Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Αργυρώ εγώ δεν είδα πριν τη βάφτιση ούτε σταυρούς όυτε βαφτιστικά, ότι ήθελαν οι νονοί.

Ειδικά για τα της Ι τα πήρανε μόνοι οι νονοί-δεν είναι και απο δω-και πήρανε ότι ήθελαν και έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη. Αλλά και να μην έμενα και τι έγινε? Μου αρέσει να τα διαλέγει μόνος ο νονός.

Στη Φ ο νονός επειδή είναι άντρας μόνος, για τα ρούχα μου ζήτησε να πάμε μαζί, σταυρό δεν είδα ήταν έκπληξη τον είδα στην εκκλησία και πραγματικά είναι τέλειος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστ. εγώ δεν πιστεύω στα όνειρα :?

λένε ότι τα όνειρα βγαίνουν όταν λεχει πανσέληνο, κάπου το είχα διαβάσει αυτό παλιά!!! :roll::roll:

στο όνειρό σου ήταν απλά σύπμτωση ή μίλησες για κάτι τέτοιο την ίδια μέρα ή σκέφτηκες την θεία σου ή σε απασχολούσε το θέμα :|

εγώ, θυμάστε που σας είχα πει, το βράδυ είδα όνειρο ότι το διαβατήριό μου ήταν έτοιμο και την ημέρα που έλεγξα ήταν!!! :?

απλά πιστεύω ότι στα όνειρα βλέπουμε ό,τι μας απασχολεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικώς από τότε που "έφυγε" η μαμά μου δεν πιστεύω σε τιποτα τέτοιου είδους....όνειρα, γάτες, γρουσουζιά και τα όμοια!.....

Χρύσα οκ τότε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argy μου δεν ειχα ιδεα για την θεια μου...την επομενη μερα το εμαθα...και μετα απο λιγο ηρθε σαν αναλαμπη το ονειρο στο μυαλο μου κ με σοκαρε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν πολυπιστευω στα ονειρα...αλλα και παλη εξαρταται...

πχ πολλες φορες εβλεπα ονειρο με εμενα τη μαμα και τον μπαμπα μου και να ερχετε ενα τεραστιο τσουναμι κυριως οταν ηταν ο μπαμπας μου μεσα στη θαλασσα....

δε θυμαμαι αν γινοτανκατι τοτε παντως εμενα να με πηγενε στη θελασσα..

Επισης μια φορα στα γεννεθλεια μου ειχα μαζεψει λεφτα και σχεδιαζα εκεινη την ημερα να τηνπερασω βολταροντασ στη πολη και να μη ξερει κανεις πουειμαικαι τικανω..ημουν 14-15 χρονω..δε θυμαμαι..ειδα στον υπνο μου οτι εγω και ο μπαμπα ςμου ειχαμε ενα τροχαιο και οτι εγω ξερνουσα κυριολεκτηκα τα εντερα μου στο δρομο ..ε δεν πηγα πουθεμα και με εκεινα τα λεφτα αγορασα παπουτσια για το σχολειο και τσαντα

η μαμ αμου ομως βλεπει περιεργα ονειρα τα οποια συχνα πως να το πω βγαινουν καπως..

πχ ειχε δει τον ξαδελφο μου νεκρο μεσα σε φερετρο και 3 μερες μετα μαθαμε οτι πεθανε...

ειδε τη μαμα της να ερχετε και να της λεει στον υπνο της οτι κουραστηκε τοσα χρονια μονη και τους πεθυμησε..

μετα απο μερικες μερες εντελως ξαφνικα και χωρις να εχει κανενα απολυτως ιατρικο προβλημα πεθανε η μεγαλη της η αδελφη

Συνηθως βλεπει τα δυσατεστα..

ο παπους μου παντα ελεγε οτι η μαμα μου ηταν το 7ο παιδι- 6 αδελφες ηταν απλα η γιαγια μου ειχε και ενα που απεβαλε και ουσιαστηκα ναι ηταν το 7ο παιδι ειχε το "χαρισμα" να βλεπει οτι δε βλεπουν οι αλλοι..

δεν ξερω..εγωδεν τα πολυπιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν έχω ιδέα από αυτά! :? ....ο άνταρς μου ασχολείται.....κοίτα στο ΑΜΑΖΟΝ.de ..... τις προάλλες μας αγόρασε (σε μένα και σε κείνον) άλλη θήκη για το iphone και το πήρε μέσω Άμαζον! :?

για τα όνειρα, τι να πω.....αλλά αυτό με την μαμά σου Χρύσα :o:o:o:o

πήγαμε να πάρουμε τον Λ. και συνάντησα την μαμά μιας συμμαθήτριάς του, με τη οποία είχαμ επάει στην εκδρομή μαζί, και μου είπε ότι ο Λ. το πρωί που ήρθε σχολείο έκλαιγε :(:(:(:( γιατί ήταν μόνος του και άργησε :(:(:(:( και του είπε να μην κλαίει και να μπει γρήγορα μέσα :? .....και της είπα "ναι ήταν μόνος αλλά όχι για πολύ μόνο εδώ στον πεζόδρομο".....τι να της πω ότι σε όλη την διαδρομή ήταν μόνος του? :? ......

τον λυπήθηκα τον Λουκάκο μου όμως :(:(:(:(:cry::cry::cry::cry:

την ρώτησα την Ρ. "αυτό που έκανες το πρωί ήταν καλό? και αν κάποιος πήρε τον Λ. και δεν ξαναέρθει στο σπίτι μας?"....την είδα και σοβάρεψε και στεναχωρήθηκε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!

αν και καθυστερημενη........

πως πατε;;;

εμεις τα ιδια.........

γιατι τα βαλατε παλι με τους αντρες;;;;;τι σας κανανε;;;;

για βαπτιση δεν εχω κανει απολυτως τιποτα........δε με βλεπω να προλαβαινω ετσι πως παει :roll:

το σπιτι μου ειναι χαλια.......και δεν εχω καμοια ορεξη να το φτιαξω...... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι παιδια δε βγηκαν...περασε ενας μηνας και δεν ειναι ετοιμα ακομα..τι να πω..δεν ξερω σε τι οφειλετ ετετοια καθιστεριση..

χτες ξαναοηραμε τηλεφωνο να ρωτισουμε..αλλα ΟΚ η μαμα εχει ραντευουν αυτες τις μερες με τον γιατρο για εξεταση με τον χειρουργο δηλαδη και ελπιζω μεχρι τοτε να εχουν βγει

Γιωτα μη κανεις ρε τιποτα...εγω που εκανα το Σαββατο λαμπικο το σπιτι..τι καταλαβα;;;..παλη μπουρδελο ειναι..

ε δε μπορω και να ειμαι καθε μερα με την ηλεκτρικη ανα χειρας και το ξεσκονοπανο

Αργυρω ειδες ρε συ τη Ρεα..αλλα τονκαημενο τον Λουκακο...

καλε τιποτα δε μας κανανε...ο δικος μου δηλαδη εκανε χτες το βραδυ αλα ΟΚ..τετοια να κανει..μουα ρεσουν :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο...πειτε μου την γνωμη σας.....η βαπτιση θα ειναι 8 το απογευμα....το φορεμα πρεπει να ειναι σε στυλ βραδινου η ενα απλο φορεμα;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες ειναι πολυ χαλια λεμε.........αυτο το σκ δεν εκανα τιποτα γιατι ημουν χαλια....οποτε καταλαβαινεις τι γινεται.......ενα σωρο απλυτα ενα σωρο ασιδερωτα...........και ειναι μακρυς ο καταλογος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες...Δε σας έχω διαβάσει, αλλά μπήκα να σας πω ότι είμαι εδώ τριγύρω να μην ανησυχείτε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχω πολλή δουλειά... :twisted::twisted: Χθες στις 21.30 έφυγα από το γραφείο... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε και;;;...2 καδους απλυτα γεμματα εχω..και προχτες δεν υπηρξε ρουχο απλητο η ασιδερωτο..

βλεπεις το μεγαλο μου καμαρι αποφασισε μετα απο ποσο καιρο να κατουρηθει στο μεσιμεριανο του υπνο- οποτε σεντονι- παπλωματοθηκη προστατευτηκο στροματος πιζαμα ολα απλυτα..

συν οσα ρουχα λερωσαν τη δευτερα γιατι πηγαμε και χωριο..ε γεμυσα παλη...

σημερα που μπηκα στο μπανιο μυρισα τσισα στο πατωμα- αλλος απροσεκτος ο Ο οταν παει τον Χ για τσισα ποτε δεν του σκουπιζει το τσουτσουνι πριν τον κατεβασει παντα εχει σταγονες...

η κουζινα γεμματι ψυχουλα γιατι βρικαν καινουρια αγαπη και μασουλανε σπιτικα κρουτον τα πιατα δε βγηκαν απο το πλυντηριο και οσα επλυνα χτες στο χερι δ εμπηκαν στηθεση τους..αφου τα καμαρι αμου εκαναν 1 ωρα να κοιμηθουνκαι εγω ημουν κομματια μετα...

τα ροπυχα ολων μας ειναι απλα πεταμενα σε καρεκλεσ στο δοματιο του καθενος..ε για παιχνιδια δε μιλαω αυτα ειναι σ εμονημη βαση πεταμενα..τζαμπα τα μαζευω.

Κοιτα το ολο εξαρταται απο το κονσεπτ της βαφτησης....

η ΒΙκη πχ που θελει μια λιτι σεμνη και ταπεινη :-p:-p:-p:-p:-p βαφτηση..εγω πρεπει να ειμαι αναλογη...

αν τη κανει μεσιμερι..σκεφτομαι να βαλω ενα απο τα παρακατω

http://www.raxevsky.com/pd/poua-forema- ... 2058894354

http://www.stilago.gr/club/etiquette-by ... 34085.html

Γωγω ματσ μουτσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα εξαρτάται το φόρεμα.....μπορεί να είναι απλό και όμορφο....εξαρτάται και από την βάφτηση και από την γυναίκα που το φοράει, δλδ εσένα!!! :roll::roll:

για βάλε κανένα παράδειγμα να δούμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εχω κατι παρομοιο - απλα ειναι ολο ασπρομαυρες χοντρες ριγες σαν της φουστας..αλλα δεν το χω για βαφτηση..δενξερω γιατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! :D

Νατασσούλα μην στεναχωριέσαι πουλακι μου για το δοντι, οκ δεν ειναι ο,τι καλυτερο αλλά θα το χτισει και ολα θα είναι εντάξει! ;)

Όσο για την μαμα μου τι να πει για το όνομα; Ειμαι σιγουρη οτι το περιμενε. Ξερει τη σχεση μου με την γιαγια μου και η αληθεια είναι οτι αυτη την επετρεψε.

Αν δε είχα μανα η γιαγια μου θα ήταν η μάνα μου. Στο σπιτι μου δεν επικρατουσαν και οι ιδανικοτερες καταστασεις... η γιαγια μου ηταν το καταφυγιο μου, θα ημουν πολυ διαφορετικος ανθρωπος αν δεν ηταν αυτη...

Να σας πω την μαυρη αληθεια ηθελα να την ονομασω Αθηνα σκέτο, αλλα ξερω πως θα την πληγωνε την μαμα μου αυτό και δεν το θελω. :roll:

Γιωτα μην τρλαινεσαι με το σπίτι! Και πιστεψε με έχει μεγαλη σημαασια που το ακους αυτο απο το στόμα μου! Ρωτα και την Παναγιώτα!!! :lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα σε καταλαβαίνω ρε συ...και απορω που κρατιεσαι... εγω θα φωναζα με στους δρόμους σαν την παλαβή! :shock:

Ωωωχ ξυπνησε!! Ελπιζω να επανέλθω! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ωραίο το φορεματάκι, μου άρεσε.....δλδ σε μια βάφτηση τι ΠΡΕΠΕΙ να φορέσεις? :?::roll::roll:

εγώ νομίζω όχι κάτι πολύ επίσημο ή πολύ βραδυνό.....πάντως όλα εξαρτώνται από το στυλ που έχει κάθε γυναίκα!!! :?

Χρύσα το κόκκινο πουά δεν μου άρεσε! :?

Σισσιώ, πίστεψέ με, αν ήμουν Ελλάδα δεν θα κρατιόμουν!!! :? ...εδώ κρατάω χαρακτήρα :roll::roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρατιέται γιατι είναι στην Γερμανία χαχαχαχα

Κορίτσια ποτέ αρχίζουν τα μωρά να περνάνε την φάση "τρομερά δίχρονα "? ..... ο Π σαν να έχει ξεχάσει να μπει .... το μόνο που κανει όταν στεναχωριετ ει.αι να κλαίει σαν την μάρθα βουρτση στο πάτωμα μπρουμιτα ..... δεν γκρινιάζει δεν έχει κρίσεις .... πολύ βουδας θα μου γίνει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ σε βαφτίσεις ειδικά με τέτοια με φαντάζομαι

όχι να πάω και σαν την κυρα κουμπάρα..

που να δείτε τι θα φορέσω στους γάμους το καλοκαίρι

στη Σκιάθο οκ θα φορέσω ένα φόρεμα σάπιο μήλο στενό κοντό

στο Λιτόχωρο δε, ένα φόρεμα μπλε με λουλουδάκια -πολύ Girly :lol: -και σαντάλια

από Οκτώβρη βλέπουμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και δεν χαίρεσαι??? :P τι τις θες τις γκρίνιες? :roll::roll::roll:

εν τω μεταξύ δεν σας είπα: της λέω πάμε σπίτι δεν θα πας σχολείο και αυτή να λέει όχι σπίτι, θέλω σχολείο.....μπαίνω μπροστά της και δεν την αφήνω να περπατήσει και εκείνη κάθεται κάτω στο πεζοδρόμιο (πώς μου την δίνει αυτό:twisted::twisted::twisted: !!!)..... οπότε περνάει μια γυναίκα μεγάλης ηλικίας και της λέει "αχ ποντικάκι μου γιατί κλαίς? σήκω πάνω, δεν θέλεις να πας σχολείο? πρέπει όμως, μην κλαις!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σκέφτομαι "και πού να ήξερες!" :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Μαρία σανδάλια? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: χωρίς κάλτσα? :P:P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η πλάκα είναι οτι μιλάει αλλα τα λέει μισά και με μια φωνή σαν απο καρτουν και δεν το συνειδητοποιουμε! Και κάποιες φορεςβτο καταλαβαινουμε και κοιταζομαστε σαν χάνοι "καλά μίλησε τωρα και ειπαι αυτο! "!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ειδα τα βαφτηστικα Αργυρω..στο προσπεκτ εχει πολυ ωραια κομματια..

ειναι μεσ ατσο προγραμμα να παω στο κοσμος που εχεικαποια βαφτηστικα να τα δω και απο κοντα

πιο πολυ την ποιοτητ ατους..αλλα μου φανηκαν λιγο φλωρικα ρε συ..

το μονο καλο ειναι πως δενε ιναι παραστολισμενα με μετρα τουλια...το πολυ πολυ να παρω το κουτι- βαλιτσακι με τα λοιπα βαφτηστικα και για ρουχαλακι να δω καπου αλλου..

δενξερω για την ωρα ακομα ειμαι σε φαση ερευνας και δεν εχω καταληξει πουθενα..

μετα την 25η θα παω να δω σταυρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...