Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Τελος πάντων ....

Σήμερα πήγα στην γιουρομπανκ έβγαλα καρτούλα πριπεντ ,εύκολη διαδικασία και γριγορη και πολλή όμορφη κάρτα.

Πήρα και τα κομπλιμέντα απο την φαρμακωπιο μου οτι ομορφινα.

Η μόλυνση του Π δεν έχει φύγει ακόμα, όταν κοιμάται του βάζω αλοιφή με τσιρότο γιατι όταν είναι ξυπνητός το βγάζει συνέχεια, απο το σάββατο φάγαμε ενα κουτί ολόκληρο.

Πήραμε και πρωινό απέξω και το έφαγα εγω σχεδόν ολο! Και τωρα νιώθω τόσο βαρύ το στομάχι μου ...μέχρι αύριο δεν θα ξανά φάω.

Περιμένω τον Μ σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος πάντων ....

Σήμερα πήγα στην γιουρομπανκ έβγαλα καρτούλα πριπεντ ,εύκολη διαδικασία και γριγορη και πολλή όμορφη κάρτα.

Πήρα και τα κομπλιμέντα απο την φαρμακωπιο μου οτι ομορφινα.

Η μόλυνση του Π δεν έχει φύγει ακόμα, όταν κοιμάται του βάζω αλοιφή με τσιρότο γιατι όταν είναι ξυπνητός το βγάζει συνέχεια, απο το σάββατο φάγαμε ενα κουτί ολόκληρο.

Πήραμε και πρωινό απέξω και το έφαγα εγω σχεδόν ολο! Και τωρα νιώθω τόσο βαρύ το στομάχι μου ...μέχρι αύριο δεν θα ξανά φάω.

Περιμένω τον Μ σε λίγο.

Πολύ ωραία!!!

Ξεκίνα αγορές λοιπόν

Και για να ομορφύνεις κι άλλο δες εδώ www.feelunique.com

Εμείς θα σχολάσουμε, θα φάμε και θα πάμε στο σπίτι της κολλητής της Ι από το περσινό σχολείο, δεν ξέρω αν σας είπα αλλά βρισκόμαστε τακτικά μια φορά την εβδομάδα σίγουρα μπορεί και παραπάνω (μαζί πήγαμε στο Βόλο);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τοσες πολλες μερες ρε συ το καημενο..να αυτο ειναι το κακο..πως δε μπορεις να τους βαζει ςκρεμα..η την τρονε η βγαζουν τα επιθεματα.. Δηλαδη στη βαφτηση θα σε δουμε ανανεωμενη και κουκλα..ουαου!!! Παντςω εχω παρατηρησει..εχω αδυνατησει σε ποδια πισινο και προσωπο..αλαλ κοιλια και μπρατσα γιοκ...αγκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα φαντάσου είναι τουλάχιστον απο την δευτέρα την προηγούμενη ετσι το δάχτυλο του, το σάββατο κατάφερα και πήγα φαρμακείο (ήμουν άρρωστη) και απο τότε βάζω.

Μαρία τι ειναι αυτα που μου κανείς!! Χαχαχα

χρυσα σου λέω μέτρα κοιλιά για να ξέρει; τι χάνεις ....εγω είδα διάφορα στην κοιλιά.

αν και τωρα με οσο φαΐ σαν τον οβελιξ νιώθω!! Χαχαχα πάντως είμαι στο 65 και κατι ανά μέρα τι έχω φαει δείχνει άλλοτε 65,5 η 65,9 χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ο Ο μου λεει πως εχω χασει και εκει..αλλα οχι στηνπεριμετρο του λυπους.. Θα βρω τη μεζουρα και θα αρχισω να μετιεμαι..και στο επομενο ραντευου θα του πω να μου αλλαξει διατροφη..τι σκατα..εγω θα προτιμουσα να χασω πρωτα στην κοιλια..χεστικα γι ατον ποπο...κοιλια και μπρατσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμεεεεεε

εχει κανα 2 ωρες..3840 κ 53,5 ποντους παρακαλω..ο γιατρος της ηταν αψογος κ δε τη εκανε ουτε περινεοτομη παρακαλω

ειχε παρατραγουδα θα μας τα πει μετα ειπε..

γωγωκα να σου ζησει πουλακι μου,,,α κ ειπε οτι ειναι κουκλος ο μαριος..μα κλασικη κουκουβαγια:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη να σε ρωτησω..

ειχα συζητηση με τη νατασα για το εσπα..κ με ειπε οτι φεοτς δε δικαιουμε γτ δε επιδοτηθηκα το 2012..ισχυει?εσυ περισι πως εκανες τα χαρτια σου?εγω ηξερα ολες οι ανεργες μπορουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο να του βάλεις την κρέμα και μετά να το δένεις με επίδεσμο....αν θυμάσαι τότε με την Ρ. έτσι της βάζαμε την κρέμα....γιατί μόνο έτσι μένει η κρέμα πάνω στο σημείο!!

περαστικά του :) (φατσούλα με καρδούλα δεν έχει ε? )

Χρύσα να του πεις να σου την αλλάξει, αφού υπάρχει συγκεκριμένη δίαιτα για την κοιλιά....και επίσης αν κάνεις κοιλιακούς, όχι κάθε μέρα...με΄ρα παρα μέρα διότι οι μύες της κοιλιάς κάνουν αργά την δουλειά τους και πρέπει να τους δώσεις τον χρόνο που χρειάζονται!!

Γωγώωωωω να σας/μας ζήσει ο παίδαρος

εκεί στο νοσοκομείοδ εν έχει νετ να μας γράψεις????

επίσης ΕΡΩΤΗΣΗ κρίσεως: ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ? μπουχαχαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tου βάζω αργυρώ και μεσα στην μέρα αλλα δεν αφήνει το τσιρότο για πολύ.

Πάντως (άσχετο) το νο31 παντελόνι είναι παρελθόν!! Αν και έχω μόνο 31 τα βάζω με ζώνη και πλέουν ... το αμέσως μικρότερο που έχω είναι ενα υφασματινο 29 που δεν μου κουμπώνει αλλα ανεβαίνει άνετα και 27ρία.

Ο μικρός κανει επίθεση στον Μ να του φαει κορνφλειξ και ο Μ του φωνάζει "δεν τρώμε του αλλουνού το φαγητό! " χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτγυρω εχω πολυ λυπος στην κοιλια...δε φευγει με κοιλιακους. δυστιχως..κλαψ κλαψ..θελει διαιτα και καποιες συγκεκριμενς ασκησεις σε γυμναστηριο...κατα προτιμιση πιλατες και καποιες αλλες ασκησει ςμε σκοινια και αντιστασεις..αλαλ χρονος γι'αυτα δεν υπαρχει. Εδω καθε μερα καθε απογευμα πηγαινω για περπατημα...μιση ωρα εντονο περπατημα. Βασικα οταν καναμε τα τεστ μου ειπαν πως εγω καιω θερμιδες και κανω καυσεις οταν ειναι σε εγριγορση..οταν κινουμε..αυτη η καθιστικη δουλεια μου κανει πολυ κακο αλλα πως να την κανω αλλιως..δε μπορω να πληκτρολογω περαπτωντας!!!!! Μενει να πηγαιορχομαι στη δουλεια με λεοφορειο και ποδια..ΑΛΛΑ ουτε εκει εινα κανενας διατεθιμενος να με βοηθησει με τα παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους!!

εγω ειμαι καλε..η Ιουλία!!

οπως καταλαβατε..παει το παλιο μειλ μου κ παπαλα ο λογαριασμος μου..θα δω πώς θα τον επαναφερω..γκρρρρρρρρρ...

εκανα β επιπεδου!ολα τελεια!κ ο μπεμπης..μπεμπης 1000%!!χα χα χα!!!σε 10 λεπτα με ειχε ξεπεταξει..νευριασα γιατι μου φανηκε γρηγορα..αλλα τα μετρησε ολα..τεσπα!

γωγω να σας ζησειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

γερό και καλοτυχο το κουκλι σου!καλη λοχεία κ περιμενουμε συγκλονιστικη περιγραφη συντομα!

σημερα δεν πηγα τον γιωργο σχολειο..ο ηλιθιος παιδιατρος του παιδικου ακουγε λεει χθες υγρο στους βρογχους..και αρχομενη λεει βρογχιολιτιδα..που ο γιωργος ποτε δεν εχει παθει τιποτα τετοιο..τεσπα.επειδη δεν ξερεις καμια φορα ,πηρα τηλ ομοιοπαθητικο,πηγα αρον αρον το πρωι,τοπαιδι φυσικα ειναι μια χαρα!πνευμονες πεντακαθαροι,καθολου ακροαστικα,κανενα ευρημα!ποση ωρα η γυναικα τον ακροαζοταν μπας και..

τζαμπα εδωσα 50ε..γκρρ..θα τα ακουσουν αυριο στον παιδικο..αντε γιατι αντε..

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα γελάω με τον Μανωλάκη χαχαχαχαχα

Αφρο για αυτό σου λέω με επίδεσμο!!!

μόλις μίλησα με Γωγώ :)

είχε πυρετό...μπήκε στις 8.00 και γέννησε στις 12 ή 12.30 (δεν θυμάμαι ακριβώς)

και όταν έχει το μικράκι φοράει μάσκα μήν το κολλήσει.......

έπεσαν οι παλμοί της και έλεγαν για καισαρική, αλλά ο γιατρός της είπε ΟΧΙ!!! ;)

αυτά....

σήμερα περιμένουμε μάστορα να μας δώσει τιμή για τις πόρτες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...