Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραίο το φορεματάκι :);) απλά το μακρύ που θα το ξαναβάλεις? :roll::roll:

τώρα για παπούτσια, τι ταιριάζει....δεν έχω ιδέα :lol::lol::lol:

ας πουν οι ειδικές :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βασικά πρέπει να το δεις και σαν σύνολο...........το ασημί όμως δεν ταιριάζει :? ταιριάζει?? :roll::roll:

Μαρία αν είναι να την ανακουφίζει κάνε της ένα δωράκι ;) ή μοιραστείτε το με την αδελφή! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/??

αφρο δε καταλανα τι πηρες στο μανωλακη..καλε εμενα ειναι 12 κ 17 κ τρωνε το αμπακα..

να ρρωτησω..εγω στο φεις εχω τους ιδιους κ τους ιδιους μεσα..δηλ τη αναστασια δε τη εχω δει ποτε ον λαιν..ουτε τη αργυρω..μονο αφρο ιουλια χρυσα κτλ

αργι δε εισαι ον λαιν οταν εισαι μεσα?τι γινεται?

τη κατερινα τη μιλησα τσατ στο φεις αλλ δε με απαντησε

εγω κανω τσουρεκια να κερασω τη ιουλια..ε αν χαθει κ πεινασει να εχει να φαει :lol::lol::lol:

βικυ ομορφο το φορεμα..πολυ μαρεσε..

χρυσα τελεια..ηρεμησες κ απο αυτο

γιωτα τι αλλο ναπω..βαρεθηκα να λεω περαστικα

αναστασια ποτε δινεις ρε..το αλλο μηνα ε?

σημερα ηπια ακφε το πρωι με νατασα..τα μεγαλα μαλωναν συνεχεια..

βασικα ο θοδωρης εχει αλλαξει πολυ...πολυ ανταγωνισμο με το παντελη..σα τα κοκορια μαλωνει με ολους..

τεσπα φαση θα ναι

αυριο απμε καβαλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ολο λεω στα παιδια μου γτ δε τους παλευω ωρε ωρες

αυριο ολη μερα θα σας εχει ο μπαμπας σας.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

πως μου τη δινει οταν παω στο χασαπη να παρω 300-400 γρ κιμα κ με βαζει 500

2 φορα το κανει..τη επομενη φορα θα μιλησω :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειπανστην φαρμακοποιό οτι θέλω καραμέλες για τον λαιμό και με ρώτησε αν πονάει ...φυσικά είπα ναι (τι άλλο θα έκανε!! ) τωρα είδα τι μου έδωσε (αν και έφαγα μια) orocil lido λέγονται και απο κάτω λέει αντισηπτικο της στοματικης κοιλοτητας με τοπική αναισθητικη δράση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θούλη όλα σε σένα ρε? αφού οες 300 γιατί σου βάζει 500? :o:o:o ακι δεν μιλάς??? :shock::shock::shock:

αααα σε βρήκαν πολύ βολική!!! :? ....την άλλη φορά να του πεις "εγώ σας είπα 300 και μου βάζετε 500, αλλά θα σας πληρώσω για τα 300 γρ. που ζήτησα"!! ;);););)

εγώ όταν είμαι φέις είμαι οφφλάιν στην συνομιλία....δεν φαίνεται πουθενά αν είμαι ονλάιν ή όχι!!! :|

συμπεθέρα γέλασα με το σάιτ που λέει "ευπρεπής ενδυμασία" :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο καλε γτ αναισθητικη δραση? :o:o:o:o:o

α αν μπορει αν βρει φυλλα ευκαλυπτου παρε..απο βοτανα κτλ

τα βραζεις με νερο κ κανεις εισπνοες..θα ανακουφιστεις ;)

αργι τη αλλη φορα θα μιλησω..μα 2 φορες το εκανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μια χαρα καραμελες ειναι...θα σε ανακπουφισουν!

Θουλη εεεε μα και εσυ 400 γρ.?

κανε το 1/2 κιλο! :lol::lol::lol::lol: και χωρισε το στα 2!

καλ εναι ταιραιζει και το ασημι και το χρυσο...ουδετερα αλλα το λαχανι θα εινα τελειο!

θα παω απο εβδομαδα να παρω δειγμα απο το υφασμα να ψαξω...αλλιως δεν γινεται να κοντυνει!

να παρω και τ σωστο στηθοδεσμο να μου μαζεψει τις τιραντες

Συμεπεθρα...εεεε τι νομιζεις οτι ειμαι!

σεμνη!

οι θεσσαλονικιες ξερουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου να μιλας ρε συ...

τι ειναι αυτο..και αν ντρεπεσε να του πεις οτι θελεις ακριβως γιατι το θες γι αμια συνταγη με μετρημενα υλικα..,ε μα πια...

Ρε συ χαθηκε να σου δωσει καμια στρεψιλσ, καμια λισοπαιν...

Ουυυ μεσα στη σεμνοτητα εισαι ..δεν θα απορουσα καθολου αν ησουν φατσοφιλη με τον Πατερ Γκομενιο

http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosmos. ... iti&page=4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αισθάνεσαι καλύτερα? :? καλέ κάνουν με τον θηλασμό??? :?

Θούλη να μιλήσεις, σε κοροϊδεύει ο τύπος....αν δεν θέλει να πουλήσει 300γρ θα πρέπει να σου το πει να πας αλλού!!!.....να του το πεις....συμπληρωματικό αυτό που έγραψα πριν "αν έχετε πρόβλημα να μου πουλήσετε 300γρ. τότε να πάω αλλού" ;) .......ρε μπα και δεν ξέρει πόσο κοστίζουν τα 300γρ? :lol::lol::lol::lol:

Συμεπεθρα...εεεε τι νομιζεις οτι ειμαι!

σεμνη!

οι θεσσαλονικιες ξερουν!

ναι ναι το ξέρω....άλλωστε δεν θα υπάρχουν και τα ξαφνικά τυχερά εκεί για κάτι πιο έξαλλο!!! ;):mrgreen::mrgreen::P:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οι μιχανες βγαζουν αυτοκολιτο με την τελικη τιμη οταν το ζυγηζουν..ελεος..

στην τελικη μπορει να χρισημοποιησει και κομπιουτερακι ο παλιοτσιφουτηςλ..

παλαιοτερα που εστελνε τον πεθερο μου για κρεας και τωρα που στελνει η κουνιαδα μου..ο κρεοπωλης δεν του εδινε καλο κομματι...

ηταν ολο γεμματο απο αυτα τα σκληρα κομματια που ειναι σαν χονδρος ..

εγω του εκανα παραπονο μια φορα πως αν ειναι να πληρονω 10 Ευρω το κιλο..θελω το κρεας να ειναι ακριβως αυτο που ζηταω...

βεεβια δεν ψωνιζω εδω και παρα πολυ καιρο απο αυτον...απο τοτε που ξεκινησε να τρωει μοσχαρι ο Χ και η μου φερνουν κρεας απο κτηνοτροφο η αγοραζω απο ενα συγκεκριμενο κρεοπωλειο που φερνει και κοτοπουλα και κουνελια και αγριοογουρουνα χωριατηκα

Αργυρω σου φανηκε αστειο;;;;

ειχε προφιλ στο φεισ..οπως και τωρα εχει διμηουργηθει φαν κλαμπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη αυτα είναι ...υπάρχουν και σε λαμπάδα!!!

Αργυρώ έχω σταματήσει εδω και καιρό να σκευτωμαι τον θηλασμο σε οτι κιι να πάρω .

Βυκη ναι κανει δουλειά η καραμέλα.

Ο Κ ειναινστο Σιγρι της Λεσβου και ψάχνει έναν φούρνο και χάθηκε χαχαχα με έβαλε να βρω τηλέφωνο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] :x

τι κάνετε???

Χρύσα δεν μου φάνηκε αστείο, αλλά περίεργο!!! :?

έχουμε μια ηλιόλουστη μέρα και αύριο η θερμοκρασία θα φτάσει τους 24 βαθμούς (λένε) :o:o:o:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλό Σάββατο :D

Ιουλία τα κατάφερες βρε θηρίο??? 8-}8-}8-}8-}:-*

Αφρο τι είναι αυτή η φωτό καλέ? :lol::lol::lol::lol:

του Πανούλη αρέσει αυτό ή του Μανωλάκη? :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο διάβασα ρε συ τι είναι ;):lol::lol::lol::lol: απλά ήταν ερώτηση που δεν ήθελε απάντηση, κατάλαβες?? ;):roll::roll::roll:

πήγαμε κέντρο μια βόλτα, αγορασαμε ένα παιχνίδι για τον φίλο του Λ. το Γιαπωνεζάκι....γιορτάζει αύριο τα γενέθλιά του.....έχει κανονίσει παιχνίδει baseball με προπονητή και όσα παιδιά δεν ξέρουν, κανένα πρόβλημα θα τους δείξει (έτσι γράφει στην πρόσκληση) :) ....εντω μεταξύ ξέρετε πότε είχε γενέθλια το παιδί? τον Νοέμβριο του 2012 :o:o:o:o και τα γιορτάζει αύριο :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:8-)8-)8-)

μετά πήγαμε να κλείσουμε για τα γενέθλια του Λ. ,..... θα τα κάνει στο σπίτι που γεννήθηκε και μεγάλωσε ο Μπετόβεν 8-)8-):geek::geek: το γκρουπ πρέπει να είναι μέχρι 10 παιδιά, θα τους ξεναγήσουν στο σπίτι και μετά θα έχουν δραστηριότητες σχετικε΄ς με την μουσική και με τον Μπετόβεν!! (ή πιο σωστά Μπέϊτχόφεν)!! ;)

μετά φάγαμε κάτι στα πρόχειρα και μετά πήγαμε όλοι μαζί και αγόρασα 3 στηθόδεσμους :D:D:D

έπαιρνες 3 και πλήρωνες 2!! ;):D:D:D:D ....... αλλά θ απάω και άλλη μια φορά μόνη μου διότι με τα παιδιά από έξω να γκρινιάζουν, ο ένας να διψάει, ο άλλος να θέλει να καθήσει κάπου :? .....και λέει ο άνταρς μου στην πωλήτρια αντί να διαφημίζετε το προιόν με το συγκεκριμένο μοντέλο θα ήταν καλύτερα να βάζατε καθίσματα για τους συζύγους που περιμένουν!!! :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

μεγειά μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

τα γενέθλια του Νοεμβρίου του 11 θα τα γιορτάσει τώρα το Γιαπωνεζάκι?? Και του Νοεμβρίου του 12 το 2014? Και παέι λέγοντας ?? :roll::|:|:-o

Ωραία η ιδέα για τα γενέθλια του Λ στο σπίτι του Μπετόβεν :geek: αν και προτιμώ γαι τέτοιες εκδηλώσεις χορό και πάτυ σε σπίτι ή έστω κάπου αλλού :mrgreen: Και στο σχολείο που κάνουν το πάρτυ μια χαρά περνάνε πάντως. Πάντως κι εδώ έχουμε αναβαθμιστεί. Μετά τα πολυφορεμένα πάρτυ στους παιδότοπους τώρα η νέα μόδα είναι τα γυμναστήρια :| Μαζεύουνται ακεί τα παιδιά και κάνουν ζούμπα :shock: η και γιόγκα :shock::shock::shock::shock::|

Χτες που λέτε πήγα οφαλμίατρο, πολύ καλή η γιατρός μου ετα εξέτασε όλα, και τελικά ενώ το δεξί μου ματάκι είναι μια χαρά, το αριστερό είναι το αητομάτικο :mrgreen: κι έχω 0,75 μυωπία και αστιγματισμό σε αυτό το μάτι μόνο.Πλήρωσα συμμετοχή 5 ευρώ. Μου έδωσε γυαλιά για οδήγηση και υπολογιστή, πήγα σήμερα και τα παρήγγειλα από το μαγαζί ενός παλιού μου συμμαθητή. Είναι πάρα πολύ ωραία μάυρος κοκκάλινος σκελετός, μεγάλα και κάπως σαν να ανεβαίνουν πολύ λίγο σαν πεταλούδα (θα σας βάλω φωτο), είναι πολύ ιδιαίτερα. Ήθελα μεγάλο σκελετό γιατί πιο παλιά είχα στενόμακρα και επειδή τα μάτια μου είναι μεγάλα, έβλεπα από πάνω και με ενοχλούσαν :mrgreen::geek:

Βίκυ θέλω να σκεφτώ το θέμα παππούτσι, εγώ θα προτιμούσα κοντό ειδικά σε βάφτιση και καλοκαίρι, γιατί δεν είσαι για κοντό? Και τα περιττά κιλά δεν ενοχλούν αν βρεις την κατάλληλη γραμμή. Πάντως έχει ωραίο χρώμα αυτό που πήρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...