Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Συγχαρητήρια!!!! Χίλια καλά να βρουν το σπιτικό σας και η Παναγίτσα να προσέχει όλα σου τα παιδάκια και τον αντρούλη σου!!! Καλή εγκυμοσύνη ...μανούλα διδύμων (!!!) και Καλά Χριστούγεννα να περάσετε!!! ;)

parent9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια!!!! Χίλια καλά να βρουν το σπιτικό σας και η Παναγίτσα να προσέχει όλα σου τα παιδάκια και τον αντρούλη σου!!! Καλή εγκυμοσύνη ...μανούλα διδύμων (!!!) και Καλά Χριστούγεννα να περάσετε!!! ;)

parent9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena!!! pw pw ti eytyxia einai auth!!!! mpravo kopela mou to kalytero xristougenniatioko dwro me to kalo na er8oun ta mwrakia sou kai na ta kamarwneis opws epi8ymeis kai ta 4!!!!!!! makari h panagitsa na voh8hsei kai mena na eisai kala kopela mou polla filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena!!! pw pw ti eytyxia einai auth!!!! mpravo kopela mou to kalytero xristougenniatioko dwro me to kalo na er8oun ta mwrakia sou kai na ta kamarwneis opws epi8ymeis kai ta 4!!!!!!! makari h panagitsa na voh8hsei kai mena na eisai kala kopela mou polla filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxarhthria gia thn didimh egymosunh sou!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

me to kalo na ta fereis ston kosmo!!!

ax!ti omorfo pou megalwnei h oikogeneia:woohoo:

k ta alla 2 zouzounia sou 8a apokthsoun aderfakia:woohoo:

na eiste geroi k eytyxismenoi!!!

me to kalo mammy4

filakia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxarhthria gia thn didimh egymosunh sou!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

me to kalo na ta fereis ston kosmo!!!

ax!ti omorfo pou megalwnei h oikogeneia:woohoo:

k ta alla 2 zouzounia sou 8a apokthsoun aderfakia:woohoo:

na eiste geroi k eytyxismenoi!!!

me to kalo mammy4

filakia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!! Διδυμάκια τι καλά!!!! Να προσέχεις λίγοοο παραπάνω και να κρατήσεις σε λίγους μήνες 2 γερά μωράκια!!!! Ααααααααααχχχχχχχχ είναι το όνειρό μου να κάνω διδυμάκια, είχατε κληρονομικότητα;

πολλά φιλιάαα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!! Διδυμάκια τι καλά!!!! Να προσέχεις λίγοοο παραπάνω και να κρατήσεις σε λίγους μήνες 2 γερά μωράκια!!!! Ααααααααααχχχχχχχχ είναι το όνειρό μου να κάνω διδυμάκια, είχατε κληρονομικότητα;

πολλά φιλιάαα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω μέσα από την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω όλες...οι ευχές σας είναι πολύτιμες κ πανέμορφες. Ειλικρινά με συγκινήσατε πάρα πολύ και χάρηκα ακόμη περισσέτερο που θα σας έχω κοντά μου με τις ευχές και τη σκέψη σας. Πολλά πολλά φιλιά σε όλες, πολλές ευχές και από μένα να είσαστε γερές με τις οικογένειες σας, τα ζουζούνακια σας κ όσες το επιθυμήτε να αποκτήσετε με το καλό να έρθει.

iligen, ήμουν στη έννατη εβδομάδα όταν άκουσα τις καρδούλες κ είδα τα νινάκια μου, τα είδα πεντα κάθαρα καθώς είναι κ τα δύο στον ίδιο σάκο, είναι μονοζυγωτικά.

julie κληρονομικότητα άμεση όχι, πολλές γενιές πίσω ένα περιστατικό.

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες σας κ σας εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω μέσα από την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω όλες...οι ευχές σας είναι πολύτιμες κ πανέμορφες. Ειλικρινά με συγκινήσατε πάρα πολύ και χάρηκα ακόμη περισσέτερο που θα σας έχω κοντά μου με τις ευχές και τη σκέψη σας. Πολλά πολλά φιλιά σε όλες, πολλές ευχές και από μένα να είσαστε γερές με τις οικογένειες σας, τα ζουζούνακια σας κ όσες το επιθυμήτε να αποκτήσετε με το καλό να έρθει.

iligen, ήμουν στη έννατη εβδομάδα όταν άκουσα τις καρδούλες κ είδα τα νινάκια μου, τα είδα πεντα κάθαρα καθώς είναι κ τα δύο στον ίδιο σάκο, είναι μονοζυγωτικά.

julie κληρονομικότητα άμεση όχι, πολλές γενιές πίσω ένα περιστατικό.

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες σας κ σας εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammy 4

συγχαρητηρια για το διπλο θαυμα που περιμενεις!

Μπραβο σας και να εχετε οτι επιθυμειτε για να χαρειτε την πολυπληθη οικογενεια σας!:lol: :silly: :lol:

Να εισαι παντα καλα και να μοιραζεσαι τις χαρες σου μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammy 4

συγχαρητηρια για το διπλο θαυμα που περιμενεις!

Μπραβο σας και να εχετε οτι επιθυμειτε για να χαρειτε την πολυπληθη οικογενεια σας!:lol: :silly: :lol:

Να εισαι παντα καλα και να μοιραζεσαι τις χαρες σου μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!

Τι ωραίο ειναι να έχεις διδυμα!!Πολύ θα μου άρεσε και μενα!!!

Με το καλό να έρθουν και να τα χαιρεστε όλα τα παιδάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μammy4 τι να πω??????:silly:

Τα θερμα μου συγχαρητηρια!!!

Με το καλο να φερεις στον κοσμο τα διδυμακια σου!!!

Σε λιγο καιρο δηλαδη θα χεις 4 ????????????:blink: :blink:

Πω πω!!!!!!!!!Ελπιζω να χεις αρκετη βοηθεια εεε??

Με το καλο και παλι κοριτσακι μου!!!!!:)

749299ccl8luc2bp.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να υποδεχτεις τα μωρακια σου και να χαιρεσαι αυτα που ηδη εχεις. Αντε και αφου πηρες φορα μη σταματας εδω...:woohoo: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...