Μετάβαση σε περιεχόμενο

KILA MWROY


Recommended Posts

EYXARISTW POLU GIA THN APANTISH .SKEUTOME NA PARW EPANAXRISIMOPOIOUMENES PANES KAI DEN GNORIZA POSO EINAI MEXRI TA 10 KILA POU EINAI TO PRWTO NOUMERO.ARA UPOLOGIZW ENA XRONO PANW KATW.EUXARISTW KAI PALU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW POLU GIA THN APANTISH .SKEUTOME NA PARW EPANAXRISIMOPOIOUMENES PANES KAI DEN GNORIZA POSO EINAI MEXRI TA 10 KILA POU EINAI TO PRWTO NOUMERO.ARA UPOLOGIZW ENA XRONO PANW KATW.EUXARISTW KAI PALU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi καλημέρα κι απο μένα, δεν είναι πάντα απόλυτο η σχέση ηλικίας-βάρους. Κανονικά λένε ότι ένα μωράκι 12 μηνών δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 10 κιλά.

Υπάρχουν κ οι καμπύλες ανάπτυξης που δείχνουν γραφικά τη σχέση ηλικίας-βάρους κ μπορείς να τις βρεις κ σε sites στο internet.

Εγώ πιστεύω ότι είναι στο παιδί κ στην διατροφή που κάνει. Οπότε ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi καλημέρα κι απο μένα, δεν είναι πάντα απόλυτο η σχέση ηλικίας-βάρους. Κανονικά λένε ότι ένα μωράκι 12 μηνών δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 10 κιλά.

Υπάρχουν κ οι καμπύλες ανάπτυξης που δείχνουν γραφικά τη σχέση ηλικίας-βάρους κ μπορείς να τις βρεις κ σε sites στο internet.

Εγώ πιστεύω ότι είναι στο παιδί κ στην διατροφή που κάνει. Οπότε ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!κοριτσια εμενα ειναι μια πονεμενη ιστορια..Ειναι απο τα λιγοφαγωτα μωρα.Εμενα ειναι 8 μηνων και ειναι 7700 κιλα.:( Καλη ειναι αλλα βλεπω αλλα μωρα και τρελενωμε μετα για την δικια μου...:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!κοριτσια εμενα ειναι μια πονεμενη ιστορια..Ειναι απο τα λιγοφαγωτα μωρα.Εμενα ειναι 8 μηνων και ειναι 7700 κιλα.:( Καλη ειναι αλλα βλεπω αλλα μωρα και τρελενωμε μετα για την δικια μου...:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ6500 ΚΙΛΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΟΝΤΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΥΓΙΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σας πω οτι θηλάζει μονο ακομα? Μαλιστα κανει μονο 6 γευματα την ημέρα !:woohoo:

Θα βάλει σιγουρα φρένο σιγα σιγα , αλλα δεν μπορεις ποτε να ξέρεις τι ανάπτυξη θα έχει ενα μωρό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natural έγραψε:

Αφροδιτη εμενα το κοριτσακι μου γεννηθηκε 2900 και τωρα πριν κλεισει τους δυο μηνες ειναι 6 κιλα...:woohoo: Βγαλε ακρη...

ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΜΗΤΡΙΚΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ Η ΝΟΥΝΟΥ

ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ!!!:laugh: :laugh:

ΜΠΡΑΒΟ!ΑΨΟΓΗ!

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΚΙΛΑ!

ΜΟΝΤΕΛΟ..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia na parigorithite i baftistikia mou einai 16 minon kai 8500!!!!:woohoo: :woohoo: tsilibithra!!!! einai omos, doksa to theo, ugiestati kai apisteuta zoiri!!!:silly: :silly: tis kanoun eksetaseis...tis ksanakanoun...ola einai mia xara!!!:dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...