Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Μανουλίτσες μουυυυυ :x:x[smilie=love9.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=love5.gif]

Τι κάνετε κορίτσια είστε όλες καλά?

Αναστσάκι Χρόνια πολλά κ απο εδώ κοριτσάκι μου! Να εισαι πάντα γερή και χαρούμενη!

Σε λιγότερο απο δυο μήνες θα είμαστε στην ελλάδα κορίτσια, να βρεθούμε να παίξουμε!

Φιλάκια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ καλημερα σας :D:D:D:D:D:D:D

πως πανε τα κεφια;;;;εμεις καλα....

σισσιω και παναγιωτα με το καλο η κουμπαρια....μα ποσο χαιρομαι :D:D:D:D:D:x:x:x:x:x

γωγω εγω στους γιους ειχα προσθιο και στη μικρη οπισθιο...δε παιζει καποιο ρολο στη γεννα....

και μενα τοσο ηταν η μπουμπου στην 37βδομαδα :x:x:x:x:x

ερη με το καλο να ερθετε στην ελλαδα...φιλια στον κουκλο σου...

βικη φτου σου που κατηγορεις εμενα τη δολια μανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: σιγα τι εγινε που γυρισα στις 6 τα χαραματα :-p:-p:-p ουτε εγω εχω κανει κατι για την βαφτιση.....την πεμπτη θα παμε για τα βαφτηστικα...αλλα μπομπο και γλυκα τιποτα ακομα...επισης αυτος ο κουμπαρος δε λεει τι δωρο θελει :twisted:

τι αλλα :-?:-?:-? α ναι...

ιουλια εγω τους εχω πει να μην βαρανε αλλα παιδακια...αλλα οταν τους βαρανε να το λενε κατευθειαν στη δασκαλα για να τα βαζει τιμωρια....το κανουνε... :):):):)

δε θυμαμαι αλλα...

σες ευχαριστω για τα σαιτ...λογικα θα ανεβω αθηνα..που ειναι αυτο το μαγαζι με τα στοκ που λες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αργυρώ που είναι? Αρχίζω να ανησυχώ .....

Γιώτα εγω φοράω τον σταυρό του Πάνου ,είναι τέλειος λεπτός και λειος.

Φόρεμα λέω να δεις απο κοντά μην πάρεις απο ιντερνετ ... τα τοι μοι θα σου πάνε πολύ, απο οτι θυμάμαι πολύ λεπτή είσαι. Εγω είχα βρει ενα τέλειο γι την βαπτιση τοι μοι αλλα δεν ανέβαινε το φερμουάρ .... και τελικά πήρα την βλακεία που με έπεισε ο Κ απο ρακσεφκσι. Τωρα θα μου ανέβαινε το φερμουάρ γμωτο .....μα γιατι δεν περίμενα να τον βαπτισω στα 2 του χρονια! Να είχα ξεφουσκωσει!!

Πάω να βαλω τον Π να φαει, τον ξέχασα και φωνάζει μαμ μαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

να πω μόνο αυτό γιατί δεν έχω χρονο, πρέπει να φτιάξω το πρωινό .....

Ιουλία εγώ θα γυρνούσα και θα έλεγα γλυκά γλυκά στο παιδάκι "ξέρεις κάτι? δεν τον λένε ηλίθιο, αλλά Γιώργο.....εντάξει? τώρα ξέρεις.....καλή σας μέρα" :roll::roll::roll::roll:

τα παιδιά μου θα έλεγαν "όποιος το λέει είναι, εσύ το λες, άρα εσύ είσαι" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως και η αδιαφορία καλή ήταν......ε και ? που τον είπε έτσι? για μένα η μητέρα ποθυ ήταν παρούσα θα έπρεπε να αισθανθεί άσχημα και να του πει κάτι!!! ;)

όσο για το χτύπημα στο σχ. το καλύτερο είναι να το λένε στην δασκάλα, αλλά......να χτυπάνε πίσω κιόλας.....εεεε δεν κατάλαβα εμείς θα είμαστε τα θύματα πάντα???? :evil::evil::evil::evil:

νομίζω όμως ότι ο Γιωργάκης δεν περνάει καλά στο σχολείο :? από αυτή την άποψη τουλάχιστον :(:(

Συμπεθέρα Καναδή :x:x

με το καλό να πας Ελλάδα :x

Συμπεθέρα Αθηναία, πλάκα μας κάνεις ότι είναι λίγα αυτά???? :o:o:o:o

μια χαρά είναι για το παρτάκι ;) .....όσο για το φιλάκι, δώσε μου....θα φοράω μάσκα :-p:lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ δεν ξέρω να σου πω, αλλά τι σχέση έχει ο πλακούντας?.....νομίζω ότι και ο δικός μου μπροστά ήταν γιατί πάντα αισθανόμουν ένα βάρος (στην 2η εγκυμ.),......αλλά ποτέ κανείς δεν μου είπε τίποτα και εγώ δεν έδωσα τόση σημασία, ούτε ρώτησα :roll::roll::roll::roll:

χθες στον πεθερό πρόσφερα τον καφέ που πίνουμε και εμείς, τον ήπιε αλλά δεν ρώτησα αν του άρεσε :P:P .... θα δείξει αν θα ξαναζητήσει :lol::lol::lol::lol:

της Ρ. της άνοιξε η μύτη το βράδυ :? και γέμισε το μαξιλαράκι της και η χέλου κίττυ της :? γιατί? δεν ξέρω :(

κατά τα άλλα όταν μαγείρευα χθες είδα τον πεθερό να κοιτάζει πίσω από την τιβι :o:o:o

μάλλον θα έψαχνε για σκόνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτά.....

θα τα πούμε μετά πάλι :)

έλα ρε Αφρο εδώ είμαι....αφού έχω επισκέψεις καλέ :lol::lol::lol::lol:

και τα παιδιά έχουν 2 εβδ. διακοπές!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Ετη θα εισα δηλαδη στη βαφτηση του Λεο;;;;

Γιωτα

Διευθύνσεις stock - outlet καταστημάτων

ΓΟΥΔΙ, Μ.Ασίας 11, 210 7482212

ΜΠΡΑΧΑΜΙ, Μπουμπουλίνας 28, τηλ. 210 9712644

Ν.ΙΩΝΙΑ, 28ης Οκτωβρίου 34, τηλ. 210 2719964

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, Κολωνού 1, τηλ. 210 5751188

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Αγ. Θεοδώρας 7,τηλ. 2310 236423

Αργυρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο λες να το φοραω και εγω :D:D:D:D:D μιλαμε ειναι τελειος :x:x:x:x:x

κοιτα και εγω λεω οταν ανεβω αθηνα να παω για φορεμα....φοβαμαι να παραγγειλω απο σαιτ γιατι μπορει να μου αρεσει οπτικα αλλα πανω μου να ειναι χαλια....οκ χοντρη δε με λες.....αλλα δεν ειμαι και κοκαλιαρα....62 κιλα παρακαλω... :(:(:( δεν ειναι και λιγα με υψος 1,66.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι...δεν ξερω βεβαια αν ακομα λειτουργουν αυτα ολα τα καταστηματα..παρε πρωτη τηλ πριν πας,..

αλλα και εγω πιστευω π[ως τα Τοι Μοι θα σου πηγαινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1,66 είμαι και εγω και τωρα πια 64,5 :D

Εμένα η κοιλίτσα με ενοχλεί λίγο, είναι πετακτουλα. Άντε να φτάσω να δω το 5 μπροστά και θα νιώσω καλύτερα. Ας είναι και 59 χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ο μικρός σου θέλει να φοράει τα ρούχα του Χ? Ο Π μόλις βρει κάτω κάποιο ρούχο του Μ μου το φέρνει να του το βαλω!! Τωρα μου έφερε μια μπλούζα μακουιν! Την φορούσε χθές ο Μ ...ζηλεύει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα Αφρο δεν εχει τετοια κολληματα

αν και χτες πηγ εκαι πηρε τα καινουρια κλογκσ του Χ και τα φορουσε στο σπιτι..

γεννικα δε σφαζονται γαι ρουχα οσο για παιχνιδια αλλα και το ποιος θα ειναι διπλα στη μαμα...

χτες πχ ο Χ ηρθε στο κρεβατι μας την ωρα που κοιμηζα τον Γ..και ο Γ τον κλοτσουσε να φυγει..

μετα τσακονονται για το ποιο παιδικο θα δουνε..ο Γ θελει τοςυ τρεις σωματοφυλακες και ο Χ το μικι μαουσ κλαμπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

περιμενω σε λιγο τον κολλητουλη μου απο τη γερμανια με τη γυναικα του!! :D:D:D:D:D:D

απο το καλοκαιρι εχω να τον δω!

αργυρω αυτο το "οποιος το λεει ειναι¨προσπαθω να μαθω στον γιωργο,πού θα παει,πες πες,θα το λεει κ αυτος..

ωραιο αυτο που μου ειπες οτι θα ελεγες στο παιδακι..χμμ..αν ξανατυχει ετσι θα απαντησω! ;)

δεν ξερω αν κακοπερναει ρε γμτ..το πρωι του ειπα μηπως δε θελει να παει σχολειο να καθησουμε να παιξουμε,για να δω τί θα κανει,κ αυτος μονο που δεν εβαλα τα κλαμματα..θελει να πηγαινει σχολειο..δε θα εκδηλωνε αρνηση; :roll:

οι χ. λεει να χαλαρωσω κ να μη τον πρηζω..αλλα πληγωνομαι πολυ να σκεφτομαι τα σκηνικα αυτα..

πλεον του λεω να χτυπαει πισω,δε με νοιαζει αν ειναι παιδαγωγικο,φτανει πια!κ το επαναλαμβανω τακτικα,τονιζοντας ομως οτι μονο αν τον χτυπουν να το κανει..αα!κ συμπληρωνω οτι αν ποτε τον χτυπησει κοριτσι,εκει δεν πρεπει ποτε να ΧΤΥΠΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟς! 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Για την μυτουλα..δεν ξερω :roll::(

γιωτα απο κοντα κ εγω λεω να δοκιμασεις φορεματα!

γωγω για πλακουντα..εγω ουτε που ξερω τί ειναι ο δικος μου..καλε τιποτα δε θα ειναι,θα σου ελεγε ο γιατρος!

σας φιλω να ετοιμασω κρεπουλες! :D

καλη σας ημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω αν θα μου πηγαινουν.......βασικα στο σαιτ που ειδα δε μου αρεσε τιποτα :roll:

πλεον εχω ελαχιστη κοιλια αλλα ειναι χαλαρη :(:(:( πρεπει να κανω κοιλιακους αλλα τους συχαινομαι γαμωτο......παλι καλα που ειμαι και ετσι με τρια παιδια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε βαλε και εσυ ενα κορσε η μια ζωνη σηγα..

η διαλεξε φορεμα που να τεντωνει την κοιλια..

Βασικα ΟΚ...ασε και τις μαρκες...αμα πας Αθηνα..δοκιμασε σε διαφορα μαγαζια..σηγουρα θα βρεις κατι..

πλεων εχουν μειωσει πολυ τι ςτιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα καλημέρααααααααα!!!

Τι κάνετε;;;;

Εγω μμμμμμμ..ετσι και ετσι...προβληματισμενη με τη δουλεια...δεν ξερω τι να κανω..γινονται μεταταξεις για το Δημοτικο και τελειωνουν στις 2 Απριλιου...και δε ξερω αν πρεπει να κανω ή οχι...και ειναι πολυ σοβαρη αποφαση...και δε ξερω και ποιον να ρωτησω ουτε ξερω τι ισχυει..και γενικα δε ξερω τιποτα... :roll::roll::roll:

Και ειχατε μια φαγουρα ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Επισης εχω προβληματιστει με τον Νικολα...εγω γιατι διαισθανομαι οτι το παιδακι μου κατι εχει στη συμπεριφορα του;;;... :roll::roll::roll: Κατι..κατι μικρο που δε μπορω να το διευκρινησω...κατι ομως υπαρχει..και ο παιδοψυχιατρος και ο ψυχολογος μου ειπαν οτι ειναι οκ...εγω ομως δεν τον βλεπω και τοσο οκ..ρε γαμωτο αυτο το παιδι δε μπορει να χαλαρωσει και να απολαυσει τις στιγμες...Αν συνεχισει ετσι θα γινει ενας δυστυχισμενος ενηλικας...Θα εχει παντα το ανικανοποιητο...και πληγωνεται και απογοητευεται πολυ ευκολα...δε ξερω τι να κανω..να παω και σε ιδιωτη ή θα με εκμεταλλευτουν;;;

να κλεισω και σε αλλο νοσοκομειο ραντεβου;;;Μα δε ξερω τι να κανω πια....

Ιουλια μου μια χαρα επραξες....και εγω τιποτα δε θα ελεγα στο αλλο παιδακι..Στο δικο μου απλώς θα του ελεγα ποσο ασχημη ειναι μια τετοια συμπεριφορα και ποσο τα ασχημα λογια πληγωνουν τους αλλους για αυτο και δεν τα χρησιμοποιουμε...καλα στον παιδικο τι εννοεις τον χτυπανε;;; :?:? κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου;;και η κυρια τι κανει;;;; νομιζω παντως οτι η Αναστασια εχει δικιο.Εσυ θα του λες τα σωστα και απο κει και περα θα τα αντιμετωπισει μονος του τα μικροκαυγαδακια....

Γιωτα μου εχεις παρει φωτια με τη βαπτιση βλεπω...Τελειααααααααα!!!!! :D:D:D

Αθηνοκοριτσα θα αρχισω τα τηλ μπας και τα καταφερουμε να βρεθουμε!!!!

Αργυρω τι γελιο ρε ο πεθερος... :lol::lol::lol:

Αυτα για την ωρα..δεν εχω και πολυ διαθεση σημερα...σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα θα σου έλεγα τι πιστεύω για τον νικόλα αλλα θα βγει η Θουλη να πει οτι δεν πιστεύει στα ζωδια χαχαχαχαχα

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

λεσ να φταιει που ειναι κριος???? :lol::lol::lol:

εγω και ο αντρας μου ειμαστε καρκινακια..δεν ταιριαζουμε με τον κριο... :lol::lol::lol::lol:

Αν και εγω εχω ωροσκοπο κριο.... :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα τωρα εισαι σε γυμνασιο;;;;

δε ξερω τι ειναι πιο καλα........νομιζω το δημοτικο :roll:

τωρα για το μικρο που λες τι ακριβως σε προβληματιζει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρα απο την πλάκα (αν και το πιστεύω αυτο που πιστεύω) είναι ενα πολύ ζωηρό (με την καλή έννοια) παιδάκι πολύ ενεργιτικο και που θέλει να κανει πολλά πράγματα που συχνά τα βαριέται και εύκολα και πηδαει απο το ενα θέμα στο άλλο έ ? Έπεσα μεσα? (Ετσι ειναι οι κριοι άντρες χαχαχα)

Πιστεύω οτι πρέπει να τον πας σε μια αθλητική δραστηριοτητα να εκτονωνει εκει την ενέργεια του και να "μπει " σε μια σειρά σε ενα "πρόγραμμα " (πχ ακούμε προπονητή κάνουμε αυτο τωρα κτλ) ίσως ποδόσφαιρο, ταεκ βοντο κατι τέτοιο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Γιωτα μου η αποφαση μου δεν εχει να κανει με το ποια βαθμιδα ειναι πιο "ευκολη"....τωρα ειμαι σε Γενικο Λυκειο.

η δικια μου ειδικοτητα ειχε πολλες ωρες σε ΤΕΕ..απο τοτε που εκλεισαν τα Τεε εχουμε "περισεψει" και καθε χρονο ψαχνουμε σχολειο σαν το ζητιανο...τα δημοτικα απλως θα μας εδιναν μια θεση εργασιας πιο μονιμη (να το πω ετσι)...αλλα και παλι τιποτα δεν ειναι σιγουρο...

Ε εγω δε ξερω αυτη τη δεδομενη χρονικη στιγμη τι με συμφερει γαιτι αγνοω πολλα δεδομενα (τα οποια στην Ελλαδα αλλαζουν αναπασα στιγμη.)

Αφρο ψυχολογος επρεπε να γινεις μαρη... :lol::lol::lol: τα ιδια μου ειχαν πει και στο νοσοκομειο...

Δηλαδη να καθεται χαλαρος και να ατενιζει το υπερπεραν δεν παιζει ε;;;; :lol::lol::lol:

Πολλα ζηταω μαλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...