Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Εγω να σας πω την αλήθεια από την ηλικία της Ι και πάνω το ζαχαρώνω λίγο το σκουλαρίκι :D

Θα δω. Έκανε και η κολλητή της το χειμώνα και όσο να 'ναι επηρεάστηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες και τα περαστικα.

στεναχωρηθηκε πολυ το μαναρακι μου που εχασε το παρτι του......κριμα ρε γαμωτο....και ζηταγε και την τουρτα τρενο...αλλα....ελπιζω το σκ να ειμαστε γεροι....

βικυ ωραιες φαινονται...αντε καλα κουραγια....

μαρια δε ξερω τι θα εκανα........φανταζομαι εφοσον θα το ηθελε να της εκανα την χαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. επι τη ευκαιρία και επειδή το θυμήθηκα....τι κάνατε με το κρεβατάκι της Α.? το παραγγείλατε τελικά??? :rolleyes:

όσο για την εργασία που λες.....ακριβώς επειδή ζω εδώ και έχω δει να δίνονται του κόσμου οι ευκολίες σε μετανάστες - όχι ΕΕ - χωρίς κάποια δικαιολογία ή κάποιο επιπλέον προσόν και ο ντόπιοι να περιορίζονται στην άκρη....για αυτό το λέω......και αν χρειαστεί να εργαστώ και να συγκριθώ με έναν ντόπιο και έχουμε τα ίδια ακριβώς προσόντα, φυσικά και να προσληφθεί εκείνος!!!! γιατί εκείνος έχει προτεραιότητα....πώς να το κάνουμε???

απλά - η γνώμη μου είναι - ότι πρώτα φροντίζουμε το σπίτι μας, την οικογένειά μας και έπειτα του γείτονα!!!

εκτ΄ςο και η Ελλάδα είναι η γη της επαγγελίας με ΤΙΣ ευκαιρίες που όλοι έχουν το δικαίωμα σε αυτές.......ναι το βλέπω για αυτό και οι ίδιοι Έλληνες μεταναστεύουν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maρια..στη Μ-Ι τα ειχαμε τρυπισει περυσι και 2 μηνες μετα επαθε μολυνση ....αντιβιωση ...οποτε οι τρυπες εκλεισαν...και τωρα δεν το ζητα καθολου!

απλα καποιες φορες που με βλεπει να φορω σκουλαρικια με ρωατ αν πονεσα στις τρυπες!

το σκ εφτιαξα λαμπαδες με τις ενοικες στη δουλεια!...

κατενηκα ν απω φαγητο στη γιαγια και ειχε ερθει ΔΕΗ και ΕΥΔΑΠ...αμαν πια...

θελω να ερθει παρασκευη....ειδα τα χοντος να εχουν -35% τα αντηλιακα!

post-8148-13873940243037_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα Σεφορά έχουν 35% στα αντηλιακά κι έχω και μια έκπτωση -15% από τα σεφορά κλαμπ σαν μέλος και ίσως να το εκμεταλευτώ, αλλά θα δω μπορεί και όχι. Θα κάνω αγορά από Μανγκο outlet όμως ηλεκτρονικά

post-8148-13873940244315_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή απάντησε η Λένα σχετικά με αυτό!!......και εγώ έχω μπει σε άλλες, αλλά σκέφτηκα μήπως και δεν το έχουν ιδιωτική!!!

τέλος πάντων.....

σε ξαναέβαλα χαχαχαχαχα

η Χρύσα πού χάθηκε σήμερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ συμπεθέρα είδες τι γράφει κάτω από την φωτό σου? κάτω από το "junior member"?

γράφει: "Pebi is on a distinguished road"

και κάτω από το δικό μου: "Argi is off the scale"

χαχαχαχα τι είναι αυτά??? πού αναφέρεται??? :rolleyes:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGV ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...μονο οτι ειμαι καινουρια...χαχχαχα

οι μπομπο γινονται τελειες!

η κουμπαρα ησυχια σημερα!

θα της τηλ το απογευμα..ισως κοιμουνται τα παιδια τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εδω ειμαι...καλημερα σας.....πηγα τη μαμ αμου την ξεπροβοδησα να τελειωνουμε. Τωρα θα παμε με τον Γιαννη παιδιατρο γιατι εχει εναν πολυυυυ ασχημο βηχα και θελω να τον προλαβω μην εχουμε αλλα..να τον ακουσει κλπ..... Θα σας πω νεα πιο μετα. Βικη να μιλησουμε ρ επιο μετ ατο απογευμα..σπιτι θα εισαι;;; θα σ επαρω τηλ οταν γυρισουμε ΟΚ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αργυρουλα..μολισ προσγειωθηκε στη Καρσλουη. Ολα καλα..αφου μου τα εκανε λιγο τσουρεκια στο αεροδρομιο...τωρα ειναι παρεουλα με τον υιο τον μονογενη...χαχαχαχα... Θα επιστρεψει την Παρασκευη αφου του αδειασει τον τραπεζικο λογαριασμο..μπουχαχαχα.. Α...ξεχασα να σας πω πω ςη πολη αυτη που μενει ο αδελφος μου ειναι αυτη που ειναι η γεφυρα που ενωνει το Στρασβουργο με τη Γερμανια. Οποτε μεθαριο που εχει ρεπο θα κανουν βολτα και στο στρασβουργο... Αυτο το εντερ ακομα δε δουλευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο [smilie=occasion13.: οτι επιθυμεις . Επισης..ναςπως σε ολους εχει τυχει να ξεμεινουν απο λεφτα...οσο καλο προγραμματισμος και να εχεις κανει..πχ η κουνιαδα μου ειναι παλη με 20 ευρω...εχει τυχει και σε μενα ακομα και τωρα να ειμαι οριακα το μηνα. Μερικες φορες δεν εχει να κανει με το ποσο καλο προγραμματισμο κανεις...να τον προηγουμενο μηνα 800 ευρω λοαριασμοι..ε ποσο καλο προγραμματισμο και να κανεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης...ο Γιαννης εχει λαριγγητηδα..και στον παιδικο του Χ εχουν 2 κρουσματα οστρακιας...εκτακτα... ολισ γυρησα απο παιδιατρο....αχχχ..το καημενο..θα παρει σολεσαντιλ..σαντολ...πως το λενε..αυτο τελοσπαντων...γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να παω ενα γρηγορο γειααααα

χρονια πολλα στη αφροδιτη..οτι επιθυμεις

γιωτα να χαιρεσαι το γιωργη σου..μονο υγεια του ευχομαι..τι ειναι αυτο με σας..

ελενα που εισαι?γτ εισαι πεσμενη πουλιμ?

βικυ η μπομπο πολυ μαρεσαν...χαχαχα..μανιταρια...

ρε μαρια πολλα ξοδευετε ρε σε ψωνια..κουλαρε

φιλιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας [smilie=wave.gif]

Χρύσα περαστικά στον Γιαννάκη και προσοχή στον Χ. ,.......υποθέτω ότι τα παιδάκια με την οστρακια δεν πάνε σχολείο!

χθες έκανα κηπουρικές εργασίες! [smilie=glasses2.gi:

έβγαλα όλα τα ξεραμένα λουλούδια, τελικά μεταφύτεψα την εσωτερική μου γλάστρα, καθάρισα τον κήπο και λέω σήμερα να φυτέψω το κατιτίς μου!

βέβαια έπρεπε να κουρέψω και το γρασίδι, αλλά ήμουν κουρασμένη και το άφησα !!

καλά οι δασκάλες της Ρ. δεν πάνε καλά: χθες το πρωί είχαμε 8 βαθμούς, ......οκ 8 ανοιξιάτικους βαθμούς δλδ χειμωνιάτικο μπουφάν δεν φορούσες....... φόρεσε η Ρ. μακρύ μανίκι και ζακέτα και από πάνω ένα πολύ ψιλό μπουφάν......πάω να την πάρω το μεσημέρι και είχαμε 17 βαθμούς και με ήλιο....δλδ ήταν για κοντομάνκο.....και εκείνη φορούσε και την ζακέτα κουμπωμένη και το μπουφάν!!! :ohmy:

της είπαν οι δασκάλες να τα φορέσει......μα έτσι αρρωσταίνουν τα παιδιά....τρέχουν, ιδρώνουν με τόσα ρούχα και στεγνώνει πάνω τους!!! :evil:

Αφρο τι έγινε με τον Κ τελικά? σου είπε τίποτα?

πώς πέρασες χθες?

Ιουλία πώς έγινε το δωμάτιο το ναυτικό???

υ.γ 6 φατσούλες έβαλα και μου έβγαλε ότι είναι πολλές, να τις σβήσω για να δημοσιευθεί το ποστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, μια τρελη μερα ξεκινησε...επιτελυς χαλαρωση και υποθετω και λιγο υπνο...αν και πρεπει να πλυνουμε χαλια!

τα παιδια στο σχολειο οτι θελουν φορουν ..τι σκατοκαιρος!

η Μ-Ι φορα φορεμα με μετριο σε παχος καλσον , οχι μαλλινο και μπαλαρινιστες...αλλα φορουν καπρι και αλλα μποτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...