Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Αρτζ πιο ακριβο δε σημαινει απαραιτητα και πιο καλο...

εγω που εχω δοκιμασει τα παντα σχεδων βαζω ενανορο της απιβιτα και χρισημοποιω κρεμα της ροκ..

και στο παρελθων ειχα παρει μεχρι και την σκιν καβιαρ της λα πρερι και τη ςλαμερ κλπ..

τοθεμα ιεναι να βρει ςμια κρεμα που να ταιριαζει στις αναγκες της επιδερμιδας σου, και αυτες αλλαζουν αναλογα με την εποχη και την ηλικια

Μολισ εστειλα ενα χεστηριο μαιλ στη stilago πιο κραξημο πεθαινεις :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επισης...χτες κοιτουσα εισητηρια για τρενο να ερθουμε 25η να κανω εκπληξη στη Βικη...

ευτυχως δε προλαβα να τα κλεισω..

δε θα εχει τρενα το τριημερο..

εκτακτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω βαρεθει να ψαχνω για μπομπονιερες..... :twisted:

για φορεμα που σας ρωτησα χθες εννοω κατι σε στενη γραμμη...οχι τυπου τουαλετα.....μπλιαξξξξξ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην πάρεις κόρες η απιβιτα.

την κόρες δεν την πιστεύω καθόλου και η απιβιτα μου φάνηκε ψέφτικη .... άντε μην θυμηθώ το μάτι μου ....είχα βάλει αυτήν με τα σταφύλια.

Αν δεν έχει μεσα παραπεμς η Κρεμα δεν βλέπεις προκοπή χαχαχαχα

είμαι ευχαριστημενη απο τα σαλιγκαρακια μου ....αλλα το τέλειο θα ηταν να ξανά επέρνα thalgo αλλα μου πέφτουν ακριβές .... την είχα πάρει 6 μήνες πριν τον γάμο και με "έφτιαξε " μαι ο όρος τέλειος και η Κρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβαλα γίγαντες στον φούρνο, είχα βγάλει τα μισά χλιά και τα τίναξα, σφουγκαρισα, έκανα μπαλκόνια ...είμαι πτώμα.

Γιώτα τι μπομπονιερες θέλεις? Πως περίπου να είναι? Κατι ν μείνει? Μινιατουρες καδρακια δες (καλά εγω μην χάσω να πω αυτο που έκανα χαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα φορα οτι θες ρε..σηγα μη βαλεις τουαλετα...

οτι σε κανει εσενα να αισθανεσε ομορφα...

εχω παει σε βαφτηση οπου ο νονος φορουσε τζιν..ξεκολα..σηγα μη βαλεις τουαλετα

Α Αφρο τα θαλγκο ειναι θεικααααα

Μαρακι γιατι ρε συ δε νιωθεις καλα;;;...δε της εκαναν παρτι στο σχολειο;;;...

και εγω αυτο θα κανω παρτι στο σχολειο...

Κυριακη πεφτουναλλα θα τα κανουμε δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τρεις στα υποψη......τις 2 τις ειχα βαλει πιο παλια......η τριτη ειναι φαναρακι.....σαν σκουρια το χρωμα...αλλα ταιριαζει σε βαπτιση;;;;η τιμη του ειναι πολυ δελεαστικη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα..αυτο θα στο δειξει το παιδι σου..

πχ ο Χ ανυπομονει να ερθει εκεινη η μερα...ολο με ρωταει εγω ποτε εχω γεννεθλεια;;;..γιατι τα περισσοτερ απαιδιακια κανουν το παρτι τους στο σχολειο και ΟΚ ειναι καθ εμερα με αυατ τα παιδι ακαι οτι και να λεμε οσο και να τον κουβαλαω εγω να δει αλλα παιδια..πιο πολυ θα χαρει με εκεινα...

θα δεις και αναλογα θα πραξεις..

αν δεις οτι στεναχωριεται η Φαιδρα κανε ενα παρτακι στο σπιτι το τριημερο

Γιωτα βαλε οτι θες...γιατι δε ταιριαζει δηλαδη;;;..

εγω στη βαφτηση του Χ ειχα ασημενια ροδια στου Γ ειχα γουρια μπρελοκ και τα δυο ηταν ασχετα με βατηση μου τα εκανε μπομπο η ξαδελφη μου

τα μπρελο οι περισσοτεροι τα βαλανε στα κλειδια τους τα γουρια τα βλεπω που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι με παρηγορεί Άφρο :?

Και η Φ ανυπομονούσε για το σχολείο εκεί κάνουν όλοι οι συμμαθητές της και σήμερα ήταν όλο καμάρι..

Αποκλείεται να μου ζητήσει κάτι άλλο γιατί ικανοποιήθηκε..

Εγώ έχω το θέμα :roll: σκέφτομαι ότι ούτε αυτό δε μπορω να τους προσφέρω :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι γιατι το βλεπεις ετσι;;;..

της προσφερες ενα παρτι...και της αρεσε φαινομενικα..

οποτε;;;;

εγω δεν το εβλεπα ετσι...

ουτε το βλεπω ετσι..

και το παρτι στονπαιδικο θα εχει καποιο κοστος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Νατασουλα και Μαρακι να χαιρεστε τις κουκλιτσες σας!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Ολα τα καλα του κοσμου να εχουνε!!!

Εμεις καλα, εχουμε 15 ποντους χιονι απο χθες το μεσημερι και δεν σταματαει να χιονιζει :twisted::twisted: Εκανα ενα τεταρτο μια διαδρομη 2 λεπτων με τα ποδια για να παω την Ε. στον παιδικο! Ελεος, βαρεθηκα...Ο Γ. απο το πρωι ζηταει να θηλασει και του λεω οτι θα θηλαζει μονο το βραδυ που θα βγει το φεγγαρακι και τα αστερακια. Του λεω επισης οτι τωρα ειναι μεγαλος για να θηλασει και μου λεει: ε ειμαι μεαλος μαμα :lol: μικος ειμαι! Καμια φορα το δεχεται αλλα στα δυσκολα του αποσπω την προσοχη. Βεβαια ξερω οτι θα του δωσω το μεσημερι για να κοιμηθει αλλα αυτο το συνεχομενο ολη μερα δεν το αντεχω αλλο. Θελω να αποθηλασουμε ΤΩΡΑ!

Αργυ στεναχωρεθηκα χθες που διαβασα για τα παιδια...ποσο δυσκολα ειναι καμια φορα. εμενα ευτυχως και τα 2 με το περπατημα τα πανε καλα και αν τους πω παμε λιγο πιο γρηγορα το κανουν. Η κρεμα αυτη ειναι ελαφρια? η απο εκεινες τις λιπαρες? λεω να την δοκιμασω και εγω. Εγω αυτην την φορα πηρα του Dr. Scheller με αργκαν οιλ και αμαρανθο, ειναι και για τις ριτιδες. Καλα μου εκατσε και μου τσιτωσε το δερμα λιγο.

Χρυσα χωρις τρενα το τριημερο?????? :o:shock: αυτα μονο στην Ελλαδα γινονται!

Νατασουλα κριμα μωρε για το δοντακι του Μ. :( Θελει φτιαξιμο τωρα? Πως τα πατε με τον βιοσυντονισμο?

Aναστασια ποσο γελασα με την Αννυ που εξηγουσε για τις ψειρες στις φιλες της :lol:

Αφρο την κοτουλα ηθελα να την παρω και εγω περισυ το καλοκαιρι στην Ε. αλλα το αφησα μετα και απο οτι ειδα δεν νομιζω να την ενθουσιασει. Η Ε. τρελαθηκε με το Ενα κερακι για το ρινοκερακι, το διαβασαμε απειρες φορες. Ποιο αλλο ειναι ετσι λιγο αστειο του Τριβιζα να της παρω το καλοκαιρι που θα κατεβουμε? Για την επεμβαση και εγω θα περιμενα λιγο η θα επαιρνα και μια δευτερη γνωμη.

Αχ δεν με αφηνει ο σκατιαρης να γραψω.. παω φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχουμε και εμείς το κεράκι, τρελο γέλιο!! Αλλα τωρα ο Μ έχει κολλήσει με το γκρουφαλο τρελλά!! Και το διαβάζουμε και το βλέπουμε και ταινία ...χωρις μεταγλωτιση ...αφού το ξέρει το βλεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου 15 ποντους χιονι;;;;

ζουλευωωωωωωωω

Ελα ρεεεε.....προσπαθεις να αποθηλασεις τον μαγκα;;;...

εμενα ο Ζαν ειναι σε φαση δεν ξερω τι θελω..

αφου για βδομαδες δε θηλαζε σχεδωνκαθολου τη μερα παρα με ξετιναζε τη νυχτα..εχει 2 μερε ςπου αμα τον κοπανισει ο Χ η εχει νευρα ερχετε και ζηταει ντικα ντικαααααααα...

και δενξερω τι να κανω...

προς το παρον του αποσπω την προσοχη

Ρε μαρακι...τι ειναι το καλυτερο για τα παιδια μας..εμεις το ξερουμε;;;...

πολλες φορες νομιζουμεοτι δεν τους προσφερουμε το καλυτερο αλλα στην ουσια τοκανουμε..τους προσφερουμε τηναγαπη μας και την αμεριστη προσοχη μας..

δε νομιζω να στεναχωρεθει ιδιετερα...δεν ξερω κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α νικ ξέχασα ... ο θαλασσογιατρος έχει πολύ γέλιο (είναι μικρό) το ποίος έκανε πιπι στην μέση του μισισιπη ..... τι άλλο ...η πουπου και η καρλοτα (θα της αρέσει πολύ αυτο!) Αυτα έχω αστεία.

Μαρία και εγω το νιώθω που δεν θα έχουν ούτε φωτο αλλα δεν έκανα αυτο το έξοδο που είναι παροδικόν κάνω όμως αλλα έξοδα για αυτα που θα τα έχουν κιι θα τούς προσφέρει περισσότερα πχ παραμύθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι στον παιδικό δεν έσβησε ...ούτε εδω ..... τούρτα έφαγε εδω αλλα κεράκι δεν ειχε. Δεν μπορούσα να στείλω στον παιδικό τούρτα αφού πάει με το σχολικό και έστειλα σοκοφρετες για ολα τα παιδάκια. Εδω ξεχάσαμε να πάρουμε μεράκι όταν ήρθαν οι νονοι ....ο καημός του Μ ήταν να φαει τούρτα οχι να σβήσει κεράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα, το παρτάκι της το έκανε με τα παιδάκια στον απιδικό που περνάει ΄πολλές ώρες μαζί τους! ;) μια χαρά ;) .....τώρα αν θέλετε να πάτε κάπου οικογενειακώς το 3ήμερο και να περάσετε όμορφα γιατί όχι?...το βρίσκω καλύτερη ιδέα από ένα ακόμη πάρτυ ....2 πάρτυ? αυτό μου φαίνεται υπερβολή!!! :?

Λενάκι μου αρέσει η κρέμα, είναι απαλή! :|

τόσο χιόνι έχετε?? :o:o:o ....το είδα χθες στις ειδήσεις, μόνο εμείς δεν θα επηρεαστούμε από τον καιρό!!! :D:D;) ...ελπίζω δλδ :?

καλό αποθηλασμό! :|

Αφρο ακριβές οι κρέμες αυτές .... είδα η μία κάνει 55ε και πόσα μλ? γύρω στα 30 με 50!!! :?

συμφωνώ με τα παραμπένς που λες, αλλά προτιμώ να έχω την υγεία μου και μερικές ρυτιδούλες ακόμη παρά τις παρενέργειες των παραμπένς!!! ;)

για αυτό και το γύρισα στο φυτικό....παλιά έπαιρνα της σισέιντο!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Μαρία τους παρέχεις άλλα πράγματα ....έχουν τις δραστηριότητές τους....αγαπημένους γονείς....και από την στιγμή που εκείνη δεν έχει πρόβλημα? ;)

της Ρ. φέτος τα γενέθλια θα πέσουν όταν τα σχολεία θα είναι κλειστά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε η παραγγελια μου απο το νεξτ..

επιτελους!!!

η μανα μου με εκραξε..

αγοραζεις ρουχα για να τα φοραει μετα το παιδι της κουνιαδας σου;;;

ε μα και τι νακανω ρε παιδια..να αφισω το παιδι να τριγυρναει γυμνο;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει στα σεφορα

1+1 δωρο

πχ με μια κρεμα προσωπου κλινικ δώρο μια μασκαρα σε κανονικο μεγεθος

ή μια κρεμα προσωπου + κρεμα ματιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...