Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΚΥΡΩΣΗ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΛΟΓΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!


Recommended Posts

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΜΕΙΝΑΜΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ.... ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ Κ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΡΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ....

ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ... ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΩ. ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.... !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα ευχομαι στη μικρουλα σου και να τη χαιρεσαι,πολυχρονη να ειναι!!!

Τι κριμα που περασαν ετσι τα πρωτα σας γενεθλια :(:(

Του χρονου παντως ευχομαι να κανετε το καλυτερο παρτυ κ να το ευχαριστηθειτε κ οιδυο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα ευχομαι στη μικρουλα σου και να τη χαιρεσαι,πολυχρονη να ειναι!!!

Τι κριμα που περασαν ετσι τα πρωτα σας γενεθλια :(:(

Του χρονου παντως ευχομαι να κανετε το καλυτερο παρτυ κ να το ευχαριστηθειτε κ οιδυο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι να ειναι καλα η μικρουλα σου και οσο για τα γενεθλια ευχομαι του χρονου να το καψετε....χι χι......να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου.....και περαστικα σας ευχομαι......φιλακια πολλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι να ειναι καλα η μικρουλα σου και οσο για τα γενεθλια ευχομαι του χρονου να το καψετε....χι χι......να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου.....και περαστικα σας ευχομαι......φιλακια πολλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πειραζει μωρε το μικρουλι να ειναι καλα και ολα περαστικα .

εχετε παρα πολλα γενεθλια για να περασετε τελεια...

αλλωστε μπορεις να της τα κανεις και αργοτερα .

οπως και να εχει χρονια σας πολλα...απο το μεγαλο παρτυ στο mammyland:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πειραζει μωρε το μικρουλι να ειναι καλα και ολα περαστικα .

εχετε παρα πολλα γενεθλια για να περασετε τελεια...

αλλωστε μπορεις να της τα κανεις και αργοτερα .

οπως και να εχει χρονια σας πολλα...απο το μεγαλο παρτυ στο mammyland:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Καλή ανάρρωση στην μπέμπα σου! Χρόνια της πολλά, να τα χιλιάσει!

...Να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Όσο για το πάρτυ, κοριτσάκι μου γλυκό, δεν πειράζει. Εσείς να είστε καλά και θα κάνετε του χρόνου..... Έχετε πολλά πάρτυ να οργανώσετε για την μπεμπούλα σας, μέχρι που στο τέλος θα τα ....βαρεθείτε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Καλή ανάρρωση στην μπέμπα σου! Χρόνια της πολλά, να τα χιλιάσει!

...Να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Όσο για το πάρτυ, κοριτσάκι μου γλυκό, δεν πειράζει. Εσείς να είστε καλά και θα κάνετε του χρόνου..... Έχετε πολλά πάρτυ να οργανώσετε για την μπεμπούλα σας, μέχρι που στο τέλος θα τα ....βαρεθείτε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΟΪΩΣΕΙΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΒΑΛΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΝ ΙΩΣΕΙΣ..ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΟΪΩΣΕΙΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΒΑΛΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΝ ΙΩΣΕΙΣ..ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στενοχωριεσαι κοριτσακι!

Εχετε να γιορτασετε πααααααααααρα πολλα γενεθλια απο δω και περα!

Παντως τα μωρα πολλες φορες λες και διαλεγουν τις μερες που θα αρρωστησουν βρε παιδακι μου!Ξερεις Χριστουγεννα,Πασχα, αργιες....Αλλα αφου ειναι περαστικα ολα καλα!

Να μας την φιλησεις και να της υποσχεθεις ενα διπλο παρτυ γενεθλιων για του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στενοχωριεσαι κοριτσακι!

Εχετε να γιορτασετε πααααααααααρα πολλα γενεθλια απο δω και περα!

Παντως τα μωρα πολλες φορες λες και διαλεγουν τις μερες που θα αρρωστησουν βρε παιδακι μου!Ξερεις Χριστουγεννα,Πασχα, αργιες....Αλλα αφου ειναι περαστικα ολα καλα!

Να μας την φιλησεις και να της υποσχεθεις ενα διπλο παρτυ γενεθλιων για του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και από μένα, να τα εκατοστήσει η κορούλα σας, να είναι πάντα υγιής στο εξής και χαρούμενη. Μπορείς να της οργανώσεις ένα ωραίο παρτάκι γενεθλίων την επόμενη χρονιά που θα καταλαβαίνει και πιο πολλά!

Ίσως είμαι λίγο υπερβολική αλλά όταν ο γιος μου ήταν πιο μικρός και ήρθε ένας φίλος επίσκεψη, ο οποίος ήταν άρρωστος με ίωση, όταν έφυγε καθάριζα τα πόμολα της πόρτας, άνοιξα τα παράθυρα για ανανέωση αέρα (και ας ήταν και χειμώνας με παγωνιά έξω!), το προτίμησα αυτό από το να αρρωστήσει το καημενούλη μου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και από μένα, να τα εκατοστήσει η κορούλα σας, να είναι πάντα υγιής στο εξής και χαρούμενη. Μπορείς να της οργανώσεις ένα ωραίο παρτάκι γενεθλίων την επόμενη χρονιά που θα καταλαβαίνει και πιο πολλά!

Ίσως είμαι λίγο υπερβολική αλλά όταν ο γιος μου ήταν πιο μικρός και ήρθε ένας φίλος επίσκεψη, ο οποίος ήταν άρρωστος με ίωση, όταν έφυγε καθάριζα τα πόμολα της πόρτας, άνοιξα τα παράθυρα για ανανέωση αέρα (και ας ήταν και χειμώνας με παγωνιά έξω!), το προτίμησα αυτό από το να αρρωστήσει το καημενούλη μου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.!

ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΝ.

Argi ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΙΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ. ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ . ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΩ. :)

...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ.!

ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΝ.

Argi ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΙΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ. ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ . ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΩ. :)

...ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..

ΜΟΛΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΚΟΨΤΕ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΜΟΝΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..

ΜΟΛΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΚΟΨΤΕ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΜΟΝΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ μωρε περαστικουλια!!:(

Με το που θα γινει καλα ομως μπορειτε να τις κανετε το παρτακι της!!

Δεν πειραζει!!!

Να την χαιρεστε!!Να τα εκατοστησει η κουκλιτσα σας!!

Παντα υγεια και ευτυχια!!

φιλακια!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ μωρε περαστικουλια!!:(

Με το που θα γινει καλα ομως μπορειτε να τις κανετε το παρτακι της!!

Δεν πειραζει!!!

Να την χαιρεστε!!Να τα εκατοστησει η κουκλιτσα σας!!

Παντα υγεια και ευτυχια!!

φιλακια!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι μου περαστικά να είναι κ όλα τ΄αλλά γίνονται.

Μακάρι να είναι η τελευταία,όπως λες κ εσύ κ φυσικά τα πρώτα σας γενέθλια θα τα γιορτάσετε μόλις ανακτήσετε τις δυνάμεις σας!!!!!

Γερή κ καλότυχη εύχομαι!χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετάκι μου περαστικά να είναι κ όλα τ΄αλλά γίνονται.

Μακάρι να είναι η τελευταία,όπως λες κ εσύ κ φυσικά τα πρώτα σας γενέθλια θα τα γιορτάσετε μόλις ανακτήσετε τις δυνάμεις σας!!!!!

Γερή κ καλότυχη εύχομαι!χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...