Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Αφρο τις θυμαμαι τ ςφωτο...τι νενοι και ομορφοι που ειστε και οι τρεις σας...

ο φωτογραφος αθ ειανι αυτος που θα ειναι στη δικη μας βαφτηση;;;;;;

ααα..να του πω να πεσει ρετουσ στις δικες μου ληψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα κουστουμακια μου άρεσαν πολύ και τα δυο αλλα το πρώτο περισσότερο .... το κουτί δεν φαίνεται, ρούχα βλέπω ...ο σταύρος είναι κλασικό κομμάτι.

παπούτσια?

λαδοπανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

Άφρο σου πάει πολύ το χάλκινο χρώμα στα μαλλιά!!! :D Έτσι να τα έχεις

Εμείς καλά, Χρύσα πολύ όμορφα τα ρούχα και ο σταυρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τα βάφει μόνη σου καλέ ή λίγο με τη βοήθεια της φίλης από δίπλα, μια χαρά θα τα καταφέρεις

δεν έβαψες ποτέ μαλλί σπίτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω βγαζει την αρχικη σελλιδα...

ποιο απόλα λες..τα εχει σχεδων ολα στο μαγαζι αυτο..και ειναι πολυ ωραια ποιοτηκα..λινα και πολυ καλοραμενα

Να σε λιγο θα παρω τηλ να δω αν το πρωτο μπορουμε να το φερουμε..

το κουτι δεν το ειχε σε φωτογραφια γι ανα σας το δειξω θα πρεπει να ψαξω..αλλα ειναι μια κλασσικη βαλιτσα τρολες μαρκας σεντιο σε θαλασσι χρωμμα..δεν ειναι μικρη τετοια ειχα εγω για τριημερα και εκδρομες..δηλαηδ μπορει να χρισημοποιηεθι..

μακαρη παιδια να μου κατσει αυτο το ρουχο γιατι ειναι πολυ ομορφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα στην τελευταία σελίδα, αυτό με το καπελάκι και το γιλέκο....πολύ τυπάδικο!! :) και απλό!

Μαρία εγώ παίρνω βιολογικά :)

αν δεν είναι βιο κοιτάζω πάντα για τα παραμπενς!

Αφρο μια χαρά η κουβέρτα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω σου ειχ απει και τοτε οτι αυτο το μαλι σου παει πολυ..

αν πας σε μαγαζι που πουλανε επαγγελματικες βαφες και παρεις και το καταλληλο οξυζενε αφενος θα τα παρεις σ εκαλη τιμη, αφετερου θα σου βγει το μαλι τελειο..

εμενα οταν τα εβαφα μου περνουσ ετη βαφη η η μαμ αμου η ο Ο αλλα για μηκος κατω απο τον ομο θελει 2 σωλιναρια για να βγει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν αρχίσω να βγάζω άσπρες τρυχες ετσι θα τα κάνω ξανά ...για την ωρα έχω το φυσικό μου που το είχα ξεχάσει απο τα 20.

εμένα μου άρεσε εκείνο με το φουλάρι.

Καλά το μικρό θα με σκάσει, του έκανα το πρωί τοστ και δεν έφαγε, έρχεται τωρα και μου λέει μαμά μαμ, τον βάζω στο καρεκλακι του δεινω ξανά το τοστ .το κανεινστην άκρη και μου λέει και δεινχι παράλληλα με το δάχτυλο τον άδειο δίσκο "μαμά μαμ κατι " χαχαχαχα του έβαλα ψωμί με ανθοτυρο να φαει αλλα δεν πολύ χάρηκε χαχχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο το χρωμα δε θα καθετε καλα σε ασπρη τριχα..

μια φιλη της μαμα ςμου εχει πολλες ασπρες τριχες και τα ειχε βαψει σε παρομοιο χρωμμα και εδειχνα λιγο ροζουλι σ επολλα σημεια....

νομιζω οτι στις πολλες λευκε ςτριχες δεν ταιριαζουν οι κοκκινωπες αποχρωσεις...

Θου που εισαι ρε να μας πεις μια πιο επαγγελματικη αποψγ περι του θεματος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

ανεβαλα τελικα τη β επιπεδου..κατι εκτακτο ετυχε στον χ. και δεν ηθελα να παω μονη..

το μονο ¨κακο¨ει ναι πως τωρα θα την κανω την αλλη πεμπτη και επειδη η ψαρα δεν ειχε ραντεβου,θα μου την κανει η αλλη συναδελφος της :roll:

τεσπα,ολα καλα θα ειναι!

χρυσα πολυ ομορφα ρουχαλακια και πολυ ωραια ιδεα για τη βαλιτσα!ευγε! :D

χρυσανθη χαθηκες!

να χαιρεσαι το αγορακι σου!

αφρο επειδη μια φορα βγηκες σαν κουβερτα,δε θα βγαινεις παντα!εμενα η μαμα μου τα βαφει,και χαλκινα ενα φεγγαρι τα ειχα,και μια χαρα!δοκιμασε παλι! ;)

σας φιλω,εχω δουλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ιουλια το χαλκινο πρεπει να το εχω δει σε φωτο σου στο φεισ...

νομιζω οτι και σε σενα τα κοκκινωπα σου πανε πολυ...

Η Βαλιτσα ειναι σαν αυτη που σας εβαλα ειναι κανονικη βαλιτσα οχι παιδικη δηλαδη ..τωρα επειδη δε θελω να ειναι παραστολισμενο με τουλια θα δω πως θα το κανουμε..

Θα μιλησουμε σημερα με τι Βικυ μηπως θελει τιποτα αλλο και Παρασκευη θα τα κλεισω και αυτα...

Εχω βρει και λαδοπανα στρουμφακια...θα δουμε και τ θα κανει με τον λοιπο στολισμο...

και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιτσα..επισης..γιατι σκας ρε...

η Ψαρα διαλεγει πολυ προσεκτηκα τους συνεργατες της...

το ντοπλερ στον Χ μου τον εκανε νας συνεργατης της...με εξαιρεση οτι ηταν λιιιγο αγαρμπος στους χειρισμους- κοινως με πονελε λιγακι επειδη πιεζε την κοιλια πολυ και στον Χ δεν ημουν τοσο χοντρη

ηταν πολυ καλος οτι ελεγε ηταν με λεπτομερια και φαινοταν να ξερει πολυ καλα τη δουλεια του

Ολα καλα θα πανε ρε..μην ανισυχεις..

παντως στον Γ εγω ολα αυτα τα εκανα χωρις τον Ο..

δεν ξερω αλλα με οσα εκ των ιστερων βγηκαν νομιζω οτι δε αντεχα να ηταν μαζι μου και να τα ζει..

θα με εκνευριζαν και οι δικοι του αν τους τα ελεγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα άντε βρε μια χαρά! :D:D

όλα έτοιμα δλδ!!! :D με το καλό! :D;)

Ιουλία η άλλη συνάδελφος δεν είναι καλή? για την Β΄επιπέδου λέω :?

και εγώ μόνη μου τα έκανα παλιά και σε μακρύ μαλλί....καλά έβγαιναν....μετά σκέφτηκα μια ζωή την έχουμε και τώρα πάω στο κομμωτήριο.....αλλά....δεν τα κάνω κάθε μήνα για λόγους υγείας!!! :? ....φυσικά δεν δουλεύω κιόλας, αν δούλευα μάλλον θα τα έκανα κάθε μήνα!!!......

μυρίζουν και αυτές στο σπίτι.....ακόμη και οι φυτικές μυρίζουν....

Αφρο, μπορείς να κάνεις μερικές φορές στο σπίτι και μερικές στο κομμωτήριο ;) ....όταν φυσικά αποφασίσεις να τα ξαναβάψεις.....για την ώρα μια χαρ΄ακαι το φυσικό, δεν ταλαιπωρείται και το μαλλί!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...