Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Μα είναι και δύσκολο με το αριστερό!!! Πρώτων δεν μόρω να τον έχω εντελος ακούνητο δεύτερον δεν ειναι σταθερό το χερι χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα,δεν ειπαμε και εντελως ακινητο να μεινει το χερι!!!προσπαθησε κυρια μου,κοτζαμ οικογενειακο προυπολογισμο θα σου βγαλει!!!χα χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα.....δε με αφινει να γραψω πολλα..οποτε σας εγραψα επιγραμματικα..θα συνεχισω και πιο μετα..να διαβασετε ολη τη στοιχομυθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Συγγνώμη που έγραψα και εξαφανίστηκα αλλά πραγματικά ξεχάστηκα μετά.....

Είμαστε καλά,ο μπαμπάς μου που ρωτήσατε είναι καλά,έχει κάνει 6 χημειοθεραπείες αλλά δεν τον έχουν επηρεάσει καθόλου ακόμη..είναι λέει μια χαρά.Να φανταστείτε ότι πάνε Θεσ/κη και οδηγεί αυτός!

Ο γιατρός μας είπε ότι είναι νωρίς ακόμη για να ξέρουνε αλλά τον βλέπει καλά.Δεν τους παίρνεις ευκολα πληροφορίες...

Χ'αθηκα δεν είμουν στα καλύτερα μου,όσο μπορώ σας διαβάζω όμως.

Σήμερα πιάνω δουλειά γμτ μου......Ανοίγει το μπουρδέλο πφφφφφφ.Στις 6 θα πάω.Ε όπως καταλαβαίνεται θα ξαναχαθώ,που χρόνος για σερφάρισμα....

Θα προσπαθήσω να σας παρακολουθώ και να γράφω όμως..

Καλέ Χρύσα!!!Δεν είμαι μέλος στην όμάδα και τα διαβάζω όλα!!!!!Κάντε κάτι!!!!!

Πως θα γίνω μέλος παρεπιπτόντως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι πολυ χαρηκα για τον μπαμπα σου..μπραβο!! παντα τετοια..μακαρη να παραμινει ετσι δηνατος...Κανει ξτζοιν την ομαδα καλε.. Σας ξεχρεωσαν τα περσινα;;;; καλη αρχη λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν μας τα ξεχρέωσαν όλα,μέχρι Σεπτέμβριο μόνο.....

Ευχαριστώ!!!!

Για την ομάδα δεν καταλαβαίνω τι γράφεις πάντως φαίνονται όλα μπορούν να τα διαβάσει όποιος γουστάρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μπράβο για τον μπαμπά σου, ελπίζω όλα να πάνε καλά στο τέλος!!! :)

βρήκα ένα πεθαμένο πουλί στην είσοδό μας, δίπλα από το αυτοκίνητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εχω παιξει!

Κατρεινα μπραβο για τον μπαμπα!

καλο οτι δεν τον εχουν πειραξει η χμθ...

ειναι νωρις ακομα να πουν...

μετα απο τις χμθ θα κανουν αξονικη αναφορας και θα δουν!

αν ολα πανε καλα θα προτεινουν ακτιονοβολιες!

δε σας ειπα...ευτυχως το αμαξι μου δεν ειχε ζημια... μονο ειχε στραβωσει το δαχτυλιδι απο τη ζαντα...αλλα αλλαξα μονο το ενα λαστιχο...στο αλλο εβαλα τη ρεζερβα που ειναι καινουριο και αυτο!

τελειο ειναι!

συμπεθερα...δικο μας ειναι το σπιτι

καλε ιναι ωραι περιοχη...ησυχη αλλα οι κατοικοι ειναι λιγο παρτακιδες...τα θελουν ολα δικα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τί κανετε?

δεν σας διάβασα μόνο τις τελευταίες σελίδες

Εμείς καλά, τα κλασσικά πολύ δουλειά, προχθές σχόλασα στις 11 το βράδυ ούτε τα παιδιά δεν πρόλαβα να δώ, περιμένω το Πάσχα να ξεκουραστώ λίγο

Γωγώ να ζου ζήσει ο Μαριούλης, να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς

Αφρο Χρόνια Πολλά για τα γενέθλιά σου

Κατερίνα μπράβο στον μπαμπάκα σου όλα καλά θα πάνε

Ιουλία πάλι αναγούλες έχεις, γιατί έτσι?

Χρύσα απορώ πως αντέχεις και δεν μιλάς.................

Αργυρώ τέλεις οι τουλίπες, πολύ μου αρέσουν

Βικάκι κρίμα για το αυτοκίνητο

Φατσούλες πως βάζω??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε συμπεθέρα πολύ ωραία περιοχή, όλο κλέβουν, διαρρήξεις κ.λπ :ox_x

Νατασούλα, άσε οι φατσούλες είναι ολόκληρη ιστορία χαχαχαχαχα

άντε να έρθει το Πάσχα να ξεκουραστείς, να δεις και τα παιδιά :)

τώρα στις διακοπές με ποιόν θα είναι τα παιδιά?

συμπεθέρα η ρεζέρβα είναι κανονικό λάστιχο? γιατί αλλιώς δεν είναι για πολλά χλμ! προσοχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

κατερινακι ετσι καλα και ακομη καλυτερα να συνεχισει ο μπαμπακας σου!!

καλη αρχη τη νεα σεζον που ξεκιναει!

κοριτσια πηγα ωριλα τον γιωργο..το εβλεπα οτι δεν καλοακουγε..

κολλωδης ωτιτιδα και στα 2 αυτια,μετρια υπερτροφικες αμυγδαλες και κρεατακια..αλλεργικη ρινιτιδα..

το τυμπανογραμμα εδειξε βαρυκοια 30%!!γμτ...απο περσι ειχε να το παθει...

εγραψε μια θεραπεια με σολντεσανιλ και ενα σιροπι,αλλα δε θα την κανω,πηρα την ομ,οιοπαθητικο ,της εστειλε με φαξ τη διαγνωση και περιμενω να με παρει κ σε συνδυασμο με το ιστορικο του να μου πει θεραπεια..

ελπιζω να παει καλα κ αυτη τη φορα..

ο ωριλα ειπε επανεξεταση σε εναμιση μηνα,εστω και μικρη βελτιωση θα τον χαροποιησει..δε χρειαζεται να δει κ κανενα θαυμα λεει..μακαρι βεβαια το παιδι να καθαρισει εντελως..

εμενα το πρηξιμο μου χαλια σας λεω,δεν μπορω να κατσω,ουτε ξαπλωσω,πνιγομαι,σα να με πιεζει το μωρο στους πνευμονες,υποφερω..τεντωνομαι κ ειμαι καπως καλυτερα,αλλα για λιγο..κ φυσικα οταν περπαταω..το ποδι με πεθαινει..

τωρα ο χ. πηγε παρκο τον γιωργο και θαμπω για ντουζ..δευτερη μερα νηστικια..

ξερετε μηπως καμια σταση που να ανακουφιζει απο αυτη την αισθηση πνιξιματος;;

νατασουλα δεν εχω τις κλασικες αναγουλες..ειναι σα να με πιεζει κατι ακριβως κατω απο το υψος του σουτιεν..ουτε ζωνη στο αμαξι δεν μπορω να ανεχτω..δεινοπαθησα ωσπου να φτασουμε..ολο ανασηκωνομουν απο τη χειρολαβη...

ελπιζω το Πασχα να χαλαρωσεις,να χαρεις τα παιδακια σου και να τα πουμε κ απο κοντα!!

σας φιλω ολες γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία περαστικά, ελπίζω να κάνει δουλειά η ομοιπαθ. σου!

για αυτό που λες δεν ξέρω τι στάση να σου πω....να τις δοκιμάσεις όλες και όποια σε βοηθήσει....τι να πω....μάλλον δεν μου έτυχε τόσο νωρίς!! ή και καθόλου δεν θυμάμαι!!!

σε μας αύριο πρωί πρωί στις 08.00 έρχεται η φίλη μας για να περάσουμε την καινούργια ταπετσαρία στην κρεβατοκάμαρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Μπαίνω στο θεματάκι σας για να σας πω ότι η "κρυφή" ομάδα που έχετε είναι φανερή και βγήκαν όλα στη φόρα! Μπορώ να μπω και να διαβάσω ελεύθερα ό,τι γράφετε. Όχι ότι κάθισα και τα διάβασα όλα δηλαδή :P, αλλά σίγουρα δεν είναι ιδιωτική η ομάδα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχααχα εγώ το ξέρω [smilie=blob5.gif]:-p αλλά δεν πειράζει εμένα αυτή είναι η γνώμη μου και δεν την αλλάζω!!!!

Άλλωστε μπορούνε να πάρουν διάφορες γνώμες κι άλλες κοπέλες που έχουν τα ίδια...χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)

(Ήθελα να βάλω μόνο χαμογελαστή φατσούλα, αλλά μου είπε ότι το μήνυμα είναι πολύ μικρό. Μετά έβαλα πολλές χαμογελαστές φατσούλες, αλλά μου είπε ότι έχω συμπεριλάβει πάρα πολλές εικόνες. Δεν το πιάνεις από πουθενά το καινούριο μάμμυ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ξέρουμε ότι δεν είναι ιδιωτικές οι ομάδες και ας λέει η Λένα ότι είναι!!!

της το ανέφερα πάλι....

τουλάχιστον δεν διαβάζουν ΜΗ μέλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Θέλω να γίνω μαμά άλλαξε επιτέλους.το νικ σου σε "έχω γίνει μαμά " χαχαχα ή "ήθελα να γίνω μαμά και έγινα "

Σάββατο ...βαρεμαρα .....αν σας μυρίζει κατι πάλι είμαι εγω πρέπει να κάνω μπάνιο χαχαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα, χθες πηγαμε θερμα λουτρα και περασαμε τελεια, ειδικα τα μικρα το καταχαρηκαν! Μονο που οταν φτασαμε χαλασαν τα φρενα απο το αμαξι και φωναξαμε οδικη βοηθεια να μας το παρουν. Ευτυχως πηγαμε με 2 αμαξια, πεθερικα και εμεις. Πηγα γυμναστηριο την Πεμπτη και εχω πιαστει ολοκληρη, ποναω τρελα παντου, ποτε θα περασει? Ξερετε κανενα κολπο για να μην ποναω τοσο?

Ιουλια μηπως κουραστηκες πολυ γιαυτο και οι πονοι? Δοκιμασε διαφορες στασεις και δες πια σε βολευει καλυτερα. ευχομαι να νιωσεις συντομα καλυτερα και περαστικα στον Γιωργο.

Χρυσα παω να σε διαβασω σε λιγο. Πως ειναι ο Ζαν?

Αργυ καλο κουραγιο με την κρεβατοκαμαρα. Βαλε φωτο μετα την ταπετσαρια! Βρεχει και εκει σημερα? εδω ναι και το πρωι ειχαμε 2 βαθμους, τωρα 8!! Ελεος δηλαδη...

Κατερινακι πολυ χαρηκα για τον μπαμπα, ευχομαι οντως να μην τον πειραξαν οι χημειοθεραπειες αλλα ειναι νωρις να δειξει αυτο. Καλη αρχη με την δουλεια!

Αφρο και εγω το ειχα κανει παλια αυτο με τον σταυρο και μου εβγαζε ενα κοριτσι και 2 αγορια, σωστα μαλλον γιατι εχω διαισθηση οτι το αλλο που εχασα ηταν αγορακι.

Θελω να περασει ο καιρος να παμε Ελλαδα βαρεθηκα εδω...θελω να αλλαξω παραστασεις!

Α! σας ειπα? Τελος ο θηλασμος!!!!![smilie=blob1.gif] Απο την Τεταρτη εχει να πιει και δεν το ζηταει καθολου, το βραδυ απλα ξαπλωνει πανω στα μεμε και κοιμαται σε 5 λεπτα, χθες δεν ξυπνησε καθολου!!!:) Δεν το περιμενα οτι θα το παρω/παρει τοσο καλα, τον βλεπω καλα και δεν στεναχωριεμαι τοσο...Βγαζω μονο μια φορα την μερα 20 με 30μλ και ειμαι ενταξει..αρα μειωνεται σιγα σιγα ε?

Σας αφηνω να κανω καμια δουλεια. Καλο ΣΚ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω δε ειμαι στα καλυτερα μου..αλλα θα συνελθω

καλε ο σταυρος γινεται στο αριστερο χερι τη καρδιας..οχι στο δεξι..

εμενα οσες φορες μου το εκαναν ηταν 2 αγορια..ποτε δε εδειξε 3..αρα ακομα μια παπαρια

αν βγαλω κ κοριτσια θα ακυρωσω κ τη αποψη περι κοιλιας..

α με ειπαν 2 λογους που σιγουρα εχω αγορι..

πρωτος οτι δε εκανα κωλο οποτε ειναι αγορι

κ η κοιλια κοιταει ψηλα οποτε ειναι αγορι..

αργυ ευχομαι να βγει τελεια η δουλεια σας..

κατερινακι τελεια που ολα καλα με το μπαμπα σας

σας φιλω.. καλο σκ

ρε ιουλια τι παθατε κ ολα μαζι?περαστικα σας..κατσε ξεκουρασου οοσ μπορεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

τί μου κανετε;

ο γιωργος ειναι απο νωρις με τους γονεις μου κ εγω αδειαζω ντουλαπες,μετακομιζω πραγματα,τακτοποιω τα παιδικα γιατι δευτερα ερχεται ο μαστορας και πρεπει να ειναι αδειο το παιδικο που θα δουλεψει..ηρθε κ ο χ. πριν λιγο και αρχισε να ξεμονταρει την ντουλαπα του μωρου..

τί να σας πω..ο γιωργος φαινομενικα ειναι μια χαρα..απλα εγω που ξερω βλεπω οτι δεν ακουει καλα..κατα τα αλλα ουτε βηχας,ουτε μυξες,αφου πλεον φυσαει πολυ καλα τη μυτη κ ετσι δεν τρεχουν..τεσπα,μακαρι να αποκατασταθει γρηγορα η ακοη του..

εγω..το βραδυ εκει που ξαπλωνα,ενιωσα κατι σουβλιες και στα δυο ποδια που φωναζα σαν τρελη τον χ..ηρθε κ δεν ηξερε τί νακανει..ειχα μεινει ακινητη σε μια σταση με τα ποδια μετεωρα,μη γελατε..μολις πηγαινα λιγο να τα κουνησω,σφαδαζα..μου εβαλε βολταρες,ουτε που ξερω αν κανει..μετα απο μιση ωρα μπορεσα να χαλαρωσω και να τα απλωσω..αλλα εκλαιγα σαν χαζη απο τον πονο..

επισης οι αιματολογικες μου εδειξαν οτι ο αιματοκριτης επεσε κ αλλο,29..παρολο που παιρνω σιδηρο..βεβαια ο σιδηρος κ η φεριττινη ειναι ενταξει..

κ επισης ιχνη απο λευκωμα στα ουρα..αυτο παλι..θα παρω τον γιατρο τη δευτερα να του τα πω ολα μαζι μπας κ βγαλει ακρη αυτος..

επισης για να μη με θεωρησετε υπερβολικη,δεν κουραζομαι παραπανω απο το νορμαλ..απλα μολις σταθω ορθια για πανω απο δεκαλεπτο,,εε..αρχιζει το ποδι..ως το βραδυ αυξανει ο πονος..δε γινεται ομως να ειμαι ακινητη ολη μερα,ειναι αδυνατον..το πρωι που ξυπναω ειμαι καλα,μετα αρχιζουν τα οργανα..

παντως εξακολουθω να μην τρωω,τουλ. δε θα βαλω αυτο το μηνα κιλα..ας βρω και κατι καλο..

το παιδικο του γιωργου μου αρεσει τοοοοοοοοοοσο πολυ!μου φαινεται βγαλμενο απο φωτογραφηση περιοδικου!!χα χα χα!!οσο ακομη ειναι συμμαζεμενα ολα βεβαια!!ολο εκει θελω να ειμαι!!!

αργυρω πώς ειναι η ταπετσαρια σας;τελεια σιγουρα,ε!!!αν και..ξερεις..εγω με το καφε ενα θεμα το εχω..χα χα χ α χα!!!

ελπιζω τουλ. τα παιδια να πεσουν νωρις το βραδυ για υπνο!

ελεναμου φιλακια πολλα!!ωραια στα λουτρα ε;εκαναν και τα παιδια;μα τοσο χαμηλη θερμοκρασια εκει;απιστευτο μου φαινεται..εδω απο σημερα και επισημα φοραμε τα κοντομανικα μας!!ο γιωργος ηταν μεσα στη χαρα που εβαλα κοντομανικο το πρωι!!χι χι χι!!

σας φιλω ολες!

α!θου!μα ξεκολλα!η νατασα δεν ειπες; οτι στη δαναη κ τωρα ειχε αγοριστικη κοιλια;

κ εμενα δε με ελεγες για κοριτσιστικη;άιντε υπομονη κ θα μαθουμε σε 3 μηνες!!!καλε ποτε περασε ο καιρος!ουάου!!!

καλο σαββατοκυριακο ομορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...