Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα πανεμορφα ρουχα!! Λατρεψα τα παπουτσακια!!! τα θελω!! ελληνικο σαιτ ειναι? δεν καταλαβα.. :roll: Ενα χρονο βρε προσπαθω να αποθηλασω τον Γ. και δεν θελει με τιποτα ο σκατιαρης. Ενεδωσα πριν λιγο και του εδωσα... :oops: με ειχε πρηξει...θελω μεχρι το καλοκαιρι να το κοψω αν οχι να θηλαζει μονο για νανι. Πριν λιγο τι εκανε λες...πηγε και εκλεισε τις κουρτινες, αναψε τα φωτα και μου λεει: μαμα νυτα ειναι σελω νανι, μεμε εννοει παντα. :lol:

Αφρο ωραια τα σημειωσα να τα παρω αργοτερα.

Αργυ ωραια ισως δοκιμασω και την δικια σου κρεμα καποια μερα.

Μαρακι θα συμφωνησω σε αυτα που σου λενε τα κοριτσια. Και εμεις τοσα χρονια στα γενεθλια της μονο με τα πεθερικα ειμασταν...μονο φετος καλεσαμε και παιδακια απο τον παιδικο και καναμε κανονικο παρτυ...τους προσφερουμε αλλα ποιο ουσιαστικα πραγματα αυτο εχει σημασια. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ειδα τα Next!! Τα εχει και στην Γερμανια και μπορεις να παραγγειλεις ονλαιν. Τι ομορφα ρουχαλακια που εχει!! Θα το τιμήσω σιγουρα :lol: Καλα του απαντησε ο Καμενος! :lol:

Στα παπουτσια μου βγαζει αγγλικα νουμερα και οταν κοιταω που αντιστοιχει μου βγαζει μονο νουμερα για ρουχα. :twisted:

Ερωτευθηκα αυτες τις μπαλαρινες για την ειρηνη http://www.nextdirect.com/de/de/shoppin ... girls/25/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μεγειά, όμορφα.....εγώ δεν αγοράζω με λάστιχο στην μέση γιατι μπορεί να μην τους κάνει.....και ειδικά στον Λ. που είναι αδύνατος, θα του πέφτει!!! :? αγοράζω αυτά που από μέσα έχει κουμπάκι που το προσαρμόζεις όπως θέλεις!!! :!:

Σισσιώ σε βλέπω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργθυρω εμενε αντιθεμα με βολευουν αυτα με τα λαστιχα γιατι βολευουν στονπαιδικο να αναιβοκατεβαινουν ευκολα

Γεννικα εμεινα ευχαριστιμενη απο τα οσα εχω παρει κατα καιρους- με εξαιρεση ενα πουκαμισακι που ειχε μαλλων στενη γραμμη και το κρατησα για τον Γιαννη επειδη ειχε 11 ευρω και η επιστροφη θα μου κοστιζ επερισσοτερο

Και εχουν δωρεαν αποστολη ανεξαρτιτως ποσου και οταν λενε σε 3 εργασιμες, ειναι σε 3 αντε 4 εργασιμες το πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :D:D:D:D:D:D

Ρε Μαρία γιατί αισθάνεσαι άσχημα?

Κι εμείς δεν θά κάνουμε τίποτα άλλο, αν βέβαια η Έ μου ζητούσε θα ένιωθα κι εγώ άσχημα αλλά τώρα αυτή ήθελε να γίνει το πάρτυ της στον παιδικό γαιτί όπως λέει και η Χρύσα όλα τα παιδάκια εκεί κάνουνε ;);)

Εγώ απλά στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να πάω κι εγώ στον παίδικο :(:(:(:( έστειλα όμως την φωτογραφίκή να μου βγάλουν φωτογραφίες οι δασκάλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ουτε εμεις επιτρεπε να πηγαινουμε..

και εγω περιση εστειλα φωτογραφικη και φετος θα στειλω τουρτα συμπραγκαλα και φυσικα μιχανη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ με το σχολικό την έστειλα την τούρτα, δεν μου είπαν κάτι

Γιώτα ότι θέλεις ρε συ μπορείς να βάλεις γιατί πρέπει απαραίτητα να είναι κάτι επίσημο?

Έλενα από όσα έχω διαβάσει του Τριβιζά εμένα μου άρεσε περισσότερο "Ο λαίμαργος τουνελόδρακος" και τα παιδιά ενθουσιάστηκαν

Τελικά θα κάεντε την εγχείρηση στην Ειρήνη?

Καλό κουράγιο με τον αποθηλασμό

Χρύσα με γειά τα ρουχάκια

Αργυρώ με γειά την κρέμα

Εγώ πάντως τον τελευταίο καιρό ούτε κρέμα δεν προλαβαίνω να βάλω το πρωϊ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα σημερα με ρωτισαν αν ειανι ξανα εγγυος...

επειδη απο τηνπροηγουμενη ευδομαδα ερχομαι αβαφη, και μεμπαλαρινες :lol::lol::lol::lol:

μονο οταν ημουν εγγυος το εκανα αυτο..

χαχαχαχα..

τους ειπα φυσικα και οχι...

Παντως παιδι ακαι με αφορμη τη σημερινη μερα τωνπαιδιων με συνδρομο νταουν..

χτες περιμενα στο φαναρι και ειδα μια μαμα με τις δυο κορε ςτης- μεγαλες γυρω στα 18-20 και ηταν μαλλων και οι δυο η αυτιστικα η με καποιο παρομοιο συνδρομο οχι βαριας μορφης παιδι αηταν τοσο αγαπημενες οι τρεις τους..αυτη η μαμα φιλουσε τοσο τρυφερα τις κορες της ..δεν ξερω συγκηνηθηκα...τις αφισα να περασουν και ηταν τοσο χαμογελαστες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατασούλα, αν δεν έχςεις χρόνο το πρωί, να βάζεις το βράδυ....καλύτερα κιόλας ;)

αν και εγώ πιστεύω ότι οι κρέμες είναι το τελευταίο πράγμα που βοηθούν την επιδερμίδα.....τι να το κάνεις, αν ξενυχτάς, αν καπνίζεις, αν πίνεις αλκοόλ, αν ζεις σε περιβάλλον που η ατμόσφαιρα δεν είναι καθαρή, αν ψυχολογικά δεν είσαι καλά και έχεις την τέλεια και ακριβή κρέμα??? :roll::roll::roll:

καλέεεε εμείς δεν είμαστε φυσιολογικοί!!! :o:o:o:o

στον γυρισμό η Ρ. να τρέχει μπροστά και ο Λ. να περπατάει σαν χελώνα :o:o:o και εγώ στην μέση για να τα προσέχω ....... στο τέλος έβαλα μια φωνή στον Λ. και τα είπα και στην Ρ. ένα χεράκι, αύριο η χέλοου κίττυ!! και στον Λ. του πήρα τα άλμπουμ του!!! [-([-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

εγω ειμαι ετσι :twisted::twisted::twisted::twisted:

κοριτσια να χαιρεστε τις κορες σας..παντα υγεια κ χαμογελα..κ φυσικα υγεια

αργι σορυ ρε αλλα γελαω :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα φορα οτι θες ρε..εγω στο 3 τζιν θα βαλω 8-)8-)8-) λεμε τωρα..

οχι δε θα μαθω φυλο..εσυ τη 3 επιασες με τη μεθοδο τραβηγματος..

καλα το ρινοκερακι τι σας αρεσε..βαρετο κουρατικο φουλλλλλλ

ειμαι στο πατρικο..ο θοδωρης μολις κοιμηθηκε κ ο αλλος με τη κ;αμια..φωναζει τσιριζει τη εχει δει καπως :evil::evil::evil: θα παει νωρις το βραδυ τελος//βαρεθηκα..εφαγε κ το πωπο :evil::evil::evil::evil:

αναστασια εγω δε μπορω το σαββατο ρεε...ευχαριστω παντως :x:x:x

νατασα εαν ειναι το ενα εκτο οκ ρε..μικρο το κακο/./φαινεται με τη μια?

ελενα τοοοοσο χιονι ρε?

καλε τελεια μιλαει ο γιωργης...ευγε

ιουλια που εισαι ρεεεεε

σε επρνα χθες?η προχθες?τηλεφωνο...στο σταθερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τι σόρρυ καλέ?! αφού για γέλια είμαστε.....πότε θα γίνουμε φυσιολογικοί, δεν ξέρω!! [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

αν δεν θέλει να κοιμηθεί άστον....δώσε τον στην αδελφή :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα με τον βιοσυντοσισμό τα πάμε πολύ καλά, σήμερα εχουμε την τελευταία θεραπεία για τις αλλεργίες και έχω δεί φοβερή βελτίωση,

Μάρθα ρώτησες οδοντίατρο για τον Π? γιατί έχεις νεύρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι!

Νατασουλα και Μαρια να χαιρεστε τις κουκλες σας!

αχ ετσι ενοιωθα και εγω με τονβ Λεο και τα γενεθλια...αλλα ηταν πιο ηρεμα και αν και δεν καταλαβε πολλα χαρηκε πολυ με τα παιδακια(ανηψια)

Αφρο...ελα και απο εδω για δουλειες!

τι σε εχει πιασει?

Παναγιωτα...εγω μεσα για καφε απογευμα σπιτι σου!

επησις απο αρχες απριλιου θα παρω 1 εβδ. αδεια!

ελπιζω βασικα!

Γιωτα...μια χαρα ειναι το φαναρακι...

εγω στη βαφτηση σκεφτομαι να παρω ενα απλο μαυρο φορεμα με μπλε μπολερο και μπλε γοβες

ακομα ουτε τι παιζει στις βιτρινες δεν εχω δει βεβαια!

Λενακη...15 εκ χιονι?????????????????????????????????????

Συμπεθερα...μη τιμωρεις τον γαμπρουλη μου!

αχ ποσο δυσκολο μου φαινεται ολο αυτο ππου περνας στη διαδρομη με τη Ρ.

ΣισσαΚΙ....καλε κανε νονα την Παναγιωτα...κι ας μην ειναι της θεολογικης...

εχει αλλα χαρισματα...!@

κουμπαρα...γιατι δεν εχει τρενα?

θα παρω να διμαρτυρηθω!

κτελ δεν βολευει?

μα τι καλοσυνατη ατακα αυτη της μαμας για τον γιο της κουνιαδας!

μα πως την αγαπα!

οταν παει ο Ο. στο αγιο ορος θα ερθω να με φιλοξενησεις!

θα στειλουμε και τον Π.

και ποσο συμφωνω μαζι σου στα της Ρωσιας

αααα και στο θεμα κυπρος...

ποια αναρωτηθηκε γιατι μπηκε στο ευρω?

για προστασια απο την τουρκια!

επησις στην κΥΠΡΟ υπαρχουν οι πολλοι πλουσιοι και οι πολλοι φτωχοι

αυτοι που οικονομικα δεν ειναι καλα ειναι αυτοι που δεν εφυγαν το 74

αααααααα και ειναι παρα πολυ δεμενοι μεταξυ τους...

ο Πεθερος μου εναι απο κυπρο και με την οικογενεια του ειναι πολυ δεμενοι ακοαμ και με ανηψια κι ας σκορπισαν σε ολο τον οριζοντα....πολυ ωραιο αυτο!

νυσταζω.......

πηραμε μια καινουρια ενοικο...με καταθεσεις 90000....

χαχχαχαχ δεν την αφησα να παραλαβει την καρτα αναληψης...δεν υπεγραψα σαν επιτροπη!

ουτε τσιγαρα δεν θα εχει...

αν και πολυ δυσκολη...

δεν ξερω ποσο θα μεινει σε μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣισσαΚΙ....καλε κανε νονα την Παναγιωτα...κι ας μην ειναι της θεολογικης...

εχει αλλα χαρισματα...!@...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-bd:-bd:-bd

Λενάκι εκεί δεν έχετε το μαγαζί ernstings family? εγώ καμμιά φορά αγοράζω από εκεί αν δω κάτι που να μου αρέσει.....βασικά αγοράζω πιτζάμες και εσώρουχα για τα παιδιά από εκεί!! ;)

και αγοράζω και για την Ρ. κολάν για το σπίτι....για πιο μεγάλα αγοράκια π.χ Λ. δεν μου πολυαρέσουν....τα κοριστίστικα δεν είανι άσχημα!! ;) ....είναι πολύ φθηνά και με εξυπηρετεί που είναι στην γειτονιά μας και δεν χρειάζεται να πάω κέντρο!!! ;)

συμπεθέρα θα σου τον στείλω τον Λ., αν και όταν είναι σε άλλα σπίτια όλοι έχουν να λένε "τι καλό και ήσυχο παιδί που είναι" :o:o:o:o:o;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα και μαρακι να χαιρεστε τις κουκλιτσες σας!!γερές και τυχερές να ειναι κ παντα να τις καμαρωνετε,οπως αυτες ποθουν! ;):D:D:D:D:D

μαρια μη σκεφτεσαι χαζα ρε :(:(

αλλα αν δεις οτι δε σου περναει..κανε μια απο αυτες τις ωραιες τουρτες με ζαχαροπαστα που ξερεις,ακομη θυμαμαι τη χελόου κιτυ που ειχες κανει περσι! κ σβηστε κ σπιτι κερακια! ;):):):)

αν κ ειμαι σιγουρη οτι ως τωρα σου περασε η στεναχωρια,ε;φιλακια!!

εχω ψωνισει..μπορει κ ολο το pin up!!μα ρε θεσσαλονικιες τί τελεια κομματια!μα σε καποια φαση νευριαζα που ειμαι εγκυος κ δεν μπορω να παρω κ τα τελεια τζινακια με δαντελιτσα που εχει γιατι δε θα μου κανουν σε λιγο καιρο! :evil::evil::evil::evil::evil:

2 μερες συνεχομενες αγορα κατεβηκα..μια δεν εφτασε :mrgreen::mrgreen: ..οποτε θου..γι αυτο δε με βρηκες! :mrgreen::mrgreen:

θα σε παρω αυριο!

το τριημερο θα φιλοξενησουμε ενα φιλικο μας ζευγαρι σπιτι..τα παιδια θα βαφτισουν μαλλον κ το φασολακι..οποτε αυριο..δουλιτσες!

αν πατε σαββατο πρωι στην αναστασια,εγω μαλλον θα μπορω να ερθω,αν εχω καποια μπροστα για gps!aλλα μετα το μεσημερακι να επιστρεψουμε γιατι θα ερθουν οι φιλοι μας..

κ εγω τρελαινομουν για 5 φιλους κ λαγωνικα κ τετοια βιβλια..ως το λυκειο τα διαβαζα με μανια!! :):):)

ο τουνελοδρακος ειναι απο τα γαπημενα του γιωργου!

το κερακι..του φαινεται πια λιγο μωρουδιστικο..το βαρεθηκε μαλλον..

γενικα ,κ εγω προτιμω τη σειρα απο το νησι των πυροτεχνηματων..

αν κ θεωρω κορυφια τη φουφηχτρα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κ τη δονα τερηδονα,αλλα η φουφηχτρα την ξεπερνα κατ' εμέ! :geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παω για σιδερωμα και ταυτοχρονη τιβι!! :mrgreen::mrgreen:

αααααααααααα!σισσυ δεξου την παναγιωτα κ τον προφεσορα για νονους!!! :D:D:D:D:D:D

κ εσυ καλε παναγιωτα,παρτην τηλ. να της κανεις επισημη προταση!αντε,μη σε φαει η πωλίνα! :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

αναστασακι γελαω ακομη οταν φανταζομαι το σκηνικο με την αννυ να εξηγει πως εκανες πθθθθθθθθθθθθθθ κ ψεκασες κ γιατι μυριζει ξυδιλας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παω ομως τωρα να σιδερωσω!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Μπήκα να πω ενα γεια να μη με ξεχνάτε :mrgreen:

Αφρό είσαι καλυτερα τωρα? είδα οτι είχες στεναχωριες...

Αναστασία τωρα το θυμήθηκα, ποτε δίνεις αγγλικα να τελιωσεις? απο δουλεια βρηκες κατι- νομίζω είχες καποια ιδεα, καποια προταση, αν δεν τα έχω μπερδέψει...

Εμεις καλα ειμαστε αλλα απο δουλεια για μένα εδω τιποτα κ απλα συνεχίζω ως εξωτερικός συνεργάτης με το γραφείο στην μπανγκοκ αλλα δεν μου φτάνει...σημερα μου χάλασε κ το λάπτοπ κ ειναι τραγωδία, παλι έχασα όλα μου τα αρχεία...

Μαρια πως πήγε το πάρτυ? και εγω πάντως δνε έχω κανει ποτε στον Σεμπ πάρτυ για τα γενέθλια του- οχι για οικονομικούς λογους αλλα επειδη μονίμως έπεσαν πανω σε μετακόμιση...Ηλπιζα στο σχολείο του αλλα τωρα σε αυτο πυ θα παει εδω δεν ξερω πως θα ειναι...

Πάντως μίλησα με γονεις, μου είπαν οκ δεν ειναι κ σα στανταρτς τα ευρωπαϊκά κ το κτήριο ειναι σαν ίδρυμα αλλα οι δασκάλες ( ολες ντόπιες) αγαπάνε πολυ τη δουλεια τους και τους μαθαίνουν αγγλικα κ ζωγραφιές κ τραγουδάκια...καλα αθ ειναι - μονο 3 ωρες ειναι ετσι κ αλλιώς.

Ο Πρεσβυς της Ρωσίας εδω μας πρότεινε να τον πάρουν στο ρωσικό νηπιαγωγείο αν θελουμε κ ας μην ειναι ρώσος, αλλα το νηπιαγωγείο ειναι μεχρι τις 5 και η διδασκαλία αποκλειστικά στα ρωσικά...οπότε λέω άστο καλυτερα, πολυ ευγενικό εκ μέρους του αλλα θα μπερδευτεί το παιδι...

Αχ σημερα ξεκίνησαν και οι κυρίες για το καθάρισμα - τι καλα, δεν ξαναπιανω σφουγγαριστρα!

Αυτα, χιονίζει...πιστεύω ομως απο βδομάδα να μπει η άνοιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...