Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

Γεια σας!!!

τα έχετε παίξει απο τη κούραση! Η μια βλέπει ροζ πεδιλα(μήπως ειναι οράματα;;;;; Χαχα) η αλλη καθαρτικα!!!!!!

σημερα νιώθω πιο καλα. Ίσως με τριγυρναγε και μένα τίποτα γιατι ειναι ο μικρός κρυωμενος.

πηγα γιατρο. Ακόμη με το κεφάλι πάνω ειναι. Αλλα..... Ο γιατρός μου είπε οτι πάμε για φυσιολογικα επειδη είμαι δευτεροτόκος. Φυσικα πρεπει να υπάρχουν προϋποθέσεις για ισχιακο τοκετο αλλα αν ειναι όπως τώρα όλα θα πανε καλα.

εγω αν με ρωτάτε... Φοβάμαι λίγο.

θα δούμε. Εδω πραγματικα ειναι βλέποντας και κάνοντας. Πάντως με εξέπληξε ευχάριστα ομολογω ο γιατρός...!!!

κατα τα αλλα καλα.

Σωσω έχω μνήμη ελέφαντα! ΧΧαχα γιατι παιδι έχεις πονοκοιλο;; Είσαι καλυετρα τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω βρε μωρομάνες την φαντάζομαι την εξάντληση σας...και ειδικά αν το ζεις όλο το story για δεύτερη φορά δε πρέπει να χεις φαντάζομαι τις ίδιες αντοχές.Χρυσούλα μια βδομαδούλα έμεινε με τις εξετάσεις θα τα καβαντζώσεις μετά σπίτι και παιδιά.Σωσώ τι έφαγες καλέ και ξεκίνησε ο πονόκοιλος;Ή μηπως εννοείς πόνο περιόδου;Μαράκι μπράβο για τη μπουμπού.Μια χαρά θα πάνε όλα μη φοβάσαι.Μια μέρα είναι η δύσκολη λίγες ώρες μόνο και μετά θα την έχεις αγκαλιά.Οι κολλητές μου από το πανεπιστήμιο γεννάνε τα δεύτερά τους μέχρι 18/06,20/07 και 03/08.Συνεννοημένες χα χα...Θα το πω ότι ζηλεύω αλλά οι αντοχές μου με έχουν εγκαταλείψει για ένα τρίτο!Με τουαλέτα δε ξεβράκωσα ακόμα.Εχω και τον άντρα που πιστεύει ότι θα κατουράνε συνέχεια και παντού και με αγχώνει με τις περιγραφές του.Επίσης το προβλημα είναι δεν είμαστε απογεύματα σπίτι.Λίγο να τις πάω στις κούνιες λίγο καμιά βόλτα λίγο να καθήσουν με τη μάνα μου να πάω εγώ σε καμιά εξωτερική δουλειά δεν το αποφασισα ότι πρέπει να κλειστω για λιγο καιρό.Βλεπω και μανούλες που προσπάθησαν στα 2,5 παιδεύτηκαν και άλλες στα 3 ξεμπερδεψαν σε μια βδομαδα και όλο το τρενέρνω...χα χα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, θα σε καθοδηγήσουν τα κορίτσια σου.

το κάθε παιδάκιωείναι ξεχωριστό.

ειδικά εσύ όυ είχες δύο μαζεμένα, το τριτο θα είναι παιχνιδάκι.

μεγαλώνουν πολύ γρήγορα.

κ πίστεψέ με, οι αντοχές είναι περισσότερες.

μαρκεράκο μου, θρεφταράκι ο νικρός σου.

εσύ δεν έχεις γάλα... βούτυρο έχεις... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, το ξέρω ότι μπορεί να βρει φλέβα... απλά φοβάμαι να μη σπάσει η βελόνα... χαχαχα.

είχε κοιμηθεί κ μου τον ξύπνησε κ τώρα ταματάκια είναι ορθάνοιχτα...

σας είπα; έκλεισα κέντρο.

είναι ένας πολυχώρος.

έχει γήπεδο ποδοσφαίρου, τέννις, πισίνα, καφετέρια...

το δείπνο θα γίνει δίπλα στην πισίνα.

θα είναι ροτόντες με υφασμάτινα τραπεζομάντηλα κ ντημένες καρέκλες..

αναλαμβάνει να μου στολίσει τα τραπέζια με τα πράγματα οου θα της πάω.

κ όλα αυτά με δεκαπέντε ευρώ.

εγώ θα πάω μόνο τα γλυκά.

δε φαντάζεστε τι βάρος μου έφυγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα γεννήσεις θα δεις. Εγώ πιστεύω θα γυρίσει

μπράβο νανα για το κεντρο, αντε με το καλό τα βαφτίσια τώρα.η τιμή ακουγεται σούπερ. Ούτε σε ταβέρνα εδώ. Τι φαγητό θα έχετε;

γιατι να σπάσει καλέ η βελόνα;ατσαλένιος είναι; χαχα.

και εγώ εδώ τον έχω. Δεν κοιμάται εύκολα πλέον.ουτε με κούνημα.εαν δεν θέλει τέλος. Βεβαια χτυπιέται σαν κατσικάκι και βγαζει όλο κραυγές.

μαρντ κοιτα να δεις. Ώρες ώρες μου λείπει ο χώρος μου , που λόγο ηλικίας των αγοριών είχα. Κατά τα αλλα, δεν μπορώ το βραδυνό το χειρότερο μου, θέλω να ραιζω και να την πέφτω αλλα που.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα για το γαλα , οταντου λέω του γιατρού πόσο παίρνει , μου λέει, εμ πως να μην κάνει εμμετο εαν τρώει το διπλο φαΐ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprαβο που εκλεισες αιθουσα..ειναι αγχος οσο ναναι..

εγω συνεχιζω να ποναω κ ειμαι μονη..

φακ!!

εστειλα τη μπουμπου για υπνο απο τις 8,30 και την μαρθα τωρα..

ξαπλα στο καναπε..αν συνεχισει αυριο θα παω το πρωι στο νοσοκ..

δε γινεται να περασει ετσι η μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γινεται να κανει...σαν κολικους το στομαχι απο κρυωμα;;

γιατι καμια φορα οταν ποναω αεριζομαι κιολας!!

σας εφτιαξα,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Σωσω, πως την πατησες ετσι ρε γμτ... για να πεις εσυ οτι θα πας νοσοκομεο.... αρα χαλια εισαι..

περαστικα!

οσο για τη Μαρθα.. και η δικια μου εντιμιλαει πολυ και σκεφτεται κατι πονηριες για να καταφερει το δικο της... σ'αυτο μ'εμοιαξε... αλλα θα φαει πολλα ψωμια για να με φτασει...

αυτο που με νευριαζει ειναι οτι οταν τη μαλωνω ΠΑΝΤΑ λεει... δηλαδη δε μ'αγαπας;;; και παιρνει ηφος θλιμμενου κουταβιου... κολπαδωρες γυναικες απο τα γενοφασκια τους!

Μαρακι πηρες σιδηρο;;;

και εμενα μ'εδωσε ο παθολογος που ειχα παει και μου εγραψε εξετασεςι τοτε που ημουν ψωφια...

για 3 μηνες και μετα θα ξανακανω εξετασεςι. δεν ηταν πολυ κατω. καπου 34. αλλα καλο θα μου κανει.

ειχαμε στο σπιτι και χαπια γλουκοζαμινης απο τοτε που παιρναμε για τα γονατα που μας πονουσαν, του χρονου ληγουν. παιρνω και αυτα αφου εινα για αναπλαση χονδρου. να σιαξει την αρθρωση.

Μαρντιο γιατι δεν κανεις τον πινακα ανταμοιβων που ειχα κανει για την εκπαιδευση τουαλετας;;; το ειχα διαβασει στη νταντα αμεσου δρασεως. πηρα χαρτονι, σχεδιασα με πολυχρωμους μαρκαδωρους κουτακια σε στηλες με το ονοματους απο κατω και τους ελεγα, καθε φορα που θα κανει καποιος τσισα ή κακα στο γιογιο θα κολαει ενα αυτοκολητο. οποιος φτασει 3 ή 4 ή 6 κλπ (καθε μερα ανεβαινε το νουμερο) θα παρει δωρακι! (των 2-3Ε απο το τζαμπο)

μετα την 4η μερα δε χρειαζοταν καν τον πινακα...

να δεις σφιξιμο ο ΣΠυρος να κανει εστω λιγες σταγονες στο γιογιο για να κολησει αυτοκολητο.

αν βγω τη φωτω θα την περασω να τη δεις.

Νανα αντε αφου εκλεισες καιτο κεντρο, με το καλο και με το ονομα!

Ντομ... ειναι τελικα μικροβιο στο ματι;;;περαστικα ρε συ...

Μαρκερ ελατε να δουμε το dvd της επεμβασης και να τα πιουμε να ξεχαστουμε!!!!

εγω καλυτερα...

γραφω και με τα 2 χερια κανονκκα.

μονο οταν το κουναω κατα λαθος ποναει. κοιμαμαι και ανασκελα και στο αριστ4ρο πλαι...

σημερα που ελειπε η μαμα μου γιατι ειχε ραντεβου για χαπια στο ικα, εκανα και μοσχ μπριζολες στο φουρνο! λιγο πονεσα στο να φαλω το πυρεξ στο φουρνο, αλλα οκ. μετα δεν το ξαναεβγαλα. με το ματι ειδα ποτε εγινε.

σας φιλω... καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σωσω πώς εισαι;πήγες νοσοκομείο;

μηπως ειναι κανας κολικος εντερου;

στο νοσοκομειο που δουλευεις θα πας ετσι;

δεν εχεις κανα γιατρο γνωστο φιλο να σε δει ρε παιδι;

περιμενουμε...

πες σε καμια φιλη να σε βοηθησει με κανα παιδι τωρα...

πώς θα πας με το μωρο μες στα νοσοκομεια;

το μεσουλιντ τι το ηθελες ρε παιδακι μου, μααλοξ οκ, κανα ζαντακ, λοζεκ οκ, το μεσουλιντ τι σκατα;ειναι βαρυ, εγω το λεω το αγιο μεσουλιντ και πολυ μου λειπει στην εγκυμοσυνη αλλα

για στομαχι;

Μαρκερ πιπιλα παιρνει;

ινφακολικ δοκιμασες;κανει τιποτα;

Βαγκ γιατι κανεις μαλακιες και σηκωνεις πυρεξ;

Μαρντιο να την ακους τη Βαγκ...ωραιες συμβουλες σου εδωσε...

θα ζοριστεις πολυ με 2 παιδια για κοψιμο πανας, μονη σου κιολας, αλλα ειναι η ιδανικη εποχη οπως ξερεις...

Χρυσουλα σε νιωθω, δινει κι ο ανηψιος του αντρα μου κι ενω ειναι αστερι μαθητης σημαιοφορος κλπ εχουν ενα αγχος κουνιαδα και μπατζανακης...

ειναι κι αυτη καθηγητρια και καθε χρονο τραβαει πολυ αγχος με τα παιδια...

Νανουκα βρηκες τιμη ουτε του παπα μην του πεις...

αυτα ειναι ακριβα ρε;

εγω τιποτα δεν εκανα στο Φανη, μεταξυ μας μονο, τα αδερφια του Νεκταριου, οι δικοι μου, ο νονος και η οικογενεια του και πηγε 500ευρω...

εμεις σκατα παλι...χτες δεν ηρθα δουλεια, ημουν κομματια απο ξενυχτι, ο Φανης 39,4 ηρθε η παιδιατρος, της ειπα αφου η κατασταση ειναι απο την Κυριακη!

Πρησμενος λεμφαδενας, αμυγδαλη, αυτι κοκκινο η αριστερη μερια...

4ο 24ωρο και εκει που λες οτι θα καλυτερευσει...39,7 τη νυχτα!

ελεος δηλαδη μπαινει Ιουνιος σε λιγο...

λειεπει κι ο αντρας ερχεται στις 12, γιατι τελη του μηνα εχει τρελη δουλεια, ερχεται και καλοκαιρακι...τα καλυτερα ερχονται!

Μαρακι εισαι καλυτερα με ζαλαδες;

ουτε εγω παιρνω τα χαπια μου...

Επεξεργάστηκε από Dominique
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

κοριτσάκια μου κι εγώ δεν ήμουν συνπής με τα χάπια...

ρε σωσώκα μου... γιατί έτσι;

είσαι καλύτερα σήμερα;

μάρκερ, μη βιαστείς με φάρμακα.

κάνε υπομονή ώσπου να εδραιωθεί η γαλουχία σου.

είναι μπουφέ.

χωριάτι

ρόκα

ταχίνι

γιαούρτι

σουβλάκι κοτόπουλο

κεφτεδάκια

μακρόνια

ρύζι

πατάτες

βραστά λαχανικά

μανιτάρια γεμιστά με κρέμα γάλακτος.

πώς σας φαίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vraia μου ακουγονται νανα...

1 χαρα θα ελεγα..

βαγκ...πονας λιγο ,ε;;

φαντασου ομως πονουςε πριν...

τελικα εγω χθες ξαπλωσα καναπε..

κουδουνουσε το κεφαλι μου..

το μωρο το πηγα για υπνο απο τις 8 και την μαρθα απο τισ 10...

κανονικα δλδ.!

ανεβασα κ 37,8 χθες..που δεν ανεβαζω ποτε πυρετο..

σημερα σηκωθηκα..πηρα 2 ντεπον..δεν εχω δεκατα..

πηγα κ μια τουλαετα..

δεν ξερω αν εφημερευει το δικο μας νοσοκ η το αλλο..

δε ξερω να θα παω..

ο λευτ θα κατσει σημερα ξενοδο παλι..σκατα..πως θα τα παλεψω αυριο το πρωι;;

τεσπα!!

ελα βε ντομ..τοσο πολυ πυρετο;;

ελεος πια..μπαινει κ ιουνης που λες κ συ!

εγω ποναω το ιδιο..

εκει πο καθομαι με σφιγγει το στομαχι για 10 δευτερα κ φευγει!

ουτε το ντεπον εκανε δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σας είπα.. σήμερα έχω γενέθλια...

έκλεισα τα 31...

πόσο παράξενο μου φαίνεται οου βάζω το τρία μπροστά... χαχαχα

ο π δε μου ευχήθηκε...

το καλό που του θέλω είναι να μου ετοιμάζει κάποια έκπληξη... αλλιώς... την έβαψε... χαχαχα.

βέβαια, τι να πω...

χθες τοβράδυ κοιμήθηκα στις εννιά.

σήμερα όυ ξύπνησα βρήκα πλυμένα πιάτα,σφουγγαρισμένο σπίτι κ είχε μαγειρέψει τη σαλάτα με τις φακές τουάκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ!!!!

ΕΞ ΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ!!!!!

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ...

ΚΑΙ ΜΗ ΛΕΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ 3 ΜΠΡΟΣΤΑ.... ΓΙΑΤΙ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΖΩ ΤΟ 4!!!!!!

και συνεχιζω...

μια χαρα το μενου... για τουρτα του μεγαλου;;; θα την κανεις εσυ;;;

Σωσω τι βαριεσαι ρε συ να πας γιατρο;; πλαακα κανεις; παρε τουλαχιστο κανενα τηλ να σε πουν τι μπορει να εχεις.

Ντομ και εμεις περισυ Ιουνιο μηνα και παιρνανε και τα 2 αντιβιωση. τους ειχα βγαλει και φωτο με καλοκαιρινα ρουχα να κρατανε τις αντιβιωσεις! ετσι για ενθυμιο...

αλλα εσεις πολυ πραμα ρε συ... μας περασατε...

παντε καμια θαλασσα να τα βουτηξεις μεσα να στανιαρουν λεω εγω...

και εγω μικρα τα βουτουσα και το κεφαλι μεσα, ταχα να καθαρισουμε την αμμο και μερικοι απο την παραλια με κοιτουσαν με γουρλομενα ματια! δεν κλαιγανε τοτε... τωρα δε μου καθονται... αλλα ολο και καποια στιγμη καταλαθος θα βρεθουνε με το κεφαλι στο νερο... ουπς.... χιχι

καλα βαριεμαι...

εβαλα πλυντηριο, θα το απλωσει ο αντρας... αλλα θα τον επιβλεπω γιατι κανει ενα απλωμα.... οτι να'ναι! μετα αντε να τα συνεφερεις στο σιδερο... και δε θα σιδερωσω εγω... η μαμα μου...

τωρα ειναι κατω με ενα μαστορα... καθαριζουν καμιναδα καυστηρα, μετακινουν τη δεξαμενη νερου για να χωρεσουν περισοτερα πελετ οοοταν αγορασουμε...

βαριεμαι!

φυσαει και επεσε η θερμοκρασια...

χυλοπιτες θα κανω το μεημερι γι μας... μην κουρασω το κουλο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα

σωσω αν ειναι εντερο πάρε κανένα μπουσκοπαν. Αλλα έχεις και δεκατα; Καμία ίωση; Που πονας ακριβώς; Δε πιστεύω να ειναι καμία σκωληκοειδιτιδα.....

ντομ περαστικα ρε συ! Και εμεις αρπαξαμε παλι μια ίωση βιοχλαπατσα... Με μυξα δηλαδη. Μάλλον για αυτο ήμουν σκατα. Με τριγυρναγε. Χθες το απογευμα μπουκωσα τελικα και γω αλλα δε ζαλιζομαι πια.

περαστικα σας!!!!

νανα ποτε θα κανετε τη βαπτιση;;;;;; :)

να σε χαιρόμαστε!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τους άντρες σου και να έχετε πάντα υγεία!!! :)

31; Σε μισω! Χαχαχα

διδυμακι δηλαδη... Σε μισω διπλά! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα βαγκ! Και γω περιμένω να ξανα φτιάξει ο καιρός να τον βουταω μεσα! Βεβαια όπως λες δε κάθεται...... Αλλα ολο και κανένα μακροβουτι θα κάνει κατα λάθος μόνος του! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα ρε νανα ειπα...

πολυχρονη!

πηρα 1 φιλη γασρεντ κ μου ιεπ να ξεκινησω νεξιουμ...

ξεκινησα αλλα δεν ειδα διαφορα..θα παρω κ αυριο το πρωι κ αν δεν περασει θα παω νοσοκ..

χθες το απογ πηγαμε στην κοπελα που γεννησαμε μαζι...

το δικο της μωρο στεκεται...

και το δικο μας πεφτει..

μακαρι να κρατησουμε επαφες..πλακα θα εχει..

μενει πολυ κοντα μου κ ειναι καλο κοριτσι!!

στραπατσαδα για λευτ..κοτοπολυο για μενα..

κ η γιατρος ειεπ να σταματησω τις μαλακιες της διαιτες λεει και να φαω κανενα ρυζακι./..μπορει να φαω τραχανα το απογ..

να ξεδιπλωσω..παιδια ουτε το μωρο δε μπορω να παρω αγκαλια..

καλυτερα οταν ημουν εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ.... Καταρχάς μήπως δε κάνει να στουπωσεις με το ρύζι; Έχεις διαρροιες;;;;;

Ποτε πηγές τελευταία φορά τουαλέτα;

πηγαινε παιδι μου να σε δει ο γιατρός! Κανένας ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ. Μήπως ειναι κάτι γυναικολογικο;

που πονας ακριβώς; Στομάχι η κοιλια;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά Νανούκα!

Μια χαρα η ηλικία...

αλιμονο στις 37ρες!

ωραιο μενου!

γευστικο κι ελαφρυ μου ακουγεται, ιδανικο για την εποχη...

κι ωραιος χωρος ετσι οπως το περιγραφεις...

Σωσω κατσε να πονας, τι να σου πω...

αφου εφημερευει το δικο σου τι το λιβανιζεις ακομα;

Μαρκερ μαγειρευεις τα ειδικα φαγητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας κοριτσάκια μου.

μαράκι μου, τη βάφτιση θα την κάνω στα γενέθλια του ανθιμου.

ποια ρώτησε για την τούρτα τουη βαγκ;

μάλλον έτοιμη γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να τη φτιάξω.

φαντάζομαι ότι θα έχω πολλά τρεχάματα...

το μενού ήταν το πιο φθηνό...

ντρέπομαι που το λέω...

εδώ μπορεί να τους φανεί κ φτωχό... αλλά, δεν πειράζει... υγεία.

αν θέλετα να το δείτε στο ίντερνετ, ονομάζεται πολυχώρος φάρμα.

πάω να πάρω τον μεγάλο από το σχολείο κ μετά θα πάμε στο χημείο για τις εξετάσεις.

πρέπει να κατουρήσει κ σε ποτηράκι...

δεν το πολυκόβω, αλλά θα προσπαθήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι να πρωτοσολιασω κατι θα ξεχασω

σημερα εχουμε γεννεθλια να παμε - δλδ θα τος παρει ο κουνιαδος μου να τους παει με τις ανηψιες μαζι γιατι κανεις δεν μπορει να κρατησει τον μπεμπη -οποτε ετρεχα μαζι με το μπεμπε για δωρα το πρωι - δωρα για 3 γιορτες και ενα γεννεθλιο πολλα τα μανια

βρε σωσω εχει διοκιο το αμρακι μπορει να ειναι και γυναικολογικο \καλα γιατρο βαριεμαικαι εγω να παω - για να πα πρεπει να ειναι πραγματικα κατι του πεθαινω.

αλλα εαν ποναει το στομαχι καλα σου ειπε και η αγιατρινα με τις διαιτες σου

περαστικα παντως -μακαρι να περασει γρηγορα

νανα πολυχρονη αντε σε 3 χρονακια και με την κορη αν και πιστευω οτι πρεπει να αλλαξεις ομαδα εδω στο φορουμ γιατι η τσουτσουνοσκονη καλα κρατει ακομα χαχα

γιατι ντρεπεσαι ρε συ - καλα θα το βγαλουμε με την ντουντουκα χαχα

μια χαρ ειναι το μενου και αρκετα μη σου πω

με το καλο να τα απολαυσετε.

τουρτα θα βαριωμουν να φτιαξω εγω προσωπικα

οχι και το επαντορεν να μην το δωσουμε ακομα μου ειπε -θα το δουμε -αλλα τον λυπαμαι πραγματικα οταν του ανεβαινουν στο στομα.

ντομ περαστικα και παλι - πολυ αρρωστια βρε κοριτσι μου και εσεις

εδω ειναι που θα συμωνησω με το μαρακι απολυτα οτι πρπει να εξεταστουμε επιγοντως ολοι απο αλλεργιολογο - λεω ρε γμτ οσο και εξασθαινισμενοι να ειναι οι οργανισμοι - τοσο πουλ δεν δικαιολογειτε. και εμεις ετσι ολο το χρονο αρρωστοι με τα πνευμονια μας.

οχι καλε δεν μαγειρευω ειδικα- εδω δεν προλαβαινω να μαγειρεψω τα απλα χαχα

απλα εκοψα τα πολλα γαλακτοκομικα - να πω την αληθεια βελτιωση δεν εχω δει

αλλα ας πουμε οτι ειναι νωρις

για το ινφακολικ τον ρωτησα αλλα μου ειπε οτι δεν κανει παρα πολλα -εαν εχε πολλους κολικους τους μειωνει παρα πολυ λιγο και παλι ποναει οποτε ειναι περισσοτερο για να νοιωθουμε εμεις καλυτερα οτι κατι κανουμε για το μωρο παρα για το ιδιο. οτι θελω να κανω μου ειπε -αλλα αυτος δεν θα το εδινε.

δεν το δινω και εγω.

πιπιλα με την καμια και τη δοκιμαζω αρκετα συχνα εχω να πω αλλα παει να κανει εμμετο

μλκ ραγματικα γιατι οταν ειναι ανυσηχω δεν το ακνουμε καλα εμ τιποτα

βαγκουλα σιδερενια

να μην κανεις δουλειες δεν γιενται ρε γμτ - ελπιζω νσ μην χρειαστει να το ζορισειςπιο πολυ.

πωπω μη λες να ερθουμε γιατι θα το κανω και μετα θα το μετανιωνεις χαχα

σημερα του ανεβηκαν του μεμπη μεχρι το λαιμο σαν γουλιες και πνηγικε το μαναρι μου και εκλαιγε με μαυρο δακρυ -φαινοταν να ποναει παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...