Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Οχι αργυρω ειναι νετη σκετη απλα θα στολιστει με καποιον τροπο- θα δω με ποιον , επειδη προσωπικα δεν ειμαι φαν του στολισμου " μπομπονιερα"

Θα δω φυσικα τι τελικη τιμη θα μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας......

τα νευρα κροσια.......εκει που ο γιωργος ειχε να κανει πυρετο απο τη δευτερα εκανε ενα 38.7 σημερα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: ελεος πια.......το πρωι ημασταν στο παιδοπνευμονολογο....μου ειπε να παμε σε αλλεργιολογο...να δουμε κατα ποσο τον πειραζει το μαλλινο(εχω χαλια ολομαλλα)η υγρασια,τα σκυλια,η γυρη και γενικως οτι αλλεργιογονο......λογω λοιπον του χειρουργειου που ειχε κανει οταν γεννηθηκε στο σημειο που εγινε η αφαιρεση εχει τραυματιστει ο πνευμονας με αποτελεσμα σε μια απλη ιωση ο γιωργος να κανει λοιμωξεις.....ουφφφφφφφφφ :cry::cry::cry::cry::cry:

τεσπα απο σεπτεμβρη θα κανουμε και σπιρομετρηση

σες πολυ ωραιος ο σταυρος...το πρωτο κουστουμακι και μενα μου αρεσει...

βικυ οχι δεν ειμαι ακομα ετοιμη για την βαπτηση....σημερα μου ειπε ο νονος της οτι την πηραν ρουχαλακια και παλτο για πριν τη βαπτιση :D

εχει και γιορτη ο νονος μας σημερα.......και το βραδυ εχει τραπεζι

θου γιατι να βαλεις σωληνακια καλε στο παιδι;;;;αν σου πει κατι τετοιο ο γιατρος καλο ειναι να παρεις και αλλη γνωμη...

ιουλια κριμα που δεν πηγες σημερα για β επιπεδου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε συ Γιωτα...

Το καημενο το παιδι...

Α Θου ηθελα να σου πω σχετικα με το θεμα σου...χτες πηρα τηλ τελικα τον Μεγα και τον ρωτησα- με ταρακουνισες ειναι αληθεια- και μου ειπε πως σωλινακια βαζουν μονο σε περιπτωση που το ακουογραμμα δεν ειναι καλο..υπαρχει ολικη ρηξη τιμπανου που δεν αναπλαθετε πλεων ουτε με τιμπανοπλαστικη..

κοινως αν το παιδι ακουει μια χαρα..δε χρειαζονται σωλινακια..

εκλεισα και ραντευου να παμε για καθαρισμο της κηψελιαδς του Χ..τα απογευματινα του ραντευου εχουν αναμονη..σε 2 ευδομαδες εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θα το ξεπερασει αλλα λογικα στην εφηβεια δηλαδη μετα τα 12....... :(

μου ειπε να του κανω και το αντιγρυπικο εμβολιο αλλα δε θελω....ειμαι πολυ μπερδεμενη.......

σκεφτομαι οκ να τον παω σε ομοιοπαθητικο....ομως η πρεπει να ακολουθησω τον ομοιοπαθητικο η τον πνευμονολογο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοοοοο...

εχω γεμμυστα...νυστισημα με μανηταρια βεβαια....και ρυζι ...

αν ησουν κοντα θα σου εφερνα ενα ταπερακιιι

Αντε ρε συ αμαν με την παλιοιωση...να περασει γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω

πρωι στη δουλεια!

εφυγα νωριτερα...

ειμαι προβληματισμενη....

την δευτερα εμαθα οτι οι αθιγγανοι που φοιτουν στα σχολεια δινουν πληροφοριες σε αλους αθιγγανους και πουλουν προστασια...

εχουμε πολλα κρουσματα κλοπων...αλλα ονομαστικων κλοπων...πχ εισαι ο ταδε? χτυπουν μπουνιες κα κλεβουν κινητα, μπουφαν παπουτσια...και ολα αυτα μερα μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ..,.Βικη δε μα ςτα λες καλαααααααα

Θα φοβαμαι να παρκαρω τη λιμουζινα μου!!!!

μπρρρ...

Θου τι επαθε ςκαλεεεεε

πες μας γι ατα κοκκινα μαλλια καλε..

α και εσυ οταν τα ειχες κανει κοκκινα οσυ πηγενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε? :D:D:D

ιουλια κ μενα συνεργατης της με εκανε,,ηταν πολυυυυ καλος... ;)

κριμα...που δε θα κανεις σημερα...δε πειραζει..μια βδομαδιτσα ακομα..

γωγω εισαι εδω?για πεεεεε...

χρυσα πολυ ομορφα..αντε ωραια...ναι ξερω για τα σωληνακια αλλα εμενα με ειπε οτι ισως χρειαστει που αυτος δε θα το πει το τελικο αποτελεσμα για να αεριζεται το αυτακι του..γτ απο τις πολλες μυξες γινεται

αφρο δε εκανε κ πααααρα πολλες αλλα εχει πολλη μυξα κ οπως ειπα πανω

περαστικα ρε..αντεχεις? :cry:

επισης..οταν εχουμε ασπρες τριχες στο κεφαλι απο 50 τα εκατο κ πανω μη πω κ λιγοτερα βαζουμε κ βαση..κ το χρωμα βγαινει μιααααα χαρα..αλλιως θα γινει αυτο που ειπε η χρυσα

σημερα εκανα τη βλακεια κ πηγα με το μικρο στο εμπρικο στο στερ σινεμα..πφφφφ..χωρις καροτσιιι..

κ πηρα απο μαρινοπουλο ρουχα για το θοδωρη..εχει μειον 50% :geek::geek: τελειααααα

κ μετα πηγα στο μεγκα αουτλετ να δω για μποτες..κ βγαινοντας απο ενα μαγαζι πηρε ο μικρος ενα παππουτσι απο τη βιτρινα κ το πεταξε επιτοπου κατω(εκει που ηταν/)δε ειδα να εκανε ζημια..κ το περνω να φυγουμε(νομιζω δε τον ειπα τιποτα)

κ εκουω κατι να λεει προς σε εμνα η πωλητρια..λεω οριστε?κ λεει με υφακι..

θα μμπορουσες να το πεις εσυ κατι.δε θα σταματησει απο μονος του να το κανει.εχει γκρεμισει τη μιση βιτρινα.(σα να λεει εσυ φταις αφου δε το μαλωνεις κτλ κτλ)κ μιλαμε εχω μεινει ετσι :shock: κ λεεω..α ναι?κ χαμογελαω..

κ λεει γελας κιολας τι αν σε πω..κατι τετοιο

οκ εγω εφταιγα σε αντιελεω αλλα ρε παιδια με πειραξε παρα πολυ ..με προσβαλε..τεσπα

τα μικρα δε παλευοντε.η εγω δε παλευομαι

εχω κ τις ορμονες κ ειμαι μες τα νευρα..

μα μονο εμεις ακουγομαστε παντου..μεσα στο σπιτι τωρα τελευταια παλι μαλωνουν..βγαινουμε εξω μεχρι αν κλειδωσω τσιριζουν στη πολυκατοικια διαγωνισμο ποιος θα φωναξει πιο πολυ

παμε σχολειο ποιος θα κρατησει τη τσαντα..

κτλ κτλ..

με κουρασαν τα ατιμα..αχ τα αγορια ειναι ζωηρα απο τη φυση τους :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δενε γινε σε εμας..

αλλα σε ενα παιδι 13 χρονων

ειναι να φρικαρεις...αλλα οπως μας ελεγε και η ψυχ. ειναι πολυ γνωστο το φαινομενο...ειναι η ενδοσκολικη βια στα περιχωρα του σχολειου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ντε μη βαρας...

κοιτα για το οτι εγινε στο εμπορικο..ναι ΟΚ και εμενα το υφακι μου τη δινει..μπορεις να σκλαβωσεις τον αλλον με την ευγενια σου...

δυστιχως ομως τροπους και ευγενεια δεν εχουν οι περισσοτεροι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Θούλη????? :o:o:o:o και δεν είπες τίποτα???? :evil::evil::evil::evil:

έπρεπε να μου το έλεγε εμένα :evil::evil::evil:

επίσης θέλεις να σου στείλω την Ρ.?, να δεις από μόνη σου αν είναι τα αγόρια ή τα κορίτσια ζωηρά :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα :o:o:o πώς μπορείς??? και καλά η/ο ψυχολ. σας το είπε, ....χαίρω πολύ Αργυρούλα....λες και δεν το ξέρατε....ποιά είναι η μέριμνα για το πρόβλημα??? :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!! :D:D:D

Τι μου κανετε;;;

Χρυσα μου τι ομορφα βαπτιστηκα ειναι αυτα!!!Εχεις φοβερο γουστο... :mrgreen::mrgreen:

Καλα για την κουνιαδα κια το μπουφανακι δε θα πω τπτ...Νομιζω ειναι λιγο κακομαθημενη.. :?:?:?

Πω πω ρε Θουλη...Μα καλα ποσο αγενης ηταν αυτη η πωλητρια... :?:?:? Και μενα με κοιταζουν περιεργα πολλες φορες... :oops::oops::oops: Και χθες ειδα στο "Ειμαι μαμα" ενα αρθρο που ελεγε "πως να πω στην κολλητη μου να μαζεψει το γιο της"...Μιλαμε μπηκα και το διαβασα μην και τυχον λενε για μενα και το Νικολα...Τοση τρομαρα εχω παρει... :lol::lol::lol:

Ευτυχως ηταν για αλλο παιδακι... :lol::lol::lol::lol:

Αφρομ ου αρρωστησες καλο μου;; :(:( Εχετε φαγητο;;;

Βίκυ περιεργα τα πραματα ρε συ...Πρεπει να προσεχουμε... :?:?:?

Αργυρουλα τελικα θα ερθουν τα πεθερικα;;;

Ρε Ιουλια αυτη η κορη πολυ σας κρυβεται. :lol::lol::lol:

Α Θουλη..γιατι καλε το παιδι πρεπει να βαλει σωληνακια;;; :o:o Εγω απ οτι εχω καταλαβει σωληνακια βαζεις οταν πια το υγρο απο το συτι δε φευγει με τπτ...για παρε και αλλη γνωμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα!!!!!

Εδώ οι καλές κοτούλες!!!! :lol::lol::lol:

Τί κάνετε;;;;

Σας ψιλοδιάβασα!!!

Θου 1) Εννοείται πως θα πάρεις 15 γνώμες πριν κάνεις μια τόσο σοβαρή επέμβαση στον Θοδωρή. Και τι σημαίνει που είναι δικό σου ο γιατρός;;;; Θα σε σκίσω ρε...

2) Πρέπει να χαλαρώσεις γιατί (το λέω να το ακούσω και γω) φταις κυρίως εσύ. Με το να λές πχ συνέχεια τον Παντελή γκρινιάρη στο τέλος θα το συνηθίσει και ο ίδιος. Είσαι υπερβολική. Χαλάρωσε λίγοα και ηρέμησε. Πάνε κ'ανε ένα σπα, ένα μασαζ κά ρε αδερφέ να κουλάρεις

3) Επειδή είναι γνωστή γιούφτσα χθες δεν σου έβαλα βενζίνη στο αυτοκίνητο. :oops::oops::oops: Ο Δ μ'έκραξε φυσικά.... Αύριο θα σου βάλω!!!

Ιουλία και μένα συνεργάτης της μου είχε κάνει στη Δ την αυχενική. Τώρα θα πάω αλλού!!!! Θου! ;);)

Παναγιώταααααααα που σαι καλέ;;;;; :lol::lol::lol: Για σένα μιλούσε το άρθρο;;;;;

Ρε Γωγώ θα σε γδάρω!!! Τί λέμε τόσο καιρό;;;;;; 42 εβδομάδες;;;;

Διαβάσατε για την Ερη που ισως δεν έρθει και φέτος γιατί δεν της έχουν στείλει ακόμη τα χαρτιά....

Χρύσα ρε συ το διάβασα και χθες. Ακόμη με τη μαμά σου;;;;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις για τη ερη..αχ στεναχωρεθηκα :?:?:?:?

καλε δε ειπα θα βαλει αυριο σωληνακια...θα δουυυυυμε

οσο για τη βενζινι :o:o:o:o:o εννοειται πλακα κανεις..αληθεια αν το κανεις η το σκεφτεις δε σε μιλαω ξανα..ρε εισαι ηλιθια? :o:o:o:o ασε το δημητρη να λεει..ακου εκει...

οσο για το παντελη χρυση μου κανεις λαθος..το οτι ειναι γκρινιαρης ρωτα κ το σοι μου..ρωτα τις αδερφες μου..

αλλο να το ζεις αλλο να το βλεπεις..πιστεψε με...

:twisted::lol::lol::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νατασα πλακα με κανεις?ολη μερα ειμαι μαζι του..το κεφαλι μου καζανι..δυσκολο αντρακι μας βγηκε..

ποσο χαλαρη να ειμαι παντα

να εχω καπου να το αφησω μες τη μερα οκ θα με βολευε..

δε του το λεω συνεχεια ρε :roll::roll:

κ γω γκρινιαρα ημου..πως με αντεχε η μανα μου..αχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Ειμαι να σκασω σημερα...εκανα το σπινθηρογραφημα ολα καλα με τα αποτελεσματα απο οσο ειδε ο ραδιολογος αλλα μου βρηκε προβλημα στο νεφρο, δεν λειτουργει σωστα αλλα αλλο αυτο δεν με πειραζει. Το θεμα μου ειναι οτι ενω ο ορθοπεδικος ηξερε οτι θηλαζω με εστειλε να το κανω και ο ραδιολογος μου λεει οτι δεν κανει να θηλασω για ενα 24ωρο, να βγαζω το γαλα και να το πεταω!! οκ. ηθελα να αποθηλασω αλλα μου ηρθε αποτομο. Επισης διαβαζω οτι πρεπει να μεινω μακρυα απο τα παιδια για 2 μερες!!! εμενα δεν μου ειπαν κατι τετοιο!! Τι θα κανω??? θελω να κλαιω συνεχεια...

Πειτε μου οτι ξερετε για το σπινθηρογραφημα... δεν σας διαβασα ακομα σορρυ δεν εχω κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι ειναι grade 3 και συνιστατε διακοπη θηλασμου για 6 εως 48 ωρες

να μινει μακρια απο τα τα παιδια δεν το γνωριζω...περιμενε να ψαξω το βιβλιο της πατσουρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...