Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Χθες πήγαμε στο γιατρό για να ακούσουμε την καρδούλα.... και τελικά ακούσαμε δύο!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη, για τα διδυμάκια μου!!! Θα γίνουμε έξι!! Και τα ζουζούνια μου θα αποκτήσουν άλλα δύο αδερφάκια! Γερά να είναι όλα τους!!! Γερά να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου!!!

Συνέχεια χαμογελάω από χθες...

Ήθελα απλά να το μοιραστώ μαζί σας... φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ομορφα!Με το καλο λοιπον να γινεται και 6 και 8 και 10!!!!!!!!!

Να στε ολοι καλα και παντα να χαμογελας οπως χαμογελάς απο χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφα!Με το καλο λοιπον να γινεται και 6 και 8 και 10!!!!!!!!!

Να στε ολοι καλα και παντα να χαμογελας οπως χαμογελάς απο χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μammy 3 μάλλον πρέπει να αλλάξεις το όνομα σου και να το κάνεις Mammy 4...:P :P

Με το καλό να γεννηθούν τα 2 ζουζουνάκια που μεγαλώνουν μέσα σου και να είστε η τρισευτυχισμένη οικογένεια Χωραφά...:P :P

Φαντάζομαι την ευτυχία που νιώθεις...Να προσέχεις κοπέλα μου και όλα να πάνε καλά μέχρι τέλος...

Φιλάκια πολλά!

Υ.Γ: Τώρα θα πάρετε και το επίδομα πολυτέκνων...:P

:P :P :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μammy 3 μάλλον πρέπει να αλλάξεις το όνομα σου και να το κάνεις Mammy 4...:P :P

Με το καλό να γεννηθούν τα 2 ζουζουνάκια που μεγαλώνουν μέσα σου και να είστε η τρισευτυχισμένη οικογένεια Χωραφά...:P :P

Φαντάζομαι την ευτυχία που νιώθεις...Να προσέχεις κοπέλα μου και όλα να πάνε καλά μέχρι τέλος...

Φιλάκια πολλά!

Υ.Γ: Τώρα θα πάρετε και το επίδομα πολυτέκνων...:P

:P :P :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ, ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΣΩΣΤΑ, ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΟΧΗ ΣΕ 'ΣΑΣ...!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ, ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΣΩΣΤΑ, ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΟΧΗ ΣΕ 'ΣΑΣ...!

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ!ΠΡΑΓΜΑΤΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ...ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΛΑ lisaki ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ!ΠΡΑΓΜΑΤΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ...ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΥΛΑ lisaki ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMMY 4 πολύ ωράιά είδηση....με το καλό κοπέλα μου....να μας ενημερωνεις για την εξελιξη τους....να εισαι καλα. κ παντα να χαμογελας...να σου ζησει ΟΛΗ η οικογενεια σου !!!!!!:woohoo: :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMMY 4 πολύ ωράιά είδηση....με το καλό κοπέλα μου....να μας ενημερωνεις για την εξελιξη τους....να εισαι καλα. κ παντα να χαμογελας...να σου ζησει ΟΛΗ η οικογενεια σου !!!!!!:woohoo: :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...