεια σας!!αντε μωρε να κανονισουμε να βρεθουμε να παιξουν τα παιδια.τρεχεις βεβαια κι εσυ,που να προλαβεις...

Σταυρουλα περαστικα σου!!!μια χαρα,τελειωσαν οι δουλειες δεν καταλαβες τιποτα!!!μπραβο στον αντρα σου!!!ανασφαλεια το Εμμελακι ε;σου λεει τι εγινε και δεν παμε σπιτι.Τι καλη που ειναι ομως..και οταν ερθει το μωρακι ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι τοσο καλη!!

η Κωνσταντινα θα με τρελανει,απο εκει που δεν την εκανα καλα με τον ορο,σημερα μου ζηταει και κανουμε απο μονη της!!μου δηλωνει κιολας οτι δεν θα κλαιει..!!!

αντε φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, καλημέρα σας!!!Αν και βρεχει πολύ εμενα μου αρεσει πολύ αυτος ο καιρος!!!Ενα πρωι που θα παει ο Τασουλης σχολειο και δεν θα εχω δουλεια, θα κατσω να απολαυσω το σπιτακι μου, να φτιαξω ωραια φαγητακια και γλυκακια!!!Τωρα ειμαι στο γραφειο, βρεχει και εχω βαλει ένα φοβερο site που παιζει συνεχεια μουσικη το www.kasetophono.com στην κατηγορια «βρεχει» και διαβαζω τα νεα σας!!!Εμείς ειμαστε καλα, ο Τασουλης την περασε τελικα ελαφρια την γαστρεντεριτιδα, μετα από τρεις ημερες τον εστειλα και στον σταθμο, απλα του εδινα δικο μας φαγητο, κοτοπουλακι νεροβραστο, πατατουλα κλπ, τωρα βεβαια εχει μυξες αλλα είναι καλα!Εχω και τη μανουλα μου σχεδον δυο εβδομαδες και το εχω ριξει στη δουλεια, ότι μακρινο υποθηκοφυλακειο ειχα πηγα τωρα, γιατι δεν εχω το αγχος να γυρισω στις 2.20 που ερχεται ο μικρος, μεγαλη ανακαλυψη οι μανουλες!!!Και βολτες πηγαμε με τον αντρα μου και τους φιλους μας, τωρα θα φυγει σημερα ή αυριο και τι θα κανω παλι!!!Σιδερωσε και όλα τα ρουχα, συν τα πλυντηρια που εβαζε συνεχεια!!!Σημερα είναι η διεθνης ημερα της τριτης ηλικιας και εχουν γιορτη στον σταθμο το απογευμα, στην οποια θα παει ο Τασουλης μονο με τους παππουδες και τις γιαγιαδες του, θα κατεβει και ο μπαμπας μου!!!(τα κακα σχολια στην ομαδα!!!) Ειχα παει μια ημερα μονο Αθηνα για δουλειες, ειχα και τον Τασουλη μαζι, του ψωνισα φορμες, παντελονακια, μπλουζακια κάθε πρωι τον ντυνω και τον χαζευω, νομιζω θα το κανω ψωνιο!!!Του παρηγγειλα και παπουτσια nike και kickers για πιο καλο από το sportsdirect!Πηρα κι εγω ένα κουστουμι, μια μπλε και μια κοκκινη μπλουζα και ένα λευκο πουκαμισο, τσαμπα τρεχω ολη την ημερα, ας ευχαριστηθω και λιγο!!! Άλλα νεα δεν εχω, παω στα δικά σας!!!

UPDATE 18/10/2013: Ειχα ξεκινησει να σας γραφω αλλα φυσικα δεν προλαβα να το τελειωσω!!!Το σημαντικοτερο νέο είναι ότι ο Τασουλης μου εγινε 3 χρονων!!!Το ζουζουνακι μου που ηταν μια σταλιτσα εγινε αντρακι!!!Σας ευχαριστω πολύ για τις ευχες σας!!!Ολα τα παιδακια να είναι γερα και χαρουμενα!!!Την Παρασκευή, λοιπον, του πηγα τουρτα στον παιδικο μαζι με τον μπαμπα του, του ειχαν βαλει ένα καπελο που εχει στα jumbo με κερακια στο κεφαλι και γυρω γυρω οι φιλοι του, ηταν πολύ χαρουμενος αλλα και σαστισμενος!!!Εσβησε τα κερακια (τα δυο ο Τασος και το άλλο ένα τον προλαβε ένα κοριτσακι!!) και μετα επειδη η τουρτα του ειχε τον spaiderman ειχα φτιαξει για κάθε παιδακι κοκκινη καπα με το μονογραμμα του και μασκα και τους τα βαλαμε και χορευαν κανοντας τους σουπερ ηρωες!!!Μετα τα εβαλε η δασκαλα τους να καθονται με πλατουλα γυρισμενη σε εμας και γυρισαν το κεφαλακι τους και φαινονταν όλα μαζι μια γλυκα!!!Το απογευμα μαζευτηκαμε στο fast food του φιλου μας με τους νονους, τη θεια και αλλους φιλους μας με παιδακια και του εφτιαξε μια τριωροφη κρεπα και σβησαμε κι εκει κερακια, βεβαια πιο πολύ την ευχαριστηθηκαμε εμεις!!!Του εφεραν ένα θρανιο δωρο και καθεται εκει και ζωγραφιζει, πυτζαμουλα με ιπποτη, φορμα, πουλοβερ , παπουτσια, κι άλλη ζακετα κι εμεις του πηραμε hot wheels κι ολη την ημερα ακουω τον καρχαριακια να λεει «θα σε πιασω αυτοκινητακι!!!»Εφτιαξα και κερασματα για την δουλεια του αντρα μου μπισκοτα oreo, βουτηγμενα σε σοκολατα λευκη και γαλακτος και κολλησα τρουφα, σε ξυλακι και σε σακουλακι με κορδελιτσα, νομιζαν ότι τα ειχα αγορασει! Επειδη δεν ξερω να περναω τις φωτογραφιες στον υπολογιστη, μολις το κανει ο αντρας μου θα σας στειλω!!!Κατα τα αλλα, προσπαθω να κανουμε δραστηριοτητες μαζι, αλλα δεν εχει και πολλα πραγματα εδώ, ηθελα να τον παω κολυμβητηριο, αλλα δεν είναι και πολύ καθαρα και κατά διαστηματα κλεινει για καποια προβληματα με το χλωριο, πηγαμε 5*5 αλλα είναι από 4 και τα πιο μεγαλα δεν του εδιναν την μπαλα, μονο μουσικοκινητικη εχω βρει από την ηλικια του που θα τον παω, αλλα δεν εχει ξεκινησει ακομα! Πηγαμε όμως σινεμα και ειδαμε τα στρουμφακια, του αρεσε πολύ και καραγκιοζη!!!Εκαναν και γιορτη στον παιδικο για την τριτη ηλικια και ηρθε και ο μπαμπας μου από την Αθηνα και πηγαν ολοι μαζι, περασαν παρα πολύ ωραια!!Εχουμε και το πρωτο μας ποιημα να μαθουμε για την γιορτη της 28ης Οκτωβριου, βεβαια δεν θα είναι ανοικτη η γιορτη και για εμας, οποτε τον τραβαω με καμερα στις προβες που κανουμε σπιτι, το εμαθε αμεσως το σκατουλι!!!Το Σαββατο που μας περασε μετα από πολύ καιρο, τον αφησαμε στα πεθερικα μου και βγηκαμε για ποτακι, πηγαμε σε ένα μπαρακι, μιλαγα με τον ιδιοκτητη, τον ρωταγα πως παει το μαγαζι κλπ, και επαθαν μπλακ αουτ και εφυγε ολος ο κοσμος, δεν ξαναπαω θα με θεωρει κατσικοποδαρη!!!Μια φορα βγηκα κι εγω !!!Την άλλη μερα τον πηγαν τα πεθερικα μου για μπανιο, ξετρελλαθηκε και εβγαλε και πολλες μυξες, οποτε γλιτωσε και ορο, που δεν τον θελει καθολου!!!Ειχαμε και επετειο γαμου, 8 χρονια, πηραμε μια παστα καρδουλα και σβησαμε κερακια και μας εβγαζε φωτογραφια ο Τασουλης!!!Στα δικα μου τωρα, εχω πολύ δουλεια (αυτό είναι καλο), ελπιζω να καταφερω να γινω σκληρη και να παρω τα λεφτα μου και γενικα επικρατει μια καλη ησυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν σας ευχαριστω για τις ευχες σας για την γιορτη μου!!!Δεν καναμε τιποτα, ειχα τον Τασουλη αρρωστο, εχει και γενεθλια εκεινη την ημερα το βαφτιστηρι του αντρα μου και πηγαμε εναλλαξ!!!

Μαρακι μου, διαβαζα την πρωτη σου ημερα στη δουλεια και μου αρεσει ότι το πρωτο πραγμα που σκεφτηκες όταν σου ειπαν για το μειωμενο είναι ότι θα γυρνας νωριτερα από τα κοριτσια και θα συμμαζευεις!!!!Αστες παιδακι μου τις δουλειες τοσο πολύ!!!Αχ ετσι εκανε κι εμενα με ένα φουτερ spiderman που του παρηγγειλα, νομιζω εχεις παραγγειλει κι εσυ από το sportsdirect, που εκανε 7 ευρω!!!Θα σας στειλω φωτο από το πρωι, που εκανε ότι πεταει και μετα του εβαλα κι ένα αδιαβροχο που του πηρα από τα τζαμπο, ειχε πολύ πλακα!!!Δεν θυμαμαι να σου ευχηθηκα, ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ, χιλιοχρονες και ευτυχισμενες παντα!!!Για τα πεθερικα δεν σχολιαζω, εχω καει κι εγω!!!Με την μανουλα πρεπει να το ψαξεις λιγακι το θεμα, δεν γινεται να ειστε παντα στη κοντρα, και στο λεω εγω, που μπορω να πλακωθω με τη μαμα μου στο δευτερολεπτο και που ακομα νομιζει, μιας και που ειμαι και μοναχοπαιδι, ότι μπορει να αποφασιζει εκεινη για μενα και ότι εγω δεν ξερω!!!Τωρα δεν θελει να βαψω κοκκινο τον τοιχο στη κρεββατοκαμαρα μου (ναι αλλαξα παλι γνωμη!!!) γιατι δεν της αρεσει!!!Την αφηνω να λεει τα δικα της και μετα θα κανω αυτό που θελω εγω σπιτι μου!!!Δεν μπορω όμως να μην αναγνωρισω τωρα πια που εγινα κι εγω μαμα την αγωνια της όλα αυτά τα χρονια και τις προσπαθειες της, οποτε δεν της αντιμιλαω!Σκεφτομαι και κατι δυσαρεστα του τυπου ποσο καιρο θα την εχω ακομα κλπ και τα ξεχναω όλα!Οποτε καλυτερα να μιλησετε λιγακι, πηγαιντε για ένα καφεδακι οι δυο σας και μην τα παιρνεις κι εσυ αλλα κι εκεινη (θα μου πεις αλλαζει ο μεγαλος ανθρωπος!)όλα τις μετρητοις. Κι ένα άλλο που θελω να σου πω-με αγαπη παντα-συχνα αναφερεις «γιατι δεν καταλαβαινει ότι κανω τοση προσπαθεια» ή να μου πει ένα μπραβο, το οποιο το εχω κι εγω, αλλα κατεληξα ότι επειδη κανουμε ακριβως τοσα πολλα μονες μας, οι αλλοι το θεωρουν δεδομενο και νομιζουν ότι δεν χρειαζομαστε μια καλη κουβεντα κι εμεις αντιστοιχα επειδη ξερουμε ότι τα κανουμε καλα, μαλλον την ανασφαλεια μας θελουμε να καλυψουμε!Να με δεις εμενα με υφος γατουλας πανω από το κεφαλι του αντρα μου να τον ρωταω «ηταν καλο το φαγητο;;;» και να γελας μεχρι δακρυων!!!Γι’ αυτό νιωθεις ενταση μεσα σου, γιατι εχεις πολλα στο μυαλο σου!!Σουπερ το παρτυ σας και του χρονου να ειστε καλα!!!!Μια από τα ιδια κι εμεις για το «θεμα!!!» δεν αντεχουμε καλε και οι δυο!!!Αλλα πρεπει να αλλαξει, ειμαστε νεοι ανθρωποι!!! Μπραβο για την πτυχιακη, αντε και διδακτορικο!!!Περαστικά στη Δημητρουλα, το πώς φοβαμαι αυτά τα πεσιματα!Θελει πολύ υπομονη με τα παιδια, μια μερα του εξηγουσα ότι δεν είναι καλο να λεει ψεμματα (μου ειχε πει ότι εφαγε ενώ δεν ειχε φαει) και μου λεει με ζαλισες με τα πολλα λογια σου (!!) και παλι εγω να εξηγω με ηρεμια θα μπορουσα να σε ειχα βαλει απλα τιμωρια, όμως προτιμω να σου εξηγησω κλπ!!!Στο τελος μου πεταει και την ατακα «επρεπε να ησουν καλη να μου δινεις σοκολατες!!!»Τι να πεις, αλλα οντως πρεπει να βρεις το κουμπι της, εσυ ξερεις καλυτερα από ολες μας γιατι είναι το παιδι σου, η τιμωρια μπορει να μην της κανει τιποτα, κατι άλλο θα την τσουξει όμως για να εχει καλη συμπεριφορα!!Θα μεγαλωσουν που θα πανε!!!Αν η αντιδραση της είναι που λειπεις πρεπει να της εξηγησεις, λεγε λεγε θα της μεινει κατι!!Εμενα παλι μου λεει όταν της κανω παραπονα ότι δεν προλαβαινω κι εχω πολύ δουλεια και δεν μπορω να κατσω ανενοχλητη να την τελειωσω, μην δινεις τοσα πολλα στις φιλες και καφεδες κλπ, κι ενώ ξερει (γιατι μιλαμε δυο φορες την ημερα στο τηλεφωνο!) ότι δεν παω ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!Ειδες τελικα που εκατσαν παναγιτσες;;Όλα στη μαμα τους τα κανουν τα σκατουλια!!!Ετοιμασε τωρα ρομαντικη αποδραση τα δυο σας!!!Μηπως εχει δικιο η Σταυρουλα μας, μηπως θα ηθελε πιο πολύ συμμετοχη με τα κοριτσια;Αν κανεις όλα αυτά τα πραγματα μεσα στην ημερα σιγουρα θες βιταμινες, γιατι θα κλαταρεις!!Εμενα ευτυχως κοιμαται το μεσημερι και ξαπλωνω κι εγω λιγο στον καναπε!Εγω εχω ένα ford fiesta αλλα το ξεχαρβαλιασα!!!Το εχω κληρονομικο χαρισμα από τον μπαμπα μου, που δεν τα προσεχει καθολου!!Παντως αν αλλαζα αυτοκινητο θα επαιρνα σιγουρα με πετρελαιο, οικονομικοτατο!!!Και οικογενειακο εχουμε ένα ford mondeo, το πορτ παγκαζ είναι τεραστιο!Δεν πειραζει για τις κοπελες στη δουλεια, αλλωστε συνηθιζεται οπου μαζευομαστε πολλες γυναικες!!!Αφου ο ρολος σου είναι επιτελικος κανε αυτό και αστες!!Περαστικα για τον μπαμπακα!Μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε καπου ολες, θα ηταν ωραια να συναντιομασταν!!!Θα μου πεις εδώ δεν μπορω να γνωριζω την συμπεθερα μου και την Μαγδουλα όταν ανεβαινω Αθηνα!!!

Φωτεινουλα, ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ο Αλεξανδρακος σου!!!Πως πηγε το παρτυ;;;Ειδα καταπληκτικα πραγματα που εφτιαξες και ζηλευω τον κηπο σου!!!Πολυχρονη και γερη να καμαρωνεις τα ζουζουνια σου!!!Να σε χαιρομαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου, τις ευχες στις ειπα στο chat!!!Να την χαιρομαστε την κουκλιτσα!!!Ψειρες από τωρα;;;Εμας ειχε περσι ένα παιδακι και μου ειχε βαλει χαρτι η δασκαλα του και πηρα ένα σπρευ, μαλλον θα αρχισω να του το βαζω παλι!!!Με γεια τα ψωνια σας!!!Κι εμενα το εκανε με το φαγητο, μεχρι που του ειπε η περσινη του δασκαλα ότι στεναχωριεμαι όταν δεν τρως και δεν τρωω κι εγω και τωρα τρωει, όχι όλα τα φαγητα π.χ. σπανακορυζο αλλα τρωεει!Βεβαια καταλαβαινει την αγωνια μου και καμια φορα τα πρωινα μου λεει δεν θα φαω σημερα!!!Ασε που για να με πεισει να του δωσω σοκολατα, μου λεει πειναω μαμα θελω κατι να φαω!!!Εμενα δεν με ενοχλει να παει καπου μονος του, αφου μπορω κι εγω να παω καπου μονη μου, αν και μετα θα μου το χτυπησει, εγω εκατσα τοτε με τον Τασουλη κλπ!!!Ασχετα που εγω δεν παω πουθενα, αλλα θα αλλαξει κι αυτό!!!Ειμαι σε φαση αλλαγων γενικα!!!Φανταστικη η τουρτα σας, αλλα και το επισημο παρτυ σας παρα πολύ ωραιο!!!Και το Κωνσταντινακι μουτρακι γλυκο και για τα κοτσιδια πεθαινω!!Το εχω απωθημενο γιατι η μαμα μου με κουρευε σαν το γιδι!!!Τι «φοβερη» οικογενεια είναι αυτή που πηγατε στη βαφτιση τους;;;!!!

Σταυρουλίτσα μου, πως παει με το μπεμπακι;;;Περαστικα στη μικρη σου!!!Τελικα τα γενεθλια θα τα κανω στον σταθμο, θα του παραγγειλω τουρτα spiderman, θα φτιαξω για τα παιδακια της ταξης του καπες και μασκες σαν δωρακι, αλλα να τις βαλουν κι εκει αν θελουν, μπαλονακια κλπ. Το βραδυ δεν μπορω να ξαναπω στους γονεις μου να ξανακατεβουν, αν θελουν όμως θα του κανω και στο σπιτι μια τουρτα, με τους νονους, παππουδες γιαγιαδες και δυο αλλα φιλικα μας ζευγαρια, αλλιως σκεφτηκα να παμε με τους νονους εξω να τους κερασουμε!!!Δεν πειραζει για την τουρτα, δεν τα προσεχουν αυτά τα μικρουλια μας!!!Heavymetalou η Εμμελεια!!!Καλα κανεις και «κλωσσας», να μας προσεχεις το μπεμπακι!!!Με γεια οι ανακαινισεις!!!Τι εγινε με την θεση, σε φωναξαν;Μεγαλωνει το μπεμπακι!!!

Χαρουλινι, με αυτή την κορη σου και τα καμωματα της πεθαινω στο γελιο!!!Ετσι χαρουμενη και μεσα σε όλα να είναι παντα!!!Και σε αλογο ανεβηκε το τρελλοκομειο;;;Εγω μια φορα προσπαθησα, αλλα είναι χεστης!!!Τι μπαλαρινουλα γλυκα είναι αυτή και πολύ ψηλη!!!Περαστικα σου, ολο και κατι κολλας από το νοσοκομειο, σε συνδυασμο με την κουραση!Να προσεχεις!Δεν πειραζει για τον αντρουλη, σε αγαπαει ουτως η αλλως!!!Τοση αυστηροτητα πια σε μικρα παιδακια, δεν θα πανε και στα μπολσοι πια!Πως παει το γυμανστηριο;Κι εγω θελω να αρχισω, θα πηγαινω πριν το γραφειο, 8.30 θα ειμαι εκει, μετα ντουζακι εκει και αλλαγη σε δικηγορο!!!Αν χαλασουν τα προξενια ευχαριστως, μου αρεσει και στη Θεσσαλονικη!!!Και μου αρεσει η μπουζουκοβια κορη σου, θα πηγαινουμε παρεα!!!

Αριακι, με το καλο κοριτσακι μου, όλα θα πανε καλα!!!Περιμενουμε νεα σου!

Μαγδουλα μου, τι κουκλος γαμπρουλης ηταν ο Βασιλακης σου!!!Μωρε είναι ολοιδιος εσυ!!!Ησουν θεα στο γαμο, πώς να μην ζηλευει ο αντρας σου;;;Να σας ζησουν και να είναι σε ολη τους την ζωη ευτυχισμενοι και ενωμενοι σαν μια γροθια!!!Να χαιρεσαι τον αντρακι σου, γερος και ευτυχισμενος παντα και με το καλο να του χαρισεις και ένα αδερφακι!!!Τι καταπληκτικη τουρτα, χρυσοχερα η λοις!!!Εμενα αν με δει όταν ειμαι αδιαθετη, μου λεει μαμα φορας κι εσυ πανα;;;Μπραβο για την δουλεια, αντε και προισταμενη!!!Λιγο αυστηρουλης ο μπαμπας σας, αλλα μου αρεσει που εχετε κοινη γραμμη, εστω κι αν ηθελες να τον καριδωσεις!!!Συγνωμη ξυπναει τα χαραματα με το μυαλο του «εκει»;;;Τοτε θα τον ειχα καριδωσει εγω, να με ξυπναει μεσα στη μαυρη νυχτα!!!Συλληπητηρια για τον μπαμπα του Στρατου.

Τα καταφερα, λοιπον, νομιζω διαβασα περιπου 20 σελιδες!!!Συγχωρεστε με αλλα σιγουρα μερικα μου ξεφυγαν!!!Φιλακια πολλα και να περασετε ένα ωραιο σκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μόνο διάβασες Ρουλάκι 20 σελίδες αλλά τα συγκράτησες και όλα μα όλα βρε θηρίο και σχολίασες τα πάντα ακόμα και τόσα παλιά που δε θυμόμουν και τα δικά μου ακόμα πότε μου συνέβησαν...χα χα

Να ζήσετε με τον αντρούλη!Και περιμένουμε φωτο (ειδικά από τα oreo βουτηγμένα στη σοκολάτα με τη χρωματιστή τρούφα!!!) αυτά συγκράτησα...

Εντάξει με τη μαμά και με τη κόρη...φάση ήταν και πέρασε...Μωρέ μια είναι ο ένας στρεσαρισμένος με κάτι μια ο άλλος και δημιουργούνται οι εντάσεις,λογικό είναι...κάθε υγιής σχέση έχει και τα πάνω και τα κάτω της.Το ότι δε λέει εύκολα μπράβο πάντως είναι χαρακτηριστικό της....το οποίο φυσικά εγώ από απωθημένο κάνω ακριβώς το αντίθετο...επιβραβεύω τα κορίτσια μου για το καθετι,ακόμα και για το ποτήρι που θα πάνε στο νεροχύτη!!χα χα

Σήμερα γιορτάζει ο μπαμπάς μου,Λουκάς και θα πάμε επίσκεψη με τις κόρες...στο χαζοπαππού...δε κάνει γιορτή εδώ και χρόνια...έτσι για το καλό...

Χθες στη λογοθεραπεία τα πήγε άψογα η Χρυσανθούλα...έχω αρχίσει να βλέπω βελτίωση,ειδικά στη γρήγορη ανταπόκριση ...εκεί που χολαίναμε δηλαδή...και είμαι χαρούμενη.Φυσικά θα διεκδικήσω και δεύτερο εξάμηνο γιατί θέλουμε δουλείτσα ακόμα.

Χθες ανακάλυψαν γάντια και σκούφους στη ντουλάπα τους τα φόρεσαν και ήταν με κοντομάνικο σπίτι και τον εξοπλισμό του σκι ζωσμένες...Αχ αυτές οι στιγμές...δεν αναπληρώνονται με όλο το χρυσάφι του κόσμου...Νιώθω τόσο ευλογημένη...

Παρασκευάρα...καλό ΣΚ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου ειμαι στον οτε κλασικα νυσταγμενη κουρασμενη κ βαρεμενη χαχα

ρουλακι δικηγορινα μου πολυ σε χαιρομαι δεν μπαινεις ετσι κ μπεις ομως διαβαζειΣ τα παντα κ σχολιαζεις τα παντα

μπραβω στο τασουλακι αντρακι σωστο

γελασα με το μπλακ αουτ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μπηκα στο τσατ καταχαρηκα οτι ειστε μεσα μαρια κ αλεξ κ δεν σας βρηκα πουθενα τελικα σνιφφφ

καλε αλεξουκω μη μου πεις οτι το κων τωρα πια δεν παραπονιεται γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ενα μεγαλο μπραβω στο κοριτσακι μας σιγα σιγα θα αρχισει να τρωει μωρε μου κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αυτο με τα ρουχα το κανει κ ο δικος μου παει παιρνει σκουφια μπουφαν ρουχα που του αρσεουν ντυνεται κ κοβει βολτες ετσι στο σπιτι αλλες παλι φορες μου ξεβρακωνεται εντελως κ κανει ετσι βολτες οπωσ την βρισκει χαχαχαχαχ

ζουζουνες τα χω παιξει απο κουραση ο αντρουλης ντιπ για ντιπ κουτσος σε πληρη ξαπλα ακομα κ πονα πολυ αρα ολα εχουν πεσει σε μενα παιδι δουλειες κκανω κ τον σωφερ..

ευχαριστω για τα συλληπητηρια ηταν δυσκολη η μερα της κηδειας αδιαθετησα κοντα 4 μερες νωριτερα μαλλον απο το στρες στην κηδεια..

θα απολαυσω κ τον επομενο μηνα λοιπον ελευθερο σεξακυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...