Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 vo40 - ΚΟΡΙΤΣΙΑ VS ΑΓΟΡΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ 2


Recommended Posts

Έχω τρέλα νευρα με άντρα..

Μάλλον με έχει πιάσει το μετά τις διακοπές σύνδρομο.

Μαρία το ξένο γάλα παχαίνει εύκολα και γρήγορα...ξεκολλα όμως...έτσι ήταν και ο Θ μικρός και τώρα είναι σκελετός..

Και εγώ δε τον μαλωνω και μας έχει καβαλήσει.

Ο δικός μου δε χτυπάει ούτε βιαιοπραγει αλλά μελαγχολει και μουτρβνει χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ίσως είναι χειρότερο γιατί στα πολλά νευρα πετάει πράγματα κάτω...και όταν του μιλήσεις σουλεει τίποτα δεν έχβ.

Και λίγο να μην του δώσεις σημασία όλα κάτω..και τρέχει να φυγει με ένα εγκληματικό ύφος...

Δεν τον περιμενα έτσι...από την άλλη όμως έχει γίνει ιο υπάκουος έξω και πιο καλός ...εσφιξαν οι κωλοι χαχαχαχα.

Σωαω και αν όσο την τιμωρεις αυτή τόσο αφηνιαζει...

Θ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νευρα με άντρα γιατί όλο το καλοκαίρι κουνιαδα με παιδιά όλο γυρνάνε δεν έχουν έρθει ούτε μια φορά με δική τους πρωτοβουλία ούτε μας έχουν πάρει να βγούμε...φυσικα για τα παιδιά γιατί δεν ταιριάζουμε γενικά...και ο Νίκος τηλ λέγοντας ελάτε από εδώ και κάθεται και φτιάχνει και κάτι μεζέδες και τέτοια.

Είναι δυνατόν συνέχεια να τους φωνάζεις να έρθουν???

Και με κατηγορεί ότι έχω περίεργο ύφακι...εντωμεταξύ τα παι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω... καλε γυρισε κανενας αναδρομος;;;

σαλταρισμενες σας κοβω ολες λιγο πολυ....

και εδω χαμος τοσο κοσμος που ειμαστε, αλλα ευτυχως που εχουμε το κατω σπιτι!!!!!

να χωριζομαστε λιγο μεσημερι και βραδυ να ηρεμουμε και εμεις και η αδερφη μου...

η μικρη της αδερφης μου, τι μικρη δηλ.. 5η δημ θα παει μας σπαει τα νευρα πιο πολυ απο τα δικα μου.... επιδη στην οικογενεια τους ειναι η μικρη και τωρα υπαρχουν τα δικαμου... ΖΗΛΙΑ!!!

καθεται και παιζει μονη της με την κουζινα και τον παγκο εργαλιων ..... τα τσιγκλαει για να ουρλιαζουν και να τα μαλωνουμε και μετα επιδη δε γουσταρουν τα δικα μου να παιζουν μαζι της τα παιρνει κρανιο και παραπονιεται και κλαιει κλπ κλπ...

τι καλα που αυριο το πρωι θα ειμαι στη δουλεια...

αρκει ναμην ξυπνησουν παλι στις 7 τα δικα μου!!!!!

τι κακο συνηθιοπια!

στις 8 θα ειμια εξω απο το λιντλ να παρω τα σκαμπο που γινονται στρωματα 30Ε. περιμενα καιρο να βγαλει κατι τετοιο... τα θελω για τα παιδικα. ειναι τετραγωνο σκαμπο που ανοιγει και γινεται στρωμα για υπνο 2 χ 0,65μ. και αν δεν το θες καθολου μεσα στα ποδια σου εχει και τσαντα αποθηκευσης. αργοτερα ενας φιλος τους να ερθει, ή τα ξαδερφια τους να μπορουν να κοιμηθουν στο ιδιο δωματιο.

πειναω... αλλα κατω ροχαλιζει η μαμαμου στη σαλοκουζινα... εφαγα ολο το απογευμα μονο ενα κομματι μπουγατσα που εκανα κατα τις 9παρα....

ελεγα να παρω κανενα πατατακι και να βαλω κανενα ποτακι αλλα η μαμα μου θα νομισει οτι δεν ειμαι καλα, οτι εχω στεναχωρια και το εριξα στο ποτο! με το αγχος που τη δερνει θα με γραψει στους ανωνυμους αλκοολικους!

ισως να χτυπισω μονο τα πατατακια....

εχει και μια δροσια... εβρεξε το απογευμα και εχουμε στοπανω πατωμα 26,5-27! χωρις ουτε ανεμιστηρα!

καλη βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε χρυσουλα..καλα κανεις κ τα παιρνεις..αλλα μη μαλωνετε..

πατατακια..κα γω θελω!

βαγκ θα το δω αυτο στο λιντλ!

αν ειναι καλο..

παιδια δεν εχει κανενα νοημα να την μαλωνω,..

αλλα καμια φορα ξεφευγω..και η αλλη ολο γκρινιαζει..μιρλα απο το πρωι..ετσι κ με δει να περναω κ δεν ειμαι κατω μαζι της σκουζει..

η μαρθα συνεχεια την μαλωνει κ την φωναζει..ησυχια κ τετοια..λες κ μιλαει το παιδιδ...

και η μαρθα ομως πεταει καρεκες κ τετοια..μη νομιζεις..σημερα πηγε πρωτη φορα μακ ντοναλτσ..

εφαγε πατατες..χαχα...

εμαθα βαγκ δροσια εχετε εκει πανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

σιγα που δε θα τα παρω...αμαν πια ...

φανταστειτε εφεραν ενα κουτι γλυκα , μας κερασαν , αφησαν 4 και πηραν πισω τα υπολοιπα..λεφτα απειρα..χχαχαχαχαχαχχαχ!!!!!!και ολο σχολια για ολα....αϊ σιχτιρ...

Βαγκ τι πραγμα και αυτο..και εμενα η μαμα μου πολυ αγχωδης για το παραμικρο....

ζηλια ατιμο πραγμα!!!!δεν εξαιρει ηλικιες τελικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

για να νευρίασε κ η χρυσούλα... δεν είναι καλά τα πράγματα... χαχαχα

μάλλον είναι εσωστρεφής ο θ κ εκδηλώνει τη ζήλεια με αυτόν τον τρόπο...

σωσώ είναι γκρινιαρούλα η μικρή ε;

είναι ζόρι η γκρίνια.

ο δικός μου μια φορά είπε να κοιμηθεί μετά τις έξι κ ξύπνησε ο α από τις εφτά...

κ εννοείται ότι ξύπνησε κ το μωρό.

μην τον δει να κοιμάται... αμαρτία το έχει...

ώρες ώρες λέω άντε να ξεκινήσω δουλειά κ να ξελαμπικάρει το μυαλό μου...

εκείνο το ξύπνημα στη μία με σκοτώνει... είμαι κομμάτια, δεν ανοιγουν τα μάτια... μηχανικά τα κάνω όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε χρυς... πήραν πίσω τα γλυκά χωρίς να τους το προτείνετε εσείς;

απαράδεκτο...

κάποιος που είναι φτωχαδάκι δε θα καταδεχόταν να κάνει τέτοιο πράγμα...

κι εμένα με νευρίασε χθες η κουνιαδα..

το έπαιζε ειδική παιδαγωγός κ ήταν συνέχεια... του διαβαζεις βιβλία;

να του αλλάζεις τα κρεμαστά παιχνίδια για να αλλάζει παραστάσεις...

μήπως θέλει άλλαγμα το πανί;

κ εκνευρίζομαι γιατί το παίζει υπόδειγμα όταν η ίδια δεν είναι άξια να κάνει τίποτα μόνη της.

ουσιαστικαα η πεθερά μου της μεγάλωσε τα παιδιά κ της τα μεγαλώνει.

κ γενικότερα είναι παιδιά απίστευτα ανυπάκουα..

αλλά εγώ δεν κρατιέμαι κ πολύ... θα το ανοίξω το στοματακι κ όποιον πάρει ο χάρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλέ τσίτα τα νεύρα στο εδώ παρεάκι;;Τι έγινε μπας και είναι όντως ανάδρομος ο Ερμής;;Αχ κουράγιο μανούλες σας συμπονώ...

Σωσώ να σου ζήσει το ανηψάκι!Γιος τελικά ε;Τι είπε η αδερφή σου,το περίμενε;Οντως μεγαλώνοντας πριγκίπισσα θα την έχουν....

Βαγκ πεθαίνω ώρες ώρες στα γέλια όπως τα γράφεις,ειδικά με τη μαμά σου που θα σε δει με το ποτό και θα σε γράψει στους αλκοολικούς έγραψες....χα χα

Χρυσούλα απαράδεκτα τα κουνιάδια...Μα να φέρνουν γλυκό και να παίρνουν το περίσσευμα πίσω που ξανακούστηκε...

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται στην ανάπτυξη ο Θανούλης που τον λες και σκελετό.Για το μικρό δε θα μιλήσω αφρατούλης για φάγωμα...αχ να χα κοντά μπουτάκια που τα πεθύμησα τα μωρουδιακά....

Μαρκερ σωστό τρελοκομείο οι διακοπές σας με όλα αυτά που πρέπει να κάνεις.Χίλιες φορές να μένατε σπίτι.Εχει τουλάχιστον θάλασσα κοντά να τα ξαμολάς εκεί να ηρεμούν τη μισή μέρα;

Εμένα δεν ξέρω αν είναι φάση αλλά έχουν ηρεμήσει πολύ.Χθες μόνες στη θάλασσα με σωσίβια και μπρατσάκια δε μας ενόχλησαν καθόλου αράξαμε σε ξαπλώστρες και τις χαζεύαμε.Μετά φαγητό σε ταβέρνα πήγαν έπαιξαν που είχε κούνιες,έρχονταν έβαζαν μπουκιά και πάλι.Το απόγευμα σε παιδότοπο ξεκολλούσαν από πάνω μας και έφευγαν.Δε το περίμενα γιατί και μεις περνούσαμε ζόρικα στις εξόδους μας ή είχαμε το φόβο ότι δε θα περάσουμε καλά ίσως.Φτου φτου...Φασεις περνάνε όλα.

Μαράκι τα κατάφερες με το tickeraki;Πως πάει η ζουζου σου;Ο Διονυσάκης καλά;Καιρό έχεις να μας γράψεις κατορθώματα του.

Χαρά την παλεύεις;

Νανά ο γιος σου ο μεγάλος είναι τζετλεμαν σωστός...σας φαντάζομαι αυτά να τρέχουν μπροστά και σεις από πίσω...χα χα.Τρεξε μάνα τρεξε....

Φιλιά θα βάλω μια ηλεκτρική και παω βουτιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω δεν μπορω να ηρεμησω απο τα νευρα μου...

εχουν εναν απιστευτο νεοπλουτισμο....φταιει φταιει και ο αντρας μου...γι αυτο τα πηρα πιο πολυ!!!!!

μαρδιο και ο δικος μου εξω ετσι ειναι...ειδικα στην παραλια πινουμε καφε ανετα..αλλα στο σπιτι αφιονιζεται..δεν ξερω τι παθαινει...μαλλον το μεσα τον τρελαινει...

Νανα ασε εσυ ειναι να μην το ανοιξεις...εγω ειμαι κοτα...αντε στο καλο ολες οι ξερολιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται κ απο μας!!καλα ειμαστε...

μαντριο μαρεσει που σχολιαζεις ολους..αληθεια..

εμεις πηγαμε για μπανιο με μπαμπα...

αυτοι οι νεοπλουτοι..παντα εκνευριστικοι ειναι..

αληθεια..δε ξερω!

δε τους παω ρε παιδ μου!!

μαντριο μπραβο ..ταπ αιδια σας μπαινουν μεσα στη θαλαλσσα;;

εμενα μονο εξω πλατσουριζει..μυξες και οι 2 φουλ!!

μα φουλ!!

ελεος 15αυγουστο!

τελικα δε θα παω ρεθυμνο αυτη τη βδομαδα..την επομενη..

το περιμενε η θουλη αλλα δεν ηθελε να το πιστεψει..χαχα..

πρωτη αποτυχια για σαμπουαν..κριμα τα λαδια..

ασχετο!

τοαπογ σε 1 φιλη!

μαρεκρ εγω στη φαση που ειμαι δε θελω με τιποτα να παω δουλεια..μα με τιποτα!!

πολυ αρνητισμος!

στις 24 λεμε να παμε σαντορινη για 3 μερες!

μονη μου μαλλον..η φιλη μου δε θα ερθει!δε πειραζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, φτύσε τα κορίτσια σου να μην τα ματιάξεις... χαχαχα

σωσώ γιατί μόνο τρεις μέρες;

θα καςνεις που θα κάνειςωτο ταξίδι...

ρε χρυς... είμαι περίεργη για το πώς ζήτησε τα γλυκά.

περιέγραψε μας τη σκήνη... χαχαχα

πριν έρθω κύπρο ξέρεις τι μου είπε η μαμά μου;

"δε θα επιτρέψεις ποτέ και σε κανέναν να σε πληγώσει ή να σε προσβάλει"

ε λοιπόν.. το ακολουθώ οατά γράμμα... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα απιστευτο Ε????

Έρχονται, ο άντρας της κρατάει το κουτί με τα Νηστίσιμα γλυκά , μου δίνει το κουτί και λέει κρατήστε μερικά γιατί πήρα πολλά.αυτό έγινε.χαχαχαχα

Νανά αν εγώ ανοίξω στόμα μετά πρέπ ει ναχωρίσω..μπορεί ο άντρας μου να με υποστηρίζει γενικά άλλωστε δε μιλούσαμε 2 χρόνια σχεδον αλλά ο γάμος καταλήγει πληγωμένος άστα μιλάμε για κλινικά ηλιθιου;

΅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ Σαντορίνη πήγα μια βδομάδα μόλις είχαν βγει τα αποτελέσματα των πανελληνίων και μετά ξαναπηγα 10 μερες το καλοκαίρι του 2003 και τις δύο φορές αξέχαστες διακοπές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e de mporv parapanv...πληττω..χαχαχ...ασε που εχουμε παει 100 φορες...

θα δουμε..αντε τριτη..

μετα μπορει να εχω 1 παζαρι για καλο σκοπο κ εχω προετοιμασια!!

πλακα κανεις χρυς με τα γλυκα!!

θα σαλταρω!!επρεπε να της πεις να πει στο μαγαζι να βγαλει μερικα γιατι ποιος θα τα φαει..

νανα αυτο που ειπε η συναδερφος σου...ρισπεκτ!!

ετσι ειναι..

εμενα η θεια μου ξερετε τι λεει;;

αοφδυ βεβαια χωρισε η κορη της..δεν εχει σημασια αν ειναι αντρας σας η αν εχετε κανει παιδια μαζι..

δε περνατε καλα;;διωξτε τον..

μη σας τρωει τη ζωη 1 ανθρπωπος..

ουτε η πρωτη λεει εσια ουτε η τελευταια..

απο τη στιγμην που δε περνας καλα...σηκω φυγε!!

το οποιο αν το καλο σκεφτεις...

δεν εχει αδικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φέρε την παραλία στον κήπο | Nurturing a flower

για ριξτε 1 ματια...καλα εγω δεν εχω χωρο να το κανω αλλα για αυτες που εχουν μπαλκονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ειχα γραψει και χθες πυτε ξερω τι

και δεν θυμαμαι

νανα εγω θηλαζω αυτος δεν θελει χαχαχα

εχει μαθει ξαπλα και σεληνιαζεται εαν τον παρω αγκαλια

δεν καθεται με τιποτα

οποτε πρεπει να ειμαστε σπιτι την ωρα του φαγητου και ειναι πολυ συντομη στις 2-2:30 ωρες πειναει

δεν πειραζει τι να κανουμε ο καθενας με τα χουγια του

δικιο εχει η μαμα νανα

αυτο ειναι για ολους

κριμα μωρε το μωρακι αφου κοιμαται να το ξυπναει δεν μπορεις να το αποονωνεις πουθενα;

ελα ρε χρυ σοβαρα με τη σνηφαδα χαχαχα

αυτο δεν ειναι νεοπλουτισμος αυτο ειναι γυφτια πραγματικα

και εγω θα τσακωνομουν

μπραβο βρε μαρντ στα κοριτσια σου

φτου φτου

στη θαλασσα δεν μπορουμε να κατσουμε πολυ με τον μπεμπη

ασε που δεν μας αρεσει γενικως ουτε εμενα ουετ του αντρα μου

δεν περιζει για το σαμπουαν βρε σωσω

οντως το πεταμενο λαδι ειναι το κριμα

θα ρωτησω τον κοσμετολογο μας οταν γυρισω στη δουλεια για σαμπουαν εαν θες

τωρα δεν το εχω τηλ μαζι - αλλα πρεπει να μου το θυμισεις

μου αρεσει που στεναχωριεσαι που την εβαλες τιμωρια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

θα μπω σε λιγο

γιατι τωρα θελει ο π... να κατσει λιγο στο λαπτοπ....

αναγουλες και ζαλαδεεεεεεςςςςςς

δεν της αντεχω πια.....

υμαρτον

τα λεμε σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Σωσω αν δεν περνουσα και καλα με τον αντρα μου και ειχα φορτωθει την κωλοοικογενεια..ειχα ΦΥΓΕΙ!!!!δεν υπηρχε περιπτωση να μεινω ουτε με σφαιρες ...να φανταστες εχω διαλυσει σχεση 5 χρονων και απερριψα την προταση γαμου γιατι ημουν σιγουρη οτι τον επομενο χρονο δε θα περνουσα καλα...

...εχε χαρη που τα καταλαβαινει και με υποστηριζει...

μεχρι απογευμα κρατουσα μουτρα και μου λεει "κερναω καφε στην παραλια" το επαιξα λιγο δυσκολη αλλα πηγαμε ολοι μαζι...γιατι μπορει να εχω πολλα ελαττωματα αλλα πανω απο ολα ειμαι δικαιος ανθρωπος..

Μαρια στην παραλια μοορουμε να κατσουμε με τις ωρες...ο μπεμπης αν κοιμηθει εχε καλως αλλιως μια γκρινια του βγαινει, περιεργως αφου γενικα εξω δεν ακουγεται....

κουνιαδα ακομα χειροτερα....

τωρα κοιμηθηκε σχεδον ο μπεμπης...ο Θ ακομη οχι....αλλα ειναι σε διαδικασια..εχει πιει το γαλα και κοιταει εικονες απο παραμυθι...αυριο εχω γυναικα για το σπιτι...θα το ξετιναξω...θα βγαλω τα νευρα μου εκει..τα παιδια απο νωρις στη μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε νανα..μηβαρας..μπερδευτηκα!!!

μη ρωτησεις..ξερω τη διαδικασια..βασικα νομιζω οτι τη ξερω..αλλα πρεπει να μη μου δωσανε καυστικη ποτασα κ να το εχασα εκει..

χαρα με τις αδερφες τα εχεις η μου φαινεται;;

για πες κ συ κανενα καλο!!

αδιαθετησα σας το πα;;

αλλα αυριο μπορει να παω μ φιλη θαλασσα!!

να παιξει η μαρθα με τα παιδια..

κ γω δε γουσταρω καθολου θαλασσα..

δλδ αυτο που περιγραφει η χρυσουλα ουτε στα νιατα μου το εκανα!!

ποτε οτσες ωρες..με τιποτα..προτιμουσα ταβλι κ καφε στη καφετερια..

ρε παιδια εδω θεσ νικη εμενα και στη παραλιακη κατεβηκα 4 φορες στη ζωη μου για καφε..

πανω κατω!!

αληθεια σας λεω..δσλδ αυτο που λενε παμε να οπιουμε καφε και να βλεπουμε θαλασσα..δε το χα!!

γενικοτερα με τα τοπια δε τον χω..ξενςρωτη παιδι μου!!

ειχα αλλες ασχολιες τοτε@@

χαχα

βαγκ το πηρες το στρωματακι;;

παντως εμενα δε με νθουσιασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα δεν νομιζω να εχει να κανει, με το που ειναι νεοπλουτη...

ειναι στο χαρακτηρα τους...

δεν ειναι να θημωνεις μαζι τους...

ειναι να τους λυπασαι....

τι θυμηθηκα.....χαχαχααχαχα

η αδερφη μου στην αθηνα...

οταν πας επισκεψη σπιτι της.....και πας γλυκα η οτιδηποτε αλλο...

σε κερναει απο αυτο...και το υπολοιπο στο δινει πισω...χαχαχαχαχα

και οταν τη ρωτησα γιατι το κανει αυτο....λεει ποιος θα το φαει...χαχαχαχαχα

ειχα θυμωσει παρα πολυ.....

και περιμενα να ερθει σπιτι μου...

εφερε γαλακτομπουρεκο...

τους κερασα με αυτο...και το υπολοιπο της το εδωσα πισω....

και χωρις να μου πει κατι...

της λεω ποιος θα το φαει;

και ειναι το αγαπημενο μας γλυκο,το ξερει....

οποτε εχουμε γαλακτομπουρεκο στο σπιτι γινεται αφαντο....

γεωργια να σας ζησει ο μικρος...

μπραβο στη θουλη,μια και εξω....

θα θηλασει; πως θα τα καταφερει και με τα τρια;

ρωτησε τη;

θελω να ξερω...

εγω εχω ενα φοβο οτι δεν θα μπορεσω....ενω το θελω πολυ...

γιατι της πρωτες μερες το μωρο,δεν θελει συνεχεια να θηλαζει;

εκει τη γινεται;

μαρκερ πως εισαι;

ηρεμησατε καθολου;

σου ηρθε περιοδος;

βαγκ πηγα και εγω για το στρωμα σκαμπο, δεν το ειχε;

περιμενω την παρασκευη την αδερφη μου με τα παιδια...

και το ηθελα πολυ....

ισως να το φερει αυριο...

μαρδιο καλες βουτιες.....στο λεω εστω και καθηστερημενα....

νανουκα χαχαχα γυρισε ο μικρουλης; απο τωρα;

συγγνωμη αλλα δεν θυμαμαι τη ονομα θα του δωσεις;

βαγκ; που εισαι;

ντομ κουμπαρουλα μου;

ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρουσα Χαρα!!!!

εγω πηγα δουλεια, περιμενα να ερθει ο Δ/της και του λεω, θα παμε Λιντλ να προλαβω να αγορασω κατι κλπ... καλα λεει ακομα δεν ανοιξε!

μιλαμε πηγαμε 8:05! ηταν μεσα 4 ανθρωποι που κουβαλουσαν στρωματακι. τρεχω και προλαβαινω τα 2 τελευταια!!!!! και οπως τα ηθελα! ηταν 1 μωβ και 1 μπλε!

για να κοιμηθουν παιδια ειναι μια χαρα παντως... εχει και φερμουαρ το υφασμα για να πλενεται. ευτυχως χωρανε κατω απο τα κρεβατια τους, οποτε θα τα εχουμε μεσα στην τσαντουλα τους εκει και δε θα πιανει και τζαμπα χωρο στο δωματιο.

Χρυσουλα τι να πω για το σόι... εγω απο την αλλη τσατιζομαι με τον δικο μου που μερικες φορες που παμε γλυκο καπου ζηταει να μας κερασουν και απο αυτο που φεραμε!!!

Μαρντιο ειδες που σιγα σιγα θα ξεπαιδεψετε και εσεις;;;; οσο περνει ο καιρος θα ειστε και καλυτερα!

Νανα εμπαινε!!!! δε σε φοβαμαι εσενα

και συμφωνω με τη μανουλα σου!

και απο προσωπικη πειρα!!!

Σωσω η μικρη της εχει παρει απο φοβο τη ΜΑρθα ρε συ... στρατιωτικη εκπαιδευση την περναει...

οσο για τα γουστα σου... που συχναζες Θεσσαλονικη;;; μη με πεις Κασσανδρου, Ολυμπου, Τσιναρι;;;!!!!

εμεις προ παιδιων, ακομα και εγκυος πηγαιναμε απο το πρωι θαλασσα, στηναμε πραματια και φευγαμε αργα το απογευμα. τρωγαμε πειναμε αραζαμε κοιμομασταν.. ολα...

εδω... χαμος! ηταν και τα διπλανα σημερα... η αυλη παιδοτοπος! καλα που ημουν στη δουλεια!

το απογευμα πηγαμε cosmos. πηραμε δωρο για την μεγαλη ανηψια για γιορτη και για πτυχιο γαλλικων που πηρε, addidasχρυσαφια μποτακια διαλεξε... και μια admiral μπλουζα για ανηψιο... αυριο πρεπει να ψαξουμε κατι για τη μικρη που ειναι στρουμπουλη.... θα κατεβουμε στην αρχη πολη κεντρο... μετα θα παμε ανατολικα στα πολυκαταστηματα... αν προλαβουμε να περασουμε και απο τον κινεζο.... η μαμα μου θα μεινει σπιτι να κανει γεμιστα...

το απογευμα ισως να τους παμε σε μια φαρμα με αλογα σε ενα χωριο, που κανεις ιππασια (3Ε/10λ ειπε μια συναδελφος) ειναι διακοσμιμενο σαν αγρια δυση, σαλουν, καουμπόιδες κλπ... εχει να δεις διαφορα ζωα, οικοσιτα, κατσικια κλπ μεχρι χελωνες φιδια κλπ...

θα σας πω λεπτομεριες αν παμε...

σας αφηνω.... εχω και τον αντρα διπλα... αναγκαστηκα και οι δυο στην κρεβατοκαμαρα γιατι σαλονι κοιμαται η μαμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια.

κορίτσια πάλι... όταν σου φέρνουν ένα γλυκό πρέπει οπωσδήποτε να το βγάλεις για κέρασμα.

στις αρχές δεν τα έβγαζα κ έκανε παρατηρήσεις ο π... χαχαχα

οι περισσότεροι το ζητούσαν κι όλας.

εννοώ ότι είναι συνήθεια εδώ, στην κύπρο.

θυμάμαι όταν ήμασταν μικρά, η προετοιμασία για τη θάλασσαήταν ιεροτελεστεία.

προετοιμασία από το πρωί, να μην πω κι από την προηγούμενη.

τα κεφτεδάκια ήταν απαραίτητα... χαχαχα

κανονικό τσιμπούσι κάναμε... α κ αυγά βραστά είχαμε πάντα... ντοματούλα, τυράκι... χαχα

αλλά δενψτρώγαμε στην παραλία, πηγαιναμε κάτω από τα δέντρα...

ρε χαρά... ρωτάς για τη θούλη αν θα θηλάσει;

χαχαχα

προετοίμασε το στεφανάκο από νωρίς για το θηλασμό.

α μάρκερ, πολύ πασας ο μικρός...χαχαχα

πού να τον απομονώσω;

να τον πηγαίνω πάνω είναι πολύ κουραστικό γιατί κι αυτός δεν κοιμάται συνεχόμενα, ξυπνάει συνέχεια για αγκαλιά κ πιπίλα...

βαγκ, καλά να περάσετε στα άλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...