Μετάβαση σε περιεχόμενο

Birth Stories


ntemi

Recommended Posts

Kοριτσια ηθελα να σας πω,για οσες δε το ξερετε,πως καθημερινα κατα τις 00.00στο tvΜΑΚΕΔΟΝΙΑ εχει την εκπομπη birth stories.Προκειται για διαφορες ιστοριες τοκετου αληθινες.Πραγματικα οσες ξενυχτατε αξιζει να το βλεπετε.Ειναι πολυ ενδιαφερον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemi μου κι εγώ παρακολουθώ αυτή την εκπομπή σχεδόν καθημερινά..Βλέπεις δεν μπορώ να κοιμηθώ νωρίς τις νύχτες..Κι έτσι βρυκολακιάζω είτε στην tv είτε εδώ, στην όμορφη παρεούλα του Mammyland. Όντως έχουν μεγάλο ενδιαφέρον όλες οι ιστορίες, αλλά πολλές είναι λίγο καταθλιπτικές λόγω των προβλημάτων των εγκύων...Όμως όταν δείχνει τους τοκετούς και τα μωράκια που γεννιούνται συγκινούμαι πολύ...:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemi μου κι εγώ παρακολουθώ αυτή την εκπομπή σχεδόν καθημερινά..Βλέπεις δεν μπορώ να κοιμηθώ νωρίς τις νύχτες..Κι έτσι βρυκολακιάζω είτε στην tv είτε εδώ, στην όμορφη παρεούλα του Mammyland. Όντως έχουν μεγάλο ενδιαφέρον όλες οι ιστορίες, αλλά πολλές είναι λίγο καταθλιπτικές λόγω των προβλημάτων των εγκύων...Όμως όταν δείχνει τους τοκετούς και τα μωράκια που γεννιούνται συγκινούμαι πολύ...:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..

ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσπάθησα να το δώ χθες το βράδυ, καταφερα να δώ κανα 20αλεπτο, ειδα και μια γεννα, αλλα μετά με νίκησε ο ύπνος.. Εγώ βρυκολακιάζω στις 3 τα ξημερώματα και εκεινη την ώρα πραγματικά δεν έχει τίποτα και πουθενά.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσπάθησα να το δώ χθες το βράδυ, καταφερα να δώ κανα 20αλεπτο, ειδα και μια γεννα, αλλα μετά με νίκησε ο ύπνος.. Εγώ βρυκολακιάζω στις 3 τα ξημερώματα και εκεινη την ώρα πραγματικά δεν έχει τίποτα και πουθενά.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...