Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα καλή δουλειά :x

Ιουλία μεγειά τα ρούχα :D;) ....θα τα αγοράσεις μετά τα άλλα ;) ασ είναι καλά το φασολάκι! ;)

Φρανίτα όχι άλλη σφουγγαρίστρα? :o:o:o και πώς θα ζεις!!! δεν πειράζει έχεις την μαγειρική!!! :D:D;) ....όχι και Ρώσικα βρε, στο τέλος δεν θα μπορείτε να συννενοηθείτε μαζί του!!! :lol::lol::lol: ας μάθει τα....κορεάτικα :roll::roll::lol::lol::-*

σήμερα έχουμε -4!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπονζουρ..

τι κανετε;;;

σημερα ειμαι καπως..

Βικυ εννβωεθιτα ρε..

οταν ειπα τουτ Ο για το ορος λεει ουυυ φυσικα./.και πριν τη βαφτηση αν θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....

πως πανε τα κεφια;;;;;

εμεις ετσι και ετσι.......ο γιωργος χαλια ο βηχας του....

θα σας βαλω μετα την μπομπο που σας ελεγα χθες να μου πειτε γνωμες.......αλλα ξαναλεω οτι η τιμη ειναι πολυ δελεαστικη.

σες γιατι εισαι ετσι;;;;;

μαρια και νατασα να χαιρεσαι τις κορες σας για χθες :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Γιωτα ειναι πολλα.

καταρχας φοβαμαι γι ατην ολη κατασταση που διμηουργειτε..την οικονομικη εννοω..

και δεν λεω για το μικροαστικο του στιλ θα μεινω απο λεφτα- η θα κανω κανα μηνα να πληροθω./..αυτα ειναι κλασσικα..ποιος πληρωνετε στην ωρα του τωρα..

μιλησα χτες με την κουμπαρα μου την Τουλα..σκεφτετε πολυ σοβαρα να τα ξαναβρει με τον αντρα της και να φυγει Αμερικη..

και οχι γιατι την επιασ επρεμουρα η τον ξαναγαπησε ξαφνικα η επειδη ο Γιωργος αλλαξε...ειναι αλλα τα θεματα της...

στο καπακι μου πηρε μια γνωστη μου με την οποια εχουμε χαθει απο καιρο να μου πει οτι μετακομιζει κοντα μου επειδη χωρισε με τον αντρα της...

εχει τρια παιδια - το μικροτερο ειναι 3 ετων κοριτσακι- και ο αντρας της ειχε ερωμενη..λεπτομεριες δε καθισα να ρωτισω θα τα λεμε συχνα τωρα αφου θα μενει πραγματικα κοντα. Την ειπα πως αν χρειαζετε βοηθεια στη μετακομιση- μετακομει τωρα το τριημερο και θα παω απο εκει μια δυο μερες

Επισης εμαθα οτι ο κουμπαρος μου - της συγχορεμενης της ξαδελφης μου- σταματησε τον μεγαλο του γιο 16,5 ετων απο το σχολειο..

ειχε πολλες αποσουσιες και προβληματικη συμπεριφορα, εφαγε και αποβολη-και θα εμενε στην ιδια ταξη και πηγε απο εκει μαλωσε με τον διευθυντη και τον σταματησε.

Θα τον παρει μαζι του στη Γεωργια να εκτρεφει μελισσες στα βουνα...

ειπα του Ο πως αν πεθανω εγω και τολμισει να κανει κατι τετοιο..θα γινω βρικολακας και θα του πιω το αιμα...

Αυτα τα ευχαριστα

Βαλε ρε τις μπομπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

τί κανετε;

εγω δουλιτσες σιγα σιγα!εχει εναν αερα.............κοντεψε να μας ριξει κατω το πρωι που πηγαιναμε σχολειο με τον γιωργο! :o

το πρωι που λετε φοραω ενα κολαν,απο τα καινουρια που πηρα,κ μια μπλουζα..με βλεπει ο γιωργος,γουρλωνει τα ματια κ λεει"ουαου μαμα..τί τελεια μπλουζα!εισαι κούκλα!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το μαναρακι μου.. :-*:-*:-*:-*

κ μετα του εδινα να τακτοποιηει τα ρουχα του που ειχα σιδερωσει εχθες στην ντουλαπα του κ τα πηγαινε προσεκτικα προσεκτικα εκει!

αααα!και τον εχω εκπαιδευσει κ μου φερνει το σοδηρο μου κ μου διαλυει κ το αναβραζον δισκιο ασβεστιου,εγω ανοιγω το κουτι!,σε νερακι κ το φερνει!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οποτε..ποιος ειπε οτι μονο απο κορη θα δουμε ενα ποτηρι νερο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχιιιιιιιιιιιιιιι!!!εγω ξεκινησα την εκπαιδευση απο τωρα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: αφου οταν με βλεπει να πινω σιδηρο ή ασβεστιο στεναχωριεται που δε μου τα εφερε εκεινος!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κουκουβαγιαδιαση επαθα,να με συγχωρατε! 8-)8-)8-)

γιωτα βαλε φωτο να δουμε..ποσο δελεαστικη δηλ. ειναι η τιμη;;

φραν οχι κ ρωσικο σχολειο καλε!το ξερεις κ εσυ αλλωστε..φτανουν τοσες γλωσσες προς το παρον νομιζω!

ευχομαι γρηγορα να βρεθει κατι επαγγελλματικο που να σε γεμιζει!

καλημερες σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα σε διαβαζα κ εμεινα ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κριμα για ολα...

μα πιο πολυ για το παιδι που δε θα τελειωσει το σχολειο..οχι τιποτα,αλλα το να εκτρεφει μελισσες στα βουνα της γεωργιας..δε το λες και"ανοιγω τους οριζοντες μου" :roll:

ουφ! :(

αντε ρε..σιγα μην εκανε το ιδιο ο ο!το πολυ πολυ να τα επαιρνε μαζι να περνανε συνεγερμους!! 8-)8-)8-)

πλακιτσα μαυρη πρωινιατικα!μπρρρρρρρρρρρρ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μπραβο ρε!!!

μπραβο και στον Γιωργο!!! αξιο παλλικαρι...

ρουχα κουβαλαει και ο δικςο μου του αρεσει πολυ...τωρα εκπαιδευω και τον Γιαννη..

επισης εχουμε σφαγη για το ποιος θα πεταξει την πανα στα σκουπιδια

Ρε συ και εγω στεναχωριεμαι..

κοιτα ΟΚ δεν ειανι ολοι γεννημενοι να τελειωνουν πανεπιστημια και να γινονται λογιοι..αλλα πως μπορεις ρε γμτ να καταστρεφεις ετσι τη ζωη του παιδιου σου..

θεορω πως φερει αποκλειστηκη ευθυνη για την ιφισταμενη κατασταση ο πατερας..

εαν ζουσε η ξαδελφη μου δε θα επετρεπε ποτε τετοιες συμπεριφορες γιατι γεννικα τους ειχε σουζα...

και βλεπω πως το βαφτηστηρι μου εχει τομυαλο και τη διαθεση να διαβασει και να κανει κατι στη ζωη του...να μαθει εστω καποια τεχνη ενα επαγγελμα..

ο μικρος του που φετος πηγε πρωτη δημοτικου ειναι χαμενη περιπτωση απο τωρα..ουτε το γυμνασιο δε θα βγαλει και θα βγει στη βιοπαλη..

δεν ξερω...περιμενα απο εναν ανθρωπο που ειναι ο ιδιος αμορφωτος και δυσκολευτηκε ΠΑΡΑ πολυ στο θεμα δουλεια και ακομα κα τωρα να δουλευει γι ατο μεροκαματο το οποιο δε βγαινει παντα, να φροντισει να κατευθυνει τα παιδια εστω προς καποια εξειδηκευση..να μπορει να βγαλει το ψωμι του..

θα μου πεις..μπορει με τις μελισσες να εχει ταλεντο και πραγματικη επιτυχια δεν ξερω...εγω απλα στεναχωρηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol: καλά κάνεις, εκπση από τώρα!!! ;):mrgreen::mrgreen:

καλά να περάσετε με του ςφίλους.....εμείς θα έχουμε πεθερικά εδώ από την Τρίτη μέχρι την Κυριακή !....ο Λ. είναι πολύ ενθουσιασμένος "έρχεται η γιαγιά" και λέω "τι μας λες" :lol::lol::lol::lol:

βασικά η γυναίκα δεν μου έκανε τίποτα, ο πεθερός είναι το μαύρο πρόβατο :mrgreen::mrgreen:

και εγώ όταν σιδερώνω τα παιδιά τα βάζουν στην θέση τους, τα δικά τους φυσικά! 8-)

εγώ όταν ήμουν μικρή δλδ μαθήτρια μια φορά θα με έπαιρνε και μένα ο αέρας :o:o:o το θυμάμαι πάρα πολύ καλά....δεν είναι υπερβολή!!!....ήμουν πολύ αδύνατη!!! :D

Χρύσα :o:o:o δεν τον άφησε να πάρει το απολυτήριο τουλαχιστον???? :o:o:o:shock::shock::shock: ή κάπως να το βοηθήσει το παιδί!!! :!::!::!:

τελικά αυτό που λέει ο λαός ότι "τα παιδιά ορφανεύουν από μάνα" δεν έιναι λάθος!!! :?

εντάξει υπάρχουν και κάποιες αρσενικες εξαιρέσεις, αλλά....

Γιώτα είχες πάει σε ομοιοπαθητικό εσύ? τον Γ.? :? δεν θυμάμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε τί σχολειο πηγαινε;εννοω,δεν πηγαινε σε επαλ,οπως τα τεχνικα λυκεια της εποχης μας περιπου;

εμεις στο επαλ..ειχαμε ΤΑ βουρλα,συγγνωμη κιολας,αλλα ,γνωστικα,ετσι ηταν..

παρολα αυτα,μια τεχνη την μαθαιναν κουτσα στραβα..ενα χαρτι θα εχουν στα χερια τους..κ φυσικα χωρις ιδιαιτερο διαβασμα..

μπορουσε επισης να παει στη σχολη του οαεδ..που ειναι πιο πολυ δουλεια νομιζω :roll:

το να μεταναστευσει μου φανηκε καπως..ετσι αποτομα...τεσπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωί είπαειπ άπλα μι; καλημέρα γιατι πονούσα πολύ ...μου έρχεται η περίοδος μαλλον σήμερα και ξανά και ο πόνος ....πήρα ενα χάπι αλλα τζιφος

ο Κ κκανει εμετό απο το βραδυ .... ο Π είναι λίγο ζεστος και έχει μιξες ...εγω πονάω όπως είπα ....εύχομαι ο Μ να είναι καλά ....

Πολύ αέρας σήμερα!!!! Απο το βραδυ ετσι!

Καλά μαρεσει που θέλω να βγάλω τα χάλια ....έβγαλα απο το δωμάτιο μου χθές και απο την κουζίνα για να τα τινάξω και μέχρι να τα ξανά βαλω ξεπαγισαμε!!! Χαχαχα

Χθές είδαμε το τοι στορι το 1 ,ο μικρός τρελή προσηλοση! Μέχρι που πήγε βρήκε τον μπαζ που έχουμε μόλις τον είδε στην τηλεωραση! Κοιτούσε μια την τηλεωραση μια το παιχνίδι και μετα χαμογέλασε που ήταν ο ίδιος!! Χαχαχα το είδε ολο το έργο και το κατάλαβε (όσο μπορεί) όταν έπεσε ο μπαζ απο το παράθυρο και χάθηκε δάκρυσε και ειπαι "μπα έπεσε " και μετα ειχε αγωνία και χαρα σε οτι γινόταν!! Αχ μεγάλωσε και δεν το καταλαβαίνω γιατι εινιι το μικρούλι μωράκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδί δεν είπε ότι θέλει να συνεχίσει το σχολείο?? :?

εμάς εδώ σήμερα είναι η τελευταία μέρα σχολείου, μετά 2 εβδομάδες πασχαλινές διακοπές!!! :D

το σχολείο της Ρ. θα είναι ανοιχτό όλες τις μέρες, αλλά δεν θα την στείλω....και σήμερα έχουν πασχαλινό πρωινό με πολλά καλούδια!! :D;)

και αύριο ο Λ. θα πάει το μεσημέρι στο πανεπιστήμιο της Βόννης....έχει κλείσει η δασκάλα αίθουσα με 26 καθίσματα για να παρακολουθήσουν τα παιδιά πρόγραμμα φυσικής :geek::geek::geek: λέγεται physic show!!!....και επειδή όλα τα παιδιά δεν θα πάνε, είπε και όποιος γονέας ή αδελφός θέλει να πάει!!! :roll::roll: .....θα είναι ενδιαφέρον!!! :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Ιουλια σε Γεννικο Λυκειο πηγενε, δεν ξερω για ποιον λογο...

τιποτα ρε ουτε τεχνη ουτε εργασια...

ο κουμπρος μου :evil::evil::evil: θελει να φυγει στη Γεωργια..

ΟΚ το καταλαβαινω οτι ειναι 45 χρονων και εμεινε χηρος..ειναι ενας κλασσικςο τυπος χωριατη φαλλοκρατη - η συγχορεμενη η ξαδελφη μου τον εκπολιτιζε λιγακη και κρατουσε τις ισορροπιες τους

ο μεγαλος ειναι πως να το πω...σαν τον πατερα του περιπου..αφου ετσι τους μεγαλωνει...

γι'αυτο λεω πως μπορει και να του αρεσει - που πολυ πολυ το αμφιβαλλω- να μενει στα βουνα με τις μελισσες...

ποτε δε ξες..μπορει να ειναι ευτυχισμενο εκει..

στεναχωρεθηκα για το βαφτηστηρι μου που αν φυγουν η θα φυγει μαζι τους η θα μινει εδω μονος του και πως να το κανουμε δενε ιανι και το πιο ευχαριστο αυτο..

στεναχωρεθηκα και γι ατον μικρο που θα μινει εδω..με τους παππουδες που ειναι αρρωστοι και οι 4 εχουν τα προβληματα τους..και ειναι ενα 6 χρονο παιδιακι που ουσιαστηκα εχει ηδη χαραμισμενη ζωη..

τεσπα...

Αφρο εμας τα αγαπημενα που τα κοιταζουν ετσι ειναι το μικι μαουσ οι τρεις σωματοφυλακες και το ψαχνοντας το νεμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να πω ξερετε πως εχει μια ηδη στιμενη δουλει αμελισσοκομου εχει την πειρα την εμπειρια κλπ και ΟΚ να βαλει το παιδι να δουλεψει εκει αφου δεν βρισκει κατι καλυτερο -και με δεδομενη την οικονομοπολιτικη κατασταση..δεν το βρισκω κακο..

αλλα θα ξεκινισει ο ιδιος τωρα..σε μαι ξενη για το παιδι χωρα..θα πρεπει να ψαξει διεξοδους ο ιδιος να δουλεψει πολλες ωρες...να απομακρινθει απο τα παιδια του....

τεσπα...

Γιωτα βαλε ρε τις μπομπο

Α τις εβαλες..

Ρε συ...μια χαρ ειναι πολυ ωραιες..καλοκαιρι ερχετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε σες πιστευω με αυτα που γινονται καθημερινα ειμαστε πολυ τυχεροι....χθες ειχε παει στο σουπερ ο Π και πηγε ενα παιδακι οχι γυφτακι...και το λεει σας παρακαλω μπορειτε να μου παρατε ενα πακετο μακαρονια γιατι πειναω;;;;;

οταν μου το ειπε με πηραν τα ζουμια.....μιλαμε για χωριο που εδω ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα σε σχεση με τις πολεις.......

οσο για το πατερα του παιδιου τι να πω...κριμα σε τετοιες εποχες να περνουν τα παιδια απο τα σχολεια......και πιστευοντας ο γονιος οτι το προβλημα το εχει ο εκπαιδευτικος και οχι το παιδι.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τις μπομπο αυτες θα παρω.........σε σχεση με αλλες δυο που μου αρεσουν....οι αλλες δυο εχουν σχεδον την τριπλασια τιμη.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι οχι τελικα δεν τον εχω παει στον ομοιοπαθητικο γιατι με τρελανανε ολοι οτι εχει ασθμα...πραγμα που οπως τελικα φαινεται δεν εχει......

τεσπα απριλη θα ανεβω αθηνα οπου και θα τον παω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα οπως λεει η Αφρο..με λιγο στολισμο μια χαρα ειναι...

γιατι και χρισαφενιες μπομπο να βαλεις..παντα καποιος θα το σχολιασει..

οποτε κανει οτι σου αρεσει εσενα και την τσεπη σου

Μα ναι ρε συ..αυτο με τσατησε..

τωρα που θα παω το Πασχα να δω το βαφτιστιρι μου θα μαθω τι ακριβως εγινε..αλλα φανταζωμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα δοκίμασε και τον ομοιοπαθητικό, κρίμα να ταλαιπωρείται έτσι το παιδάκι :(:(:( ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να κάνει κάτι!!! ;)

αν τα στολίσεις τα φαναράκια, ωραία θα είναι!!!....βεβαια δεν απευθύνεται σε παιδια....

και εγώ δουλειές να κάνω και βαριέμαι αφάνταστα :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...