Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα!


Recommended Posts

Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος και κάνω την παρθενική εμφάνιση στο φόρουμ. Είμαι ολίγον έγκυος και αναζητώ καλό μαιευτήρα στο Διαβαλκανικό. Αυτός που είχα έγινε καθηγητής στην Ιατρική και δεν αναλαμβάνει πλέον τοκετούς οπότε με άδειασε! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολέτα καλως όρισες! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν! Δυστυχώς ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω. Γιατί πρέπει να είναι απαραιτήτως στο Διαβαλκανικό, αν δεν γίνομαι αδιάκριτη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολέτα καλως όρισες! Να σου πάνε όλα κατ' ευχήν! Δυστυχώς ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω. Γιατί πρέπει να είναι απαραιτήτως στο Διαβαλκανικό, αν δεν γίνομαι αδιάκριτη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚΕΙ!ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ , ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚΕΙ!ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ , ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικολέτα

Χρόνια πολλά και καλώς μας βρήκες...

Λοιπόν, ήθελα να σου πω ότι η γιατρός μου ξεγεννάει και στο Διαβαλκανικό! Το ιατρείο της είναι στην Καλαμαριά!

Περισσότερες πληροφορίες, αν φυσικά ενδιαφέρεσαι, θα σου πω με πμ.

Φιλιά και καλώς να δεχτείς το μωράκι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικολέτα

Χρόνια πολλά και καλώς μας βρήκες...

Λοιπόν, ήθελα να σου πω ότι η γιατρός μου ξεγεννάει και στο Διαβαλκανικό! Το ιατρείο της είναι στην Καλαμαριά!

Περισσότερες πληροφορίες, αν φυσικά ενδιαφέρεσαι, θα σου πω με πμ.

Φιλιά και καλώς να δεχτείς το μωράκι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νικολετα.

Καλως ηρθες και απο εμενα στην παρεα μας,χρονια σου πολλα για εχθες.Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω ενα κοριτσακι 8 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νικολετα.

Καλως ηρθες και απο εμενα στην παρεα μας,χρονια σου πολλα για εχθες.Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω ενα κοριτσακι 8 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...