Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια!!!!! Κατάπιε κέρμα!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Έχω απελπιστεί και θέλω τη βοήθειά σας!!!! Ο γιος μου 3 ετών και 10 μηνών κατάπιε την Κυριακή το πρωί κέρμα... Συγκεκριμένα φλουρί από βασιλόπιτα... λίγο μεγαλύτερο από ένα ευρώ δηλαδή....

Σκηνές πανικού και κατευθείαν στο παίδων για Ακτινογραφία! Το κέρμα είχε κατέβει στο στομάχι μας είπαν και να περιμένουμε να το βγάλει... τίποτα τόσες μέρες ... Τον ξαναπήγα στο παίδων σε άλλο γιατρό και μας είπε να περιμένουμε κι άλλο και ότι μπορεί να κάνει και μήνα.... Είπε να μην τον εκθέσει πάλι στις ακτίνες και μας είπε να περιμένουμε.... Έχουν περάσει σχεδόν 7μερες και τίποτα... Τι να κάνω? Γιατί δεν του έβγαλαν μια ακτινογραφία ακόμα να δούμε που είναι.... κι αν είναι ακόμα στο στομάχι???

Έχει τύχει σε κάποια από σας κάτι τέτοιο???? Οι μέρες περνάνε και αρχίζω και τρελαίνομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού οι γιατροί δεν ανησυχούν, χαλάρωσε.

ειναι κρίμα να του ξανακάνεις ακτινογραφία εφ όσον σου δινουν κι άλλο περιθώριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη.... δυστυχώς ακόμα τίποτα προς το παρόν.... πραγματικά όταν σκέφτομαι ότι θα ξαναμπεί για ακτινογραφία τόσο μικρούλης ή θα χρειαστεί να του βγάλουν το νόμισμα με νάρκωση ....νομίζω πως δεν θα το αντέξω... γιατί??? Είναι τόσο μικρούλης ακόμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μην τρελενεσαι θα βγει

εχω φαει εγω κερμα μικρη χαχα

μεχρι να περασει ολα αυτα τα μετρα εντερου θελει μερες

φαντασου περιπου οτι για να φτασουν να βγουν τα χονευμενα τα σημερινα θα περασει περιπου 1 εβδομαδα

δεν τρωω σημερα και βγαζω σημερα το φαι της ημερας

οποτε εαν το εφαγε εδω και 7 ημερες περιπου τωρα θα δεις να βγαινει

εαν σε 2 -3 ημερες δεν τα εχει κανει τοτε να πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
ναι μην τρελενεσαι θα βγει

εχω φαει εγω κερμα μικρη χαχα

μεχρι να περασει ολα αυτα τα μετρα εντερου θελει μερες

φαντασου περιπου οτι για να φτασουν να βγουν τα χονευμενα τα σημερινα θα περασει περιπου 1 εβδομαδα

δεν τρωω σημερα και βγαζω σημερα το φαι της ημερας

οποτε εαν το εφαγε εδω και 7 ημερες περιπου τωρα θα δεις να βγαινει

εαν σε 2 -3 ημερες δεν τα εχει κανει τοτε να πας

τι έγινε τελικά? όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...