Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σχετικά με τις αλλαγές στο Mammyland


Recommended Posts

επίσης Λένα οι ομάδες συνεχίζουν να είναι ανοικτές προς όλα τα μέλη δλδ όλα τα μέλη μπορούν να διαβάσουν όλες τις ομάδες.....δεν υπάρχει επιλογή που να λέει "ιδιωτική" ή κάτι τέτοιο :?

Μπορείς να δοκιμάσεις τώρα αν μπορείς να κάνεις την ομάδα Ιδιωτική; Πρέπει να υπήρχε ένα θέμα με τις Ρυθμίσεις των Ομάδων το οποίο νομίζω ότι μόλις διόρθωσα.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!εχω θεμα με τα τικερακια.δεν μου τα αλλαζει οτι κι αν κανω.....

Βλέπω ότι έχεις στην υπογραφή σου 5 τικεράκια (τα οποία εμφανίζονται μία χαρά) και νομίζω ότι αυτός είναι ο μέγιστος αριθμός που μπορείς να έχεις.

Αν θέλεις να προσθέσεις κάποιο άλλο μάλλον θα πρέπει να αφαιρέσεις κάποιο από αυτά που ήδη έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να μαι παλι με τις αποριες μου

θελω να ρωτησω στις ομαδες δεν υπαρχουν αλμπουμ για τις φωτο οπως πριν τις βαζουμε ολες μαζι ετσι χυμα;

Μέσα στις Ομάδες δεν υπάρχει η δυνατότητα δημιουργίας Άλμπουμ, όλες οι εικόνες εμφανίζονται συγκεντρωτικά ως Εικόνες Ομάδας.

Για να προσθέσει κάποιο μέλος μία εικόνα στην Ομάδα θα πρέπει πρώτα να την έχει ανεβάσει σε ένα προσωπικό του Άλμπουμ (Προφίλ > Προσθήκη Άλμπουμ).

Εννοείται ότι ο διαχειριστής της ομάδας μπορεί να ορίσει αν αυτές οι εικόνες (και γενικά όλο το περιεχόμενο της Ομάδας) θα είναι ορατό δημόσια ή αποκλειστικά και μόνο στα μέλη της Ομάδας και τους διαχειριστές.

Για οποιαδήποτε απορία είμαι στη διάθεσή σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικές ερωτήσεις:

1. Γιατί υπάρχει περιορισμός στα smilies; Δηλ αν βάλεις πάνω από 3-4 βγαίνει μηνυμα ότι είναι πολλά και δεν σε αφήνει να κάνεις υποβολή το μηνυμα σου.

2. Στο προηγουμενο μαμμυ είχαμε τη δυνατότητα chat με τους online φίλους μας. Τώρα θα την έχουμε;

3. Άνοιξα νέο θέμα (http://mammyland.com/showthread.php/21164-%CE%A5%CF%80%CE%AD%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B5%CF%82-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B5%CF%82!!!) και δεν το εμφανίζει στη δεξιά στήλη που είναι όλα τα νέα θέματα. Γιατί;

4. Ήθελα να βάλω φωτογραφίες στο μηνυμα μου και δεν τις έβγαλε σε μεγάλο μέγεθος αλλά ως thumbnails. Έκανα κάτι λάθος; Πήγα στο "διαχείριση συννημένων" και ανέβασα τις φωτογραφίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

γεια σας!!!

εχω ενα τικερακι και προσπαθω να βαλω αλλο ενα...δεν το δεχεται με τιποτα....

επισης προσπαθω να βαλω φωτογραφια στο προφιλ μου αλλα το ιδιο, δεν τη δεχεται....

εκανα ολα αυτα που εχετε γραψει αλλα τιποτα....

μπορειτε να με βοηθησετε;

post-15130-13873940422969_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

εχω ενα τικερακι και προσπαθω να βαλω αλλο ενα...δεν το δεχεται με τιποτα....

επισης προσπαθω να βαλω φωτογραφια στο προφιλ μου αλλα το ιδιο, δεν τη δεχεται....

εκανα ολα αυτα που εχετε γραψει αλλα τιποτα....

μπορειτε να με βοηθησετε;

υπαρχει περιπτωση να με βοηθηση καποιος;

ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

για να ερχετε ειδοποιηση στο μαιλ μου οτι απαντησε καποιοσ στο θεμα που παρακολουθω τι ρυθμισεισ πρεπει να κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Eπιτελους βρηκα τον κωδικο μου κ ξαναμπηκα

ειδα ωραιες αλλαγες

καλοριζικο

θυμηστε μου πως ν'αλλαξω την ωρα που ειναι λαθος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Προσπαθώ να αλλάξω το τικεράκι της κόρης μου κάνοντας ακριβώς τις ίδιες ενέργειες που έκανα πάντα. Δυστυχώς, όμως, μου γραφει "BB code url is not allowed". Δεν υπάρχει όμως άλλος τρόπος για signature σε forum...Τι άλλο πρέπει να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το βράδυ ό,τι και να έκανα δεν το δεχόταν. Ευτυχώς σήμερα τα κατάφερα!!!

Λοιπόν χρειάστηκε να σβήσω ό,τι περιέχει η πρωτη αγκύλη , δηλ. [url....] , και την τελευταία πάλι , δηλ

Επεξεργάστηκε από fotini80
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έσβησα και την πρώτη αγκύλη και την τελευταία και πάλι δεν το δέχεται...Έσβησα μετά μόνο το url τίποτα...Ό,τι και να κάνω τζίφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...