Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Αν είναι 19 καλός, γιατι 25 ξανά φεύγει ο Κ .

Μου ειπαι χθές το καλοκαιρινό του πρόγραμμα ταξιδιών ..... κλάφτα χαράλαμπε ....άντε να τον δω 25 μέρες μεσα στο καλοκαίρι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας έλεγε η Ρ. τα ονόματα των κοριτσιών του γκρουπ της και μας λέει και την Μίλκα και λέμε εμείς "μίλκα? σοκολάτα?" χαχαχα

και μας λέει "όχι έχει καφέ πρόσωπο"....είναι μαυράκι ..... "και ο αδελφός της έχει καφέ πρόσωπο", χαχαχαχαχαχαχα

χθε έφτιαξα φακές, προετοίμασα την Ρ. από προχθες και μου λέει οκ για να φάει την σουπίτσα της με το καινούργιο μεγάλο κουτάλι της hello kitty που έχει.....με το που το βλέπει χθες κατευθείαν είπε όχι....της έβαλα και φέτα από πάνω και μου λέει "μαμά αυτό δεν μου αρέσει, θα φάω μόνο την φέτα και την ντοματούλα...αυτό θα το βγάλω στην άκρη".....ποιό ήταν το "αυτό"? η φακή!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

είχαμε διαφωνία για ώρες και τελικά της έφτιαξα 2 αυγά με φέτα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ σου λέω οτι θα λείπει ΟΛΟ το καλοκαίρι!!! Και σε αυτές τις 25 μέρες που θα είναι εδω μπορεί να φύγουν Βουλγαρία!! Χαχαχα πολύ γελασα χθές (λέμε τωρα)

Θα του πω όμως καλά που μου το θύμησες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μόλις τον πήρα και μου ειπαι οτι πέρασε η προθεσμία .

κρίμα :(

ήταν καλή φάση......

αφού σου είχα πει πέρυσι ρε να έχεις το νού σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχει γενέθλια η Μαρτίνα της Γωγώς???

Γωγώ χρόνια πολλά και ευτυχισμένα...να την χαίρεσαι...πάντα καλά να είναι, χαμογελαστή και τσαχπίνα :)

έχει και ο πεθερός μου γενέθλια σήμερα!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να πηγενα μόνη δεν έπαιζε. Πάω καιβστο χωριό και πραγματικά ξεκουραζομαι αφού θα έχω τούς γονείς μου να τα προσέχουν (λέμε τωρα) το θέμα ήταν να πάμε μαζι οικογενειακα.

Μου ειπαι οτι είχαν λίγο καιρο που βγήκαν αλλα μαλλον δεν θα γνώριζε το πρόγραμμα του, χθές το έμαθε .... η παίζει κάποιος άλλος λόγος και δεν μπορούσε να μου μιλήσει τωρα.

Τελος πάντων εμένα με ενοχλεί που θα είναι τόσο λίγο σπίτι ...την δευτέρα έρχεται και θα κάτσει μέχρι Στις 25 μαιου, μετα φεύγει ερχετε σε ναν μήνα κάθεται (αν κάτσει κιι δεν φύγουν βουλγαρία) 25 μέρες και φεύγει για ακόμα έναν μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!

Τι κάνετε;;;

Δεν σας εχω διαβασει σημερα...αλλα ξερω οτι γεννησε η Γωγουλα.:)

Γωγω μου να σας ζησει το μωρακι σας!!!

Δεν πειραζει για την ταλαιπωρια..αξιζε τον κοπο.

Να εχεις μια καλή λοχεια και χρονια πολλα για το Μαρτινακι σου.

Παω να σας διαβασω.....φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

εγώ δε μπορώ να μπω στην ομάδα ακόμη

Μάλλον επειδή είμαι με το παλιότερο nick

σήμερα είναι μια ασχημη μέρα, από το πρωί είμαι σκατά κι έχουν έναν τρόπο στη δουλειά να με εκνευρίζουν ακόμη περισσότερο, τεσπα

Αφρο κι ο Γ έκανε αίτηση την προηγούμενη ή προ-προηγούμενη βδομάδα για το καλοκαίρι. Τελευταία στιγμή γιατί είχε άδεια και δεν τον ενημέρωσε κανείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι καλη επιτυχια.δεν μπορω ακομα να ποσταρω συζητησεις στην ομαδα.Αφρο κριμα..τυλαχιστων θα σε δω στη βαφτηση...Παναγιωτα φιλια..αυτο το εντερ ακομα δεν.Τι σου κανανε ρε Μαρακι... και εγω ειμαι ολιγον σκατα ..καταρχας εχω απιστευτα νευρα απο χτες το απογευμα και ακομα περισσοτερο γιατι ο Ο τους υπαρασπιζετε..αη σιχτιρ..δε ξερετε ποσο τσατηστηκα...δεν ειχα διαθεση για τσακωμους ξανα και το αφισα ΚΑΙ αυτο να πεσει κατω..μεχρι την επομενη που θα περιμενω περιοδο και δε θα μπορω να συγκρατω τα νευρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι επιτελους συνδεθηκα με το παλιο μου λογαριασμο:rolleyes:

γωγουλα μου να σου ζησει ο μαριουλης σου........καλη λοχεια κουκλα μου και καλους θηλασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...