Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ....


Recommended Posts

:P ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΕΣ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΡΑΤΟΥΣΑΤΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ. ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ (ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ) ΕΓΡΑΦΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΝΑ ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΑΧΩ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.

ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ/ΛΕΥΚΩΜΑΤΑ ΜΩΡΩΝ. ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΙΚΡΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ, ΠΟΤΕ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙ, ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ/ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ... ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΣΕΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ, ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ.(ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ!ΓΙΑ ΠΟΣΟ! ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΕΧΟΥΜΕ!)

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΜΑ.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου θύμισες τον εαυτό μου ..Εγω ξεκίνησα απο το Δημοτικό κ σταματησα να γραφω γυρω στα 23...εγραφα καθε μερα ομως, τα παντα...

Αυτό το ημερολόγιο που λές το εχω ηδη αγοράσει για τον μικρούλη που έρχεται κ ανυπομονώ να το ξεκινήσω....εχει τα εμβόλια, τα πρωτα δοντακια, φωτογραφίες, δωρα που του κανανε κ.τ.λ.

είναι όντως πολύ ωραία ιδεα,,,

Βασικά μου ειχε κ η μαμα μου κ το διαβαζα που κ που ακομα κ μεγάλη :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου θύμισες τον εαυτό μου ..Εγω ξεκίνησα απο το Δημοτικό κ σταματησα να γραφω γυρω στα 23...εγραφα καθε μερα ομως, τα παντα...

Αυτό το ημερολόγιο που λές το εχω ηδη αγοράσει για τον μικρούλη που έρχεται κ ανυπομονώ να το ξεκινήσω....εχει τα εμβόλια, τα πρωτα δοντακια, φωτογραφίες, δωρα που του κανανε κ.τ.λ.

είναι όντως πολύ ωραία ιδεα,,,

Βασικά μου ειχε κ η μαμα μου κ το διαβαζα που κ που ακομα κ μεγάλη :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ, ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ, ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ, ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΠΩΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...