Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

ντομάκι μου, δε θέλω να ακούω χαζά..

εδώ είμαστε για να ακούμε ταπάντα...

δυστυχώς έτσι είναι οι περισσότεροι άνδρες.

επηρεάζονται από τις γυναίκες του κ γιανα καταλάβουν οτι είναι παράλογες πρέπει να τους το πεις.

όταν είχα πάει για τα εξάμηνα της μαμάς μου, αδερφός μου δεν είχαν έρθει.

μιλήσαμε το πρωί της προηγούμενης κ του είπα να πει στα πεθερικά του ΑΝ μπορούν, να έρθουν.

η απάντηση του ήταν "γιατί να μην μπορούν; κ φυσικά θα έρθουν... ".

το απόγευμα κατά τις οχτώ με παίρνει τηλ κ τι μου λέει;

"νανά, πες στον μπαμπά να τηλεφωνήσει στα πεθερικά μου να τους καλέσει στομνημόσυνο"

"πλάκα μας κάνεις; δεν τους είπες εσύ;"

"ο μπαμπάς πρέπει να τους πει... να κρατάμε λίγο τα προσχήματα".

τι να κάνωκι εγώ... παίρνω τηλ τον μπαμπά κ του λέω "τηλεφώνησες στα συμπεθερια; ε , πες τους βρε μπαμπά..."

πού να του έλεγα το σκηνικό;

τούρκος θα γινόταν..

αλλά εκείνοι ποτέ δεν τον έχουν καλέσει στο σπίτι τους...

βάζουν τον αδερφό μου να το κάνει...

κι εγώ δε θέλω να του πω κάτι γιατί δε θέλω να του δημιουργώ εντάσεις..

θέλω να σου πω ότι είναι δύο ίδια σκηνικά, αλλά δεν έχει την πονηράδα να το καταλάβει κ να της πει πες τους γονείς σου να τον καλέσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έχεις δίκιο μάρκερ.

οι ασθένειες του μυαλού είναι οι χειρότερες...

κ για τους γύρω αλλά κ για τον ίδιο...

μίλησα με την ανθούλα κ μου έδωσε καλύτερη λύση για τις μέρες που θα πρέπει να πγαίνει η ίδια να τον παίρνει.

να πηγαίνει ο άνδρας της που κάνει διάλλειμα εκείνη την ώρα.

οπότε δε θα βγαίνει στους δρόμους το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα κι αλλαξα τικερακι σβηνοντας απο τις ακρες το url

επιτελους!

Μαρκερ αυτο με το σπιτι με εχει ισοπεδωσει!

κανανε μαλακιες αυθαιρεσιες που δεν εχουν νομιμοποιησει και θα πρεπει τωρα να πληρωσουμε εμεις γιαυτες!

Ο αδερφος μου ως ακληρος χεστηκε...θα πεσουν οι αντικειμενικες λεει (ανεκδοτα δηλ)

ο αντρας μου προς τιμην του ειχε προτεινει απο μηνες πολλους να πληρωσει εκεινος τη μεταβιβαση αυτων που μας αναλογουν, και παλι το κωλυσηεργουσαν...

τωρα που βγηκαν στην επιφανεια το κοστουμι των αυθαιρεσιων (μιλαμε για 23.000ευρω περιπου) με τι μουτρα θα του πω εγω πληρωσε τις αυθαιρεσιες;;;

εν τω μεταξυ αυτη η τσουλα ελεγε στον αδερφο μου οτι ειναι αδικημενος σε σχεση με μενα ετσι οπως τα εχουν μοιρασει στα λογια παντα...

να την πιασεις απο το μαλλι να της πεις:ο αδερφος μου πηρε την εταιρεια του πατερα μου, ο αδερφος μου νοικιαζει το ισογειο και παιρνει χρονια το ενοικιο, ο αδερφος μου νοικιαζε πριν ερθεις εσυ απο την τρυπα σου

τη σπιταρωνα που μενεις τωρα και επαιρνε το ενοικιο...

εγω παιρνω τα αρχιδια μου τοσα χρονια...

μου εχουν ταξει απλως την κεραμοσκεπη και τον οροφο που μενω και εχω μεινει στα λογια και προσφατα ακουσα απο τον πατερα μου οτι του προτεινε λεει ο αδερφουλης μου

αν δε θελω εγω την κεραμοσκεπη να παρει ο αδερφος μου ενα δανειο απο την τραπεζα να την παρει εκεινος!΄΄

καταλαβαινετε τι πικρα εφαγα;

οταν του το συζητησα μου τα μπαλωσε λεγοντας μου οτι επειδη εγω επεμενα τοσο καιρο για τον οροφο που μενω μηπως δεν το ηθελα...

Ειναι δυνατον του λεω να μη θελω ενα σπιτι πρωτον που μου εχουν ταξει και δευτερον εχω μεινει χρονια με τον αντρα μου και εκανα ενα παιδι εκει;;;;;

παιδια εχω στεναχωρεθει επειδη ενα τοσο καλο παιδι που με λατρευε, ο αδερφος μου εχει γινει σκυλακι μιας καριολας...

γιατι αυτη του βαζει λογια και τον στρεφει εναντιον μου, τοσο ωραια ομολογω, που οταν τον ρωτησα και τον εγαλα να ορκιστει αν ηταν δικη του ιδεα, μου ορκιστηκε!

και το χειροτερο ηταν οτι ο πατερας μου μου τα ειχε πει αυτα χωρις να του κακοφανει κατι απο ολα αυτα!ελεγα μωρε μηπως ειμαι τρελη και υπερβολικη;

αφου τα ειπα στη θεια μου να ακουσω εναν τριτο ανθρωπο, και την ακουσα να φωναζει ΄΄οχου!!!!΄΄ σιγουρευτηκα οτι ειμαι καλα!

κατα τα αλλα μου χει αδυναμια ο πατερας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα δεν ειμαστε στο αρχικο σταδιο...

ειμαστε πια στο μεσαιο...

αυτο που λες εσυ ειναι το τελευταιο...

και δεν ειμαι ηρωιδα Μαρντιο και Χρυσουλα, ευχαριστω για τα καλα σας λογια...

καθεμια μας κλεινει στο σπιτι της τα δικα της προβληματα που μονο εκεινη ξερει!

καθε μια ειναι ηρωιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια στο μαιευτηριο και η διπλανη του ειπε του αντρα μου οτι της θυμζει φιλο και ο αντρας της...μαλλον εχει συνηθισμενη φατσα δχαχαχαχαχχα!!!!!

και εγω ετσι ενωσα..σαν να σας ξερω χρονια...

Νανα λογικα θα εχεις εμπιστοσυνη και στους δυο...αλλωστε βλεποντας και κανοντας...

Ντομ χωσε να ξεσπασεις...πολυ κοινες καταστασεις περιγραφεις...

θυμησου ομως οτι εισαι εγκυος δηλαδη ηρεμια και εχεις και μια φανταστικη οικογενεια που ειναι το πιο σημαντικο...ελπιζω η μανα σου να μη παιρνει χαμπαρι τι περνας γιατι θα στενοχωριοταν και θα τα επαιρνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταισα

ηπιε το 7λπετο του -πραγματικα εχω απορια ποσο εχει παρει -ολη την εβδ πινει 4-7 λεπτα το πολυ

μετα βογκαει

απορω αληθεια

ειδες νανα

πολυ χαιρομαι που βρηκατε λυση - εαν και αυτος ειναι καλος ανθρωπος πολυ ωραια

ντομ ξερεις πια ειναι η μλκ

οτι σε δυσκολες καταστασεις ερχονται ολα μαζι και μας εισοπεδωνουν

πολλα τα λεφτα εχεις δικιο - αλλα καλυτερα να τα λυσετε τωρα γιατι μετα θανατον η κοπελια θα θελει να σας πατησει και θα πλακωθειτε και ειναι κριμα να τσακωθεις με τον αδερφο σου.

αυτα τα χρηματα φανταζομαι ειναι δια 3 : εσυ . ο αδερφος και ο μπαμπας σου ε; τουλαχιστον ας κανει διαθηκη και τα βρισκεται μετα.

στα λεω γιατι ο πατερας μου 5 αδερφια και δεν μιλιωνται για αυτα. τα ξεδερφια μου τα μισα δεν τα ξερω και στεναχωριεμαι που δεν εχω σοι για μλκιες ουσιαστηκα.

μακαρι να λυουν πραγματικα ολα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...δηλωνω κ γω ηρωιδα..ε τι στην απςεξω;;χαχα

λοιπον..ντομ γραφε τα ολα..μη σου πω θα σεπαρω τηλ για λεπτοεμερεις..χαχα..

χρυσουλα ο ντουκαν ζει..και βασιλευει..κ μαλιστα στη φωτο που εδειχνε τα νεα ποζαρει κ η φροσω η δικια μας..αδυνατισμενη κατα 20 κιλα..δεν ειχε κοσμο..ντροπη..μονο 10 ατομα..

η φροσω πηρες το βιβλιο 16 ευρω κ ειπε θα μου το στειλει να το φωτοτυπισω η να το ριξω 1 ματια..

παντως κ η ζαρειφη λενε οτι με αυτην εχασε κιλα..και γενικοτερα πολυ ακουγεται..

ειναι τηςμ οδος..μου τα λενε..δε βλεπω τηλ..

ντομ εχιε παιδια ο αδερφος σου;;

παντα ηταν ετσι η νυφη σου;;

πεθαινω για περιγραφες και ιδιαιτερα οτνα βριζεις..

και να γραφτουν τα κληρνομικα..θα φατε τα σωθικα σας..αληθεια..εδω στα αγαπημενα αδερφια παντα υπαρχει καποιος να χαλαει τη δολυεια..

οχι ετσι που ειστε τωρα..

λαηθεια..επς μου να τα γραψει..κ ας αδικηθεις..απλα να ξερεις τ ιεναι δικο σου..

ε τι κεραμοσκεπη..ποσο παει ρε ντομ η κεραμοσκεπη;;

πεμ -παρασ κλειστος ο παιδκος..φακ λεμε!

πηγα λιντλ κ τζαμπο ολοι μαζι..

σπανακορυζο για τους αλλουςε..κοτοπουλο εγω..

το απογ σε 1 φιλη..

μαρκερ να παισιει το φαρμακο..

συο τα εστειλα χθες με απλο ταχυδρ..μη πληρωνεις κ συ πολλα..

θα σου στειλω πμ!

βαγκ πας για τρεξιμο;;

τζογκιγκ;;

εστω στο σουπερ μαρκετ;;

εγω πρεπει να ετοιμαζω πολλα απο τα πραγματα που φτιαχνω να τα δωσω θεσ νικη σε 2-3 ατομα που μου τα ζητησαν..

να δω τι θα προλαβω..ηταν να παμε τυμπακι για 1 μερα και να μεινουμε αλλα μαλλον η θεια δε μπορει..φακ

..χωρις λευτ παντα..

μαντ καλα θα κανετε να πατε διακοπες..πολυ καλη τιμη τα 350..κ αθηνα κιολας..που εχει τρελους φορους..

το γκλουκοφαζ το δινουν γκ για διαιτες..ενημερωτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, τους έχω εμπιστοσύνη.

πολύ περισσότερο από τον πεθερό μου, ο οποιος δεν είναι καθόλου συνεπής στα ωράριά του...

ντομ κι εγώ πιστεύω ότι πρέπει να τα λύσετε τώρα.

στη χειρότερη να πάρετε δάνειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ και γω συμφωνώ να διεκπαιρεώσετε τα κληρονομικά με γονικές παροχές όσο είναι εν ζωή οι γονείς γιατί μετά είναι πολύ πιο μπερδεμένα τα πράγματα.Οσο για νομιμοποίηση αυθαιρέτων εγώ προσωπικά δε θα προχωρούσα,οι νόμοι αλλάζουν συνέχεια βγαίνουν ευνοικότερες ρυθμίσεις.Αν θυμάστε δώσαν πέρσι μια προθεσμία είδαν ότι δεν ανταποκρίθηκε ο κόσμος και παίρνει συνέχεια παρατάσεις.Σε αυτό το κομμάτι θα λεγα να μη σε αγχώνει.Κάντε τις μεταβιβάσεις με τα μέτρα ως έχουν ώς τώρα και μελλοντικά μαζεύετε τα χρήματα και νομιμοποιείτε.Και για τα συμβολαιογραφικά θα θες λεφτά αλλά όχι τόσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σωσω εχθες τα εστειλες σημερα ηρθαν

με αεροπλανο τα εστειλες χαχα

καλα οι στεκες ειναι πολυ πιο ωραιες απο κοντα πραγματικα ετσι μου ερχεται την καρο να την κρατησω για μενα χαχα

τα σαπουνια επαγγελματικα και το λαδακι δεν μυριζει ρε συ ασχημα αντιθετως ειναι πολυ ωραιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λαδακι για το νεογεννητο μυριζει απιστευτα ασχημα..

δε στο στειλα..αχαχ..

μυριζει μηλοξυδο..απιστευτο που ηρθανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

ντομ είσαι αρκετά αγχωμένη.... Ολα αυτά λογικό ειναι να σε επιβαρύνουν...

με τον αδελφό σου κάτσε κανε μια όμορφη κουβέντα. Δε μπορεί! Αδέλφια είστε! Για τα περιουσιακά ειναι κρίμα να χάνονται σχέσεις και ιδίως λόγω νύφης κλπ.

οντως οι άντρες ειναι λίγο μ..κες στα αυτά τα θέματα.

Τι να πω;

τωρα προέχει η υγεία του μωρού και η δική σου! Κοιτά να προσεχεις και ας κόψουν όλοι τον λαιμό τους.

Δεν ειναι εύκολο το καταλαβαίνω.... Αλλά αυτή τη στιγμή είσαι εσύ πάνω απ´ολα!

τα αλλά θέματα με τη μαμα σου... Εκεί τι να κανείς ρε γμτ! Ειναι ατιμη αυτή η παλιοαρρωστια!!!! Κουράγιο μόνο έχω να πω.....

δε σας καλό διάβασα. Είμαι κομμάτια... Σέρνομαι σήμερα!

γενικα δεν εχω να κάνω πολλά.

Θα έρθει γυναίκα να κάνει γενικό πατζουρια, κουρτίνες κλπ γιατί πήξαμε στη σκόνη από την Αφρική μη χεσω.

κουνια θα στήσουμε την άλλη εβδομάδα.

ρουχαλακια τα πιο πολλα έτοιμα. Έχω αλλο ένα πλυντήριο με μπουρνουζακια, σεντονακια, τα νυχτικα μου, σουτιέν και μερικά φορμακια ακόμη. Ειναι όλα καινουρια, τα περιμενω δηλαδη να ερθουν τα εχω παρει απο ιντερνετ. Θα τα πλύνω με προδερμ να μυρίζουν μπεμπεκιλα! :P

Τη Τρίτη έχω γιατρό. Δε νιώθω να εχει γυρίσει.

Δε πειράζει ότι και να γίνει! Υγεία να εχει!!!!!!!! :)

απο κιλά έχω πάρει... Να πω;;;; 6

σημερα σκεφτείτε έκανα εμετο.....

εκει που ζοριζομαι και ξερναω ήθελα να ξερά καμία τούμπα δε μπορεί να κάνει!!!!;;; Χαχα

σημερα την ώρα που έκανα εμετο κατουρηθηκα κανονικά!!!! Απίστευτο!!!! Φοβήθηκα ότι έσπασαν τα νερά. Αφού κύλησαν στα πόδια μου! Κατεβασα τα βρακια μου με ψυχραιμία και μυριζα σα λαγωνικο! Χαχα!

δε μυριζαν γιατι πάω συνέχεια για τσισα και ειναι πολύ αραιωμενα....

τελοσπαντων πλυθηκα έβαλα καθαρό εσώρουχο. Δεν έχω κάτι τωρα. Μάλλον τσισα ήταν. Θα το παρακολουθώ.

σορυ για τη περιγραφή! Που να πω τον πόνο μου! Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ παίρνω αντιβιωση πάλι. Η 3η! Απο το τελευταίο κρυωμα πριν 2 μήνες παρακαλώ δε μου πέρασαν τα φλεματα. Κάτι φλεματα πράσινα λες και καπνίζω!!!!! Φυσικά έχω βήχα συνέχεια για να τα βγάλω ! Και ξεκίνησα πάλι zinadol.......

Στον διονυση δεν είχα πάρει ούτε ντεπον! Εδώ μιλάμε έχω ξεσκιστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μαράκι.. πολύ γέλασα...

κ η νύφη μου που υποφέρει με εμετούς... κι αυτή κατουράει.

κ μένα μου φεύγανε όταν ζορζόμουν.

σ αυτήν την εγκυμοσύνηκι εμένα δε μου έφευγε τ κρύωμα.

είχα πάρει κ αντιβίωση κ δεν είχε βοηθήσει...

μάλλονείμαστε πιο ευαίσθητες μετά την πρώτη εγκυμοσύνη...

σωσώ την ακύρωσα την πάγγελία τελικά..

είχα δηλώσει να πληώσω με αντικαταβολή.

μου στείλανε μέηλ ότι πρέπει να πληρώσω με paypal ή με τραπ κατάθεση.

το πρώτο δεν το κατέχω κ το δεύτερο δε με συμφέρει γιατί θα χρεωθώ γύρω στα τριάντα ευώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ωραια περιγραφη μαρακι

μπραβο και για τα κιλα

μακαρι να μην παρεις αλλα

και εμενα στον 7ο σταματησαν οι εμμετοι και πηρα αλλα 5

τα 3 μου εμειναν δλδ ηαν μασαμουκας και οχι παιδι

καλα να ειμαστε δεν πειραζει

θα γυρισει που θα παει

φανταζομαι την αραχη σου ρε συ

θα ιχα παθει εγκεφαλικο και ηδη α ειχα παει για ελεγχο

ευτυχως που δεν ηταν τιποτα

ο Μεγαλος πως ειναι;

τωρα που λες για κουρτινες πρεπει και εγω αν τις βγαλω

απο περσι δεν εχουν πλυθει ρε γμτ -ντροπη μου αλλα βαριεμαι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για την αντιβιωση και στην πρωτη και στην δευτερη δοξα το θεο πηρα μπολικες χαχα

μη φοβασαι δεν θα εχει κουσουρι -εκτος εαν η γκρινια ηταν απο αυτο χαχαχα

νανα εαν κανεις αγορες απο ιντερνετι να παρεις μια πρωπληρωμενη απο τραπεζα αλλιως εβ προσωπκα οσο και ασφαλες να ειανι το paypal δεν θα το χρησιμοποιουσα και πιστωτικη δεν θα εδινα με την καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μεις σθνηθως πειπαλ χρησιμ..

μαρακι τσαισα ητανε,ε;;χαχαχ...

σημερα κατσαμε σπιτι..να δουμε κ λιγο το σπιτι μας..ηρθαν τα γειυονακια..εφαγα σπανακοκεφτεδες..φακ...

ρε νανα πως μπορω να σου τ στειλω εγω;;ποσα κιλα θελεις ειπαμε;παιδια εγω ουτε ντεπον κ στις 2 εγκυμοσυνες..μου κανει τοσο εντυπωση που περνετε..νομιζα οτι οι εγκυες δε κανει να περνουν..

μαρκερ οσον αφορα τις κουρτινες ακομα τις χειμερινες εχω...

δενπαμε τυμπακι..κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελατε ε;;; Χαχαχα

εκανα τσεκ! Πήγα και το ξαναμυρισα μετά απο πολλή ώρα. Εντάξει κατουρο ήταν! Χαχαχαχα

πωπω φίλε!! Και να το πάθαινα έξω!!!!χαχαχα

καλα μου έτυχε να αμολυσω μια στο κομμωτηριο. Οτι εμπαινα στον 5ο και τα εντερα ούτε ήταν χάλια. Ολο αέρια και τρελό πόνο.

παω λοιπόν να κουρεψουν τον μικρό. Ηταν μεσημέρι, ησυχία χωρίς κόσμο.... Ούτε ένα πιστολακι ρε π...στη! Χαχα ε ακουστηκα λίγο.... Εκανα τον κινέζο.

Ρεζιλι....

εχω και γω την αίσθηση ότι μόλις γεννησω όλα θα μου περάσουν. Δε μπορεί! Δε το έχω ξανάπάθει!

Εσυ μαρ με τον λαιμό σου; Εντάξει ε; Θα το ξανατσεκαρεις;;;

ο μεγάλος καλά. Σήμερα του λέω! Ελα έλα να δεις πως κουνιέται η μπεμπα!!!! Είχε λοξυγγα και γινόταν χαμός! Τρελαθηκε!!!! Πολύ γέλιο!

πολυ σκόνη ρε παιδιά φέτος! Αφού δε θα δει έρημο στη σαχαρα... Ολη εδώ μεταφέρθηκε.

σας το έχω πει αυτό;

παλι βροχή με σκόνη θα εχει αύριο λένε! Ε τότε δε μας ψεκαζουν! Μας θάβουν!

Χαχαχα και καλά ανέκδοτο!

νυσταζω και θέλω κρέπα πάλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελατε ε;;; Χαχαχα

εκανα τσεκ! Πήγα και το ξαναμυρισα μετά απο πολλή ώρα. Εντάξει κατουρο ήταν! Χαχαχαχα

πωπω φίλε!! Και να το πάθαινα έξω!!!!χαχαχα

καλα μου έτυχε να αμολυσω μια στο κομμωτηριο. Οτι εμπαινα στον 5ο και τα εντερα ούτε ήταν χάλια. Ολο αέρια και τρελό πόνο.

παω λοιπόν να κουρεψουν τον μικρό. Ηταν μεσημέρι, ησυχία χωρίς κόσμο.... Ούτε ένα πιστολακι ρε π...στη! Χαχα ε ακουστηκα λίγο.... Εκανα τον κινέζο.

Ρεζιλι....

εχω και γω την αίσθηση ότι μόλις γεννησω όλα θα μου περάσουν. Δε μπορεί! Δε το έχω ξανάπάθει!

Εννοώ ότι θα μου περάσουν τα κρυωματα!!!! Γιατι γενικά δε κατουριεμαι και δε κλανω... Δε το συνηθιζω! Χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...οιστρο εχεις μαρακι ,ε;;

λοες να σου μεινουν οικ λανεις και τα ρεψιματα;;χαχαχ....

ξαναπηγες στο κομμωτηριο εκεινο;;

χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα

Ασε ειναι Φιλος του άντρα μου αυτός που το εχει. Χαχαχα συνέχεια μπροστά μου ειναι....

δε πειράζει και η δικιά του έγκυος ειναι! Τι στο καλό;;; Δε θα αμολαει καμία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καλο σου ρε Μαρακι με εκανες και γελασα!!!!!

δεν πειραζει ρε συ... ο αντρας μου λεει οτι το κλασιμο ειναι υγεια!!!!!!

αντρες!!!!!!

καλα μην πω για τη φαση της Ντομ... εκει οι αντρες ειναι χαλβαδες.

ο αδερφος σου ειναι παντρεμνος με τη λεγαμενη....

ε, ρε και να τους ερθει κανενα τζανεμπετικο που να μην οτυς αφηνει σε ησυχια!!!

ολα εδω πληρονωνται! και το ξερω εκ πειρας!!!!!

οσο για το αλτζχαϊμερ... χεστα... δεν ξερω αν τα νεα φαρμακα τωρα ειναι καλυτερα και κανουν δουλεια... αλλα τοε... και ο μπαμπας μου δεν ηθελε να τα πιει, αλλα ειχε την επιθετικη μορφη της νοσου. μονο που δεν την εδειρε τη μανα μου που τον πιεζε να τα πιει... ελπιζω δηλ να μην την ακουμπισε... γιατι οταν πηγε μεσα στη νυχτα να την πνιξει με το μαξιλαρι του στην κρεβατοκαμαρα που κοιμοταν μαζι, μιας και ξυπνησε και δεν τη γνωριζε και τρομαξε... ηταν το αποκορυφομα που με εκανε να την αναγκασω να τον παμε σε κλινικη... δεν πηγαινε αλλο η φαση...

οσο για τα κληρονομικα, μαζεψε χωρις ενημερωση μια μερα το μπαμπα και τον αδερφο σου(για να μην τον δασκαλεψει η καλη του) και βαλτε τα κατω να δειτε οι 3 σας τι θα κανεντε. σαν οικογενεια βρε αδερφε!

Σωσω το περπατημα συνεχιζεται... πιαστηκα κιολλας... κανω και τα χωνια στο τελος και ολα καλα...

τελικα μεχρι 10Ιουλιου εχω αναρωτικη!!!!

καλε τι σπανακοκεφτεδες εκανες;;; μπλιαξ! δε νομιζω να δοκιμαζα... μονο σε πιτι το τρωω και με το ζορι σπανακορυζο...

ΝΑνα και εσεις με τα συμπεθεριστηκα... ασε!

αυτα τα τυπου, οχι να με καλεσει, οχι δεν παω... δεν τα μπορω...

να μη χωνονται μονο και ολα οκ.

Χρυσουλα τελικα καλη τιμη οι φωτο μας δηλ;;;

το ειπα στον αντρα και αναθαρρρησε! να ηξερα και πως γραφεται....

Μαρκερ αντε να ηρεμισει ο μικρος να μη σαλταρεις ρε συ και ζητας παλι διακοπες στην Κω απο τον αντρα σου!!!!!

σε θυμιθικα το πρωι οταν μιλουσα με τη φιλι μου την κομμοτρια που γεννησε τωρα...

2000 γεν, καισσαρικη, στο νοσοκομειο Παπαγεωργιου... καλα τις κοψανε εν ψυχρο ολες τις κοππελες... τι και ποσο φαρμακο τις βαλανε στην επισκληριδιο, που ακομα απο την ανανυψη ειχαν αρχισει ηδη να πονανε!!!!! και τη φιλη μου τη βαλανε 2 υποθετα... και αφου πονουσε τοοοσο πουλυ μετα απο 2 ωρες της κανανε και μια παυσιπονη!

το μωρο δεν πμηκε θερμοκυτιδα αλλα οταν βγηκανε ζυγιζε 1800! αποψε ειναι το 2ο βραδυ σπιτι τους και ολοι την εχουν πριξει να θηλασει κλπ αλλα αυτο ειναι μεσα στη γκρινια!

λετε να μην του φτανει ο θηλασμος;;;;

την ειπα να παρει τηλ παιδιατρο...

ειναι και χωρις βοηθεια... η μανα της... αλλου.. δεν ειχε χαρει καν οταν εμεινε εγκυος, εχασε το θυμα που ετρεχε για ολα... ο αδερφος της.... στη δικη του φαση με την οικογενεια του...

τελος παντων... αντε να αρχισω να οδηγαω να πηγαινω τα πρωινα να την κανω παρεα και καμια βοηθεια αν θελει...

ΜΑρντιο μια χαρα τα σχεδια σαε για διακοπες!!!! με το καλο!

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...